رنگ موی صورتی دودی

۱۳ رنگ مو صورتی با ترکیبات مختلف با دکلره و بدون دکلره تصاویر

رنگ موی صورتی جذابیت خاص و خیره کننده ای دارد. شباهت این رنگ به رنگ شکوفه های گیلاس سبب شده که طرفداران این رنگ فانتزی بسیار زیاد باشد. اگر شما نیز طرفدار طبیعت باشید، بدون شک به این رنگ که نماد مادر طبیعت در فصل بهار است، علاقه مند هستید. رنگ موی صورتی مانند سایر رنگ های فانتزی این روزها بسیار ترند شده اند و کمتر کسی با دیدن آن وسوسه نمی شود. ما نیز در ویتالوکس می خواهیم به آموزش تناژهای مختلف این رنگ مو بپردازیم تا حتی برای یکبار هم که شده این رنگ مو را در منزل و با دستان خودتا امتحان کنید.

رنگ موی صورتی با دکلره

برای داشتن یک رنگ موی فانتزی جذاب، در وهله اول بهترین کار دکلره کردن موها است. رنگ موی صورتی نیز مانند سایر رنگ های فانتزی از این قاعده مستثنی نیست. برای این کار لازم است که ابتدا موارد زیر را آماده کرده و طبق راهنما گام به گام جلو بروید.

مراحل انجام:

رنگ موی صورتی بدون دکلره

اگر می خواهید که بدون استفاده از دکلره رنگ موی صورتی خود را به زیبایی تصاویر داخل بروشورها و عکس ها و فیلم های منتشر شده در اینترنت و فضاهای مجازی در بیاورید، سخت در اشتاهید. اما اگر تا به حال موهای خود را رنگ نکرده اید، می توانید با تغییرات بسیار اندک در میزان رنگ، رنگ موی دلخواه خودتان را با حدود یک الی دو درجه تیره تر در آورید. همچنین اگر تناژ انتخابی رنگ موی فانتزی شما با رنگ موی خودتان مطابقت داشته باشد می توانید بدون استفاده از دکلره تا 70 درصد به رنگ دلخواه خودتان دست پیدا کنید. برای انجام این کار لازم است که موارد زیر را آماده کنید.

در ادامه قصد داریم که به معرفی فرمولاسیون رنگ های ترکیبی با رنگ موی صورتی بپردازیم.

رنگ مو صورتی نقره ای

رنگ موی صورتی نقره ای که بیشتر با نام رنگ موی رز نقره ای شناخته می شود، جذابیت فوق العاده ای را به چهره و موهای شما هدیه می دهد. فرمولاسیون این رنگ مو به شرح زیر است:

پس از انجام تمامی این مراحل 30 دقیقه زمان دهید و پس از چک کردن موهایتان آن ها را آبکشی کنید.

رنگ مو صورتی دودی

برای افزایش جذابیت موهایتان نیازی نیست که کل آن را صورتی کنید. تنها کافیسا آن را به صورت هایلایت یا آمبره در زمینه رنگ موی دودی در بیاورید. در زیر به فرمولاسیون این رنگ اشاره شده است. برای این کار لازم است:

حال پس از گذشت حدود 25 الی 30 دقیقه رنگ مو را از سر خود شسته و وارد مرحله قسمت پایانی موها شوید.

در این مرحله نیز قسمت پایانی مو را به رنگ آغشته کرده و پس از گذشت 20 الی 25 دقیقه آن را بشویید.

رنگ مو صورتی ارغوانی

این رنگ مو یک گزینه مناسب برای خانم ها با رنگ پوست گندمی و مایل به سبزه می باشد. فرمولاسیون این رنگ مو به شرح زیر است:

رنگ مو صورتی مرجانی

رنگ موی صورتی مرجانی یکی از رنگ های پرطرفدار، جذاب و ترند است. به دلیل به کار رفتن رنگ مسی در آن، این رنگ مو جزء رنگ های گرم به شمار می رود. فرمولاسیون این رنگ جذاب به شرح زیر است.

فرمول دیگر بدون افزودن دکلره:

پس از ترکیب مواد فوق و آغشته کردن موها به مواد پس از 35 دقیقه موهای خود را شست و شو دهید.

رنگ مو صورتی یاسی

رتکیب زیبای رنگ صورتی و یاسی یک گزینه ایده آل برای خانم های جوان است که  بهترین گزینه آن استفاده به صورت آمبره است. ترکیب این مواد عبارتند از:

حال پس از ترکیب مواد و گذاشتن آن ها بر روی قسمت های مشخص مو، پس از 30 دقیقه موهای خود را بشویید.

رنگ موی صورتی پاستیلی

از پرطرفدارترین رنگ ها در بین بانوان خاص پسند می توان به رنگ موی صورتی پاستیلی اشاره کرد. رنگ های پاستیلی در دسته رنگ های ترند 1402 قرار دارند و بسیاری از سلبریتی ها نیز از این رنگ استفاده می کنند. نحوه تهیه این رنگ مو به شرح زیر است:

موهای خود را 15 دقیقه پس از به آغشته کردم رنگ بشویید.

رنگ مو صورتی صدفی

دیگر ترکیب رنگ موی صورتی که بسیار خاص و پرطرفدار است، رنگ صورتی صدفی است. این ترکیب رنگ برای خانم ها با پوست خیلی روشن تا گندمی گزینه بسیار ایده آلی خواهد بود. نحوه تهیه این رنگ مو به شرح زیر است:

پس از مخلوط کردن مواد بالا، آن ها را بر روی موهای خود قرار داده و سپس آبکشی نمایید.

