تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون بدون برنامه

تغییر اموجی سامسونگ به iOS

ایموجی‌ها یکی از جذاب‌ترین ابزارهایی هستند که در ارتباطات مدرن در دست داریم. با کمک ایموجی‌ها می‌توانیم در کنار کلمات، احساساتمان را بهتر منتقل کنیم، و هر متنی را برای مخاطب جذاب‌تر کنیم. در این میان برند اپل همیشه یک قدم از رقبا جلوتر بوده‌ است. معمولاً ابتدا اپل از ایموجی‌های جدید رونمایی‌ می‌کند و سپس برند‌های دیگر آن را با استایل خود در رابط کاربری تعبیه می‌کنند. اما بسیاری از مخاطبان طراحی و ظاهر جذاب ایموجی‌های ساکنین کوپرتینو را ترجیح می‌دهند.

دلایل زیادی پشت علاقه کاربران اندرویدی به ایموجی‌های اپل وجود دارد. برخی از کاربران این سیستم عامل ادعا می‌کنند که با استفاده از ایموجی‌های iOS بهتر می‌توانند احساسات خود را بیان کنند. گروه دیگری از کاربران می‌خواهند همراه با کاربران iOS به جدیدترین ایموجی‌های اپل دسترسی داشته باشند زیرا فکر می‌کنند ایموجی های اندروید قدیمی و همچنین تا حدودی کسل کننده هستند.

اگر می‌خواهید ایموجی‌های آیفون را روی گوشی سامسونگ خود داشته باشید، تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون بدون برنامه و روت کاملاً شدنی‌ است.

استفاده از اپلیکیشن‌ها برای تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون بدون روت

اگر در گوشی اندرویدی خود دسترسی روت ندارید، نمی‌توانید ایموجی‌ها را در سطح سیستم تغییر دهید. با این حال، برنامه‌های کیبورد، برنامه‌های فونت و برنامه‌های پیام‌رسانی وجود دارند که به شما امکان می‌دهند ایموجی‌های جدیدی را در سطح اپلیکیشن‌های مورد علاقه خود تجربه کنید. با استفاده از این برنامه‌ها، تغییر ایموجی اینستاگرام به ایفون ممکن است. همچنین می‌توانید ایموجی‌هایی با استایل مناسب ارسال و در برخی موارد دریافت کنید که در نسخه اندروید گوشی شما موجود نیستند یا توسط سازنده اضافه نشده‌اند.

پیشتر بسیاری از کاربران گوشی‌های اندرویدی در ایران از روش تغییر ایموجی با afo s استفاده می‌کردند. سازنده این اپلیکیشن پشتیبانی از آن را متوقف کرده است و دیگر امکان تغییر ایموجی با afo s وجود ندارد. اما نگران نباشید چرا که تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون با zFo نیز به آسانی aFo s است.

به سه شیوه می‌توانید ظاهر ایموجی‌های سامسونگ را به آیفون تغییر دهید. یا با نصب یک کیبورد مخصوص ایموجی، نصب یک اپلیکیشن تغییر فونت و برای گوشی‌هایی که امکان تغییر فونت را به کاربر نمی‌دهند، روش سوم؛ تغییر اجباری فونت به وسیله iFo s. البته این سه روش برای تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون بدون روت هستند و در صورتی که دسترسی روت دارید، ابزار‌های بیشتری را می‌توانید استفاده کنید.

روش اول: نصب کیبورد اموجی

برنامه‌های کیبورد ایموجی زیادی در فروشگاه Google Play وجود دارد. حتی اگر تشابه 100% میان اموجی‌های این اپلیکیشن‌ها و اپل وجود نداشته باشد، تقریباً 90٪ مشابه هستند. میانگین امتیاز‌های اپلیکیشن‌ها را مقایسه کنید و تصاویر پیوست شده را در صفحه برنامه ببینید. اگر کیبورد ایموجی‌ پیدا کردید که با سلیقه شما مطابقت دارد، می‌توانید آن برنامه را دانلود کنید. یا می‌توانید با دانلود و نصب یک به یک و مشاهده نحوه عملکرد، اپلیکیشن ایموجی ایده آل را برای نیاز خود تهیه کنید. تغییر ایموجی اینستاگرام به ایفون از طریق کیبورد ایموجی ممکن است.

