شماره تلفن حرم امام رضا

شماره حرم امام رضا برای درد دل و سوالات شرعی ارتباط زنده مستقیم

شماره حرم امام رضا برای درد دل

ارتباط با حرم امام هشتم امام رضا (ع) هدیه ای است که از روابط عمومی حرم مطهر برای زائرین دلتنگ میسر شده است . برای این منظور شماره ای با نام شماره حرم امام رضا معرفی شده است که کافی است در منزل از طریق گوشی خود آن را شماره گیری نمایید تا به فضای معنوی حرم مطهر امام رضا (ع) متصل گردید.

پس از شماره گیری ۳۲۰۰۳۳۳۴-۰۵۱ به روضه منوره رضوی وصل خواهید شد و در این لحظه به صورت مجازی زائر امام رضا هستید. می توانید دلتنگی و درد دل خود را با ان امام رئوف در میان بگذارید.

شماره حرم امام رضا متصل به 120 خط میباشد که تنها راه ارتباط مجازی به طور مستقیم با روضه منوره حرم امام رضا است. این خطوط متصل به چهار میکروفون هستند که در چهار سوی حرم مطهر تعبیه شده و ارتباط زائر با فضای منوره روضه منوره را فراهم میسازند. لذا با شماره گیری شماره ذکر شده کبوتر دل را تا فضای اطرف ضریح پر بگشایید و زائر مجازی این بهشت زمینی باشید.

همچنین بخوانید: دعای امام رضا

شماره مستقیم با حرم امام رضا (ع)

۰۵۱۳۲۰۰۳۳۳۴

شماره ارتباط با امام رضا و متصل شدن به روضه منوره که به وسیله میکروفون های مستقر در چهارسوی حرم مطهر امکانپذیر میباشد. زیرا سفر به مشهد مقدس از نقاط دور ایران در ایام خاص مانند ولادت و شهادت امام رضا (ع) برای همه علاقه مندان به آن امام رئوف میسر نمیباشد. لذا آستان قدس طرح معنوی ” ارتباط مستقیو با حرم مطهر” را ارائه داده و فضای زیارت معنوی را برای شیفتگان آن حضرت فراهم آورده است.

ارتباط مستقیم با امام رضا چند دقیقه است؟

همانطور که می دانید افراد بسیاری تقاضای اتصال با روضه منوره و ضریح مطهر امام رضا را دارند. بنابراین سامانه ارتباطی طوری طراحی شده است که افراد با هر شماره گیری به مدت 3 دقیقه به روضه منوره متصل شده درد و دل خود را با امام مهربانی ها به اشتراک بگذارند. مسئولین بخش مخابرات خراسان رضوی اذعان داشته اند که در طی شش سالی که شماره حرم امام رضا برای درد دل مردم معرفی شده است. این ماره با استقبال شیفتگان آن حضرت روبرو شده و روزانه حدودا پانزده هزار تماس و در بعضی از ایام خاص مانند ولادت و شهادت آن حضرت تا روزانه صد هزار تماس نیز میرسد.

شماره حرم امام رضا برای سوالات شرعی

32020

آستان قدس برای دسترسی بهتر به پاسخ سوالات شرعی سامانه ای را در دسترس عموم قرار داده است. با برقراری تماس با این سامانه کلیه عزیزان میتوانند سوالات شرعی خود را پرسیده و به پاسخ آن دست یابند. پاسخگویی به سوالات شرعی آستان قدس از طریق سامانه 32020 امکانپذیر میباشد. رئیس اداره پاسخگویی برقراری تعداد 9 هزار تماس برای ایام ماه مبارک رمضان را عنوان نمودند. همچنین فرمودند: تراکم تماس ها با این سامانه بسیار زیاد است لذا از عزیزان خواهشمندیم که سوالات شرعی و نام مرجع خود را به صورت واضح و شفاف بیان کنند.

همچنین بخوانید: نماز امام رضا چگونه است؟

شماره حرم امام رضا برای استخاره

استخاره و تعبیر خواب در این سامانه انجام نمیگیرد. برای این منظور بایستی با دفاتر مراجع تماس حاصل فرمایید. شماره دفاتر مراجع برای استخاره در ذیل آمده است.

