شلوار بگ با مانتو بلند

ست کردن مانتو بلند با شلوار بگ، شلوار مام استایل، شلوار دمپا

با مانتو بلند چه شلواری بپوشیم؟ در این مقاله انواع استایل با مانتو بلند و شلوار های مختلف را اراعه کرده ایم، می توانید از آنها ایده بگیرید تا در استایل تان استفاده کنید. همچنین اگر علاقه مند به شلواری شدید می توانید با کلیک بر روی لینک مورد نظر خریداری نمایید.

مانتو بلند طرفداران زیادی دارد مخصوصا اگر قد بلند هستید بسیار می توانید استایل های شیکی با مانتو بلند داشته باشید. خب ممکن است ست کردن مانتو بلند با شلوار را بلد نباشید و برایتان سوال شده است که با مانتو بلند چه شلواری بپوشیم؟ این سوال خیلی از خانم های شیک پوش است. در ادامه مفصل به ست مانتو بلند با شلوار بگ، شلوار مام استایل و … می پردازیم.

مانتو بلند از مانتو های پر کاربرد برای خانم ها هست. مانتو های بلند ست های خوشگلی با انواع شلوار می سازد. مانتو بلند باعث میشود قدتان بلند و کشیده بنظر برسد.

ست کردن مانتو بلند با شلوار های مختلف امکان پذیر هست به همین خاطر مانتو بلند در کمد اکثر خانم ها وجود دارد. در ادامه مجله ami vip ست مانتو بلند با انواع شلوار جین و پارچه ای در اختیارتان قرار میدهیم.

مانتو بلند با شلوار بگ

شلوار بگ زنانه از شلوار هایی هست که در فصل بهار و تابستان، خیلی مورد استفاده قرار میگیرند. این مدل شلوار مدتی است که وارد دنیای مد و استایل شده و ست های جذابی هم در استایل روزمره و هم در اسایل رسمی می توان داشت. ست کردن مانتو بلند با شلوار بگ، از ست های شیک در استایل روزمره اکثر خانم های جوان است.

مانتو بلند با شلوار بگ قد شما را بلندتر نشان می دهد و استایل سبک و راحتی در تابستان و در تیپ های روزمره تان می توانید داشته باشید.

بیشتر بدانید: 25 مدل ست شلوار بگ با مانتو کوتاه

مانتو بلند با شلوار مام استایل

شلوار مام استایل به شلوارهای فاق بلندی گفته میشه که تنخور گشاد و آزادی دارند. ست کردن مانتو بلند با شلوار مام استایل، از ست های شیک و پر کاربردی است که در انواع استایل دخترانه اعم از:

شلوار مام استایل در جنس های مختلف، جین و کتان در بازار وجود دارد. شلوار مام استایل غیر از استایل های گفته شد، به دلیل فاق بلند بودن، در مهمانی هم با نیم تنه و شومیز ست می شود.

بیشتز بدانید: با شلوار مام استایل چه مانتویی بپوشم

مانتو بلند با شلوار دمپاگشاد

شلوار های دمپا گشاد یا بوت کات، به شلوار هایی گفته میشه که از کمر تا زانو جذب هست و از زانو با پایین گشاد میشوند.

این مدل شلوار و ست کردن با مانتو بلند، ست خیلی جذابی میسازد. در واقع ست این دو (شلوار دمپا گشاد و مانتو بلند) باعث میشود شما کشیده تر و لاغر تر بنظر برسید. یکی از ست های پر کاربرد در استایل روزمره، و محیط های اداری هست.

شلوار جین دمپا گشاد از شلواری مورد علاقه خانم های جوان هست و در تیپ های خیابانی خود از این مدل شلوار استفاده میکنند.

شلوار دمپا گشاد پارچه ای هم در مهمانی با نیم تنه و شومیز قابل ست شدن هست.

بیشتر بدانید: ست مانتو کوتاه با شلوار دمپا گشاد

مانتو بلند با شلوار جذب

شلوار جین اسکینی یا شلوار جذب، از شلوار هایی هست که هیچ وقت از مد نمی افتد. این مدل شلوار با هر مدل مانتو از جمله مانتو بلند ست می شود. ست کردن مانتو بلند با شلوار جین گن دار هم که از شلوار جین های جذب هست، ست خوبی میسازد. این مدل شلوار فاق بلند هست و شکم و پهلو را جمع می کند.

