sama.oipf

مشاهده فیش حقوقی

بازنشستگان صنعت نفت جهت مشاهده و دریافت فیش مستمری می‌توانند وارد سامانه سما شوند.

ابتدا از طریق نشانی اینترنتی  sama.oipf.i   پس از وارد کردن نام کاربری (شماره پرسنلی برای بازنشسته و شماره ملی برای بازمانده) و اسم رمز (که پیش‌فرض یک تا ۶ است، پس از ورود تغییر دهید)  وارد سامانه سما شوید.

پس از ورود در صفحه نخست سما، ستون سمت چپ به نام پیشخوان مشاهده می‌شود. روی عبارت فیش حقوقی کلیک کنید. پس از چند لحظه در وسط صفحه مشخصات خود را مشاهده می‌کنید.

 حال در بخش مشخص‌شده سال و ماه موردنظر را وارد می‌کنید. به‌طور مثال، برای فروردین‌ماه ۱۳۹۹ این اطلاعات را وارد می‌کنید. سال: ۱۳۹۹ ماه: ۱ سپس مشاهده فیش حقوقی را کلیک می‌کنید.

 در صفحه‌ای جداگانه صورت وضیعت مستمری خود را مشاهده خواهید کرد. 

در صورت لزوم می‌توانید دکمه چاپ را بزنید و از آن نسخه کاغذی تهیه کنید. 

چنانچه قبلاً وارد سما شده‌اید و اسم رمز را تغییر داده‌اید از همان رمز استفاده کنید و چنانچه آن را فراموش کرده‌اید. با پشتبیانی سما در زمان‌های کار اداری با شماره  ۶۱۶۳۳۳۹۳ تماس بگیرید. 

همچنین در این مرحله فقط فیش‌های امسال قابل رؤیت است. در گام بعدی امکان رؤیت فیش‌های گذشته نیز در سما مهیا می‌شود. 

نکته: هنگام استفاده از سما نباید *** روشن باشد. 

ورود به سامانه سما شرکت نفت sama.oipf.i | فیش حقوقی بازنشستگان

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه سما شرکت نفت sama.oipf.i | فیش حقوقی بازنشستگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

یکی از مزایای شرکت نفت استفاده از سامانه سما است. با ورود به سامانه سما شرکت نفت sama.oipf.i | فیش حقوقی بازنشستگان، کارمندان سابق و بازنشسته صنعت نفت می‌توانند از خدمات و امکانات غیر حضوری زیادی بهره‌مند شوند. مجموعه مشاور گروپ قصد دارد در این مقاله به نحوه ورود به سامانه سما بپردازد. پس با ما همراه باشید.

سر فصل ها

نحوه ورود به سامانه سما شرکت نفت sama.oipf.i

سامانه بازنشستگان شرکت نفت یکی از سایت‌های تازه راه اندازی شده است که همیشه برای کارمندان سابق صنعت نفت کشور، مزایا و امتیازات غیر حضوری فوق‌العاده‌ای در نظر می‌گیرد. کارمندان صنعت نفت که پیش از سال ۱۴۰۲ مشغول به فعالیت بودند، اکنون با دسترسی به سامانه سما می‌توانند از امکانات و خدمات غیر حضوری صنعت نفت به آدرس اینترنتی sama.oipf.i بهره‌مند شوند.  صندوق بازنشستگی شرکت نفت ۱۴۰۲، امتیازات ویژه‌ای را به بازنشستگان ارائه می‌دهد به همین خاطر باید برای ورود به سامانه سما بازنشستگان شرکت نفت، مراحلی را طی کرد.

امکانات ورود به سامانه سما شرکت نفت

همانطور که پیش‌تر به صورت مفصل توضیح دادیم، سامانه شرکت نفت به نشانی sama.oipf.i ، امکانات غیر حضوری فوق العاده‌ای به منظور خدمت رسانی به بازنشستگان و بازماندگان شرکت نفت در نظر گرفته است. سامانه سما به عنوان زیر مجموعه‌ فناوری اطلاعات، وظایف به خصوصی در ثبت و پیگیری و ارائه خدمات الکترونیکی به کارمندان سابق وزارت نفت دارد. در ادامه قصد داریم برخی از امکانات ورود به سامانه سما شرکت نفت را شرح دهیم:

امکانات ورود به سامانه سما شرکت نفت

نحوه مشاهده فیش حقوقی sama.oipf.i

یکی از مزایای بزرگ سامانه سما شرکت نفت، مشاهده فیش حقوقی sama.oipf.i است. در عصر تکنولوژی و کمبود کاغذ، ترافیک شهرهای بزرگ و صف طولانی عابر بانک‌ها، یکی از خدمات به صرفه برای جامعه و بازنشستگان شرکت نفت، مشاهده الکترونیکی فیش حقوقی در سامانه است. به همین خاطر اگر قصد دارید از این پس به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه سما فیش حقوقی خود را مشاهده نمایید، بایستی در مرورگر گوگل، صندوق بازنشستگی شرکت نفت را سرچ کنید.

بازیابی رمز عبور سامانه سما شرکت نفت

 فراموشی رمز عبور سامانه سما برای هر کسی ممکن است پیش بیاید. اما با توجه به تکرار این اتفاق در موارد مختلف و متفاوت، بیشتر سامانه‌ها گزینه بازیابی رمز عبور یا فراموشی رمز عبور را به عنوان یک ابزار مهم به سایت اضافه می‌کنند. کاربران می‌بایست بلافاصله پس از ورود به سایت برای بازیابی رمز عبور اقدام نمایند. با وارد کردن شماره موبایل و نام کاربری، رمز موقتی به شماره موبایل ذخیره شده، ارسال می‌شود. در ادامه به صورت تصویری، بازیابی رمز عبور سامانه سما شرکت نفت را شرح خواهیم داد:

سوالات متداول ورود به سامانه سما شرکت نفت sama.oipf.i | فیش حقوقی بازنشستگان:

✔️سایت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت کدام است؟

سامانه سما شرکت نفت به نشانی اینترنتی sama.oipf.i ، سایت بازنشستگان شرکت نفت است.

✔️امکانات ورود به سامانه سما شرکت نفت چیست؟

سامانه بازنشستگان شرکت نفت، امکاناتی نظیر وام بانکی، فیش حقوقی، فیش درمانی و غیره را در اختیار بازنشستگان صنعت نفت قرار می‌دهد.

✔️آیا امکان بازیابی رمز عبور در سامانه سما شرکت نفت وجود دارد؟

بله. راهنمایی‌های لازم تصویری در متن مقاله آمده است.

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه سما شرکت نفت sama.oipf.i | فیش حقوقی بازنشستگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دکمه بازگشت به بالا