زیباترین مدل موی عروس در جهان

مدل مو عروس با تاج و باز و زیباترین مدل موی عروس در جهان

مدل لباس مجلسی کوتاه ساده و شیک و پوشیده با گیپور

مدل لباس مجلسی کوتاه مدل لباس مجلسی کوتاه ساده و شیک و پوشیده با گیپور در سایت چلو گوشت .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. لباس مجلسی برای افراد قدکوتاه چه ویژگی …

مدل لباس زنانه جدید و لاکچری و ساده و شیک ایرانی برای عروسی

مدل لباس زنانه جدید مدل لباس زنانه جدید و لاکچری و ساده و شیک ایرانی برای عروسی در سایت چلو گوشت .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. مهمانی های دوستانه مثل هر …

مدل خط چشم دخترانه ساده و جذاب جدید کوتاه و شیک

مدل خط چشم دخترانه مدل خط چشم دخترانه ساده و جذاب جدید کوتاه و شیک در سایت چلو گوشت .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. احتمالا تا الان چندین بار انواع خط …

مدل مو عروس

مدل مو عروس با تاج و باز و زیباترین مدل موی عروس در جهان در سایت چلو گوشت .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد.

اصلی‌ترین دغدغه‌ی زوج‌های جوان در روز عروسی، ظاهر زیبا و منحصر بـه فرد عروس و داماد اسـت کـه دراین میان عروس خانوم بیشتر از آقای داماد بـه ظاهر خود اهمیت می دهد. بهمین جهت انتخاب مدل موی کوتاه عروس متناسب با چهره عروس انتخابی بسیار سخت و مهم اسـت کـه اگر مطابق با سلیقه‌ی عروس خانوم نباشد جشن عروسی برایش لذت‌بخش و شیرین نخواهد بود.

اگر شـما دارای صورتی گرد هستید، از عقب بردن کامل موها و بیرون گذاشتن گوش‌هایتان دوری کنید، زیرا این حالت مو چهره شـما رابه مراتب گردتر از انچه هست نشان میدهد. برای صورت‌های گرد، باید موها را در قسمت بالای سر عقب برده و مو های اطراف صورت را بر روی چهره انداخت.

بـه طوری‌که با مو های اطراف صورت تا حدودی گوش‌ها و قسمتی از گونه پوشانده شود. اگر مو های شـما پر پشت نیست برای پر پشت نشان دادن موها و هم چنین کشیده شدن چهره، بهتر اسـت مو های بالای پیشانی را کمی پوش داده و قسمتی ازآن را روی سر جمع کنید.

افراد دارای چهره‌های گلابی نباید مو های خودرا خیلی کوتاه کرده و بدون پیچ و تاب آرایش کنند هم چنین برای این افراد مو های بلند با فرق راست نیز توصیه نمیشود.

این افراد باید عرض چهره خودرا با پهنای صورت در ناحیه‌ی فک خود مقایسه کنند و موها را بالای سرخود جمع کرده و آن‌ها را پوش دهند تا موهای شان پرپشت‌تر جلوه دهد. درضمن باید سعی کرد دراین افراد موها، دارای حالت‌های مشخص باشد ودر پایین صورت موها بـه شکل دو نیم دایره از پشت گوش‌ها روی گونه بیاید.

دراین فرم صورت، بـه هیچ وجه نباید موها رابه صورت منظم و مرتب در اطراف صورت ریخت. اگر شـما صورتی مربعی شکل دارید، انتهای موها را در دو طرف صورت بطرف بیرون برگردانید.

شـما دراین حالت نباید فرق کج باز کنید، نباید موهایتان را آن قدر بلند کنید کـه از خط چانه پایینتر بیاید.مجله مد پارس ناز بهترین مدل برای این افراد با صورت‌های مربعی این اسـت کـه موها با فرق از چپ و راست بطور طبیعی در اطراف صورت ریخته شود، چون این حالت عرض پیشانی رابه طور مخصوصی کم جلوه خواهد داد.

درصورت‌های قلبی شکل، نباید موها را در قسمت بالای سر جمع کرده و آنرا پوش دهید. دراین فرم صورت، باید آرایش موها را بدون فرق سر و گرد انتخاب کرد، علاوه بر این می توان موها رابا انحنای آرام بر روی گونه‌ها ریخت چون این مدل موها، از بزرگ نشان دادن سر و قسمت بالای پیشانی کم میکند.

از باز کردن فرق بـه ویژه از وسط موها خودداری کرده و علاوه بر این مو های باز و آویخته در دو طرف صورت بـه هیچ وجه توصیه نمی شود. بلندی مو دراین افراد، درازی چهره را افزایش می دهد. البته مو های خیلی کوتاه نیز برای این چهره مناسب نیست.