رنگ موی مشکی پرکلاغی با هایلات صورتی

یکی از معدود رنگ هایی که همیشه ترند است، رنگ موی مشکی پرکلاغی است. بدون شک تمامی بانوان حتی یکبار هم که شده در طول زندگی خود به فکر این که موی خود را مشکی پرکلاغی کنند، افتاده اند. بنابراین اگر شما نیز طرفدار این رنگ مو هستید می توانید رنگ موی صورتی را به صورت هایلایت یا آمبره بر روی آن در بیاورید. برای انجام این کار لازم است که به صورت زیر عمل کنید.

ترکیب  مو هایلایت صورتی:

رنگ مو  صورتی چرک

دیگر ترکیب رنگ مو صورتی را می توان رنگ موی صورتی چرک یا پوست پیازی معرفی کرد. این رنگ مو یکی ازرنگ موهای پرطرفدار و بسیار جذاب برای خانم های مدگرا و به روز است. با استفاده از این رنگ می توانید چهره ای متفاوت را تجربه کنید. نحوه تهیه این رنگ مو به شرح زیر است:

رنگ مو صورتی هلویی

یکی از رنگ های جدید و جذاب که برای تمامی فصول سال مناسب است و درخشش فوق العاده ای به موهای شما می دهد، رنگ موی هلویی است. ایجاد سایه هایی از رنگ طلایی و بلوند در این رنگ مو ترکیب بسیار جذابی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. ترکیب این رنگ مو به صورت زیر است:

رنگ مو فانتزی آمبره صورتی بنفش

در این تم رنگ مو باید ریشه مو تیره (بنفش صورتی) باشد. سایر قسمت های مو نیز به رنگ صورتی یاسی خیلی روشن است. در آخر نیز قسمت انتهایی مو طیف نقره ای استخوانی دارد. این طیف رنگ مو باید با دقت و حوصله بسیار زیاد انتخاب و انجام شود. انجام حرفه ای این رنگ مو می تواند علاوه بر زیباتر کردن شما، سبب درخشیدنتان در هر مجلسی شود. فرمول این رنگ مو صورتی بنفش آمبره به صورت زیر است:

فرمول رنگ فانتزی مو آمبره بنفش صورتی

ابتدا کل موهای خود را به دکلره پایه 9 رسانده و سپس با شامپو ضد زردی شست و شو دهید.

سپس ریشه موها را ترکیب رنگ صورتی بنفش تیره کنید.

فرمول رنگ یک چهارم ابتدایی مو نیز به شرح زیر است:

قسمت انتهایی موهای خود را نیز از رنگ مو با طیف نقره ای استخوانی استفاده کنید.

رنگ مو صورتی با شامپو رنگ

دیگر راهکار برای داشتن رنگ موی صورتی استفاده از شامپو رنگ است. با استفاده از شامپوهای رنگ نیز می توانید گیسوان خود رابه رنگ صورتی پاستیلی درآورید. برای این کار کافیست که مقدار مورد نیاز از شامپو رنگ صورتی را بر روی موهای خود زده و پس از مدت زمان مشخص شده بر روی شامپو، آن را بشویید. دقت کنید که برای استفاده از شامپو رنگ حتماً باید پایه موهای خود را به دکلره 8 یا 9 برسانید.

بنابراین قبل از استفاده از رنگ فانتزی حتماً موهای خود را تا پایه 9 روشن کرده و پس از شست و شو با شامپو ضد زردی از رنگ فانتزی خود استفاده کنید.

در انتها نیز پس از گذشت 10 الی 15 دقیقه موهای خود را شست و شو دهید. در انتها نیز با استفاده از ماسک تثبیت کننده رنگ مو، موهایتان را ماساژ داده و سپس آبکشی کنید. حالا رنگ موی صورتی پاستیلی خاص، زیبا و متفاوت شما آماده است و می توانید از آن لذت ببرید.

مدل آمبره و سامبره صورتی

اگر از طرفداران مدل آمبره و سامبره هستید، در ابتدا لازم است بدانید که برای ایجاد این مدل لازم است که موهای نسبتاً بلندی داشته باشید. همچنین لازم است که از میانه مو تا انتهای موی خود را به پایه 9 برسانید. در انتها می توانید با استفاده از طیف های مختلف و ترکیبی آزادانه رنگ مو فانتزی صورتی به یکی از این دو روش را برای خود ایجاد کنید.

رنگ مو صورتی کوارتز

برای استفاده از رنگ موی فانتزی کوارتز لازم است که ابتدا موهای خود را به پایه 9 یا 10 رسانده و با استفاده از شامپوی مخصوص ضد زردی فرامسی، تمامی زردی مو را بگیرید. زیرا برای استفاده از این رنگ مو نباید هیچ گونه زردی در موهایتان وجود داشته باشد. با استفاده از کمی روشن کننده سه صفر و مقدار زیادی اکسیدان اسکالیم نیز می توانید روشنی ترکیب را بالاتر ببرید. در انتها که موهایتان آماده شد رنگ موی کوارتز صورتی 8.23 گپ را بر روی موهای خود زده و پس از گذشت زمان مشخص شست و شو دهید.

مراقبت از رنگ موی صورتی و افزایش ماندگاری آن

رنگ‌های فانتزی برخلاف جذابیت خیره‌کننده‌ای که دارند متاسفانه دوام زیادی ندارند؛ اما طرفداران رنگ موی فانتزی از طیف سنی دختران جوان و نوجوان هستند و احتمالا تجربه زیادی در مورد نگهداری رنگ مو ندارند.

متاسفانه رنگ موهای فانتزی برخلاف جذابیت بسیار زیادی که دارند، ماندگاری کمی دارند. اما با کمی مراقبت و نگهداری از آن ها می توان دوام آن ها را کمی بیشتر کرد. در زیر به طریقه شست و شوی صحیح رنگ مو صورتی پاستیلی اشاره می کنیم.