شماره تلفن دفاتر مراجع برای استخاره تلفنی

دفتر حضرت آیهالله العظمی امام خامنه ای در قم. (کد: 025 و شماره: 37746666).

دفتر حضرت آیهالله العظمی سیستانی در قم. (کد: 025 و شماره 37741415).

دفتر حضرت آیهالله العظمی مکارم شیرازی در قم. (کد: 025 و شماره: 37473).

دفتر حضرت آیهالله العظمی نوری همدانی در قم. (کد: 025 و شماره: 37741850).

دفتر حضرت آیهالله العظمی صافی گلپایگانی در قم. (کد: 025 و شماره: 37479).

دفتر حضرت آیهالله العظمی شبیری زنجانی در قم. (کد: 025 و شماره: 37740321).

دفتر حضرت آیهالله العظمی تبریزی در قم. (کد: 025 و شماره: 37744286).

دفتر حضرت آیهالله العظمی فاضل لنکرانی در قم. (کد: 025 و شماره: 37706040).

دفتر حضرت آیهالله العظمی بهجت در قم. (کد: 025 و شماره: 37732740).

دفتر حضرت آیهالله العظمی سبحانی در قم. (کد: 025 و شماره: 37743151).

دفتر حضرت آیهالله العظمی وحید خراسانی در قم. (کد: 025 و شماره: 37740611).

دفتر حضرت آیهالله العظمی مظاهری در اصفهان. (کد: 031 و شماره: 34494691).

دیدن تصاویر زنده حرم امام رضا

برای مشاهده تصاویر زنده حرم امام رضا (ع) می توانید از طریق تلفن همراه یا کامپیوتر اقدام نمایید. به این صورت که به آدرس “h p: azavi v.aq .i ” رفته و یا در گوگل عبارت رضوی تی وی را تایپ نمایید تا کبوتر دل خود را در آسمان ضریح مطهر امام رضا پر بگشایید. در این سامانه امکان درج دلنوشته برای امام رضا موجود است. می توانید نام خود را در لیست زائرین آن حضرت ثبت نمایید و از برنامه های فرهنگی آستان قدس برخوردار گردید. از دیگر امکانات این سامانه رویت تصاویر زنده روضه منوره، صحن‌ های آزادی، انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی، جامع رضوی، مسجد گوهرشاد، رواق‌ها و موزه‌ها و کتابخانه‌ها است.

همچنین بخوانید: متن صلوات خاصه امام رضا برای حاجت

شماره تماس های آستان قدس رضوی

اداره اقتصادی رضوی ۳۷۶۷۰۶۱۰-۱۸ حراست آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۱۲۸۰ اداره نظارت، بازرسی و رسیدگی به شکایات آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۱۱۱۸ دفتر قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۱۲۲۰ دبیر ستاد امور استانها ۳۲۲۱۲۲۰۸ مرکز امور بین الملل آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۳۹۴۲ مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان آستان قدس رضوی ۳۸۵۵۵۹۶۶ مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۳۳۶۰ مرکز گزینش آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۳۸۳۱ اداره نذورات کل آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۲۳۷۶ دبیرخانه کل آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۱۲۷۱ خزانه داری کل آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۲۲۶۵ اداره عمران اراضی حریم حرم حضرت رضا(ع) ۳۲۲۲۳۸۳۲ اداره روابط عمومی آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۳۵۶۸-۳۲۰۰۳۵۷۹ اداره رسانه های نوین و شبکه های اجتماعی آستان قدس رضوی و پرتال جامع ۳۲۲۱۱۹۴۰ معاونت علمی آستان قدس رضوی ۳۲۲۹۰۸۷۵ شهرک علم و نوآوری آستان قدس رضوی ۳۳۱۵۴۱۱۵ مدیریت علم و فناوری آستان قدس رضوی ۳۳۱۵۴۱۰۹ مسئول امور خادمیاران علمی آستان قدس رضوی ۳۳۱۵۴۱۱۶ مرکز جامع مشاوره،رشد و توانمند سازی آستان قدسرضوی ۳۳۱۵۴۳۸۸ مدیریت برنامه ریزی و پشتیبانی معاونت علمی آستان قدس رضوی ۳۳۱۵۴۳۹۳ اداره بنیاد سلامت رضوی ۳۳۱۵۴۳۹۷ اداره توسعه امور سلامت آستان قدس رضوی ۳۳۱۵۴۴۰۰ اداره شهر علم و فناوری رضوی آستان قدس رضوی ۳۲۲۱۶۵۵۵ اداره حسابرسی داخلی و امور مجامع آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۱۱۰۸ معاونت پشتیبانی آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۱۱۲۰ معاونت اداری و مالی آستان قدس ۳۲۰۰۱۱۱۲ معاونت برنامه و بودجه آستان قدس ۳۲۰۰۱۱۳۲ معاونت توسعه و نوسازی اداری آستان قدس رضوی ۳۲۲۱۰۲۹۸ معاونت برنامه ریزی سرمایه انسانی آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۱۴۹۳ گروه طراحی و بازنگری سیستم های مالی و ساماندهی اموال سازمان مرکزی و مؤسسات وابسته ۳۲۰۰۱۰۱۷ ساختمان آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۱۱۲۹ تأسیسات آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۱۱۲۸ مدیریت حقوقی آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۱۳۱۲ اداره موقوفات آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۱۲۷۲ اداره ارتباطات حوزوی و امور فرهنگی دفتر تولیت آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۱۲۳۱ اداره بررسی های راهبردی دفتر تولیت آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۱۱۴۶ اداره فنی و واگذاری زمین آستان قدس رضوی ۳۱۴۳۷۲۶۳ اداره حفاظت و اجرائیات موقوفات آستان قدس رضوی ۳۷۱۱۲۴۱۶ اداره املاک و اراضی ۱ مشهد آستان قدس رضوی ۳۱۴۳۷۰۰۵ اداره املاک و اراضی ۲ مشهد آستان قدس رضوی ۳۱۴۳۷۰۳۵ اداره املاک و اراضی شهرستانهای آستان قدس رضوی ۳۱۴۳۷۲۷۲ اداره املاک و اراضی قزوین و زیاران آستان قدس رضوی ۰۲۸۱۳۳۲۴۱۱۲ اداره املاک و اراضی سرخس آستان قدس رضوی ۳۴۵۲۲۵۹۱ اداره امور رفاه زائرین آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۲۲۰۲ اداره امور خدمه آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۳۵۳۵ اداره امور روشنایی و خدمات آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۳۰۳۰ اداره امور انتظامات و تشریفات آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۲۴۸۰ اداره آگاهی حرم مطهر آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۲۴۱۵ اداره خدمات فرش حرم مطهز آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۲۱۴۷ اداره پشتیبانی سازمان حرم مطهر رضوی ۳۲۰۰۲۹۳۳ حراست سازمان حرم مطهر رضوی ۳۲۰۰۳۰۸۹ اداره زائرین غیرایرانی آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۲۲۹۸ اداره فرهنگی آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۲۵۶۶ اداره پژوهش و برنامه ریزی آستان قدس رضوی ۳۲۰۰۲۱۶۴ اداره امور اعزام زائرین آستان قدس رضوی ۳۸۳۳۱۶۰۲ اداره امور اجرایی معاونت محرومیت زدائی آستان قدس رضوی ۳۱۴۰۸۱۰

۴۰ مدل مینی کیف زنانه ۱۴۰۲ | خاص ترین مدل مینی بگ برای پاییز

فال روزانه جمعه ۲۴ شهریور ۱۴۰۲

تست بینایی؛ فقط ۱۰ درصد افراد دختر پنهان شده در عکس را در ۵ ثانیه پیدا می‌کنند!

حکایت آموزنده نجار بیچاره و پادشاه ظالم

شخصیت های کارتونی محبوب که بهترین دوستان هم هستند!

۶۵ مدل زیبای ناخن با طرح میوه‌های پاییزی برای پاییز ۱۴۰۲

لایو فیگور مهرداد صدیقیان در نقش سوپرمن در دنیای واقعی! ببین هوش مصنوعی چه میکنه!

خیلی سریع حدس بزن این تصویر چی میگه!!

خوشگذرانی شکیرا با پسرانش بعد از جدایی از پیکه

پرنسس‌های دیزنی مادر می‌شوند!!!

شماره حرم امام رضا و بخش‌های مختلف آستان قدس رضوی

جهت ارتباط با حرم امام رضا (ع) از راه دور می توان با گرفتن شماره تلفن مستقیم مربوط به حرم (شماره حرم امام رضا) و یا ارتباط تصویری که برای این منظور در نظر گرفته شده است، استفاده کرد.

آیا می‌دانید چگونه می‌توان از راه دور با حرم امام رضا (ع) ارتباط مستقیم بر قرار کرد؟ مسئولین آستان قدس رضوی برای افرادی که قادر به رفتن مشهد و حرم علی بن موسی الرضا (ع) نیستند، شماره تلفنی در نظر گرفته اند تا بدین طریق پس از عرض سلام به این امام بزرگوار به راحتی ایشان را زیارت کنند. در این مقاله شماره تلفن‌های ارتباط مستقیم با حرم و نیز شماره‌ بخش‌های مختلف آستان قدس رضوی قرار داده شده است.

۴۰ مدل مینی کیف زنانه ۱۴۰۲ | خاص ترین مدل مینی بگ برای پاییز

فال روزانه جمعه ۲۴ شهریور ۱۴۰۲

تست بینایی؛ فقط ۱۰ درصد افراد دختر پنهان شده در عکس را در ۵ ثانیه پیدا می‌کنند!

حکایت آموزنده نجار بیچاره و پادشاه ظالم

شماره حرم امام رضا (تلفن ارتباط مستقیم با حرم)

با توجه به اینکه امکان سفر به مشهد مقدس و زیارت حضرت رضا(ع) در دهه کرامت و ایام میلاد این امام همام برای همه شیفتگان آن حضرت میسر نیست، آستان قدس رضوی با اجرای طرح معنوی «تلفن ارتباط مستقیم با روضه منوره» زمینه تشرف معنوی عموم دلباختگان آن حضرت را به صحن و سرای رضوی فراهم کرده است.

شماره تلفن ۰۵۱۴۸۸۸۸ خط مستقیم به روضه منوره حرم حضرت رضا(ع) است این شماره با ۱۲۰ خط تنها سامانه ارتباط تلفنی با روضه منوره حضرت رضا(ع) به شمار می‌رود و شما در هر ساعت از شبانه‌روز که خواستید، می‌توانید به راحتی با آن تماس بگیرید.

ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ تلفنی ﺑﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩه ﺍﺯ چهار ﻣﻴﻜﺮﻭﻓﻮﻥ ﻗﻮﻯ ﻣﺴﺘﻘﺮ ﺩﺭ ﺭﻭﺿﻪ ﻣﻨﻮﺭه، ﺯﺍﺋﺮﺍﻥ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺗﻤﺎﺱ ﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ، ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﻣﺴﺘﻘﻴﻢ ﺑﻪ ﻓﻀﺎﻯ ﺭﻭﺿﻪ ﻣﻨﻮﺭﻩ ﻣﺮﺗﺒﻂ می‌شوند تا درد و دلشان در نزدیک ترین مکان به ضریح منور پخش شود.

ﺑﻪ‌خاطر اینکه افراد بسیاری دوست دارند با این خط تماس بگیرند و از طریق آن با این امام رئوف صحبت کنند، ﻣﺪﺕ ﺯﻣﺎﻥ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﺑﺮﺍﻯ ﻫﺮ ﺗﻤﺎﺱ تلفنی، ﺣﺪﻭﺩ ﺳﻪ ﺩﻗﻴﻘﻪ ﭘﻴﺶﺑﻴﻨﻰ ﺷﺪه ﺍﺳﺖ. به گفته مسئولان بخش مخابرات در مدت این ۶ سالی که شماره ارتباط مستقیم با روضه منوره ایجاد شده است این شماره مورد استقبال بسیار بالای عموم ارادت مندان حضرت رضا(ع) در تمام دنیا قرار گرفته است و به طور متوسط تعداد تماس‌های افراد با روضه منوره در هر روز ۱۵ هزار تماس و در برخی از ایام مثل ایام میلاد و شهادت امام رضا(ع) تا ۱۰۰ هزار تماس هم می‌رسد.

کبوتر دلتان را راهی مشهدالرضا کنید تا بحال برایتان پیش آمده است که خودتان را روبه‌روی گنبد طلای هشتمین خورشید ولایت تصور کنید و بخواهید سلامی خالصانه و از روی ارادت به امام مهربانی‌ها نثار کنید، اما بُعد مسافت مانع از آن شود که شما به آرزوی قبلی خود برسید؟!

در این لحظه کافیست در مرورگر تلفن همراه یا مانیتور کامپیوتر خود آدرس “رضوی تی وی؛ h p: azavi v.aq .i ” را تایپ و با دیدن تصاویر زنده حرم مطهر حضرت رضا (ع) کبوتر دلتان را راهی صحن و سرای رضوی کرده

و نام خود را در لیست زائران حضرتش ثبت کنید. با مراجعه به این سایت می‌توانید در تمامی ساعات شبانه روز، تصاویر زنده روضه منوره، صحن‌های انقلاب اسلامی، آزادی، جامع رضوی، جمهوری اسلامی را دریافت کنید. اگر جز آن دسته از کسانی هستید که دوست دارید از برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی حرم مطهر بهره مند شوید، می‌توانید جدول پخش برنامه‌های های تلویزیون اینترنتی رضوی را مشاهده و به تماشای این برنامه‌ها بنشینید. از دیگر قابلیت‌های این سایت، امکان «زیارت مجازی» و دیدن تصاویر سه بُعدی رواق‌ها، صحن‌ها، مسجد گوهرشاد، بست‌ها و مراکز فرهنگی (کتابخانه‌ها،موزه‌ها و…) است که در اطراف حرم مطهر واقع شده‌اند.

شماره استخاره تلفنی حرم امام رضا

کاربران گرامی متاسفانه در سایت رسمی آستان قدس رضوی، شماره‌ای تحت عنوان استخاره تلفنی در حرم امام رضا (ع) وجود ندارد. البته تنها باشماره مربوط به پاسخگویی سوالات شرعی (۰۵۱۳۲۰۲۰) می‌توانید برای استخاره با آن تماس بگیرید.

دفتر آیت الله سیستانی در مشهد پاسخگوی کاربران در رابطه با گرفتن استخاره تلفنی می‌باشد.

شماره تلفن دفتر آیت الله سیستانی: ۰۵۱۳۲۲۵۰۰۹۱

کاربران عزیز شماره‌ای مبنی بر شماره تعبیر خواب حرم امام رضا وجود ندارد. برای تعابیر رویاهای خود می‌توانید به مجموعه تعبیر خواب مجله ستاره رجوع نمایید.

شماره تلفن معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی

سایر شماره تلفن‌های آستان قدس رضوی

چگونه می‌توانیم در حرم خادم شویم؟

زائران عزیز به آسودگی می‌توانند با تماس با مدیریت امور خدام (ویژه خادمیاران ساکن مشهد)  ۲۳۰۰۳۷۵۷ – ۳۲۰۰۳۷۲۸ ، مرکز خادمیاری و کانون‌های خدمت رضوی (ویژه خادمیاران استانی)  ۳۲۰۰۳۷۲۵ – ۳۲۰۰۳۷۱۴، هر گونه سوال، پیشنهاد و نقد خود را در مورد امور خادمان حرم مطهر مطرح و به صورت تخصصی پاسخ خود را دریافت کنند.

شماره تلفن جمع آوری نذورات

به دلیل ارادت به امام هشتم شیعیان بسیاری از مردم شهر و روستا، هدایا و نذوراتی دارند که میخواهند به حرم مطهر رضوی تقدیم کنند ولی قبل از تقدیم، سوالاتی دارند که برای پاسخ به آن می‌توانند با شماره ۰۵۱۳۲۰۰۲۳۷۶ تماس بگیرند. البته اگر سوال شما فقط این است «چگونه نذر و هدیه خود را پرداخت کنیم؟» هم اکنون می‌توانید به وب‌سایت az . azavi.i مراجعه کنید و یا از کد دستوری ستاره هشت مربع (#۸*) بهرمند شوید.