شوار اسلش با مانتو بلند

همانطور که در اول مقاله گفتیم که مانتو بلند خیلی بین خانم ها محبوب و مورد استفاده قرار میگیرد، به این دلیل هست که با انواع مدل شلوار زنانه ست می شود. شلوار اسلش دخترانه شلوار اسپرت و راحتی هست و با مانتو بلند ست های خوب و اسپرتی میسازد. شلوار اسلش هم در جنس های: کتان، جین، دورس و چرم وجود دارد.

شلوار چرم با مانتو بلند

در زمستان مانتو بلند جای خود را به پالتو بلند می دهد. شلوار چرم در مدل های: لگ چرم، اسلش چرم، بگ چرم در بازار اراعه میشود. ست کردن مانتو بلند با شلوار چرمی زنانه از ترند های فصل پاییز و زمستان می شود. لگ چرم جزو پر فروش ترین شلوار های چرمی در زمستان است که با مانتو بلند، استایل با پافر، شکت ست می شود.

لگ چرم زنانه را با بوت و یا نیم بوت ست کنید، این مدل ست با کت چرم و مانتو کتی جزو محبوب ترین استایل زمستانی است.

لگ چرم جنس کشی خیلی خوبی دارد. این مدل شلوار چرم نسبت به بقیه شلوار ها در زمستان، استفاده بیشتری دارد. جنس آن ضد آب است و با انواع پالتو، استایل با هودی، پافر و شکت ست می شود.

شلوار راسته با مانتو بلند

شلوار های راسته برای استایل های رسمی خیلی کاربرد دارند. شما در ملاقات های اداری، بانکی، در مراسمات می توانید از ست کردن مانتو بلند با شلوار پارچه ای راسته استفاده کنید. شلوار پارچه ای در جنس های مختلفی مثل: گاباردین، کرپ، مازراتی و… در بازار وجود دارد. نسبت به سلیقه خودتان از این مدل شلوار پارچه ای راسته با مانتو بلند استفاده کنید.

مانتو بلند با دامن یا پیراهن ساحلی

فصل تابستان، فصل بسیار زیبا و دلنشینی هست. البته فصل خیلی گرمی هم هست ???? در این فصل لباس های گشاد مورد استفاده قرار می گیرد تا خنک بشود استایل مان.

ست کردن مانتو بلند با دامن و پیراهن ساحلی، جزو راحت ترین و لذت بخش ترین ست ها در فصل تابستان است. این مدل ست برای روزهایی که برای خرید و تفریح بیرون می روید ست ایده آلی هست.

مانتو بلند و سرهمی

سرهمی جزو آیتم های رویایی برای خانم های جوان است. ست کردن مانتو بلند با سرهمی ( اورال) از ست های شیک در استایل روزمره است. این ست یعنی اورال و مانتو بلند باعث بلندتر بنظر آمدن قد شما می شود.

سخن پایانی:

در این بخش به معرفی ست کردن مانتو بلند با شلوار های مختلف پرداختیم. با مدل های مختلف شلوار زنانه آشنا شدید. امیدواریم ست های شیک و جذابی بزنید و از این عکس ها ایده بگیرید.

برای خرید شلوار جین زنانه روی این لینک کلیک کنید. اگر به راهنمایی نیاز دارید به شماره 09302715816 تماس بگیرید.

با شلوار بگ چی بپوشیم تا خوشتیپ شویم!؟ تکنیک های ست کردن لباس با شلوار بگ

با انواع تکنیک های ست کردن لباس با شلوار بگ آشنا شوید

راهنمای مطالعه

با شلوار بگ چی بپوشیم!؟ شلوار بگ رو با چی ست کنیم؟ در این روزها، شلوار بگ استایل در میان خانم ها و آقایان بسیار مورد استقبال قرار گرفته و شاهد پوشیدن این سبک شلوارها در انواع استایل؛ خیابانی، نیمه رسمی و حتی مهمانی‌ها هستیم.حتما برای شما هم سوال پیش آمده که با شلوار بگ چی بپوشیم تا خوش تیپ شویم!؟ تکنیک های ست کردن لباس با شلوار بگ چیست؟ آیا نحوه ست کردن شلوار بگ را با دیگر لباس ها، مانتوها و کفش میدانید؟به طور کلی، مدل شلوارهای بگ استایل؛ از بالا تا پایین کاملا آزاد و گشاد هستند و در جنس های جین و پارچه ای در رنگهای مختلف مانند رنگ سال، وجود دارند. این شلوارها باعث کشیده تر شدن و خوش‌فرم و خوش‌تیپ‌تر شدن ما میشوند. همچنین، شلوار بگ با داشتن راحتی و سبکی بی‌نظیر خود، برای فصل بهار و تابستان گزینه عالی است.در این بخش از مجله مد و استایل وقت مد (Vagh emod)، ست های جذاب با شلوار بگ استایل و روشهای خوشتیپ شدن با این شلوار را بررسی میکنیم.