نحوه صحیح شستن رنگ مو صورتی پاستیلی

اگر عادت دارید که با آب داغ دوش بگیرید بهتر است که این عادت خود را کنار بگذارید. زیرا آب داغ نه تنها دوام رنگ موی شما را پایین می آورد بلکه به پوست و موهایتان نیز آسیب وارد می کند.

استفاده مکرر از شامپوها سبب از بین رفتن رنگ موهای شما می شود. به خصوص اگر در دسته افرادی هستید که هر روز استحمام می کنید، شامپوهای معمولی بدون شک به موهای شما اسیب وارد می کند. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که از شامپوهای مخصوص رنگ و دکلره استفاده کنید تا علاوه بر تثبیت رنگ موی شما از خشکی و زبری آن ها نیز جلوگیری کند. همچنین هم داخل حمام و هم بعد از حمام از ماسک ها و آبرسان ها نیز استفاده کنید.

توصیه ما به شما این است که استفاده از اتوی مورا به حداقل برسانید. به دلیل آن که موهای رنگ شده به شدت در برابر حرارت اتوی مو و سشوار آسیب پذیر هستند، به شما توصیه میکنیم که برای حفظ موهای زیبا و خوش رنگتان، حتی الامکان دور وسایل حرارتی را خط بکشید.

سخن پایانی

در این مقاله به معرفی رنگ مو صورتی و انواع ترکیبات جذاب آن پرداختیم. ترکیبات گفته شده در این مقاله تنها بخشی از زیباترین و جذاب ترین ترکیبات ترند هستند که بسیاری از افراد مشهور و سلبریتی ها از آن استفاده می کنند. اگر علاوه بر زیبایی، سلامتی موهایتان نیز برایتان اهمیت زیادی دارد به شما پیشنهاد می کنیم که محصولات خود را از برندهای معتبری چون فرامسی، گپ، اسکالیم و مارال تهیه کنید. این برندها به دلیل ساختار مناسب و تهیه شده در بهترین لابراتورها سلامتی موهای شما را به طور کامل حفظ می کنند و از آسیب رسیدن به آن ها جلوگیری می کنند.

رنگ مو مارال

رنگ مو گپ

رنگ موی اسکالیم

رنگ مو صورتی با جدید ترین و با کلاس ترین فرمول رنگ

رنگ مو صورتی یک رنگ موی فانتزی با جذابیت بالا است. طوری که جذابیت و تفاوت شما خیلی محسوس می شود. ترکیب رنگ صورتی بسته به سلیقه شما می تواند از توناز های خیلی پررنگ یعنی بنفش تا ارغوانی و نیلی و در نهایت رنگ موی یاسی مختلف باشد. حتی شما می توانید از رنگ صورتی به صورت هایلایت یا آمبره و سامبره در موهای خود از این رنگ استفاده نمایید. در خرید انواع رنگ مو به این موضوع توجه کنید. به هر حال انتخاب با شما..

رنگ موی صورتی

ترکیب رنگ مو صورتی

رنگ موی صورتی

هایلایت صورتی – آبی و سبز فانتزی

رنگ مو فانتزی آمبره صورتی بنفش

در این تم رنگی ریشه مو تیره و بنفش صورتی است. بفیه مو نیز به رنگ صورتی یاسی خیلی روشن است. در عین حال انتهای مو نیز طیف نقره ای استخوانی دارد. شما اگر آرایشگر هستید. یا در خانه می خواهید موهایتان را حرفه ای رنگ کنید. حتما یادتان باشد. با کمی دقت و حوصله در انتخاب طیف رنگ در هر مجلسی خواهید درخشید. در عین حال به دلیل تم رنگی متفاوت خود بسیار خاص و زیبا خواهید شد.

رنگ موی صورتی

فرمول رنگ فانتزی مو آمبره بنفش صورتی

پایه دکلره نه کل مو – شستشو با شامپو ضد زردی

فرمول رنگ یک چهارم ابتدایی مو

پودر دکلره رنگی بنفش – یک پیمانه

واریاسیون بنفش – یک بند انگشت

اکسیدان نه درصد

فرمول رنگ صورتی یاسی

انتخاب ازادانه دسته های مو با تکنیک سامبره

هایلایت یاسی – نصف تیوپ

پودر دکلره رنگی یاسی – یک پیمانه

رنگ صورتی ملایم – نصف تیوپ

سه صفر – یک هشتم تیوپ

اکسیدان نه درصد

رنگ صورتی با شامپو رنگ

استفاده از شامپو رنگ یکی دیگر از راههای بسیار ساده برای رسیدن به رنگ موصورتی است که گیسوان شما بسیار براق و شفاف به رنگ صورتی در می آید. کافیست به مقدار مورد نیاز شامپو رنگ را روی موهایتان بریزید و پس از مدت زمان لازم موهایتان را با آب بشویید. موهای دکلره شده پایه 8 و 9 حتما برای استفاده از شامپو رنگ ضروری است.

رنگ مو صورتی فانتزی

رنگ صورتی فانتزی حتما با دکلره به دست می آید.  ابتدا توسط دکلره موهایتان را تا پایه 9 روشن نمایید. سپس با ترکیب زیر رنگ موی صورتی فانتزی را روی موی خود در بیاورید.