ارتباط با قسمت پاسخگویی به سوالات شرعی آستان قدس رضوی

شماره تلفن: ۳۲۰۲۰-۰۵۱ و ۳۲۲۳۵۳۱۲ -۰۵۱ شماره فکس: ۳۲۲۴۰۶۰۲ آدرس پستی: مشهد – حرم مطهر امام رضا (ع) – صحن جمهوری – اتاق شماره ۸

دیگر آدرس‌های اینترنتی

سامانه اشتراک محتوای حرم رضوی

h ps:ha am. azavi.i

پرتال جامع آستان قدس رضوی

h ps: azavi.i

مراکز خانه معلم مشهد

h p:www.kha emoalemmashhad.i

سخن آخر

از اینکه با مجموعه‌های شماره‌های تماس آستان قدس رضوی (شماره حرم امام رضا) همراه ما بودید بسیار سپاسگزاریم. همان گونه که مشاهده کردید، آستان قدس رضوی جهت رفاه حال زائران راه‌های ارتباطی زیادی برای کلیه مسائل از جمله پاسخ به سولات دینی، نذورات، خدمات و … دارد. جهت آشنایی بیشتر با حرم رضوی، مطالعه مطلب نگاهی کوتاه به حرم امام رضا (ع) را از دست ندهید. شما می‌توانید دیدگاه‌های خود را در این خصوص با ما در میان بگذارید.

عکس جدید و جذاب از دو یار قدیمی دنیای خوانندگی در آغوش هم

اگه این ۷ گیاه آپارتمانی رو داری آفتاب رو ازشون دریغ نکن | ۷ گیاه نور دوست

چیستان؛ آن کدام وسیله جنگی است که اگر حرف آخرش را برداریم، اسم یک میوه می‌شود؟

عکس‌های جدیدی از رز تایتانیک، جذاب مثل همیشه

می‌تونی حدس بزنی چه ضرب المثل معروفیه؟

قصر فوق العاده‌ای که قرار است خانه لیونل مسی شود

می‌تونی با جابجا کردن یه چوب مشکل این معادله ۹=۴ ۳ رو حل کنی؟

۱۰ مکان شگفت انگیز از فیلم های دیزنی که در واقعیت وجود دارند

مستانه مهاجر بعد از طلاق از پژمان بازغی| با او بیشتر از قبل ارتباط دارم

۲۰ طرح جدید و متفاوت گردنبند زنانه صلیب | گردنبندی که خوش‌شانسی برایتان به ارمغان می‌آورد!

یادتون نره این مقاله رو به اشتراک بگذارید.
مطالب مرتبط
شخصیت های کارتونی محبوب که بهترین دوستان هم هستند!
۶۵ مدل زیبای ناخن با طرح میوه‌های پاییزی برای پاییز ۱۴۰۲
لایو فیگور مهرداد صدیقیان در نقش سوپرمن در دنیای واقعی! ببین هوش مصنوعی چه میکنه!
خیلی سریع حدس بزن این تصویر چی میگه!!
خوشگذرانی شکیرا با پسرانش بعد از جدایی از پیکه
پرنسس‌های دیزنی مادر می‌شوند!!!
عکس جدید و جذاب از دو یار قدیمی دنیای خوانندگی در آغوش هم
اگه این ۷ گیاه آپارتمانی رو داری آفتاب رو ازشون دریغ نکن | ۷ گیاه نور دوست
Ali eza

یا امام رضا غریب قربان مهربانت از شما خواهشمندم که جان مادرت بخت دخترم زینب را باز کن همسری مهربان و دلسوز و کارمند نصیب دخترم کن

سلام یاامام هشتم یاعلی ابن موسی الرضا الان ک دارم اینومینویسم دلم خیلی برای عزیزم تنگ شده به درگاه خدا توبه کردم ک عزیزم برگرده ولی نشدیاامام رضا توروقسم میدم به این ایام ده فاطمیه پادرمیونی منوپیش خدابکن یه رحمی به دل عزیزم بندازه برگرده اخه بچم تنهاس یاامام رضا

جواد

یا امام رضا دارم دیووونه میشم از دردی ک توی دلم دارم..آقااا پنج ساااله????????????????????????????????????????????????????خووودت کمک کنننننن????????????

