دستگاه جوراب بافی خانگی

قبل از خرید دستگاه جوراب بافی حتما بخوانید

تولید جوراب با کیفیت در خانه 

 اگر شما هم زمان آزاد زیادی در خانه دارید می‌توانید به تولید جوراب فکر کنید، یک دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری بخرید و خانه را تبدیل که کارخانه نمایید و انواع جوراب مردانه، بچگانه و زنانه تولید نمایید.

 در ضمن عکس زیر هم مربوط به کلاس آموزش جوراب‌بافی است که در تهران برای افرادی که قصد شروع دارند به صورت عملی برگزار می‌کنیم.

افرادی که در شهرستان هستند اصلا نگران نباشند

در کتاب جوراب‌بافی افرادی که دستگاه جوراب‌بافی ، نخ، پمپ باد، سردوز، اتو، مارک دوز را میفروشند را معرفی کرده‌ایم.

سوال اول: سود و درآمد تولید جوراب چقدر است؟

هر دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری در هر ۲۴ ساعت ۲۴۰ جفت جوراب تولید می‌کند و هر جفت جوراب ۳۰۰۰ الی ۶۰۰۰ تومان سود خالص دارد.در نظر داشته باشید گفتیم سود خالص، یعنی هزینه اجاره، برق، کارگر و… قبلا کسر شده است.

سوال دوم: از کجا دستگاه و لوازم را بخرم و مواد اولیه بخرم؟

در ایران ۵ وارد کننده دستگاه‌ جوراب‌بافی از کشور چین وجود دارد و مجموعه تهران گردباف یکی از این ۵ نفر است.

دستگاه را هم می‌توانید از ما بخرید و هم می‌توانید سراغ همکارهای ما بروید شماره تماس همکاران را در کتاب جوراب بافی نوشته‌ایم.

سوال سوم: من که چیزی از این صنعت نمی‌دانم، کجا آموزش ببینم؟

هر ماه یک الی دو مرتبه کلاس آموزشی برگزار می‌شود، کار کردن با دستگاه جوراب‌بافی تعمیرات دستگاه طراحی جوراب را آموزش می‌دهیم می‌توانید صفر تا صد کار را از ما یاد بگیرید. زمان برگزاری کلاس‌ها بشرح زیر است.

۹ تیر ۱۴۰۲ ———–برگزار شد – تمام شد۳۰ تیر ۱۴۰۲ ———- برگزار شد – تمام شد۱۰ مرداد ۱۴۰۲ ——–برگزار شد – تمام شد۲۵ مرداد ۱۴۰۲ ——-برگزار شد – تمام شد۱۰ شهریور ۱۴۰۲ —— ظرفیت تکمیل۲۵ شهریور ۱۴۰۲ —— ظرفیت تکمیل۱۰ مهر ۱۴۰۲——— ۳ نفر ظرفیت داریم

 هزینه کلاس‌ها ۶ میلیون تومان و ۶ روز پشت سرهم می‌باشد، ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر. برای ثبتنام بر روی عکس زیر کلیک کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره کلاس‌ها اینجا کلیک کنید

سوال چهارم: خدا وکیلی جوراب بافی ارزش سرمایه‌گذاری داره؟

در هر صنعتی عده‌ای شکست خورده‌اند و یک عده دیگر موفق هستند، مثلا صنف سوپرمارکتی را دقت کنید، یه سوپرمارکت در شهر داریم که همیشه خلوط است و مشتری ندارد در مقابل سوپرمارکتی داریم که درآمدش از یک استاد دانشگاه بیشتر است و تعطیلی آخر شب برای‌اش معنی ندارد و همیشه باز است.

یا مثلا اگر بخواهید مغازه ساندویچ فروشی را بررسی کنید خواهید دید، در یک خیابان ساندویچی هست از بس شلوغ است جا برای نشستن ندارد و در همان خیابان ساندوچ فروشی دیگر وجود دارد که هیچگونه مشتری ندارد با این حساب واقعا نمی‌شود نتیجه گیری کرد سوپرمارکتی و ساندویچی کار خوبی هستند یا نه!؟ در آمد کافی دارند یا خیر، بلکه باید دید که چه کسی قرار است این کار را انجام دهد و چقدر ایده و توانایی دارد.

اگر از آدم شکست خورده بپرسید خواهد گفت: سوپرمارکتی بدرد نمی‌خورد و اگر از فرد موفق سوال کنید خواهدگفت عالیه!! شغلی بهتر از سوپرمارکتی در بازار وجود ندارد، دوتا کارگر می‌گیری خودشون کارا رو انجام میدن!!

 جوراب‌بافی یا هر شغل دیگری داشته باشید اگر واقعا آدم کارکن و با پشتکاری، با حوصله و با سلیقه باشید مطمئن باشید موفق خواهید شد فقط اگر وارد صنعت تولید جوراب شدید فقط جوراب با کیفیت تولید کنید و برای بازاریابی وقت بگذارید و زحمت بکشید

در ویدئو زیر هم می‌توانید تولیدی جوراب خانم عارف نیا از شهر بروجرد استان لرستان را ببینید که با یک دستگاه کامپیوتری شروع کردند و الان بعد دو سال شش دستگاه دارند.

فیلم دستگاه جوراب بافی کامپیوتری  (کارگاه خانم عارف‌نیا – بروجرد)

انواع دستگاه جوراب بافی

دستگاه جوراب‌بافی دو دسته‌اند، مکانیکی و کامپیوتری، نوع مکانیکی کاملا منسوخ شده است و به هیچ وجه سراغ آن نروید، یا کامپیوتری بگیرید یا هیچی!!! راستی با دستگاه کامپیوتری هر جورابی که در بازار می‌بینید را می‌توانید تولید کنید، مثلا ساق‌بلند، ساق کوتاه، مردانه، زنانه و بچانه، انوع جوراب فانتزی با طرح‌های فوق العاده شلوغ و گرافیکی. در زیر تصویر دستگاه کامپیوتری را می‌توانید ببینید.

انواع دستگاه جوراب بافی کامپیوتری 

دستگاه کامپیوتری ۴ نوع هستند:

اوایل کار نیاز است شما در بازاریابی بسیار کار کنید شما برید پیش مشتری و خودتان را پرزنت کنید بعد از اینکه در بازار شما را به عنوان تولید کننده شناختند آن‌ها دنبال شما خواهند آمد اگر آدم باهوش و با سلیقه‌ای باشید این پروسه حداکثر ۱ ماه طول خواهد داشت و به درآمد و سوددهی خواهید رسید.

سوال پنجم: در کنار دستگاه جوراب‌بافی به چه لوازم جانبی دیگر نیاز داریم؟

برای تولید جوراب علاوه بر دستگاه جوراب بافی به لوازم زیر نیاز دارید که در تصویر قابل مشاهده است توضیحات تکمیلی در زیر عکس ارائه شده است.

یک عدد سردوز زیگزال: این سردوز برای ۱۰ دستگاه جوراب‌بافی کافی است و فرقی نمی‌کند که یک دستگاه دارید یا ده تا، باید سردوز بخرید.

یک عدد پمپ باد: دستگاه جوراب‌بافی با باد کار می‌کند و ابزارهای پنوماتیک دارد. یک پمپ باد ۲۵۰ لیتری برای ۲ دستگاه جوراب بافی کافی است.

دو جفت اتو: دو جفت اتو برای ۱۰ دستگاه جوراب‌بافی کافی است چه دستگاه‌تان یکی باشد یا ده تا دو جفت اتو نیاز دارید، یکی برای جوراب مردانه و یک جفت برای جوراب زنانه.

یک عدد مارک دوز: مارک دوز را شما برای شروع کار نیاز ندارید و اگر کارتان بزرگ شد و جنس باکیفیت تولید کردید به آن نیاز پیدا می‌کنید. یک عدد مارکدوز برای ۱۲ دستگاه جوراب بافی جواب می‌دهد.

مراحل تولید جوراب 

بعبارتی نخ را می‌دهید به دستگاه و جوراب تولید می‌شود سپس جوراب تولید شده را سردوزی می‌کنید. بعد از سردوزی آن را اتو می‌کنید بعد از اتو با استفاده از مارک دوز کاغذ، سرکارتی جوراب را به جوراب نصب می‌کنید که اسم برند شما روی آن چاپ شده است سپس جوراب‌های سرکارتی خورده را بسته بندی می‌کنید و داخل جعبه یا سلفون می‌گذارید و آن را با استفاده از تکنیک‌های بازاریابی می‌فروشید.

