سریال دندون طلا قسمت سوم

دندون طلا قسمت سوم

دانلود ویدیو

گزینه‌های بیشتر

توزیع قسمت سوم «دندون طلا» با بازی سیامک صفری فیلم

خبرگزاری تسنیم: سومین قسمت مجموعه «دندون طلا» اثری از داوود میرباقری به تهیه کنندگی مهران برومند، دوم شهریور ماه همزمان در شبکه نمایش خانگی و آپارات فیلیمو توزیع می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ پس از توزیع مجموعه «دندون طلا»، به طور مرتب هر 10 روز یکبار، قسمت سوم این مینی سریال دوم شهریور ماه با آغاز بازی سیامک صفری در نقش کریم سگ دست، وارد بازار می‌شود.

قسمت سوم این مجموعه در لوکیشن‌های مختلفی همچون ورامین و اطراف تهران فیلمبرداری شده است. همچنین چندین سکانس مهم این کار در یک دباغی گرفته شده است. که در این بخش حسن تسعیری هم در کنار ستاره اسکندری به ایفای نقش می‌پردازد.

در خلاصه داستان این قسمت آمده است: نیر وقتی با طینت ناپاک قنبر دیزل مواجه می شود به مردی به نام کریم معروف به سگ دست پناه می برد… او دیگر نمی خواهد گوش به فرمان دلش باشد و تنها دغدغه اش در این شرایط بزرگ کردن فرزندش است تا انتقامش را از قهوه چی بگیرد.

بازیگران «دندون طلا» عبارتند از:مهدی فخیم زاده، حامد بهداد، حمیدرضا آذرنگ، ستاره اسکندری، سیامک صفری، سیروس گرجستانی، بهناز جعفری، فرزین صابونی، نادر سلیمانی، کاظم هژیرآزاد، طوفان مهردادیان، انوش معظمی، رسول نجفیان،محسن قاضی مرادی و با حضور باران کوثری.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا