لیست اسامی با ارتعاش بالا

اسم های اشرافی عالی

اسامی اشرافی صعودی با ارتعاش بالا

اسم های اشرافی

اسامی اشرافی نام هایی هستند که بر اساس محاسبات ابجد در طبقه بندی اجتماعی اشرافی قرار می گیرند (یعنی بهترین طبقه اجتماعی). اسم های اشرافی نامهایی هستند که میزان انتقال پیام و برقراری ارتباط مؤثر و جذب انرژیهای مثبت، برایشان بهترین مقدار است.

طبقه بندی اجتماعی

بر اساس ابجد اسامی به چهار دسته، طبقه بندی می شوند:

اسم اشرافی یعنی: میزان انتقال پیام و برقراری ارتباط مؤثر و جذب انرژیهای مثبت، بین ۷۵ تا ۱۰۰ % یعنی عالی (بهترین حالت).

اسم عرفانی یعنی: میزان انتقال پیام و برقراری ارتباط مؤثر و جذب انرژیهای مثبت، بین ۵۰ تا ۷۵ % یعنی نسبتا خوب.

کم درآمد یعنی: میزان انتقال پیام و برقراری ارتباط مؤثر و جذب انرژیهای مثبت، بین ۲۵ تا ۵۰ % یعنی نسبتا بد.

حادثه ساز (حادثه آفرین) یعنی: میزان انتقال پیام و برقراری ارتباط مؤثر و جذب انرژیهای مثبت، بین  ۰ تا ۲۵ % یعنی خیلی بد (بدترین حالت).

اما اینکه اسم اشرافی باشد کافی هست؟

اسامی اشرافی نام هایی هستند که در بهترین طبقه اجتماعی قرار دارند، اما این برای یک نام عالی نخواهد بود، اگر وضعیت معیشت آن اسم صعودی نباشد. در ادامه بیشتر توضیح داده ایم:

اسم های صعودی

اسامی صعودی نام هایی هستند که بر اساس دسته بندی وضعیت معیشت، در دسته سود (بهترین وضع) قرار دارند.

وضعیت معیشت

بر اساس ابجد اسامی به سه طبقه دسته بندی می شوند:

اسم های اشرافی و صعودی (عالی)

اسامی با ارتعاش بالا (عالی)

طبق توضیحات بالا و محاسبات مربوطه (ابجد اسم و علم اسامی)، بهترین اسامی برای هر فرد نام هایی هستند که اشرافی و صعودی هستند. اسم هایی که اصطلاحا اشرافی عالی و همچنین اسامی با ارتعاش بالا بر اساس ابجد نامیده می شوند.

برای محاسبات و پیدا کردن اسامی متناسب با ابجد، نیاز به جنسیت، اسم مادر فرد و نام خانوادگی فرد می باشد.

وضعیت اسم شما بر اساس ابجد؟

اسم شما در کدام وضعیت هست؟ اگر می دانید در قسمت نظرات بنویسید. اگر نه، ما می تونیم محاسبه کنیم که اسم شما در چه طبقه و وضعیتی بر اساس ابجد هست.

محاسبه ارتعاش اسم

پیدا کردن اسامی اشرافی عالی با ارتعاش بالا

اگر به دنبال اسم های اشرافی صعودی (یعنی بهترین اسامی بر اساس ابجد) هستید، ما می تونیم آن اسامی را پیدا و برای شما ارسال کنیم. به این صورت که حدود ۱۰٫۰۰۰ نام مورد بررسی قرار می گیرند و بر اساس تجربه این ۱۴ سال حدود ۲۵ اسم متناسب هر فرد وجود خواهد داشت که همگی لیست و پیشنهاد می شوند (قطعا اگر مورد متناسب بیشتری موجود باشد، در لیست اسامی ارسالی قرار می گیرد).

هزینه پیشنهاد نام بر اساس ابجد به مدت محدود ۳٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان ۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان است. اگر هم فقط درخواست بررسی نام فعلی خود رو دارید، هزینه ۲۴۰٫۰۰۰ تومان است.

✅ دوستان خارج از کشور نیز می توانند از طریق PayPal هزینه را واریز نمایند.

در اینستاگرام نام‌فارسی NameFa si@ و یا تلگرام به آیدی meh dous @ پیام دهید. حتما در متن پیام خود بنویسید “درخواست پیشنهاد اسم با طبقه بندی ابجد“ یا “درخواست بررسی نام” دارید.

✅ ضمنا نمونه های رضایت از مشاوره های انجام شده را در آدرس زیر ببینید:

رضایت از مشاوره اسم

اسم دخترانه با کلاس 250 نام دخترانه لاکچری و دلنشین به همراه معنی و ریشه نام

در این بخش برگزیده اسم و نام های دخترانه که شامل نام های لاکچری، با کلاس، خاص، تک، خاص و دلنشین را آماده کرده ایم. در ادامه بیش از 250 نام دخترانه امروزی به همراه معنی نام و ریشه اسم را قرار داده ایم که برای نام دختر خود می توانید انتخاب کنید.