بهترین دستگاه کامپیوتری چه برندی است؟

از برندهای خوب چینی در اول می‌توان برند زد بی ZB  را نام برد که وارد کننده آن آقای ایمانی می‌باشد و تمام دستگاه‌ها ۲ سال گرانتی دارد از دیگر برندها هم می‌توان به کیجون، جیانجو، ویهوآن و آی‌تی‌جی اشاره نمود که ارزش خرید دارند.

بزرگ فکر کن، کوچک شروع کن

اولین گام برای موفقیت در صنعت جوراب‌بافی اعتقاد به جمله : بزرگ فکر کن اما کوچک شروع کن است رمز موفقیت شما در این صنعت فقط همین یک جمله‌ است و بس. درابتدا شما با یک یا دو دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری  شروع خواهی کرد و بعد از چند مدت یک کارخانه جوراب‌بافی تاسیس خواهید کرد. فقط فقط فقط جوراب با کیفت تولید کن، جوراب های ارزون و بی کیفیت واقعا خیری تووش نیست.

اولا هیچ کس هیچ کاری رو تو شکم مادرش یاد نمی‌گیره! این تولید کننده‌های جوراب که در بازار می‌بینید هم یه روزی از یجایی و از صفر شروع کردند.

دوما اگه اعتماد بنفس و پشتکار داشته باشی حتما موفق میشی!

سوما بالاخره باید از یه جای شروع کرد اولش باید با کم شروع کنی تا برسی به زیاد!!

سوال هفتم: خرابی دستگاه کامپیوتری چقدر است؟

بیشتر ایرادات دستگاه‌ها بسیار جزئی هستند و در حد شل و سفت کردن پیچ است و اگر تنظیمات و تعمیرات را یاد بگیرید خیلی راحت می‌توانید رفع‌شان کنید اما مهم‌ترین هنر این است که تشخیص دهید چه پیچی را شل و چه پیچی را سفت نمایید و ما در کلاس‌های آموزشی‌مان کارکردن با دستگاه، تعمیرات دستگاه و طراحی جوراب را به شما آموزش می‌دهیم.

قبل از خرید دستگاه تحقیق کامل انجام دهید وعجله نکنید دستگاه تمام نمی‌شود دستگاه خیلی زیاده اگر دیر بخرید پولتان از دست نمی‌دهید  جوراب بی‌عیب تولید کنید قیمت را بیارید پایین مشتری خودش دنبال‌تان خواهد آمد، منظور از بی عیب جوراب اعلا نیست فقط ایراد نداشته باشد کافی است. یک سال سختی تحمل کنید با خودتان بگویید باید یاد بگیرم، حتما موفق می‌شوید!

به هر سختی باشد یک سال می‌گذرد ولی بعدش صاحب شغل خواهید شد. اگر دستگاه سالم بگیرید، تعمیرات را تا حدودی بلد باشید و اینکه پشتکارتان خوب باشد حتما موفق خواهید شد.

سوال هفتم: عمر دستگاه چقدر است؟

اگر درست با دستگاه کار کنید ۱۰ الی ۱۵ سال مفید برای شما کار خواهد کرد و اگر سرویس کاری و تعمیرات دستگاه را درست انجام ندهید در کمتر از ۵ سال دستگاه را نابود خواهید کرد.

سوال هشتم: آیا برق سه فاز نیاز داریم؟

دستگاه‌های کامپیوتری با برق سه فاز کار می‌کند اما با ۷۰۰ هزار تومان آن را می‌توانید به تکفاز تبدیل کنید. به عبارتی این دستگاه هم با برق سه فاز کار می‌کند هم تک فاز.

فیلم آموزشی سیلندر چیست؟ 

حتما این ویدئو ۱۵ دقیقه‌ای را تا انتها مشاهده کنید بعد ادامه مطلب را مطالعه نمایید پاسخ خیلی از سوالات‌تان داخل این فیلم است.

از گشنگی مُرد

بی‌احترامی نشه و بلا نسبت همه: یروز الاغی گشنه در صحرا راه میرفته و یهو به دو بسته علف میرسه، یکشون سبز بوده و اون یکی زرد ، الاغه شروع می‌کنه به فکر کردن ، که  از علف سبزه بخورم یا زرده !  هی فکر می‌کرده : سبز بخورم یا زرد ، از بس فکر می‌کنه تا از گشنگی می‌میره!!!

حکایت خیلی از ماها شده همین داستان بالا، بقدری وقتمان را درگیر مسائل حاشیه ای از جمله ، ریسک کار ، سود جوراب بافی ، هزینه های کار و… می‌کنیم که اصل مطلب را یادمان میرود و  از گشنگی می‌میریم.