اگر زمان زیادی برای آزمایش چندین کیبورد ایموجی و انتخاب بهترین آن‌ها ندارید، بهتر است یکی از کیبورد‌های مشهور و محبوب را که نظرات کاربران ارزش آن را تأیید می‌کند را تهیه کنید. برای مثال، Kika Keyboa d یک برنامه کیبورد ایموجی محبوب است که می‌توانید در فروشگاه Google Play پیدا کنید.

حال می‌توانید از کیبورد جدید خود برای تایپ کردن و پیام دادن استفاده کنید. کیبورد ایموجی یک برنامه تغییر ایموجی اینستاگرام هم به شمار می‌رود و از طریق آن‌ها تغییر ایموجی اینستاگرام به ایفون ممکن است.

آموزش تبدیل ایموجی شیائومی به آیفون: ایموجی ایفون برای شیائومی

کیبورد گوگل: Gboa d

چگونه ایموجی های جدید سامسونگ را فعال کنیم؟ سامسونگ برای ارائه نسخه جدید اندروید با ایموجی‌های جدید وقت می‌گذارد. می‌توانید از Gboa d برای دریافت اموجی‌ها جدید استفاده کنید. Gboa d معمولاً اموجی‌های جدید را سریع‌تر از هر تلفن هوشمند غیر پیکسلی (سری گوشی‌های هوشمند گوگل) دریافت می‌کند. در حال حاضر Gboa d شامل اموجی‌های نسخه اندروید ۱۳.۱ هم می‌شود.

در هر جا که استفاده از کیبورد ممکن باشید، ارسال اموجی با Gboa d ممکن است. اما اگر رابط کاربری سامسونگ هنوز از این اموجی‌های پشتیبانی نکرده باشد، نمی‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید مگر اینکه برنامه‌ای که در آن از جی‌بورد استفاده می‌کنید از آن‌ها پشتیبانی کند. برای مثال، اموجی جدید «مردی با ریش» در برنامه توییتر نشان داده می‌شود، زیرا توییتر قبلاً ایموجی‌های ورژن 13.1 اندروید را به پلتفرم خود اضافه کرده است، اما در واتس‌اپ نمایش داده نمی‌شود زیرا واتس‌اپ هنوز ایموجی‌های جدیدتر را اضافه نکرده است.

اگر به هر دلیلی از کیبورد گوگل خوشتان نمی‌آید، Swif key از مایکروسافت و Flesky دو کیبورد خوب دیگر با انبوهی از ایموجی‌های جذاب هستند که می‌توانید از گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

آموزش ساده ساخت Gif در موبایل را در مطلب زیر بخوانید: چگونه گیف درست کنیم

روش دوم: اپلیکیشن تغییر فونت

این روش تنها در صورتی انجام پذیر است که گوشی هوشمند شما امکان تغییر فونت پیش‌فرض را به کاربر بدهد. اگر این اجازه را ندارید، پس باید روش سوم را امتحان کنید که بالاجبار فونت گوشی را تغییر می‌دهد و یا گوشی خود را روت کنید. برنامه‌های فونت زیادی را در فروشگاه Google Play خواهید یافت. بهترین نمونه‌ها عبارتند از Emoji Fo 3 و Emoji Fo fo FlipFo 10. در اینجا نحوه استفاده از Emoji Fo 3 برای تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون بدون روت را نشان می‌دهیم.

ابتدا توجه داشته باشید که اپلیکیشن Emoji Fo 3 در فروشگاه Google Play در دسترس نیست. شما باید آن را از یک فروشگاه شخص ثالث دانلود کنید. هرچند پیشنهاد می‌کنیم تا جای ممکن از دانلود اپلیکیشن از فروشگاه‌های شخص ثالث دوری کنید، راه دیگری وجود ندارد. برای اینکه از بابت ایمنی اپلیکیشن نگرانی نداشته باشید، حتماً از یک آنتی ویروس قدرتمند استفاده کنید.

به دلایل امنیتی هنگام نصب برنامه‌ها از هر منبع غیر از گوگل پلی، باید گزینه «U k ow sou ces» یا نصب از منابع ناشناس را تأیید کنید. چهار مرحله اول به انجام اینکار اختصاص دارند. در صورتی که اجازه نصب اپلیکیشن‌های دانلود شده توسط مرورگر خود را صادر کرده‌اید، مستقیم به مرحله پنجم بروید.