رنگ صورتی ماگما

پایه دکلره ۸ – شستشو با شامپو ضد زردی

پودر دکلره صورتی یک پیمانه

نصف تیوپ ماگما دنی وان

با یک بند  انگشت واریاسیون بنفش

دوبرابر اکسیدان 6 درصد

پس از گذشت مدت زمان لازم موهایتان را با آب بشویید. سپس با ماسک موی تثبیت رنگ مو موهایتان را ماساژ دهید. پس از 5 تا 10 دقیقه موهایتان را ابکشی ساده نمایید. رنگ موی بسیار زیبا و متفاوتی روی موهایتان شکل می گیرد.

رنگ مو ارغوانی صورتی

اگر  می خواهید موهایتان به رنگ بلوند زیبای ارغوانی دراید. حتما سراغ رنگ های بلوند برند استیل و دودی و یاسی بروید. از آنجا که این رنگ نیز جزو رنگهای بلوند است حتما موهایتان را بایستی دکلره نمایید تا به پایه مناسب 8 برسد پس با خرید دکلره مناسب اول اینکار را انجام دهید .

فرمول رنگ ارغوانی صورتی بلوند

پایه دکلره ۹ – سپس شستشو مو با شامپو ضد زردی

شامپو رنگ بنفش روشن – ۳۰ میل

نصف تیوپ بلوند دودی 8.1

یک چهارم تیوپ دنی وان

دو بند انگشت واریاسیون بنفش

اکسیدان 6 درصد

رنگ را بر روی موهایتان قرار داده و سپس با آب بشویید. رنگ زیبای ارغوانی با توناز یاسی تیره و دودی حاصل می شود که برخلاف بلوندهایی که به زردی میزند، این بلوند جزو بلوندهای گرم است و صورت شما را زیباتر و شادابتر جلوه می دهد.

فرمول رنگ ارغوانی صورتی

پایه دکلره ۸ – شستشو با شامپو ضد زردی

رنگ ارغوانی پایه ۶ – نصف تیوپ

رنگ ماگما – یک چهارم تیوپ

دودی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

صورتی ملایم – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش – دو سانت

واریاسیون دودی یک سانت

اکسیدان ۶ درصد

رنگ مو صورتی به صورت امبره

اگر فقط دوست دارید انتهای مویتان صورتی شود. یعنی  خواستار آمبره صورتی هستید.  پس می توانید انتهای مویتان را دکلره کنید. بسته به سلیقه تان طیف های مختلف صورتی که توسط  رنگ مو صورتی باشد. این رنگ را روی مو قرار دهید.

ترکیب رنگ مو صورتی روشن فانتزی

پودر دکلره رنگیصورتی دو پیمانه

هایلایت یاسی – نصف تیوپ

رنگ صورتی ملایم – نصف تیوپ

 واریاسیون بنفش – یک بند انگشت

اکسیدان ۶ درصد

پس از گذشت مدت زمان لازم موهایتان را با آب بشویید. سپس ماسک موی تثبیت رنگ را بر روی مویتان قرار دهید.

مدل آمبره و سامبره صورتی

اگر دوست دارید مدل امبره و سامبره حرفه ای موهایتان را رنگ کنید. بایستی موهایتان نسبتا بلند باشد. سپس از میانه مو تا انتهای مویتان را دکلره کنید. موها را  تا پایه ۹ روشن کنید، در عین حال با انتخاب دسته های آزادانه مو می توانید رنگ فانتزی صورتی را روی مو به روش سامیره قرار دهید.

رنگ های ترکیبی بنفش – سرخابی – یاسی و صورتی

آمبره صورتی هلویی

رنگ موی بنفش صورتی

رنگ مو بنفش طیف بسیار عمیق رنگ صورتی فانتزی است که از شرابی تیره پایه 3 تا بنفش فانتزی پایه ۸ وجود دارد. اگر فقط می خواهید موهایتان را شرابی صورتی کنید. بدون دکلره و با اکسیدان ۹ درصد نیز می توانید این کار را انجام دهید. به شرط آنکه زمان کافی به موهایتان بدهید. در عین حال موهایتان را قبلا مشکی پرکلاغی نکرده باشید. برای این کار پودر دکلره رنگی شرابی یا بنفش را با پودر رنگی صورتی ترکیب نمایید. در ضمن حتما از اکسیدان نه درصد و واریاسیون های آبی و بنفش نیز در ترکیبات خود بهره ببرید.

جهت حفظ سلامت مو از خاویار مو نیز در ترکیبات پودر رنگی استفاده کنید.

خرید خاویار مو با پروتئین های ضروری مو

رنگ بنفش فانتزی

اگر خواهان بنفش شیک و فانتزی هستید. اول از همه حتما موهایتان را توسط دکوکرم یا دکلره بایستی به پایه ۹ برسانید. سپس یا از طریق شامپو رنگ بنفش یا رنگ های ترکیبی یا پودر دکلره رنگی بنفش رنگ دلخواهتان را درآورید.

فرمول رنگ بنفش فانتزی

پایه دکلره نه – شستشو با شامپ ضد زردی

پودر دکلره رنگی بنفش – دو پیمانه

هایلایت یاسی – نصف تیوپ

واریاسیون بنفش – یک بند انگشت

اکسیدان نه درصد

رنگ فانتزی بنفش صورتی

رنگ مو ترکیبی بنفش می تواند دسته بندی متفاوتی داشته باشد. اگر از طیف صورتی در آن استفاده کنید. رنگ موی فانتزی صورتی بنفش ایجاد خواهد شد. منتها یادتان باشد رنگ شرابی با رنگ بنفش فانتزی تفاوت دارد. برای رنگ فانتزی بنفش صورتی اولا باید پایه دکلره نه را فراهم نمایید. ثانیا از پودرهای دکلره رنگی بنفش – شامپو رنگ بنفش یا رنگهای فانتزی بنفش بهره ببرید.

رنگ مو صورتی بدون دکلره

اگر خواهان رنگ صورتی بدون دکلره هستید. رنگهای نسبتا جیغ و فانتزی را با تا حدودی می نوان در آورد. منتها به هیچ عنوان رنگهای یاسی صورتی یا صورتی هلویی بدون دکلره در نمی آیند. شما برای این کار حتما پودرهای دکلره رنگی صورتی و بنفش را به صورت ترکیبی به کار ببرید. در ضمن پودر دکلره یاسی نیز به این ترکیب رنگ کمک می کنند. در ضمن استفاده از هایلایت های یاسی – نقره ای و صدفی نیز می تواند جهت روشن نمودن پایه رنگ مهایی موثر باشد. 

رنگ مو صورتی بدون دکلره با توناژ سرخابی

فرمول رنگ مو صورتی بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶ و ۷

پودر دکلره رنگی سرخابی – یک پیمانه

پودر دکلره رنگی صورتی دو پیمانه

هایلایت یاسی – نصف تیوپ

هایلایت نقره ای – نصف تیوپ

واریاسیون بنفش – دو بند انگشت

واریاسیون آبی – یک بند انگشت

اکسیدان نه درصد

رنگ موی صورتی بدون دکلره

پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶ و ۷

پودر دکلره رنگی سرخابی – یک پیمانه

قرمز توت فرنگی – نصف تیوپ

ماگما – نصف تیوپ

واریاسیون بنفش – دو بند انگشت

واریاسیون آبی – یک بند انگشت

اکسیدان نه درصد – دو تا سه برابر

رنگ یاسی دودی خیلی روشن

این رنگ اصولا رنگ جیغ و فانتزی نیست. منتها حتما برای این رنگ باید پوست سفید و موهایی صاف داشته باشید. در غیر این صورت موهایتان کدر و بی رنگ جلوه خواهد نمود. در ضمن همانطور که مشخص است. برای رنگ های یاسی دودی روشن جتما پایه نه و ده دکلره لازم است. اصولا اگر دکلره با مواد مناسب و اولاپلکس انجام گیرد . هیچ مشکل خاصی برای شما به وجود نمی آورد. ان.اع اولاپلکس – خاویار مو و قطره آنتی دمیج در فروشگاه رخ نگار به فروش می رسد.

فرمول رنگ صورتی نقره ای

پایه دکلره نه – شستشو با شامپو ضد زردی برای گرفتن زردی اضافی مو

هایلایت یاسی – نصف تیوپ

دودی پایه نه – یک چهارم تیوپ

رنگ صورتی خیلی ملایم (مانند اطلسی آلبورا ) – یک هشتم تیوپ

رنگ هایلایت نقره ای – یک هشتم تیوپ

اکسیدان ۶ درصد

خرید اولاپلکس و خاویار مو با قیمت مناسب و کیفیت عالی در فروشگاه رخ نگار

خرید قطره آنتی دمیج مقرون به صرفه در فروشگاه رخ نگار

رنگ صورتی کوارتز :

در رنگ صورتی کوارتز چیزی که خیلی اهمیت دارد. نداشتن هیچگونه زردی در مو و داشتن پایه 9 و 10 دکلره است. همچنین افزودن کمی روشن کننده  سه صفر و اکسیدان زیاد نیز می تواند روشنی ترکیب را بالا ببرد. بنابراین به جذابیت می افزاید. برای گرفتن زردی مو بهتر است پس از دکلره از شامپوی ضد زردی استفاده نمایید.

رنگ موی صورتی دودی :

برای رنگ صورتی دودی همان ترکیب صورتی کوارتز را پیش بگیرید. با این تفاوت که از رنگ موی 9 دودی به میزان یک سوم در ترکیب رنگساژ خود استفاده نمایید.

رنگ صورتی

۱. برای رنگ صورتی حتما باید پایه دکلره بالا داشته باشید. بنابراین حتما از پودر دکلره مرغوب – اولاپلکس و شامپو ضد زردی در ترکیبات رنگ و دکلره بهره ببرید.

۲. رنگ های ملاین تر صورتی برای کل مو بهتر است. در عین حال ظاهرتان را خیلی جذاب تر و در عین حال شیک نگه می دارد. از رنگهای صورتی جیغ و فانتزی به صورت آمبره یا مش سوزنی روی موهایتان استفاده کنید. در این صورت همه رنگها هارمونی بهتری دارند.

رنگ موی صورتی بدون دکلره

۳. اگر موهایتان درست به پایه نرسیده باشد. یعنی پایه ۷ دکلره و زردی و نارنجی روی موی شما باشد. با افزودن رنگ صورتی رنگ نهایی مرجانی صورتی می شود. یعنی همچنان رنگ نارنجی داخل ساختار مو باقی می ماند. پس حتما به پایه مو بالا دکلره بدون زردی دقت کنید.

۴. افزودن اندکی سه صفر و به کار بردن اکسیدان نه درصد مخصوصا در ترکیب با پودر های دکلره رنگی سبب روشن تر شدن رنگ صورتی می شود.

رنگ مو صورتی صدفی

فرمول رنگ مو صورتی صدفی

دکلره پایه نه – سپس شستشو با شامپو ضد زردی

هایلایت یاسی – نصف تیوپ

هایلایت صدفی – یک چهارم تیوپ

صورتی ملایم – یک چهارم تیوپ

پودر دکلره رنگی یاسی – یک چهارم پیمانه

اکسیدان ۶ درصد – سه برابر رنگ ترکیب شود.

در ادامه با انواع رنگ صورتی جذاب با ما همراه باشید.

رنگ مو صورتی شیک بلوند

رنگ مو صورتی صدفی

رنگ مو صورتی شیک

رنگ مو صورتی شیک یاسی 

رنگ مو صورتی شیک باربی روشن

رنگ مو صورتی شیک باربی

رنگ مو صورتی صدفی

 رنگ مو صورتی صدفی

رنگ جذاب صورتی صدفی را مطابق عکس بالا باید روی پایه دکلره نه به دست آورید . منتها این ترکیب رنگ چه برای رنگ معمول چه برای رنگ عروس و رنگ مخصوص مراسم بی نظیر است. 

رنگ موی صورتی

پایه دکلره نه – شستشو با شامپو ضد زردی

ارغوانی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

هایلایت یاسی – یک چهارم تیوپ

دودی پایه نه – یک چهارم تیوپ

صورتی ملایم – یک چهارم تیوپ

هایلایت سوپر استخوانی – یک چهارم تیوپ

هایلایت صدفی – یک چهارم تیوپ

واریاسیون بنفش – یک بند انگشت

اکسیدان ۶ درصد

رنگهای یاسی, بنفش و صورتی و ترکیبات مختلفی از این طیف را می توانید بر روی موهای خود امتحان کنید. از جلوه زیبای این رنگ موها لذت ببرید.

مراقب خودتون باشید. منتظر مقاله های آرایش موی رخ نگار باشید.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

خلاصه

رنگ مو صورتی یک رنگ موی فانتزی با جذابیت بالا است طوریکه جذابیت و تفاوت شما خیلی محسوس می شود.

به طور کلی
امتیاز دهی کاربران

52 دیدگاه در “رنگ مو صورتی با جدید ترین و با کلاس ترین فرمول رنگ”

سلام من امروز موهام رو دکلره کردم تا یاسی بزنم ولی بعد از رنگ دودی بیشتر نمایان شده در صورتی که به سمت صورتی دوست داشتم چکار کنم

سلام می توانید موها را لا پودر رنگی یاسی و صورتی خیلی روشن رنگساژ نمایید.

با سلام من موهام رو دکلره کردم بعد یاسی می خواستم ولی بعد از رنگ دودی بیشتر دیده میشه و یاسی که می خواستم زیاد نمایان نیست و دوست دارم به سمت صورتی بره لطفا راهنماییم کنید پول زیادی هم گرفت ولی چون از اونجا اومدم امکان برگشت ندارم

سلام من میخام صورتی کنم موهامم دکلره کردم تناژ نارنجی شده

سلام برای رنگ صورتی باربی خالص باید مو پایه دکلره ۹ شود. سپس شامپو ضد زردی بزنید. در غیر این صورت روی پایه ۷ و ۸ دکلره می توانید پودر رنگی سرخابی بزنید. منتها صورتی خالص و اصطلاحا باربی نیست. پس حتما به دکلره نیاز دارید. برای دکلره مناسب حتما از پودر دکلره مرغوب استفادهه نماییدد. انواع محصولات دکلره و روشن کننده در فروشگاه رخ نگار با قیمت مناسب و کیفیت عالی به فروش می رسد. در عین حال برای دکلره راحت و بی خطر – حتما در مواد دکلره اولاپلکس باید بریزید. حتما مقاله اولاپلکس تراپی و اموزش دکلره تا پایه ۹ و ۱۰ را ببینید.

سلام وقتتون بخیر یک پیمانه پودر دکلره رو با چه مقدار اکسیدان ۹ درصد قاطی کنم که موهام روشن بشه ؟

سلام برای دکلره پودر دکلره را با یک و نیم برابر اکسیدان 9 درصد باید ترکیب گردد. حتما مقاله آموزش دکلره تا پایه 9 و 10 را ببینید.

سلام من میخام زیر موهامو صورتی کنم پودر دکلره رو با اکسیدان شیش قاطی کنم بعدش واریاسیون بنفس بزنم روش رنگی میشه؟

سلام با واریاسیون بنفش روی موی دکلره زردی مو گرفته می شود و اگر تن بنفش بیشتر باشد رنگ نهایی بنفش کمرنگ می شود. منتها اگر دنبال صورتی باربی هستید باید موها تا پایه ۹ دکلره شده و سپس شامپو ضد زردی بزنید.

سلام من جلوی موهامو چندین بار رنگ شماره ۳گذاشته بودم بعد دکلره کردم و ب پایه ۹رساندم ولی الان ک میخوام روی دکلره رنگ بذارم قسمت جلوی موهام رنگ نمیگیره چکار باید بکنم

سلام رنگ نگرفتن چند دلیل دارد اول از همه در حین دکلره باید حتما و حتما از اولاپلکس و سایر محصولات مراقیت تخصصی مو بهره ببرید تا مو ساختارش آسیب ندیده و قلیایی نشود. زیرا در صورتی که مو خیلی قلیایی شود- نمی تواند رنگدانه را در خود نگه دارد. پس بهتر است یک دوره اولاپلکس تراپی حتما نمایید. برای رنگ صورتی مخصوصا صورتی باربی – یاسی باید موهار ا بعد از دکلره پایه ۹ موها را با شامپو ضد زردی بشویید – تا مو کاملا زردی خود را از دست بدهد. در ضمن برای رنگساژ نیز کاملا از اکسیدان ۶ درصد یا ۳ درصد بهره ببرید. مقالات اولاپلکس تراپی مو و اموزش دکلره مو تا پایه ۹ و ۱۰ و دلایل رنگ نگرفتن مو را حتما ببینید. به همه مخاطبان عزیز رخ نگار توصیه می شود که حتما از سی دی جامع اموزش ترکیب عملی ترکیب رنگ را تهیه نمایند. فیلم آموزشی اصول رنگ مو و دکلره به همراه آموزش عملی تعداد قابل توجهی از رنگهای ترکیبی معروف و محبوب در قالب 10 ساعت ویدیو آموزشی به زبان فارسی که توسط کارشناسان رخ نگار و بر اساس علم و تجربه برای شما عزیزان تدارک دیده شده است و در قالب دو عدد DVD به صورت فشرده و با کیفیت خوب که فقط بر روی کامپیوتر و لپ تاپ اجرا خواهند شد , برای شما ارسال میشود.