اغلب ما مثل شکست خورده‌ها زندگی می‌کنیم چون منتظر هستیم زمان مناسب برسد تا کاری ارزشمند را شروع کنیم. منتظر نشوید، از همانجایی که هستید شروع کنیدو با هر ابزاری که در دسترس دارید کار کنید، ابزار های بهتر را در ادامه کارتون پیدا خواهید کرد.

ما قرار نیست آپولو هوا کنیم، قرار نیست شکافت هسته ای بر روی اتم هیدروژن ایجاد کنیم ، قرار نیست راکت بالستیک به مریخ بفرستیم تا نیازمند محاسبات دقیق باشیم. قراره طبق قاعده کوچک شروع کردن و بزرگ فکر کردن یک دستگاه جوراب‌بافی بخریم شروع کنیم به مرور زمان با یاد گرفتن کار و تقریبا بعد از سه الی چهار ماه که به تولید مسلط شدیم کارگاه‌مان را توسعه خواهیم داد و به امید خدا یک کارخانه جوراب بافی خواهیم داشت.

سوال دهم: ابعاد دستگاه جوراب بافی کامپیوتری 

ابعاد دستگاه ۱.۵*۱*۲.۱ متر است که در فیلم زیر کامل توضیح داده‌ایم.

توضیحات نهایی و دوستانه و مهم

جوراب‌بافی سختی‌های بسیار زیادی دارد، اگر بدنبال شغل بی دردسر هستید و می‌خواهید بدون کار کردن به درآمد بسیار بالا دست یابید، کلا این صنعت را فراموش کنید، اما اگر فردی هستید که می‌توانید ۶ ماه سختی کار با مشکلات بسیار زیاد را تحمل کنید جوراب‌بافی و تولید جوراب می‌تواند برای شما مناسب باشد.

دوباره تاکید کنم، حداقل سرمایه برای شروع کار ۳۵۰ میلیون تومان است اگر این سرمایه را ندارید جوراب‌بافی را فراموش کنید.

اگر با خواندن این مقاله تصمیم‌تان جدی شده است که دستگاه بخرید و جوراب با کیفیت تولید کنید، من مهندس نساجی دوران راهبی کتابی در زمینه راه اندازی کارگاه نوشته‌ام و همه تجربیات خودم را برای شروع کار تولدی جوراب در این کتاب نوشته‌ام، شما تا اینجا با ۱۰ سوال مواجه شدید که پاسخ آن را نوشته‌ایم، در کتاب زیر که به صورت PDF ارائه شده است ۷۳ سوال بسیار مهم و کلیدی را پاسخ داده‌ایم و با قدرت هم بگویم مطالعه این کتاب جلوی حداقل ۲۰ میلیون تومان ضرر را در خرید تجهیزات و مواد اولیه خواهد گرفت.

قیمت این کتاب ۹۹ هزار تومان می‌باشد و در ۱۳۰ صفحه ارائه شده است.

اگر علاقمند و جدی هستید بر روی عکس کتاب در زیر کلیک کنید، و بعد از پرداخت وجه بلافاصله فایل کتاب و لینک دانلود توسط سیستم به شما ایمیل خواهد شد.

نکته مهم اول: این کتاب گارانتی بازگشت ۱۰۰% وجه دارد، به هر دلیل اگر از کتاب راضی نبودید پول‌تان را برگشت خواهیم زد.

نکته مهم دوم: بعد از مطالعه کتاب می‌توانید هماهنگ کنید تا بازدید حضوری از خط تولید جوراب داشته باشید.

نکته مهم سوم: بعد از مطالعه کتاب با شماره تماسی که در داخل کتاب درج شده است تماس بگیرید و ۳۰ دقیقه مشاوره تلفنی از ما بگیرید.

دستگاه جوراب بافی کامپیوتری قیمت

آشنایی کامل با دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری

با دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری هر نوع جورابی که در بازار ایران می‌بینید را می‌توانید تولید کنید.

با لپ تاپ و نرم افزار طراحی جوراب نقشه‌ای که می‌خواهید را طراحی می‌کنید و منتقل می‌کنید به دستگاه جوراب‌بافی و شروع می‌کنید به بافتن آن جوراب.