و تمام. از تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون بدون روت لذت ببرید. همانطور که بالاتر گفتیم، تغییر ایموجی با afo s دیگر امکان پذیر نمی‌باشد اما می‌توانید از روشی که شرح دادیم و از اپلیکیشن تغییر ایموجی اینستاگرام سامسونگ به ایفون zFo استفاده کنید.

شاید نیاز داشته باشید: چگونه برای برنامه های گوشی سامسونگ رمز بگذاریم

zFo

تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون با zfo یکی از روش‌های قدیمی و کارآمد برای تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون بدون روت است. اگر تلفن شما از تغییر فونت سیستم پشتیبانی می کند، می توانید از برنامه zFo برای دریافت طراحی‌های متنوع و جدید ایموجی استفاده کنید. برای استفاده از این اپلیکیشن نیاز به دسترسی سازنده دارید. خوشبختانه گوشی‌های هوشمند سامسونگ از این دسته گجت‌ها هستند. zFo این امکان را به شما می‌دهد تا فایل های ایموجی مورد استفاده توسط پلتفرم های مختلف مانند Wi dows ,JoyPixel ,Facebook و البته اپل را دانلود کنید. مشکل اپلیکیشن zFo تبلیغات بسیار زیاد آن است، بنابراین تجربه کاربری خیلی خوبی را ارائه نمی‌دهد.

برای دانلود zFo 3 از فروشگاه گوگل پلی کلیک کنید.

سومین راه تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون بدون روت: iFo

همانطور که گفتیم اگر گوشی شما امکان تغییر فونت پیش فرض را ندارد نمی‌توانید از روش دوم پیش بروید. iFo اما به کاربران این دسته گوشی‌های هوشمند اجازه می‌دهد فونت دستگاه خود را تغییر دهند و نیازی به دسترسی روت هم ندارد. با iFo می توانید فونت را به زور تغییر دهید و ایموجی های iOS را روی گوشی خود دریافت کنید. استفاده از iFo برای تغییر فونت عمل بی‌خطری است و از بابت مسائل ایمنی آن نگران نباشید.

و اکنون، از تغییر ایموجی اینستاگرام سامسونگ به ایفون لذت ببرید!

چگونه در اینستا ریپلای کنیم؟ ریپلای چیست

تغییر اموجی در سراسر رابط کاربری با دسترسی روت

تغییر ظاهر اموجی‌ها در سراسر رابط کاربری بدون دسترسی روت امکان پذیر نمی‌باشد. اما اگر دسترسی روت گوشی اندرویدی شما آزاد است، می‌توانید برای دانلود فایل ایموجی iOS 14 برای سامسونگ اقدام کنید. اما فراتر از آن، می‌توانید اموجی‌های شخصی‌سازی شده و طراحی شده توسط کاربران را هم به گوشی سامسونگ خود اضافه کنید.

با این حال به خاطر داشته باشید که حتی اگر در سطح سیستم ایموجی‌های جدیدی دریافت کنید، برنامه‌های چتی که دارای پکیج ایموجی‌ خود هستند شکلک‌های جدید را نشان نخواهند داد. همین امر در مورد افرادی که ایموجی‌های جدید را برای آنها ارسال می‌کنید نیز صادق است. اگر آن‌ها روی گوشی هوشمند خود این ایموجی‌های جدید را نداشته باشد، نمی‌توانند آنچه را که برایشان ارسال می‌کنید ببینند.

استفاده از Magisk Modules

Magisk Modules ابزارهای قدرتمندی برای اعمال تغییرات در گوشی اندرویدی روت شده هستند. برای نصب آن‌ها ابتدا اجازه نصب فایل از منابع ناشناخته را تأیید کنید.

برای دانلود فایل ایموجی ios 14 برای سامسونگ اینجا کلیک کنید. این ماژول برای تغییر ایموجی اینستاگرام به ایفون جواب می‌دهد. اموجی‌های iOS 14.5 در فایل ضمیمه شده موجود هستند. در صورتی که iOS 14.2 را می‌خواهید، به صفحه آن در XDA-develope s که پایین‌تر لینک شده است مراجعه کنید.