سلام من میخام دم موهامو طبق تصویر ۴ تا به آخر صورتی شیک باربی روشن بکنم موهامم قهوه آیی تیره هست حدودا ۲ سال پیش حنا گذاشتم یعنی میشه بدون دکلره همین رنگ در آورد؟!!

سلام اگر موهایتان هنوز هم حنا دارد. باید اول ریموور بزنید. بعد با دکلره موها را تا پایه نه و ده روشن کنید. بدون دکلره ممکن نیست. مقاله ریموور چیست و دکلره تا پایه ۹ و ۱۰ را ببینید.

من میخوام کل موهامو صورتی کنم

سلام از روشهای موجود در مقاله کمک بگیرید.

سلام من جلوی موهامو چندین بار رنگ شماره ۳گذاشته بودم بعد دکلره کردم و ب پایه ۹رساندم ولی الان ک میخوام روی دکلره رنگ بذارم قسمت جلوی موهام رنگ نمیگیره چکار باید بکنم

سلام خسته نباشید من موهامو ی رنگ گذاشتم اما زیاد راضی نیستم ازش الان میخام صورتی ملایم و خوشرنگ کنم باید چیکار کنم ک موهام اسیبی نبینه لطفا راهنمایی کنید

سلام من میخوام پایین موهامو رنگ صورتی باربی کنم اگه فقط دکلره بزنم و از شامپو ضد زردی استفاده نکنم رنگش خوب در نمیاد ؟

سلام اگر با دکلره به پایه ۹ رسیدید- مشکلی ندارد- منتها شامپو ضد زردی انجام دکلره در مراحل بالا را حذف می کند.

سلام من موهامودکلره بوده الان رنگ روشن گذاشتم میخوام صورتی کنم چیکاربایدبکنم

سلام اگر دنبال رنگ مو صورتی باربی یا روشن هستید باید مو تا پایه نه و ده دکلره شود- سپس رنگ های صورتی روشن را به صورت رنگساژ به مو بزنید. منتها روی زمینه روشن مو بدون دکلره می توان رنگ های صورتی سرخابی را با پودر دکلره رنگی هم در آورد

سلام من موهام صورتیه الان میخوام بدون دکلره قرمز کنم باید از چه روشی استفاده کنم

سلام زمینه صورنی برای رنگ قرمز مناسب است. خیلی نیازی به دکلره ندارید. برحسب سلیقه خودتان از ترکیب رنگهای قرمز آتشین و قرمز یاقوتی یا گیلاسی به علاوه یک قاشق چای خوری پودر رنگی قرمز و اکسیدان نه درصد می توانید استفاده کنید. حتما مقاله اموزش رنگ مو قرمز را ببینید.

سلام خسته نباشید مطالبتون خیلی خوبه من موهام قهوه ایه میخوام به پایه ۱۰ برسونم و رنگساژ یخی بذارم ،میشه راهنماییم کنید که از چه موادی استفاده کنم که موهام نسوزه و به پایه ۱۰ برسه ،ممنون میشم

سلام – بهتر است حتما در مواد دکلره از اولاپلکس و خاویار مو استفاده کنید. از اکسیدان نه درصد استفاده کنید. اکسیدان 12 درصد ممکنه به موهاتون آسیب بزنه. از مواد دکلره مرغوب استفاده کنید. در ضمن حتما وقتی موهاتون به پایه نه یا زرد کمرنگ رسید. موهاتون با شامپو ضد زردی شستشو بدهید. در ضمن حتما مقاله اموزش دکلره مو قدم قدم تا پایه نه را بخوانید. فیلم آموزشی دکلره نیز در این مقاله موجود است. در ضمن انواع ماسک مو – اولاپلکس و خاویار مو به علاوه دکلره – اکسیدان و رنگ مو با کیفیت مرغوب در فروشگاه رخ نگار موجود است.

سلام حتما از مواد دکلره مرغوب – اکسیدان نه درصد ( و نه 12 درصد ) – اولاپلکس و خاویار مو استفاده کنید. روشن کردن مو را تا سه مرحله بایستی انجام دهید. در ضمن مو که به پایه 8 تا نه دکلره رسید. حتما با شامپو ضد زردی زردی اضافه مو را باگیرید. تا مو کاملا روشن شه – حتما از ماسک مو داخل حمام و روغن آرگان نیز استفاده کنید. در ضمن تمامی این موارد در فروشگاه رخ نگار با کیفیت بالا و قیمت مناسب در فروشگاه رخ نگار موجود است. مقاله آموزش دکلره تا پایه 10 به همراه فیلم آموزشی بسیار برایتون مفیده حتما این مقاله را ببینید.

سلام ببخشین چرا رنگساژها روی موی دکلره بعد چند تا شستشو پاک میشه اگه بخوام همون رنگساژ بمونه چیکار باید بکنم؟ممنون میشم جواب بدین

سلام اصولا دکلره پی اچ مو را قلیایی می کند- معمولا هم رنگساژ ها شامل رنگ های روشن است- برای تثبیت رنگ حتما در رنگساژ از اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید. در ضمن حتما شامپو و ماسک تثبیت کننده رنگ استفاده کنید و در نهایت حتما هنگام دکلره باید از اولاپلکس استفاده شود- زیرا سبب می شود که مو هنگام روشن شدن حداقل آسیب را ببینید. بنابراین مویی که کمترین آسیب را ببینید و قلیایی نشود – ثبات رنگ بیشتر می شود.