در کلاس آموزش جوراب‌بافی که در زیر عکس آن را می‌توانید مشاهده کنید طراحی جوراب‌ کار کردن با دستگاه تعمیرات را به شما آموزش می‌دهیم.

زمان بندی کلاس‌های جوراب‌بافی

۹ تیر ۱۴۰۲ ———–برگزار شد – تمام شد۳۰ تیر ۱۴۰۲ ———- برگزار شد – تمام شد۱۰ مرداد ۱۴۰۲ ——–برگزار شد – تمام شد۲۵ مرداد ۱۴۰۲ ——-برگزار شد – تمام شد۱۰ شهریور ۱۴۰۲ —— ظرفیت تکمیل۲۵ شهریور ۱۴۰۲ —— ظرفیت تکمیل۱۰ مهر ۱۴۰۲——— ۳ نفر ظرفیت داریم

برای ثبتنام بر روی عکس بالا کلیک کنید تا به صفحه توضیحات هدایت شوید یا اینجا کلیک کنید.

اولین و مهم ترین کار قبل از شروع

قبل از خرید دستگاه، قبل از هر کاری حتما کتاب جوراب‌بافی که در سایت گذاشته ایم را کامل مطالعه کنید، همه فروشنده‌های معتبر دستگاه را معرفی کردیم، کفتیم چه چیزی بخرید و چه لوازمی را نخرید، مواد اولیه از کجا بخرید تا ارزان‌تر تمام شود. برای تهیه کتاب بر روی عکس زیر کلیک کنید.

وقتی دستگاه کامپیوتری می‌خرید سعی کنید جوراب با کیفیت و زیبا تولید کنید، در این حالت مطمئن باشید در فروش جوراب مشکلی نخواهید داشت هر کسی در این صنعت شکست خورده است جوراب زیبا و با کیفیت تولید نکرده است.

نمایندگی فروش دستگاه جوراب بافی در تهران – اصفهان – مشهد – شیراز – اهواز – تبریز

قطب دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری شهر تهران است و در دیگر شهرها نمایندگی وجود ندارد اگر هم بود بدانید واسطه هستند و از تهران خرید می‌کنند و در دیگر شهرها ‌می‌فروشند.

دستگاه کامپیوتری فول اتوماتیک

نمی‌دانم چرا بعضی‌ها به دستگاه کامپیوتری می‌گویند فول اتومات ، دوستان این دستگاه کامپیوتریه، و بوسیله کامپیوتر دستورها صادر می‌شود تا بافت جوراب کامل شود.

این دستگاه فوق العاده هنرمند است و هر جورابی را در بازار می‌بینید می‌توانید با آن تولید نمایید. اگر نخ خوب به دستگاه بدهید، جوراب درجه یک تحویل می‌گیرید و اگر نخ آشغال به آن تغذیه نمایید جوراب آشغال حراجی مانند این‌هایی که در مترو سه جفت ۱۰ هزار تومان می‌فروشند تولید خواهید کرد.

چرا باید آموزش ببینیم؟

کار کردن با دستگاه بسیار ساده است اما اینکه بتوانید با آن جوراب زیبا و با کیفیت تولید نیاز به آموزش دارد، اگر قصد تولید جوراب حراجی ارزان قیمت دارید هیچ نیازی به آموزش ندارید.

شما در کلاس آموزش جوراب‌بافی باید شرکت کنید تا اگر دستگاه‌تان خراب شد خودتان بدون هیچ هزینه‌ای آن را تعمیر کنید.

تصویر دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری

 تولید جوراب بچگانه و نوزادی

جوراب بچگانه چون سایز کوچیکی دارد سرعت تولید بسیار بالایی دارد و مواد اولیه کمتری مصرف می‌شود و هم قیمت جوراب‌های مردانه فروخته می‌شود اگر علاقمند به تولید این نوع جوراب هستید بر روی بنر زیر کلیک کنید و مقاله آموزش تولید جوراب بچگانه را رایگان دانلود نمایید. 

فیلم دستگاه جوراب بافی کامپیوتری  – خانگی و صنعتی

سیلندر در دستگاه جوراب‌بافی چیست؟

کار کردن با این نوع دستگاه فوق العاده ساده است و خانم‌های خانه دار هم می‌توانند با آن کار کنند. اگر فرد باهوش و فنی باشید سه روزه به اصول کار کردن با دستگاه مسلط خواهید شد و اگر آدم تنبلی باشید حداکثر یک هفته زمان خواهد برد در نتیجه در زمینه کار کردن با دستگاه استرسی نداشته باشید. البته نیاز به آموزش دارید تا صفرتا صد کار به شما آموزش داده شود و اینگونه نیست که بخواهید با آزمون و خطا کار کردن با دستگاه را یاد بگیرید.