برای نصب آن باید فایل را در Magisk Ma age (موجود در گوشی‌های اندرویدی روت شده) فلش کنید. پس از فلش کردن فایل، گوشی خود را خاموش و روشن کنید. از تغییر ایموجی اینستاگرام سامسونگ به ایفون لذت ببرید. این پکیج در Facebook, Messe ge , Twi e , I s ag am, Teleg am, Vibe و دیگر اپلیکیشن‌ها به غیر از واتس‌اپ کار می‌کند.

صفحه رسمی Magisk Module ضمیمه شده در انجمن XDA-develope s. برای آپدیت کردن و یا انتخاب پکیج دیگر به این صفحه مراجعه کنید.

اپلیکیشن Emoji Replace

برنامه Emoji Replace به شما امکان دانلود فایل ایموجی iOS 14 برای سامسونگ را در کنار JoyPixel 6.0, Google 11 و سایر مجموعه‌های ایموجی می‌دهد. پکیج‌های ایموجی این اپلیکیشن بسیار متنوع هستند و حتی گزینه‌هایی مانند لاک‌پشت‌های نینجا وجود دارد. این اپلیکیشن دیگر در فروشگاه گوگل پلی موجود نیست اما آخرین نسخه آن را می‌توانید در کانال آن در پیام‌رسان تلگرام پیدا کنید.

همه آنچه برای ورود به تیک تاک نیاز دارید: آموزش تیک تاک

سوالات متداول

چگونه ایموجی های جدید سامسونگ را فعال کنیم؟ برای داشتن جدیدترین ایموجی‌های سیستم عامل اندرویدی باید منتظر بروزرسانی از طرف سامسونگ باشید. از کیبورد گوگل (Gboa d) استفاده کنید چرا که زودتر از هر کیبورد دیگری ایموجی‌های جدید را اضافه می‌کند.

آیا تغییر ایموجی با afo s امکان پذیر است؟ توسعه‌دهنده این برنامه پشتیبانی از آن را متوقف کرده است و دیگر امکان دانلود و تغییر ایموجی با aFo s وجود ندارد.

نحوه تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون بدون برنامه چیست؟ اگر می‌خواهید بدون نصب برنامه جانبی ایموجی‌های گوشی خود را به iOS تغییر دهید نیاز به دانلود فایل ایموجی ios 14 برای سامسونگ دارید. برای این کار باید گوشی روت شده باشد.

بهترین برنامه تغییر فونت کدام است؟ بهترین برنامه تغییر فونت بدون روت در حال حاضر zFo می‌باشد.

لایو امشب مراسم Wo de lus اپل و معرفی ایفون 15 را با مهمان های ویژه در تکنولایف ببنید:

برای شما

نحوه استعلام شارژ ایرانسل????

نحوه اتصال گوشی اندروید به مک بوک

تمام روش های حل مشکل وصل نشدن ایرپاد به آیفون

چگونه مقدار حافظه و مدل گرافیک کامپیوتر را بفهمیم؟

نظرات

 لغو پاسخ

نظر بده

نام

ایمیل

Δdocume .ge Eleme ById( ak_js_1 ).se A ibu e( value, ( ew Da e() ).ge Time() );

چگونه ایموجی اندروید را به آیفون تغییر دهیم؟

بسیاری از کاربران اندروید علاقه زیادی به شکل و شمایل سیستم عامل گوشی‌های آیفون دارند و علاقمند هستند که ظاهر گوشی‌های خود را به سبک اپل نزدیک کنند. اگر شما هم جزو این مخاطبان هستید، حتما می‌دانید که تبدیل ایموجی اندروید به آیفون یکی از راحت‌ترین راه‌های تجربه حس و حال گوشی‌های برند اپل است.

به خصوص که این ایموجی‌ها به طرز ماهرانه‌ای طراحی شده‌اند و به خوبی می‌توانند در چت و متن احساس شما را به تصویر بکشند. برای تغییر ایموجی اندروید به آیفون می‌توانید از سه روش مختلف کمک بگیرید که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت. هم‌چنین، راهکارهایی اختصاصی را برای تبدیل ایموجی سامسونگ و شیائومی به آیفون را معرفی خواهیم کرد.