سلام خسته نباشید مطالبتون خیلی خوبه من موهام قهوه ایه میخوام به پایه ۱۰ برسونم و رنگساژ یخی بذارم ،میشه راهنماییم کنید که از چه موادی استفاده کنم که موهام نسوزه و به پایه ۱۰ برسه ،ممنون میشم

با سلام حتما از مواد دکلره مرغوب – اکسیدان نه درصد ( و نه 12 درصد ) – اولاپلکس و خاویار مو استفاده کنید. روشن کردن مو را تا سه مرحله بایستی انجام دهید. در ضمن مو که به پایه 8 تا نه دکلره رسید. حتما با شامپو ضد زردی زردی اضافه مو را باگیرید. تا مو کاملا روشن شه – حتما از ماسک مو داخل حمام و روغن آرگان نیز استفاده کنید. در ضمن تمامی این موارد در فروشگاه رخ نگار با کیفیت بالا و قیمت مناسب در فروشگاه رخ نگار موجود است. مقاله آموزش دکلره تا پایه 10 به همراه فیلم آموزشی بسیار برایتون مفیده حتما این مقاله را ببینید.

سلام من شامپو رنگ استفاده کردم الان ساقه هام سرخابی شده و ریشه هام که مشکی بوده رنگ نگرفته،ریشه های قهوه ایم هم قهوه ای سوخته،یه وضعی شده.خیلی پشیمونم.چه رنگی بزارم که یه دست بشه موهام؟قبلش پایه ی ۸یا۹بود ساقه هام.ممنون میشم زودتر بهم کمک کنید.میخوام برم تو همون بلوند پلاتینه

سلام اگر نتیجه سریع میخواهید دکلره در غیر اینصورت با گذشت زمان رنگ سرخابی پاک میشه و به عسلی نزدیک میشه.

سلام من پایه ی دکلره ی موهام 7 هست قبلا یک بار صورتی کردم الان رنگش رفته و کمی مونده اگه این فرمول های رنگ مویی که گذاشتین با پایه دکلره 8 اگه من روی موهام انجام بدم چه اتفاقی میافته؟

سلام رنگ تیره تری به دست خواهد آمد و جذابیت لازم را نخواهد داشت.

مرسی از مقالتون، من همیشه تو رنگ صورتی مشکل داشتم، هویجی توش داشت، فرمولش خوب بود برام، موفق باشیدد

ممنون از شما و نظر مثبتتون.

رنگ موی سرخابی روی موهایی که سه صفر گذاشتیم چگونه در میاد

سلام اینکه سه صفر گذاشتید مهم نیست این مهمه که الان پایه موهاتون چنده.

من عاشق رنگ صدفی صورتی دودیم امیدوارم بتونم در بیارم.

سلام من موهام یک ماه پیش آبی کردم تقریبا آبی فیروزه ای الان رنگش کمرنگ شده میخوام صورتیش کنم روی همین رنگ،رنگه صورتی رو بذارم میگیره؟یا اینکه دوباره باید پایه ی موهارو سفید کنم؟روی رنگ آبی که مونده میشه گذاشت؟

سلام رنگ صورتی روی زمینه آبی بنفش تیره و بد رنگ می شود. کافی است موهایتان را دکوپاژ نمایید. سپس با شامپو ضد زردی خوب بشویید. در نهایت رنگساژ صورتی برنید. مقاله آموزش دکوپاژ مو را حتما ببینید.

سلام من فقط میخام ته موهام صورتی ملایم دربیاد. کل موهام شرابی قرمزه. چیکار کنم؟؟ شما رنگ صورتی دارین؟ یاسی صورتی دوست دارم

سلام به کمک اولاپلکس و دکلره ابتدا انتهای موها را به پایه ۹ برسونید و بعد از رنگساژ صورتی استفاده کنید.

رنگ صورتی چرک چطور درمیاد؟

سلام از رنگ دودی داخل ترکیبات صورتی استفاده کنید.

سلام

سلام سوالتان را بفرمایید

سلام خسته نباشید من موهامو ی رنگ گذاشتم اما زیاد راضی نیستم ازش الان میخام صورتی ملایم و خوشرنگ کنم باید چیکار کنم ک موهام اسیبی نبینه لطفا راهنمایی کنید

سلام با اولاپلکس و مواد دکلره مرغوب مو را روشن کرده تا پایه نه و سپس رنگساژ کنید. مقاله اموزش دکلره را حنما ببینید.

سلام من موهامو صورتی کردم ریشه موهام مشکیه، الان پشیمون شدم و میخام کل موهام مشکی باشه چیکار کنم ایا رنگ مشکی میگیره رو صورتی

سلام یهتر است با ۳ دودی موها را تیره کنید و اکسیدان ۶ درصد. منتها طی یک مرحله مو کاملا تیره نمی شود و به احتمال زیاد باید تکرار نمایید. اگر هم تن مشکی پرکلاغی می خواهید حتما مو را با ریموور مایع از رنگ صورتی پاک کنید و بعد مشکی پرکلاغی بزنید. حتما مقالات رنگ مو مشکی و ریموور رنگ مو را ببینید.

رنگ صورتی روی زمینه مش عالیه

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه *

نام

ایمیل

وب‌ سایت

Δdocume .ge Eleme ById( ak_js_1 ).se A ibu e( value, ( ew Da e() ).ge Time() );

دکمه بازگشت به بالا