دستگاه نخ را می‌گیرد و از آن طرف جوراب آماده تحویل می دهد و  کافیست جوراب تولید شده را سردوزی و اتو کنید و بعد از بسته بندی آن را بفروشید. ( به همین سادیگی – به همین خوشمزگی).

دستگاه‌های کامپیوتری حاضر  در ایران ساخت سه کشور ایتالیا، کره و چین هستند و بهترین نوع آن ایتالیایی می‌باشد. متاسفانه بدلیل افزایش قیمت دلار استفاده از دستگاه‌های جوراب‌بافی کامپیوتری ساخت کشور ایتالیا و کره دیگر توجیه اقتصادی ندارد. دستگاه ایتالیایی حدود یک میلیارد و ششصد میلیون تومان و دستگاه کره‌ای حدودا ۴۵۰ میلیون تومان قیمت دارند و در ایران هیچگونه خدماتی ندارند.تمام کارخانه‌ها و تولید کننده‌های جوراب در ایران از دستگاه چینی استفاده می‌کنند.

 چه جوراب‌هایی می‌توانیم تولید کنیم؟

با دستگاه‌های کامپیوتری هر جورابی در بازار می‌بینید می‌توانید تولید نمایید حتی عکس خودتان را هم می‌توانید روی جوراب بافت کنید. جوراب‌های زیر با دستگاه کامپیوتری تولید شده‌اند.

چه جوراب‌هایی نمی‌توانیم تولید کنیم؟ (دقت کنید گفتیم نمی‌توانیم!) 

شما با ماشین جوراب بافی کامپیوتری نمی‌توانید دو نوع جوراب زیر را تولید کنید.

 قیمت دستگاه جوراب بافی کامپیوتری خانگی و صنعتی

دستگاه صنعتی با خانگی هیچ تقاوتی بایکدیگر ندارند و بیخودی دنبال دستگاه خانگی نباشید. دستگاه های موجود در ایران همگی چینی هستند. و همانطور که اطلاع دارید چین محصول آشغال و درجه یک دارد ، برای اطلاع از قیمت روز دستگاه جوراب بافی کامپیوتری کتاب جوراب بافی که رد سایت قرار داده‌ایم رامطالعه نمایید.

قیمت دستگاه جوراب بافی کامپیوتری دست دوم

دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری  دست دوم مانند اتومبیل است، فرض کنید شما می‌خواهید یک پراید بخرید، صفر آن ساخت سال ۱۴۰۲ ، ۳۵۰ میلیون قیمت دارد، سال ۹۷ آن ۲۰۰ میلیون، سال ۸۶ آن ۱۴۵ میلیون و سال ۸۴ تصادفی آن حدود ۱۲۰ میلیون تومان است. در نتیجه دستگاه جوراب‌بافی دست دوم هم به تمیزی دستگاه، سال ساخت آن برند دستگاه ربط دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت دقیق دستگاه‌های دست دوم کتاب جوراب بافی را مطالعه نمایید.

قیمت دستگاه جوراب بافی کامپیوتری تک فاز

همه ماشین‌های جوراب بافی کامپیوتری سه فاز هستند و با هزینه  تقریبا ۷۰۰ هزار تومانی آن را می‌توان تک فاز کنید و هیچ مشکلی هم برای دستگاه شما پیش نخواهد آمد. احتمالا خواهید گفت کارخانه سازنده مرض داشته که سه فاز ساخته؟ همانطور که اطلاع دارید جوراب بافی یک کار صنعتی است و در کشور های خارجی در کارخانه‌ها، جوراب تولید می‌کنند و مثل ایران نیست که در خانه جوراب تولید نمایند، برق کارخانجات سه فاز هستند. با تک فاز کردن دستگاه کمی خورده فن مکش آن ضعیف می‌شود ولی بر روی کیفیت جوراب بافته شده و طول عمر دستگاه تاثیری ندارد. اگر شما هم میخواید دستگاه تان را تک فاز کنیدتا بتوانید در خانه تولید خود را شروع کنید با ما تماس بگیرید. 