ست شلوار بگ با مانتوی کوتاه

فصل بهار شده و همه در حال خریدهای بهاری هستیم. همانطور که در بالا گفتیم، شلوار بگ؛ یکی از ترندهای محبوب امسال در مد و استایل زنانه است. شما شلوار بگ خود را با چه مانتویی میپوشید؟

قطعا پوشیدن یک شلوار بگ جین و یا پارچه ای به رنگ خنثی (سفید، شیری، مشکی) به همراه یک مانتوی کوتاه استایل شما را در یک مهمانی و یا دورهمی دوستانه جذاب نشان میدهد. البته انتخاب این مورد بستگی به انواع فرم بدن، انواع فرم صورت و مدل رنگ پوست شما دارد. شلوار بگ را با مانتو کتی ست کنید؛ ترجیحا رنگ شلوار و مانتو یکدست باشد.

ست شلوار بگ با مانتوی بلند

علاوه بر مانتوهای کوتاه، شما میتوانید یک مانتوی بلند جلو باز همراه با یک شلوار بگ، ست کنید. انتخاب مانتوهای بلند یقه دار، برای ست کردن لباس با شلوار بگ، میتواند یک استایل راحتی و کژوال برای شما درست کند. شلوار بگ را با مانتو رنگ سال ست کنید، تا استایل شیک و به روز داشته باشید.

همچنین، بهتر است یک جفت کفش کتانی را با این استایل، ست کنید تا اسپرت شوید. به علاوه، پوشیدن کفش بوت و یا کالجی، تیپ کلاسیک به شما می‌دهد. استفاده از شلوار بگ جین و یا پارچه ای با مانتوهای بلند جلوباز مناسب میباشد.

بیشتر بخوانید: چگونه قد خود را کوتاه تر نشان دهیم؟ چی بپوشیم قد کوتاه دیده شویم؟ نکات مخفی کوتاه تر به شدن

ست شلوار بگ با مانتوی شومیزی

توجه داشته باشید که شلوار بگ خود را با یک مانتو شومیزی دکمه دار و یا جلو بسته ای بپوشید که دقیقا سایز تن شما بوده و در اصل گشاد نباشد. بنابراین یک شومیز کوتاه را با یک شلوار بگ پارچه ای مشکی یا سفید به همراه کمربند استفاده نمایید تا فرم کمر شما پنهان نشود.چرا که با پوشیدن مانتو یا لباسهای بلند، ممکن است استایل شما کمی نامرتب به نظر برسد.

بهترین روش برای اینکه کمی قد بلندتر و یا کشیده تر دیده شوید، ست کردن شلوار بگ جین و یا پارچه ای (مشکی و سفید) با یک مانتو شومیزی و یا کت کوتاه است.

بیشتر بخوانید: ۲۴ راه و روش برای قد بلندتر شدن ! چکار کنیم تا قد بلندتر به نظر برسیم!؟.

درباره لباس زنانه بدانید: شلوار اسکینی چیست؟ جدیدترین انواع مدل شلوار اسکینی.

با شلوار بگ، چه کفشی مناسب است؟

همانطور که میدانید، غالبا، شلوار بگ به صورت بلند بوده و بر روی کفش می‌افتد. بنابراین، انتخاب و خرید یک کفش مناسب با شلوار بگ، ضرورت دارد. پیشنهاد ما استفاده از کفشهای کتانی سفید یا مشکی با شلوار بگ جین، برای داشتن یک استایل اسپرت یا کژوال است.

همچنین، میتوان یک صندل پاشنه دار و یا پاشنه تخت را با یک شلوار بگ پارچه ای و مانتوی کوتاه یا کت ست کنید تا یک استایل کلاسیک برای مهمانی داشته باشید.

درباره ترند شلوار بدانید: شیکترین انواع مدل شلوار لینن! شلوار لینن را با چی ست کنیم؟.

بلوز یا تونیک مناسب با شلوار بگ

یکی از جذابترین و بهترین تیپ‌ها برای ست کردن لباس با شلوار بگ؛ پوشیدن یک پیراهن و یا بلوز تک‌ رنگ و یا چهارخانه است. شما میتوانید یک بلوز یا تونیک بلند چهارخانه را با یک شال مناسب و کتانی سفید یا مشکی به خوبی ست کنید تا تمرکز دیگران بیشتر به شلوار بگ شما باشد.