یکی از وظایف پدر و مادرها که شاید کمی دشوار باشد، انتخاب نام زیبا برای نوزادشان است. در این بخش مجموعه ای از اسامی دخترانه با کلاس و لاکچری را انتخاب کرده ایم و امیدواریم که توانسته باشیم در انتخاب نام به شما کمک کرده باشیم.

نامهای دخترانه با کلاس و زیبا به ترتیب حروف الفبا

در ادامه اسامی دخترانه لاکچری را می خوانید.

در میان اسامی شروع شده با الف نام های الیکا،الینا و آتنا بیشتر استفاده می شوند.

نام دخترانه لاکچری و زیبا

در میان نام های شروع شده با حرف آ، نام های آرنیکا، آناشید، آیسان و آیناز پیشنهاد می شوند.

اسامی دخترانه خاص دلنشین

اسم دخترانه ایرانی؛ نام دخترانه خارجی و ایرانی پرطرفدار

اسم دختر امروزی شیک و با کلاس لیست نام دخترانه به روز و…

در میان نام های شروع شده با حرف ب و پ، نام های بهار، بیتا، پارمیدا، پانته آ و پانیذ پیشنهاد می شوند.

نام دخترانه زیبا با معنی فارسی

اسم و نام دخترانه لاکچری و شیک

امیدواریم این نام و اسامی کلاسیک دخترانه مورد توجه شما قرار گرفته باشد و بهترین اسم را برای دختر دلبند انتخاب کنید.

انرژی و ارتعاش اسم خود را کشف کنید!

انرژی و ارتعاش اسم خود را کشف کنید

عددشناسی: ارتعاش و انرژی نام خود را کشف کنید

شماره شناسی نام خود را درک کنید

اعداد شناسی علمی است که بر اساس اعداد و تأثیر قدرتمند آنها بر زندگی ما بنا شده است. به عنوان یک ابزار، عدد شناسی برای بررسی وجود ما و نشان دادن بالاترین پتانسیل ما در سطوح فیزیکی، عاطفی، ذهنی و معنوی استفاده می شود.

از طریق مطالعه نام و همچنین تاریخ تولد، می توان شخصیت خود را تجزیه و تحلیل کرد و پتانسیل هایی که در درون شما وجود دارد، انگیزه های شما و نحوه تعامل با افراد دیگر را شناسایی کرد.

عدد شناسی سرنوشت بالقوه و استعدادهای طبیعی ما را آشکار می کند و به ما کمک می کند تا درک بهتری از خود و دیگران داشته باشیم. این به ما مسیری را که باید در زندگی خود برای تحقق این پتانسیل طی کنیم را نشان می دهد و همچنین توضیح می دهد که چرا هر یک از ما ویژگی ها و ویژگی های متفاوتی داریم.

اعداد شناسی ما را از درون خود آگاه می کند، که واقعاً چه کسی هستیم و چه چیزی ما را وادار می کند. این بینش، خرد و توانایی درک خود و دیگران را به ارمغان می آورد.

با مطالعه شخصیت خود از طریق اعداد شناسی، این امکان وجود دارد که خودتان را بهتر بشناسید، یاد بگیرید که خودتان را همانگونه که هستید بپذیرید و در صورت لزوم رفتار خود را اصلاح کنید. از شما خواسته نمی شود که خود را تغییر دهید، بلکه باید از تمام جنبه های شخصیت خود آگاه باشید و یاد بگیرید که با آنها زندگی کنید.

آنچه نام شما در مورد شما آشکار می کند

خواندن اعداد بر اساس نام شما، شما را توصیف می کند – مرکز قلب شما، شخصیت شما و ارزش هایی که وجود شما دارد.

نام شما یک نماد شخصی است که از شما جدا نیست. نام کوچک شما بر زندگی شخصی شما تأثیر می گذارد و قوی ترین تأثیر را بر شخصیت شما دارد.

در نظریه معنوی، همه ما قبل از تجسم در این زندگی، نام خود را انتخاب می کنیم. ما نام های خاص خود را به دلایل مختلفی انتخاب می کنیم که برخی از آنها به تجربیات و درس های کارمایی ما مربوط می شود.

از نظر اعدادی، حروف نام شما با اعداد مطابقت دارند، و این اعداد هر کدام انرژی ها، ارتعاشات و ویژگی های خاص خود را دارند که در انرژی کامل یا تأثیر نام شما به اوج می رسد.

هنگامی که نام خود را کوتاه می کنید یا از شکل اختصاری استفاده می کنید، انرژی نام شما تغییر می کند. اگر نام خود را تغییر دهید، دروس جدیدی را فرا می خوانید که با ارتعاش جدید مطابقت دارد.