 قیمت دستگاه جوراب بافی ایتالیایی – لوناتی

در ابتدای کار که دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری وارد ایران شد همگی ساخت کشور ایتالیا بودند.  بعد با رکودی که گریبان کشور را گرفت تولید کننده‌ها مجبور به استفاده از دستگاه های کره ای شدند و پس از آن با رکود دوباره در کشور  دستگاه های چینی جایگزین ایتالیایی شدند.  در نظر داشته باشید که چین هم دستگاه خوب و بد ، درجه یک و دو دارد. دستگاه جوراب بافی ایتالیایی خدود ۳ میلیارد و ششصد میلیون تومان قیمت دارد و ساخت کارخانه لوناتی ایتالیا هستند.

در نظر داشته باشید دستگاه‌های ایتالیایی و کره‌ای در ایران هیچ‌گونه خدماتی از لحاظ تعمیرات و قطعات ندارند. 

۸- از لحاظ بافت دستگاه های کامپیوتری چه مزیتی نسبت به دستگاه جوراب بافی مکانیکی دارد؟

دستگاه کامپیوتری در بافت طرح و مدل محدودیت ندارد هم تولیدش بالاتره هم راحت تره و هم جورابو خودش پسدوز میکنه و نخهای اضافه رو خودش اره میکنه سود شما بستگی به میزان سرمایتان دارد و البته جنسی که قراره تولید کنید . جوراب دستگاه کامپیوتری حداقل ۵۰ هزار تومان در هر جین گرانتر از جوراب بافته شده با دستگاه مکانیکی است و البته کارکردن با دستگاه جوراب بافی کامپیوتری به نسبت دستگاه های مکانیکی فوق العاده ساده تر است.

جزئیات بیشتر از ماشین های کامپیوتری

با دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری قادر هستید با زدن یک دکمه هر مدل جورابی را برای مثال از ساق بلند ورزشی (فوتبال) گرفته تا ساق کوتاه ، مچی در طرح های دخترانه ، بچگانه ، مردانه ، نوزادی در انواع رنگ تولید نمایید.

همچنین با زدن یک دکمه می توانید طرح و مدل جوراب‌تان را تغییر دهید مثلا در یک روز ۱۰ جین جوراب مردانه با طرح لوزی و ۱۱ جین جوراب ساق کوتاه با طرح گل گلی تولید نمایید و رنگ این جوراب ها کاملا وابسته به رنگ نخی است که استفاده می‌کنید و اصلا به برند دستگاه ربطی ندارد. این نکته را هم در نظر بگیرید که داشتن یک دستگاه بدلیل حجم پایین تولید توجیح اقتصادی ندارد و مجبور خواهید بود سود تولید را به عنوان هزینه های جاری خرج کنید . میزان ساعت کارکرد دستگاه هیچ تاثیری در خرابی دستگاه یا نامیزان شدنش ندارد و کسب تجربه با کارکردن در یک تولیدی بدست می آید. .

گارانتی دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری

اگر دستگاه شما برند معتبر ZB باشد دو سال گارانتی دارد و دیگر برندها یک سال گارانتی را انجام می‌دهند.

نکته بسیار مهم قبل از خرید 

هنگام خرید حتما دقت کنید که دستگاه شما از لحاظ توپ نقشه ها و بردها ضعیف نباشد و بعد دو سه سال هزینه تعمیر و نگهداری آن بالا نرود. همچنین دستگاهی بخرید که اگر احیانا چند ماه بعد قصد فروشش را داشتید افت قیمت شدیدی پیدا نکند. دلیل افت قیمت هم کاملا به برد و ابزار های دستگاه جوراب بافی بستگی دارد و بعضی از این ابزار ها بعد از حدود یک سال ایراد پیدا می‌کنند. در نتیجه دوست من سعی کن دنبال ماشین ارزون قیمت نری.

سود تولید جوراب

سرعت تولید دستگاه کامپیوتری هر ۲۴ ساعت ۲۴۰ جفت جوراب است و هر جفت جوراب ۳ هزار تومان تا ۶ هزار تومان سود خالص دارد.

اگر آدم تنبل و بدرد نخوری باشید ۳ هزار تومان سود می‌کنید اگر آدم با پشتکار و توانایی باشید سودخالص‌تان را تا جفتی۱۰ هزار تومان هم می‌توانید افزایش دهید.