بیشتر بدانید: تفاوت شلوار مام فیت و مام استایل (Mom S yle) چیست؟ چگونه ست جذابی با این شلوارها داشته باشیم؟

بهترین تیپ با شلوار بگ جین

شلوارهای بگ یا گشاد جین، برای انواع استایل ها پرکاربرد و مناسب هستند. معمولا از پارچه های جین بدون کشسانی برای این شلوارها بهره میگیرند که در مقاله انواع پارچه به صورت کامل شرح دادیم. شلوار بگ جین را میتوان با هر مدل مانتو، شومیز، بلوز و یا لباسهای چهار خانه ست کرد.

در مطالب قبلی، درباره کفش مناسب هر مدل شلوار زنانه چیست؟ با هر مدل شلوار زنانه، چه کفشی را ست کنیم؟ توضیح دادیم. برای داشتن یک تیپ جذاب با شلوار بگ لی، یک مانتوی کوتاه بهاره به رنگ آبی یا بنفش، یک جفت کفش کالجی یا کتانی سفید را با روسری مینی اسکارف ست کنید. به طور کلی، شلوار بگ جین در رنگها و طرحهای متنوعی برای خانمها و آقایان در فروشگاه های حضوری و آنلاین وجود دارد.

مطالعه بیشتر: کفش مناسب هر مدل شلوار مردانه.

بهترین ست با شلوار بگ پارچه ای مشکی

بسیاری از بانوان به پوشیدن لباسهای مشکی از جمله شلوار بگ پارچه ای مشکی علاقه دارند. ما در اینجا چند پیشنهاد برای استایل های مختلف شما با شلوار بگ مشکی ارائه میدهیم. برای این کار، یک مانتوی کوتاه مدل کت را با یک شلوار بگ پارچه ای هم جنس آن ست کنید تا یک تیپ شیک و جذاب برای رفتن به یک عروسی و یا مهمانی داشته باشید.اگر به دنبال تیپ جذاب زنانه هستید، سری مطالب آموزشی زیبایی و آرایش مجله وقت مد (h ps:vagh emod.i ) را دنبال کنید.

پیشنهاد دیگر ما، ست کردن شلوار بگ پارچه ای مشکی با یک مانتوی کوتاه با رنگ پاستیلی و روشن به همراه یک صندل تابستانی با رنگ سفید و یا رنگهای جذاب دیگر است. برای آشنایی با جدیدترین و شیکترین انواع مدل مانتو زنانه!، این مطلب از مجله وقت مد را بخوانید.

در صورتیکه، میخواهید یک پوشش خنک برای فصل تابستان داشته باشید، ست خود را با یک شلوار بگ پارچه ای لینن یا نخی و یک کیف دستی کوچک به رنگ مشکی یا پاستیلی تکمیل نمایید. قطعا یک جفت کفش کالجی و یا تخت میتواند استایل شما با شلوار بگ زیباتر کند.

مطالعه بیشتر: جدیدترین و شیک ترین انواع مدل لباس مجلسی زنانه! با زیباترین مدل مجلسی بانوان آشنا شوید.

ست کردن شلوار بگ با کت رسمی

برخی از افراد تصور میکنند که نمیتوان شلوار بگ را برای یک مهمانی رسمی انتخاب کنند! در حالی که اینطور نیست و شما به راحتی میتوانید یک شلوار بگ را با کت رسمی (در رنگهای خنثی، سفید، مشکی و حتی رنگهای کمی روشنتر) بپوشید. کت رسمی زنانه، ست زیبایی با شلوار بگ و شلوار بوت کات یا دمپا می‌شود.

برای کامل کردن این تیپ رسمی خود از یک کیف دستی کوچک نیز بهره بگیرید. غالبا، شلوارهای بگ به رنگ مشکی، سفید و رنگهای تیره برای یک تیپ رسمی و کلاسیک مجلسی مناسب هستند.

درمورد ترند شلوار بدانید: شلوار کارگو یا شلوار شش جیب چیست؟ زیباترین روشهای ست کردن شلوار کارگو را بدانید.

استایل خیابانی و راحتی با شلوار بگ

بسیاری از دختران و پسران نوجوان و جوان، به شدت علاقه‌مند به استایل خیابانی و یا به اصطلاح، لش هستند. یک هودی شیک و یا تیشرت لش تقریبا بلند را با یک شلوار بگ و شلوار جاگر بپوشید تا تیپ اسپرت و یا خیابانی داشته باشید.

