باقی مانده شارژ همراه اول

آموزش نحوه استعلام باقیمانده شارژ همراه اول

با روشهای متعددی می توان اقدام به استعلام باقیمانده شارژ همراه اول نمود. در این مطلب تمامی روشهای موجود برای استعلام باقیمانده شارژ همراه اول به شما آموزش داده می شود. لطفا با ما همراه باشید.

انواع روشهای استعلام باقیمانده شارژ همراه اول

مشاهده باقیمانده شارژ همراه اول با کد دستوری

برای اینکار می توانید از دو کد دستوری برای مطلع شدن از میزان شارژ باقیمانده سیم کارت همراه اول استفاده نمایید.

در هر دوی آنها میزان شارژ در ابتدا نمایش داده شده و مقادیر شارژ فوق العاده و میزان دیتا بصورت پیامک ارسال می شود. در کد دستوری ستاره 140 ستاره 11 مربع میزان شارژ و دیتا به کاربر اطلاع داده می شود. همچنین این روش متدال تر از کد دستوری ستاره 10 ستاره 121 مربع می باشد. مقدار دستوری هر دو مدل در زیر قرار داده شده است.

#11*140*

دانستن میزان باقیمانده شارژ همراه اول با سامانه 444

برای اینکار کافیست با شماره 444 تماس گرفته و پس از حصول تماس، از منوی موجود شماره 2 را انتخاب نمایید. پس از انجام اینکار بلافاصله میزان اعتبار سیمکارت همراه اول شما اعلام خواهد شد.

مشاهده میزان شارژ با اپلیکیشن همراه من

برای اینکار می بایست اقدام به نصب اپلیکیشن همراه من نمایید. برای دریافت این اپلیکیشن برای گوشی های اندرویدی کافیست در Play S o e گوگل عبارت My MCI را وارد جستجو نمایید. همچنین برای گوشی های با سیستم عامل iOS همین کار را در App S o e و برای گوشی های با سیستم عامل ویندوز در Mic osof S o e انجام دهید. پس از نصب این اپلیکیشن، اگر چنانچه قبلا عضو شده ایده می بایست وارد شده و در صورتی که قبلا عضو نشده اید باید مرحله ثبت نام را انجام دهید. پس از وارد کردن شماره و رمز عبور، پیامک احراز برای شما ارسال می شود که می بایست آنرا وارد کنید تا بتوانید وارد ناحیه کاربری خود شوید. پس از ورود در صفحه اصلی میزان اعتبار شارژ و دیتا برای شما نمایش داه می شود.

مشاهده میزان شارژ در سایت همراه اول

برای ورود به ناحیه کاربری مربوط به همراه من در سایت همراه اول روی این لینک کلیک کنید. در این صفحه می بایست یا اقدام به ورود به مشخصات قبلی نموده و یا اقدام به ثبت نام نمایید. پس از ورود به بخش کاربری همراه من همانند اپلیکیشن همراه من مقدار باقیمانده شارژ همراه اول سیم کارت خود را مشاهده خواهید کرد.

استعلام شارژ باقیمانده همراه اول: اطلاع از باقیمانده شارژ اپراتور همراه اول

کد باقی مانده شارژ همراه اول و به طور کلی موضوع استعلامِ باقیمانده شارژ همراه اول و استعلام شارژ باقیمانده همراه اول از کدهای دستوری همراه اول است که حسابی متقاضی دارد. در جدیدترین مطلب وبلاگ ایساج به آموزش نحوه اطلاع از باقیمانده شارژ همراه اول پرداخته‌ایم.

استعلام شارژ باقیمانده همراه اول: یکی از کدهای دستوری پرکاربرد!

تا حالا پیش آمده با کسی تماس بگیرید و وسط مکالمه، دقیقا در یک جای حساس، تماس شما قطع شود؟ اگر شما هم خط اعتباری دارید ممکن است حداقل یک بار در این شرایط قرار گرفته باشید. اگر جزو مشترکین خطوط اعتباری همراه اول هستید خوشبختانه راه‌هایی وجود دارد تا با استعلام شارژ باقیمانده خطوط اعتباری همراه اول از میزان موجودی حساب سیمکارت خود مطلع شوید. (این عبارت در فضای وب گاهی استعلامِ شارژ باقیمانده همراه اول مورد جستجو قرار می‌گیرد.)

به این ترتیب همیشه می‌توانید با یک حساب پر به سراغ تماس‌های خود بروید و در شرایط اضطراری هم نگران شارژ سیمکارت نباشید. در ادامه‌ی این مطلب روش‌های اطلاع یافتن از میزان شارژ باقیمانده‌ی همراه اول را به شما معرفی خواهیم کرد. (به مطلبی که درباره شارژ اضطراری همراه اول نوشته ایم مراجعه کنید.)