استفاده از کیبوردهای مجازی؛ ساده‌ترین روش تغییر ایموجی اندروید به ios

برای حس کردن تجربۀ کاربران آیفون علاوه بر اجرای برنامه های ios در اندروید، می‌توانید ایموجی‌های خود را هم شبیه به این برند کنید. اولین ترفند برای تغییر ایموجی‌ها این است که صفحه‌ کلید جدیدی را روی اندروید خود نصب کنید. Fa cyKey  و صفحه کلید گوگل از معروف‌ترین کیبوردهایی هستند که استفاده از ایموجی‌های پراحساس‌تر را امکان پذیر می‌کنند. البته برنامه Fa cyKey  از ایموجی‌های برنامه توییتر استفاده می‌کند که از نظر ظاهر شباهت بسیاری به emojiهای آیفون دارد. در ادامه ما آموزش استفاده از این برنامه را با هم مرور خواهیم کرد:

نصب بسته‌های فونت جدید؛ دومین روش تبدیل ایموجی اندروید به آیفون

اگر دوست دارید که فونت و ایموجی‌های گوشی خود را با هم تغییر دهید، احتمالا نصب یک بسته از فونت‌های فانتزی و جدید که شکل و شمایلی شبیه به آیفون دارند، به شما کمک خواهد کرد. البته به شرطی که گوشی اجازه نصب فونت‌های غیر رسمی را به شما بدهد. چرا که ظاهرا در برخی از موبایل‌ها با اندروید 12 این گزینه فعال نیست. با این حال، بد نیست که این روش آسان را هم امتحان کنید. بسته فونتی که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم، 10Flipfo   است. در ادامه مراحل نصب و استفاده از این فونت‌های جدید را با هم مرور خواهیم کرد.

در نظر داشته باشید که می‌توانید از طریق برنامه هم اقدام کنید. کافی است که آن را اجرا کرده و بعد از امتحان کردن فونت‌های مختلف، سبک مورد نظر خود را با ضربه زدن روی apply تنظیم کنید.

آیا می‌دانید که چگونه برنامه ای را در اندروید مخفی کنید؟

کمک گرفتن از اپلیکیشن‌های مخصوص؛ تبدیل ایموجی اندروید به ایفون با برنامه

از آن‌جایی که تعداد کاربران اندرویدی علاقه‌مند به سبک آیفون کم نیستند، اپلیکیشن‌های مختلفی هم برای تبدیل ایموجی به آیفون عرضه شده‌اند. کافی است که سری به گوگل پلی بزنید و عبارتی مثل apple emoji keyboa d یا apple emoji fo را جستجو کنید تا لیستی از این برنامه‌ها به شما نمایش داده شود. البته می‌توانید نمونه‌هایی از این نرم افزارها را در اپلیکیشن‌های بازار و مایکت هم پیدا کرده و روی گوشی خود نصب کنید و از تنوع به وجود آمده لذت ببرید. اگر مشکل حافظه دارید، می‌توانید این برنامه‌ها را به کارت حافظه انتقال دهید.

یکی از بهترین نرم افزارها زد فونت است که در ادامه نحوه تغییر ایموجی اندروید را با کمک آن در گوشی‌های سامسونگ بررسی خواهیم کرد.

تبدیل ایموجی سامسونگ به آیفون؛ ایموجی آیفون برای سامسونگ چگونه فعال می‌شود؟

برای تبدیل ایموجی سامسونگ به آیفون می‌توانید از روش‌های قبلی استفاده کنید؛ اما اگر به هر دلیلی به نتیجه نرسیدید، باید به سراغ برنامه معروف و پرطرفدار zfo 3 بروید. از این برنامه حتی می‌توانید برای تغییر فونت گوشی سامسونگ هم استفاده کنید. در نظر داشته باشید که از برنامه زد فونت، علاوه بر گوشی‌های سامسونگ که رابط کاربری O e UI  را دارند، در دیگر برندهای گوشی اندرویدی هم می‌توانید استفاده کنید که البته مراحل آن‌ها کمی با یکدیگر متفاوت است.