 آموزش طراحی جوراب

شاید برای شما هم سوال باشد که چطور طرح را به دستگاه می‌دهند. هنگام خرید دستگاه گاها شرکت فروشنده در داخل یک فلش (مموری) چند طرح جوراب را به رایگان به عنوان اشانتیون به شما می‌دهد با تنظیماتی که بر روی دستگاه وجود دارد شما فلش را وارد سوکت دستگاه جوراب بافی می کنید و به سادگی پکامپیوتر ماشین طرح ها را از داخل فلش به حافظه دستگاه کپی می‌کند. و شما از LCD طرح مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید و شروع به تولید جوراب می نمایید.

در بازار افرادی وجود دارند که تخصصی در طراحی جوراب فعالیت دارند. اگر طرح خاصی مد نظر شما باشد به این افراد مراجعه می‌کنید و با پرداخت هزینه تقریبا ۵۰ هزار تومانی یک طرح را از طراح می‌خرید. طراح در آرشیو خود چند صد طرح را دارد و اگر طرح شما خاص و یا ابداعی بود با پرداخت همان ۵۰هزار تومان طراح طرح را برایتان طراحی می‌کند.

مزیت کامپیوتری

۱- خدمات پس از فروش در حد مطلوب

۲- توانایی تولید انواع جوراب در انواع مدل

۳- ضایعات بسیار پایین آن

۴-  وجود قطعات یدکی فراوان در بازار ایران

۵- سرعت تولید نسبتا بالا نسبت به دستگاه های مکانیکی

۶- حاشیه سود بالای محصولات تولید شده

۷- دستگاه کاملا اصولی ساخته شده است و به راحتی قابل تعمیر می‌باشد.

دستگاه های جانبی مورد نیاز برای یک گارگاه تولید جوراب

در تولیدی جوراب در کنار دستگاه جوراب بافی به دستگاه سردوز ، اتو ، پمپ باد و دستگاه مارکدوز نیاز دارید که در زیر می‌توانید تصویر آن را مشاهده نمایید.

وظیفه سردوز : قسمت پنجه جوراب را می‌دوزد.

وظیفه اتو : پس از اینکه جوراب بافته شد و سردوزی آن انجام شد نوبت به اتو و بسته بندی می رسد. به وسیله حرارت جوراب را صاف می‌کند و حالت می‌دهد.

وظیفه پمپ باد: ابزارهای دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری با باد عقب و جلو می‌شود در نتیجه شما نیاز به باد دارید.

سرعت تولید دستگاه کامپیوتری

سرعت میانگین تمام دستگاه‌های جوراب‌بافی کامپیوتری چینی هر ۲۴ ساعت ۲۴۰ جفت است.

اگر شما جوراب مردانه ساق بلند تولید کنید چند جفت سرعت کمتر می‌شود و اگر فقط جوراب ساق کوتاه تولید کنید سرعت افزایش خواهد یافت اما شما در حساب کتاب حتما ۲۴۰ جفت در نظر بگیرید تا دچار اشتباه در محاسبات نشوید.

کتاب آموزش راه اندازی کارگاه جوراب بافی

مطالبی که در بالا خواندید تنها‌ گوشه‌ای اس کتاب راه اندازی کارگاه جوراب بافی بود، اگر میخوای تولید جوراب رو شروع کنی این کتاب خیلی میتونه کمکت کنه و جلوی ضرر چند ده میلیونی شما رو بگیره. برای تهیه کتاب بر روی عکس زیر کلیک کنید

اگه نیاز به جزئیات بیشتری از این کتاب داری روی دکمه زیر کلیک کن

مطلبی که در بالا مطالعه کردید قسمت کوچکی از کتاب آموزش راه اندازی کارگاه جوراب‌بافی بود که در ۱۳۰ صفحه نگارش شده، صفر تاصد راه اندازی کارگاه حوراب بافی در این کتاب گفته شده است. بعضی از مطالب این کتاب بگونه‌ای است که بعد از مطالعه با خودتان خواهید گفت: عه به اینجاش فکر نکرده بودم.

قیمت این کتاب با ارزش ۹۹ هزار تومان است و به هر دلیل اگر از محتوای آن راضی نبودید در کمتر از ۲۴ ساعت تمام هزینه شما پس داده خواهد شد و هیچ سوالی پرسیده نخواهد شد.

تا الان حدود ۱۷۵۰ نفر این کتاب را تهیه کردند که فقط یک نفر درخواست عودت وجه داده است.

دکمه بازگشت به بالا