روش‌های استعلام شارژ باقیمانده همراه اول

برای اطلاع از میزان شارژ باقی‌مانده‌ی خطوط اعتباری سه روش مختلف وجود دارد که در ادامه هر کدام را به اختصار برای استعلامِ شارژ باقیمانده همراه اول توضیح خواهیم داد؛ برای خرید شارژ مستقیم و خرید بسته اینترنت همراه فقط کافی است که به وبسایت ایساج مراجعه کنید.

1. استفاده از کد دستوری برای استعلام شارژ باقیمانده همراه اول

یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای اطلاع از شارژ باقی‌مانده‌ی خطوط اعتباری استفاده از کدهای دستوری است. برای این منظور دو کد دستوری وجود دارد.

به طور معمول کد دستوری اول (#11*140*) بسیار پرکاربردتر است و افراد زیادی از این کد دستوری برای استعلام میزان شارژ باقی‌مانده همراه اول خود استفاده می‌کنند. در هر دوی این روش‌ها با شماره‌گیری کدهای دستوری، میزان شارژ باقی‌مانده نمایش داده شده و میزان شارژ فوق‌العاده و دیتا نیز به صورت پیامک ارسال می‌شود. (به مطلبی که درباره انتقال تماس همراه اول نوشته‌ایم مراجعه شود.)

2. تماس با شماره 444 برای استعلام مانده شارژ همراهِ اول

اگر از آن دسته افرادی هستید که کدهای دستوری را نمی‌توانید به خاطر بسپارید و آنها را فراموش می‌کنید راه آسان‌تر شماره‌گیری شماره تلفن 444 است. با تماس با شماره‌ی 444 شما به اپراتور متصل شده و پس از وارد کردن شماره‌ی 2 میزان اعتبار باقی‌مانده‌ی سیمکارت اعتباری شما اعلام خواهد شد.

اگر به دنبال یک روش آسان و ایمن برای شارژ مستقیم همراه اول و بسته اینترنت همراه اول هستید، اینبار از پنل فروشگاهی ایساج پیش‌روید. زیر ساخت ایمن، پشتیبانی 24 ساعته و تنوع در ارائه بسته‌های اینترنتی مختلف، همان روش مناسبی است که انتظارش را دارید.

3. استعلام شارژ باقیمانده همراه اول در اپلیکیشن همراه من

اپلیکیشن همراه من علاوه بر ارائه‌ی خدمات گسترده برای خطوط همراه اول، راهی ساده برای اطلاع از میزان شارژ باقی‌مانده و استعلام شارژِ باقیمانده همراه اول نیز هست. شما می‌توانید این برنامه را از طریق پلی استور (Play s o e) یا بازار دانلود کنید.

پس از نصب این اپلیکیشن باید مراحل ثبت نام و عضویت را به طور کامل انجام دهید. با وارد کردن شماره تلفن و رمز عبور، پیام احراز هویت برای شما ارسال می‌شود که باید آن را وارد کنید تا بتوانید وارد بخش کاربری این اپلیکیشن شوید. در صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن همراه من میزان اعتبار شارژ و دیتا نمایش داده می‌شود.

(به مطلبی که درباره فعالسازی سرویس پیامگیر صوتی همراه اول نوشته ایم مراجعه کنید.)

4. مراجعه به سایت mci.i برای اطلاع از باقیمانده شارژِ همراه اول

اگرچه اطلاع از میزان شارژ باقی‌مانده از طریق سایت همراه اول همیشه بهترین روش نیست اما اگر به اینترنت دسترسی دارید و اپلیکیشن همراه اول نیز ندارید می‌توانید از طریق سایت My.MCI.i برای استعلام شارژ باقیمانده همراه اول برای خطوط اعتباری اقدام کنید.

در این سایت نیز همانند اپلیکیشن همراه من، نیاز است ابتدا ثبت نام کرده و پس از دریافت کد احراز هویت و تعیین رمز می‌توانید وارد صفحه‌ی مربوط به خودتان شوید. با کلیک روی بخش صفحه‌ی اصلی میزان اعتبار فعلی و بسته‌ی اینترنت نمایش داده می‌شود.

مطالب آموزشی وبلاگ ایساج را دنبال کنید!

امیدواریم که سری مطالب وبلاگ ایساج برای شما حسابی کارآمد بوده باشد. همواره در تلاش هستیم که احتیاجات و درخواست‌ کاربران پرشمار وبلاگ ایساج را با نگارش مطالب کاربردی رفع کنیم. برای ما از تجربیات خودتان در هنگام استفاده از روش‌های اطلاع از باقی مانده شارژ اپراتور همراه اول بنویسید. بزودی با مطالب جدیدتر به سراغ مخاطبان عزیزمان خواهیم آمد.

اطلاع از شارژ باقیمانده همراه اول نحوه استعلام شارژ همراه اول

موجودی حساب شما کمتر از 400 تومان می‌باشد! پیامک آشنایی که در اکثر مواقع و حین صحبت با دوستان‌مان از اپراتور همراه اول دریافت می‌کنیم. به همین بهانه در این مقاله به بررسی روش‌های اطلاع از شارژ باقیمانده همراه اول و سریعترین راه های گرفتن موجودی سیمکارت پرداختیم. در این صورت، شما تا قبل از تماس‌های ضروری‌تان به راحتی می‌توانید اعتبار خود را چک کنید!