تبدیل ایموجی اندروید به ایفون با zfo در سامسونگ

برای تغییر ایموجی اندروید به ایفون با زد فونت، باید حتما اکانت یا حساب کاربری در سامسونگ داشته باشید. ساختن این حساب کاربری از طریق تنظیمات گوشی و به راحتی امکان پذیر است. بعد از ساخت حساب سامسونگ، این برنامه از گوگل پلی دانلود و روی گوشی نصب کنید. اگر در هنگام نصب با خطای حافظه روبرو شدید، حتما علت پر شدن بدون دلیل حافظه گوشی سامسونگ را مطالعه کنید. حالا مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

آموزش تغییر ایموجی ایفون برای شیائومی

تغییر ایموجی شیائومی به آیفون، درست مثل تغییر فونت فارسی در گوشی شیائومی، خیلی آسان و حتی بدون برنامه امکان پذیر است. برای این کار مراحل زیر را در گوشی خود طی کنید:

بعد از روشن شدن گوشی، می‌توانید در کیبورد آن ایموجی‌های آیفون را ببینید. البته اگر برخی از ایموجی‌ها تغییر نکردند یا قابل نمایش نبودند، نیاز است که دوباره مراحل بالا را طی کرده و این بار فونت دیگری را امتحان کنید.

از آیموجی آیفون لذت ببرید

در این مطلب 3 روش برای تبدیل ایموجی اندروید به آیفون را بررسی کردیم. هم‌چنین، نگاهی به روش‌های تغییر ایموجی سامسونگ و شیائومی به ایفون داشتیم. حالا می‌توانید از ایموجی‌ها استفاده کرده و لذت ببرید. توصیه می‌کنیم برای محافظت بیشتر از گوشی خود حتما از باتری، شارژر، گلس و غیره اصل استفاده کنید. می‌توانید نگاهی هم به لیست بهترین لوازم جانبی گوشی را در فروشگاه معتبر جانبی داشته باشید. اگر سوال یا نظری در این مطالب دارید، حتما با ما در بخش نظرات مطرح کنید.

ایموجی آیفون برای سامسونگ (روش فعال‌سازی کیبورد و اپلیکیشن مربوطه)

چگونه ایموجی گوشی سامسونگ را ایفون کنیم؟ بسیاری از کاربران به دنبال روشی برای استفاده از ایموجی آیفون برای سامسونگ هستند با وجودی که برند سامسونگ ایموجی‌های مخصوص به خود را دارد. اگر شما هم تغییر ایموجی سامسونگ به ایفون را ترجیح می‌دهید، خوشبختانه اینکار امکان‌پذیرست و می‌توان به سادگی و حتی بدون نیاز به روت کردن گوشی آن را انجام داد. با ما در مجله‌ی اینترنتی ۱۹کالا همراه باشید تا در ادامه روش‌های استفاده از ایموجی آیفون برای سامسونگ و نحوه‌ی فعال کردن آنها را توضیح دهیم.

چگونه ایموجی های سامسونگ را به ایفون تبدیل کنیم

اصولاً به دو روش می‌توان از ایموجی ایفون برای سامسونگ استفاده کرد: یا اینکه یک کیبورد مخصوص ایموجی را اعمال کرد و یا اینکه می‌توان از فونتی استفاده کرد که ایموجی‌های ایفون را در دل خود جای داده باشد.

برنامه‌های زیر نمونه‌هایی هستند که با تغییر کیبورد ایموجی می‌توانند تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون را انجام دهند.

برنامه‌ی ۳ zFo نیز از جمله مواردیست که با تغییر فونت گوشی، کپی ایموجی ایفون برای سامسونگ را امکان‌پذیر می‌کند.

دسترسی به این برنامه‌ها و دانلود ایموجی ایفون برای سامسونگ سخت نیست و می‌توانید آنها از گوگل پلی یا منابع معتبر دیگر دانلود کنید.