فراموش نکنید که اگر پاهای چاقی دارید، از تکنیک های شلوار مناسب پاهای چاق برای زیبایی بیشتر استفاده کنید.

ست خیابانی و یا اسپرت، معمولا یک یک حس راحتی و خنکی در فصل بهار و تابستان به شما میدهد. می‌توان یک شلوار بگ یا شلوار برمودا را در هر فضا و محیطی بدون استثنا پوشید. فقط باید، نحوه ست کردن این شلوار را با لباسهای دیگر برای محیطهای رسمی، کلاسیک، خیابانی و مهمانی‌ها بدانید.

درباره شلوار بدانید: انواع مدل شلوار لگ! راهنمای خرید شلوار لگ، جنس مناسب، روش ست کردن و عوارض استفاده از آن.

ست شلوار بگ با مانتو ابروبادی

برای فصل تابستان و بهار شلوارهای بگ بهترین انتخاب هستند. مانتوهای ابروبادی بلند و کوتاه با شلوار بگ پارچه ای ست جذاب و خنکی می‌شوند. شلوار بگ از جنس پارچه لینن، کرسپو و ابروبادی با مانتو ابروبادی زیباتر می‌شود. ست شلوار بگ با مانتو ابروبادی را با انتخاب شیکترین صندل و کفش ها تکمیل کنید.

مطالعه بیشتر درمورد شلوار: 14 نوع از شیکترین انواع شلوار سند بادی، آموزش ست کردن انواع شلوار سندبادی یا شلوار خمره ای زنانه و مردانه.

شلوار بگ، مناسب چه افرادی است؟

شاید تصور کنید که شلوار بگ گزینه خوبی برای افراد قد کوتاه و یا متوسط نیست! در صورتیکه، باید بگوییم شلوارهای بگ یا آزاد به گونه ای طراحی و دوخته شده اند که برای همه افراد با هر اندامی مناسب هستند. البته ما پیشنهاد می‌کنیم که افراد کوتاه قد و یا چاق از شلوار نیم بگ به رنگهای تیره تر استفاده کنند.

برای آشنایی بیشتر، مطلب با شلوار نیم بگ چی بپوشیم؟ آموزش زیباترین روش ست کردن لباس با شلوار نیم بگ را بخوانید.

افراد مشهور و سلبریتی های زیادی در دنیا از شلوار بگ در استایل خود بهره میگیرند و این شلوارها مختص به قشر و یا جنسیت خاصی نیست. از جمله، خواننده معروف به نام سلنا گومز که دارای قد بلندی نیست از یک تیشرت به همراه شلوار بگ و کتانی در تیپ خود استفاده می‌کند.

بیشتر بدانید: شلوار اسلوچی چیست؟ جدیدترین انواع شلوار اسلوچی و روش های ست کردن آن را بشناسید.

نکات طلایی برای داشتن یک استایل جذاب با شلوار بگ

درمورد شلوار بدانید: شلوار واید لگ (wide leg pa s) چیست؟ شیک ترین انواع مدل وایدلگ ترند.

با شلوار بگ چی بپوشیم تا خوشتیپ شویم!؟

همانطور که در این مطلب از مجله وقت مد توضیح دادیم، قطعا پوشیدن یک شلوار بگ جین و یا پارچه ای به رنگ خنثی (سفید، شیری، مشکی) به همراه یک مانتوی کوتاه استایل شما را در یک مهمانی و یا دورهمی دوستانه جذاب نشان میدهد.

بهترین ست با شلوار بگ پارچه ای مشکی

برای ست کردن شلوار بگ مشکی؛ یک مانتوی کوتاه کتی را با یک شلوار بگ پارچه ای هم جنس آن ست کنید تا یک استایل شیک و جذاب برای رفتن به یک عروسی و یا مهمانی داشته باشید. برای مطالب آموزشی بیشتر، مجله وقت مد (h ps:vagh emod.i ) را دنبال کنید.

بچه ها شلوار بگ میشه بامانتو بلندم پوشید

شلوار بگ با مانتو بلند همخونی داره، مانتویی بودم بعد یه ساله یهویی دلم خواست چادر بشم چادر پوشیدم خیلی سعی کردم اما برام سخته قدمم بلنده الان مانتو کوتاه مده نمیتونم کوتاه بپوشم سرگردون موندم مانتوهام حداقل باید تا زانو باشن اونوقت بادامن شلواری یا بگ زشت نمیشه یکم راهنماییم کنین عکس اگر داشتین که بهتر ببینم من چ کنم باخودم

دکمه بازگشت به بالا