کد استعلام شارژ باقیمانده همراه اول

بعد از خرید شارژ اپراتور همراه اول باید با روش‌های اطلاع از شارژ باقیمانده آن آشنا باشید. یکی از روش‌هایی که به سرعت و بدون نیاز به اینترنت می‌توانید میزان شارژ باقیمانده همراه اول خود را بررسی کنید، استفاده از کدهای USSD است. 2 کد دستوری همراه اول برای باقیمانده شارژ در این اپراتور تعریف شده که به شرح زیر است:

با وارد شدن به بخش تماس تلفن‌همراه خود شماره *10*121# را با سیمکارتی که قصد اطلاع از میزان شارژ باقیمانده آن را دارید شماره‌گیری کنید و میزان شارژ خود را در همان زمان مشاهده کنید.

یکی دیگر از کدهای دستوری که اجازه مشاهده باقیمانده شارژ را به شما می‌دهد، کد *140*11# است. با استفاده از شماره‌گیری این کد، می‌توانید علاوه بر مشاهده آنی اعتبار سیمکارت، میزان حجم اینترنت صبحانت و ثابت سیمکارت خود و زمان باقی‌مانده از فعال بودن آن را به صورت پیامک دریافت کنید.

کد باقیمانده شارژ هدیه همراه اول

با استفاده از کد *140*11#که در بالا توضیح داده شد، می‌توانید میزان شارژ هدیه باقیمانده خود را در قالب یک پیامک دریافت کنید.

روش اطلاع از باقیمانده شارژ همراه اول با استفاده از اپلیکیشن همراه من

اگر می‌خواهید در کنار مشاهده اعتبار سیمکارت خود، خدماتی مثل اطلاع از میزان بسته‌های مکالمه و پیامک و یا مقدار حجم اینترنت را دریافت کنید، بهتر است از «اپلیکیشن همراه من» استفاده کنید. این برنامه برای سیستم‌ عامل‌های اندروید و IOS منتشر شده است. به شما کمک می کند تا از میزان موجودی شارژ سیمکارت همراه اول خودتان مطلع شوید.

برای استفاده از این برنامه و استعلام موجودی همراه اول پس از نصب و وارد کردن شماره همراه خود، کد ورود به اپلیکیشن را دریافت خواهید کرد. پس از آن در صفحه ابتدایی نمایش داده شده، میزان اعتبار سیمکارت شما قابل مشاهده است.

یکی از مزایای استفاده از اپلیکیشن همراه من، مشاهده اطلاعات سیمکارت‌های همراه اولی می‌باشد. بنابراین، شما می‌توانید اطلاعات سیم کارت‌هایی که به نام شما ثبت شده، مشاهده کنید. در صورتی که چندین سیمکارت همراه اول داشته باشید، با استفاده از این برنامه می‌توانید همزمان به تمامی اطلاعات آن‌ها از جمله میزان شارژ دسترسی داشته باشید.

1- اطلاع از شارژ باقیمانده همراه اول با استفاده از شماره تماس 444

یکی دیگر از روش‌های اطلاع از موجودی سیمکارت همراه اول، تماس با 444 است. 444 کد دستوری نیست. بلکه شماره گویایی است که با استفاده از تماس با آن گزینه‌هایی مثل اعلام موجودی مالی سیمکارت در اختیار شما قرار می‌گیرد. پس از تماس، با وارد کردن عدد 2 می‌توانید از میزان اعتبار سیمکارت خود به صورت صوتی مطلع شوید. و همچنین پیامک میزان باقی‌مانده حجم اینترنت‌تان نیز پس از تماس با این شماره برای شما ارسال خواهد شد.

2- استعلام شارژ با استفاده از سایت همراه اول

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که بیشتر در حال جستجو در فضای مجازی هستید و همیشه مرورگرتان باز است، پیشنهاد ما برای استعلام باقیمانده شارژ همراه اول، استفاده از وبسایت این اپراتور است. برای این منظور کافی است تا با استفاده از مرورگر تلفن همراه و یا سیستمتان وارد آدرس h ps:my.mci.i شوید.

در صورتی که تا امروز در این سایت ثبت‌نام نکرده‌اید و وارد نشده‌اید، ابتدا بر روی ثبت‌نام جدید کلیک کنید.

سپس با وارد کردن شماره موبایل خود، میزان موجودی شارژ باقیمانده‌ همراه اول خود را مشاهده خواهید کرد.

منبع: آی‌کاپ

سوالات خود را در بخش دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

Δdocume .ge Eleme ById( ak_js_1 ).se A ibu e( value, ( ew Da e() ).ge Time() );

دکمه بازگشت به بالا