روش فعال سازی کیبورد ایموجی آیفون برای سامسونگ

پس از نصب برنامه‌ی کیبورد ایموجی آیفون برای سامسونگ از مسیر زیر آن را به عنوان صفحه‌کلید پیش‌فرض در گوشیتان انتخاب کنید.

se i g La guages a d i pu Defaul در این قسمت از شما خواسته می‌شود کیبورد پیش‌فرض‌تان را انتخاب کنید. برای اینکار باید روی گزینه‌ی ADD KEYBOARDS بزنید و برنامه ایموجی ایفون برای سامسونگ که نصب کرده‌اید را انتخاب کنید. در صورتی که با پیام هشدار مواجه شدید هم OK را بزنید..em-ads-1 max-wid h: 600px; wid h: 95% ; heigh : 480px; ma gi : 5px au o 30px au o; paddi g: 20px 20px 1px 20px; bo de – adius: 10px; box-shadow: 0 0 16px 7px .em-p -b s2 img ma gi : 0 10px; heigh : 30px; cu so : poi e ; .em-p -b s2 display: flex; jus ify-co e : ce e ; ma gi : 10px 0 30px 0; .eh-off spa fo -size: 12px; .eh-off fo -size: 14px; colo : fo -weigh : 700; ma gi -bo om: 7px; .em-ads-1::befo e colo : fo -size: 17px; co e : ; backg ou d: bo de – adius: 3px; posi io : ela ive; paddi g: 1px 5px; ex -alig : ce e ; op: 0px; floa : lef ; .sellico posi io : i he i ; display: block; wid h: 60px; z-i dex: 4; a sfo m: o a e(324deg); .em-ad o a e . i le fo -weigh : bold; fo -size: 14px; .em-si gle-ad o a e ex -alig : ce e ; display: o e; .em-e able display: block; @media o ly sc ee a d (max-wid h: 768px) .em-ad o a e wid h: 100%; .em-p -b s2 img heigh : 24px; .em-ad o a e . i le heigh : 45px; .em-ad o a e box-shadow: o e; bo de – op: 1px dashed ed; bo de -bo om: 1px dashed ed;

روش فعال سازی اپلیکیشن تغییر فونت و کیبورد آیفون برای سامسونگ

پس از دانلود و نصب برنامه‌ی مورد نظر مسیر فوق را طی کنید:

se i g Display Fo s yle

در میان گزینه‌ها برنامه‌ای که نصب کرده‌اید را انتخاب کنید و برای تایید آن گزینه‌ی Yes را بزنید.

تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون بدون روت امکان‌پذیرست و اصولاً برای این کار نیازی نیست خطر روت کردن را به جان بخرید، اما در صورتی که پیش از این اقدام به روت کردن گوشی کرده‌اید می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن‌هایی مثل “Magisk Ma age ” در همه‌ی قسمت‌های رابط کاربری تغییر ایموجی سامسونگ به ایفون را اعمال کنید.

تغییر ایموجی اینستاگرام سامسونگ به ایفون هم به وسیله‌ی برنامه‌هایی که ذکر کردیم امکان‌پذیرست. روش‌هایی که گفتیم را امتحان کنید و نظرات و تجربیاتتان را با ما و دوستاتان در ۱۹کالا به اشتراک بگذارید. مشتاقانه منتظر نظرات باارزش شما هستیم.

سوالات متداول

چگونه ایموجی گوشی سامسونگ را به ایفون تبدیل کنیم؟

✔️ برای تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون باید از اپلیکیشن‌هایی مثل FlipFo ،Emoji Keyboa d ،Emoji Fo 3 و Kika Keyboa d یا برنامه‌ای مثل 3 zFo استفاده کنید.

کیبورد ایموجی آیفون برای سامسونگ را چگونه فعال کنیم؟

✔️ برای اینکار باید پس از دانلود و نصب برنامه‌ی مورد نظر از طریق مسیر se i g La guages a d i pu Defaul آن را به عنوان کیبورد پیش‌فرض گوشیتان انتخاب کنید.

فعال سازی اپلیکیشن ‌هایی که تبدیل ایموجی سامسونگ به ایفون را به وسیله‌ی تغییر فونت انجام می‌دهند چگونه است؟

✔️ ابتدا باید برنامه‌ی مورد نظرتان را دانلود و نصب کنید سپس از طریق مسیر se i g Display Fo s yle آن را فعال کنید.

تغییر ایموجی اینستاگرام سامسونگ به ایفون چگونه است؟

✔️ تغییر ایموجی سامسونگ به ایفون در اینستاگرام هم تفاوتی با حتالت کلی آن ندارد. بنابراین برای اینکار می‌توانید از همه‌ی مواردی که در مقاله به آنها اشاره شد استفاد ه کنید.

دکمه بازگشت به بالا