نماز چهارشنبه آخر ماه صفر برای خانه دار شدن

????نماز چهارشنبه آخر ماه صفر برای خانه دار شدن????

اعمال چهارشنبه آخر صفر برای خانه دار شدن:

چهارشنبه ی اخر صفر قبل از غروب آفتاب زیر اسمان بخوانید اول نماز حاجت(دورکعت نمازحاجت)

 و بعد از نماز، خواندن سوره های:

(هرکدام به ترتیب 6 مرتیه)

 و قبل از طلوع آفتاب پنجشنبه ی آخر صفر همین اعمال

 نماز حاجت و  (سوره ها که   هرکدام به ترتیب 7 مرتیه)

 تا سال آینده صاحب خانه میشوید ان شاءلله*

التماس دعا????

امروز صبح ساعت هشت از خواب بیدار شدیم، صبحانه خوردیم بعد آماده شدیم و ساعت نه و نیم از خونه خارج شدیم، رفتیم بانک پول رو از حساب برداشتیم و تو یه بانک دیگه به حساب شرکت تعاونی ریختیم، تو راه کلی استرس داشتیم آخه حمل کلی چک پول تو یه کیف کوچیک دستی کلی ترس داره! ساعت یک رفتیم واسه انتخاب واحد و یک واحد تو طبقه ششم (طبقه آخر) که هم نمای شهر و هم نمای کوه رو داره انتخاب کردیم، آخه خانم همسر عاشق کوه و من عاشق شهرمون! البته قبلش کلی بلوک ها و طبقه های دیگه رو بالا پایین کردیم و حسابی از کت و کول افتادیم! اما به زحمتش می ارزید و یه واحد دلخواه گیرمون اومد البته اگه خدا بخواد تا یکی دو ماه دیگه بهمون تحویل میدن و فعلا باید تو همون خونه اجاره ای و به قول خانم همسر دیگه خونه مردم اما دوست داشتنی زندگی کنیم!

…………………………………………………..

h p:mamisi e.comfo umgod-fo ess opic4602-120.h mlتوصیه شده در آخرین چهارشنبه ماه صفربرای گشایش در امور و رفع گرفتاری، 7 مرتبه سوره های تین و نصر و توحید و انشراح و آیه امن الرسول.. ( 285-286 بقره ) خوانده شودالتماس دعا………………………………..

چهارشنبه اخر ماه صفر و غنی شدن : روایت شده است : هر کس در روز چهارشنبه آخر ماه صفر سوره الم نشرح ( انشراح ) و والتین و اذاجاء (نصر) و قل هو الله احد معوذتین ( فلق و ناس ) و فاتحه الکتاب هر یک را ۷ مرتبه بخواند حق تعالی او را غنی گرداند و از مقربان درگاه او شود منبع : گوهر شب چراغ ج ۲ ص ۳۳۳ h p:www.douavazek .blogfa.comca -210.aspx

………………………………………………………………….

h p:www.coupleo ouble.blogfa.com139110همونطور که قول داده بودم این پست رو اختصاص میدم به اعمال چهارشنبه ی اخر صفر و بخصوص اعمالی برای خونه دار شدن که خودم پارسال همین موقع خوندم که خداروشکر حاجتم رو گرفتم و امسال خونه ی خودمونیم انشالله شما هم بخونید و به امید خدا سال بعد اینموقع خونه ی خودتون باشیدمن این اعمال رو از روی قران بابابزرگم که خیلی قدیمیه رونوشت کردم. بهرحال هرکسی اعتقاداتی داره و خب من امیدم به خدا بود و با توکل به خدا این سوره ها رو خوندم و خداروشکر حاجت روا هم شدماقای شوهر هم خیلی زحمت کشیدن و همینجا جا داره ازشون تشکر کنم خدا خیلی بهمون رو کرد و همه چی جور شد تا بتونیم هنوز یه سال از ازدواجمون نگذشته این خونه رو بگیریم انشالله تموم مستاجرا خونه دار شن و طعم شیرین زندگی زیر سقفی که برای خودشونه بچشن *برای همسایه هم نور طلب کن.. قطعا حوالی تو نیز روشن تر خواهد شد* * چهارشنبه ی اخر صفر قبل از غروب آفتاب زیر اسمان بخوانید اول نماز حاجت و بعد سوره های:1. الم نشرح 2.والتین 3.اذاجاء 4. قل هوالله 5. ناس 6. فلق(هرکدام به ترتیب 6 مرتیه) و قبل از طلوع آفتاب پنجشنبه ی اخر صفر همین اعمال(نماز حاجت و سوره ها) هرکدام به ترتیب 7 مرتیه تا سال آینده صاحب خانه میشوید انشالله* که چهارشنبه ی اخر صفر امسال مصادف میشه با 20 دیماه (26صفر)

دکمه بازگشت به بالا