جواد

سلام به آقامون امام رضا ع وسایر خدمتگزاران عزیز کاش میشد بگم چه طور بعد از دو سال ونیم بیماری وافتادن روی تخت خواب وگرفتن زخم بستر فقط با 21 روز آمدن. حرم آقا امام رضا ع الان دو ماهه کاملا شفا یافتم ودارم هر روز ورزش میکنم به ضامن آهو ع خودم باورم نمیشه ….آقا جان ممنون که اومدی وآقای ما فقرا شدی

. یا امام رضا بطلب دوباره بیام دلم خیلی گرفته آقا جان …

delshekas e

دلم شکسته آقا اینقدر از همشهریت دلخورم که حد نداره. من به اعتبار تو بهش اعتماد کردم و حالا دلم شکسته چشام پر از اشکه سینه ام پر از آه نمیدونم به کجا به کی پناه ببرم تا دلم آروم بگیره. تو برام پیش خدا پادرمیونی میکنی؟ شاید جواب دل شکسته منو داد منم به آمرامش رسیدم

سلام امام مهربونم،الان که اینو می‌نویسم خیلی دلم شکسته خیلی درمانده ام به ملجا درماندگان پناه آوردم یا امام رضا کسی رو که دوسش دارم تومور داره چند بار عمل کرده دکترا میگن عمل کارساز نیست، امام رئوفم همسن جواد شماست شما رو به جوادت قسم شفاش بده واسطه شید پیش خدا به جوونیش رحم کنید شما رو به جان جوادت قسم به جان مادرت زهرا قسم شفاش بده سلامتیشو بهش برگردون، بخدا قسم تا روزی ک زنده هستم چیزی ازتون نمی خوام فقط شفاش بده و بهم برگردون، اگه قرار به مردنه پس به آبروی مادرت زهرا قسم جون منو بگیر ولی سلامتیشو بهش برگردون، اگه شفاش ندی بخدا قسم گله و شکایت شما رو پیش خواهرتون حضرت معصومه میبرم، نامه ای که نوشتم نمیدونم کی به ضریح مطهرت میرسه ولی همین که نوشتم خیالم راحته که شما میخونی، هر نامه ای جوابی داره جواب نامه منم بذار شفای عزیزم باشه، یا غریب الغربا غریب نوازی کن

بدون نام

سلام امام رضا جون ، من یک خواهش از شما دارم ، چندروز دیگه نامزدی من هست ، اما من مشکل خیلی خیلی بزرگی دارم که نمیدونم اون رو چطوری حل کنم ، تا اتفاقی در روز نامزدی ام برای من و در آینده نیوفته. امام رضا جون از شما خواهش میکنم که برای من در ، درگاه خداوند متعال دعا کنید تاخوشبخت بشم و هیچ اتفاق بدی در زندگی آینده من برای من پیش نیاید ، آقا شما رو به جون امام جوادتون قسم میدم ، که برای من دعا کنید . امید من از همه جا ناامید شده و نمیتونم با کسی حرفی بزنم. از شما خواهش می کنم که برای من دعا کنید تا من هم خوشبخت شوم . آقا من همیشه منتظر معجزه و لطف و عنایت شما هستم.یادت نره امام رضا جونم من بعد خدا فقط شما رو دارم.

محدثه

سلام آنان رضا خیلی خیلی دلم برات تنگ شده برای حرمت من زیاد مشکل دارم کمکم کن الان 20 سال هست که نیامدم حرمت یا ضامن آهو خواهش میکنم برام دعا کنید

سلام

سلام آقاجان.خیلی دلم گرفته.یه مریض داریم که 13 ساله داره زجر میکشه ولی خوب نمیشه.یکی دو سالی بهتر بود ولی با کوچکترین چیزی دوباره حالش بد میشه تا الان که دوباره زمین گیر شد جوون بدبخت.دلم براش خیلی میسوزه یعنی هممون، ( مادرم وتمام خواهر و برادرا ) زندگیمون مختل شده هیچ امیدی به زندگی نداریم وقتی میبینیم برادرمون داره جلومون پر پر میشه.خدایا بسه دیگه.یا امام رضا برادرمو پیش خدا دعا کن سلامتیشو ازش بخواه التماست میکنم.از زندگیش که هیچ خیری ندید جز بدبختی لا اقل سلامتیشو برگردونید بهش

مهدیه

یا امام رضا خودت میدونی یه مشکل خعلی بزرگی دارم خودت درستش کن لطفاااااااا

رضامحمدی

سلام.یاامام رضا به اسمت قسم دستم خالیه دارم جلوزن بچه خجالت میکشم تواژانسم ماشینم خرابه احتیاج دارم درستش کنم این همه داری به مردم کمک میکنی به منم که هم اسمتم پول دهتا گونی برنج کمک کن