بنابر این افراد دارای صورت مستطیلی باید مدل موی متوسطی انتخاب کرده ودر ناحیه‌ی گوش‌ها، بـه موها، انحنا و پیچ و تاب دلپذیری ببخشید. البته باید این نکته را نیز درنظر بگیرید کـه در بعضی صورت‌های مستطیلی شکل اگر فرق کوتاهی در طرف چپ یا راست پیشانی باز شود، ممکن اسـت زیبایی بیشتری بـه آنان ببخشد.

صورت‌های بیضی شکل را میتوانید بـه هر شکلی کـه مایل هستید آرایش کنید چون این فرم صورت زیباترین صورت برای آرایش مو بـه حساب می آید و مدل مو چـه کوتاه چـه بلند برای این فرم بسیار زیبا اسـت.

برای بزگ نشان دادن صورت راه‌های مختلفی وجوددارد کـه از جمله این کارها آرایش مو بـه اطراف سر و دور از صورت میباشد. علاوه بر این برس زدن موها بـه خارج از صورت و ریختن آن در اطراف و بالای سر، موجب زیبایی چهره‌ی شـما می شود.

برای کوچک نشان دادن صورت می توان با آرایش پر و ریختن مو بـه یک طرف صورت و تقسیم دیگر موها بر روی پیشانی و گونه اینکار را انجام داد.

افراد دارای گونه‌های برآمده با ریزش مو های بلند و لایه لایه با موج‌های طبیعی تا انتهای مو سبب کاهش نمای گونه‌ی برآمده خواهد شد.

اگر شـما دارای چانه‌ای کوچک هستید، دراین صورت سعی کنید موها رابه طرف بالا کشیده و بطور کامل در بالا و پشت سرخود بسته و حالت گرد بـه پشت سرخود بدهید تا زیبایی خودرا دو چندان کنید.

اگر شـما دارای صورتی کوچک و چاق هستید، آرایش موها را همیشه تا بالای گوش‌ها حفظ نموده و قسمتی از موها رابه روی گونه‌های خود بریزید.

هرگز در آرایش مو، گوش‌هایتان را نمایان نسازید مگر نوک آنرا. ولی اگر گوش‌های بسیار زیبایی دارید اشکال ندارد. سعی کنید با آرایش و پف موها و ریزش آن گوش‌های بزرگ را بپوشانید.

برای فرم صورت با گردن کوتاه، شـما می توانید با بالا بردن موها و آرایش آن‌ها در بالای سر و اطراف صورت، هم چنین کشیدن موها بطرف عقب سر، فضایی در پشت گوش‌های خود ایجاد نمایید کـه با اینکار سبب بلندی گردن‌تان خواهید شد.

مدل رنگ مو لاکچری و جدید و فانتزی دخترانه روشن

مدل مو کوتاه زنانه و مجلسی قشنگ جدید برای انواع صورت

مدل مو جدید زنانه و دخترانه کوتاه و بلند و لاکچری

مدل آرایش صورت جدید و میکاپ لایت عروس و دختر و زنانه

مدل آرایش صورت ساده و زیباترین مدل آرایش صورت ملایم مجلسی

دیدگاه *

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

مدل موی عروس ساده زیباترین مدل موی عروس در جهان

بافت آفریقایی دخترانه شیک و خاص برای یک استایل جدید

بافت آفریقایی دخترانه بافت های آفریقایی سبک زیبا و خاصی از بافت ها هستند که بین جوانان بسیار پرطرفدار است این مدل ها برای …

جدیدترین مدل های شینیون دخترانه ساده و شیک در منزل

شینیون دخترانه ساده شینیون مو یک هنر ظریف و زیباست که می توانید در منزل با مدل های ساده روی موهای دختر کوچولوها …

مدل شینیون باز دخترانه شیک شینیون باز ساده در خانه

شینیون باز مدل موهای باز برای کسانی که موهای بلند دارند و می خواهند در مراسم ها موهای آراسته و شینیون شده ای …

مدل موی عروس ساده

از زیباترین مدل های شینیون موی عروس مدل جمع ساده است که در عین سادگی بسیار زیبا و خاص می باشند و در بین عروس خانم ها بسیار پرطرفدار هستند در این مطلب مدل های زیبایی برای شینیون گردآوری شده است، برای مشاهده مدل موی عروس ساده زیباترین مدل در جهان در ادامه با سایت مچ مگ همراه باشید.

دکمه بازگشت به بالا