اسلام علیک یا امام رضا(ع) من غیراز خداورحمت شما کسی رو ندارم ای ضامن آهوان خودت ضامن آهوانم باش

نیلوفر

سلام.با چشمای خیس مینویسم شاید بگین همه مشکل دارن آره درست میدونم همه مشکل دارن اما همه مثه من بی پشت و پناه نیستن،تنها و بیکس نیستن.همه میگن پدر اولین عشقه یه دختره اولین تکیه گاه یه دختره اما هیچوقت ازش محبت ندیدم الانم که چندین ساله از مامانم جدا شده و من و برادرم و خواهر کوچکترم که مریضه رو به حال خودمون رها کرده و رفته،هیچ از حالمون نمیپرسه.حتی اگه جلو نگاهش بمیریم هم براش اهمیتی نداره.آقا جان با دلی پردرد بهت پناه آوردم.کمکم کن دستمو بگیر،دلمو شاد کن.یه آرامشی بهم بده این اشکا و شب گریه ها رو به پایان برسون.خودت میدونی تو دلم چه دردی دارم…معجره کن برام معجزه کن معجره کن اون چیزی که ازش میترسم برام اتفاق نیفتاده باشه یا امام رضا…

زهرا

سلام.امام رضا یا امام رئوف ترابه خدا به همه کمک کن .خواهرزاده ام نامزده تو زندگیش مشکلی پیش اومده ترا به حرمت مادرت فاطمه ی زهرا .به مهدی موعود به خواهرزادهام کمک کن برگرده به خونش .یاضامن آهو ضامن زندگی اونا باش.

زهرا

سلام.یاامام رضا ترابه خدا قسم به تازه عروسی که مشکل داره کمک کن قسمت می دم به باب الحوائج موسی بن جعفر .به علی اضغر کمک کن .دل شکسته ام .خواهر م ناله می کنه اما خدایا تو خوابی !پس کجایی ای خدا .یا امام رئوف به حرف دلم گوش کن منتظر پاسخ هستم.یه جوابی بده

سلام من نزدیک سه سال هست مجاورامام رضا هستم مشکل مسکن دارم صاحبخانه گفته خانه را تخلیه کنم بخاطر اینکه خودشان از شهرستان به زیارت امام رضا می آیند قربان امام رضا بشم کمکم کن.مبالغ رهن و اجاره بسیار بالا است تورا بخداامام رضا بداد ما بدبخت بیچاره ها باش کمکمان کن کی این ظلم وستم تمام میشود.0امام رضا ی غریب یاورمستضعفان باش.

رضا

امام رضا سلام کمک لازم دارم امروز گفتم چی میخام فرامشم نکنید امام رضا

ماه بانو

سلام خسته نباشید یعنی واقعا من زنگ بزنم جواب میدن

بگیم واحدی

السلام علیک یا ضامن اهو خدایا به احترام ضامن اهو ضامن حال همه ای انسانها باش انشالله به امید شکست قطعی ویروس کرونا

نرگس

انشاالله،

هادیا.

سلام..اومدم سلام کنـم،جواب بدی..ی حرفی،،دردودلی…حالمو ببین..میبینی ک چطور درماندم..خیلی گذشتـه از روزی که بیمارم..حالم بدتر از قبل شد..نه کسی..نه آشنائی..ن مرهمی.نه درمونی..به خیلی از آشناهاا..غریبه هاا..که دیدم راهی حرم تو بودن..حرفی زدم،خاستم سلام منو برسونن..از انتظارم گذشت،،نه خبری،،نه سراغی،،میشه بیاای…

نرگس

انشاالله شفای عاجل و کامل

Beh ad21

شماره جدید ارتباط باحرم امام رضا (ع) 05148888 میباشد التماس دعا

حمید رضا شجاعی

سلام من فردا زوار هستم ایا از نظر ویروس سلاح هست بیبیم

رضا صباغیان

سلام به امام رضا بگویید معرفت به دوری تو از من نیست من که جز تو کسی رو ندارم که ضامنم باشه ….خودت بگو به کدامین درب بکوبم تا جواب گیرم و ابروی خویش حفظ کنم

نجمه قاسمی

سلام من ارزو دارم بیام امام رضا دلم پر شده ارزو دارم که بیام امام رضا

دکمه بازگشت به بالا