نام ما اساس زندگی ماست.

A معادل عددی عدد 1 است و نمادی از ویژگی اطمینان است. این یکی از قدرتمندترین حروف الفبا است و نام هایی که با این حرف شروع می شوند، حرکت دهنده و تکان دهنده جهان هستند. آنها دوست دارند یا نمایش را از قبل اجرا کنند یا رشته ها را از بالا بکشند. آنها کنترل را دوست دارند و به طور کلی از خودشان مطمئن هستند.

اگر آنها نباشند، آنگاه آنها را طوری تشخیص می دهند که انگار هستند. آنها بازیگران فوق العاده ای در زندگی هستند و می توانند شخصیتی را که آرزو دارند برای شما ببینند، قرار دهند. وقتی یک اولین مصوت یک نام است، فرد متمایل به جسور و شجاع است.

نام هایی که با این حرف شروع می شوند، پیشگامان، حاملان مشعل، محققان، معلمان و افرادی هستند که راه را به دیگران نشان می دهند. آنها رهبران، محرک ها و رویاپردازان ایده آلیست هستند که از قدرت ذاتی خود آگاه هستند. از جنبه منفی، فردی با اسم هم آغاز الف می تواند از تلاش های دیگران انتقاد کند.

B معادل عددی 2 است و نشان دهنده احساسات است. فردی که شروع اسم آن حرف B است، دوستانه است و عموماً اهل خانه است. از جنبه منفی، اسم های هم آغاز B این است که می تواند خود را جذب کند و گاهی اوقات کمی حریص باشد.

C معادل عددی عدد 3 است و نشان دهنده انرژی خلاق است. افرادی که این حرف اول را دارند بسیار با استعداد هستند، با دیگران به خوبی کنار می آیند و کاملا اجتماعی هستند. از نظر منفی، افراد C می توانند بی رحم و ظالم باشند و گاهی اوقات همدلی ندارند.

D معادل عددی 4 است و نشان دهنده تعادل است. D انرژی بسیار قدرتمندی دارد و با تجارت مرتبط است. وقتی اولین حرف در یک نام باشد، فرد مستعد کار بیش از حد است، اما اغلب در زندگی خود موفق می شود. از جنبه منفی، یک شخص D می تواند سرسخت باشد، که اغلب به ضرر خودش است.

E دومین مصوت الفبا است و معادل عددی آن 5 است. فردی که نامی با آغاز این حرف را دارد عموماً دارای روحی خونگرم، دوست داشتنی و دلسوز است. به طور منفی، شخصی با اولین حرف اول می تواند غیرقابل اعتماد و گاهی اوقات کمی پوسته پوسته باشد.

F معادل عددی 6 است و نشان دهنده عشق است. فردی که این حرف اول را دارد شخصیتی خونگرم، دلسوز و راحت است. هنگامی که F اولین صامت در یک نام است، ارتعاش یک پرورش دهنده را به همراه دارد. به طور منفی، افراد F می توانند از خود ترحم کنند.

G معادل عددی عدد 7 است و نشان دهنده عرفان، تجربیات معنوی و مذهبی است. فرد با اسمی با آغاز حرف G تخیلی، خلاق و مفید است. وقتی اولین صامت در یک نام باشد، حامل تمایل به تنها بودن دارد. به طور منفی، افراد G به خوبی به صحبت های دیگران گوش نمی دهند و به توصیه ها توجه نمی کنند.

آشنایی با انرژی و ارتعاش اسم

H معادل عددی 8 است و نشان دهنده خلاقیت و قدرت است. افراد با اسمی با هم آغاز حرف H از زیرکی و استعداد تجاری بالایی برخوردارند. آنها توانایی ایجاد ثروت برای خود را دارند، اگرچه این باید با فروتنی و درستکاری تعدیل شود. منفی، فردی با این حرف اول می تواند خود شیفته و حریص باشد.

I مصوت سوم حروف الفبا و معادل عدد 9 است. این نشان دهنده نظم و قانون است و افرادی که اسمی با آغاز این حرف اول را دارند حساس، دلسوز و انسان دوست هستند. از جنبه منفی، آنها می توانند بد اخلاق باشند.

J معادل عددی 1 است و نشان دهنده آرزوهای ماست. هنگامی که J اولین حرف در یک نام باشد، حامل تمایلی تسلیم ناپذیر برای تسلیم نشدن دارد و بنابراین در نهایت موفق خواهد شد. به عنوان یکی از قدرتمندترین حروف الفبا، مردم J «حرکت دهنده و تکان دهنده» جهان هستند. آنها دوست دارند یا نمایش را از قبل اجرا کنند یا رشته ها را از بالا بکشند.

کسانی که نام آن ها با این حرف آغاز می شود، کنترل را دوست دارند و به طور کلی از خودشان مطمئن هستند. اگر آنها نباشند، آنگاه آنها را طوری تشخیص می دهند که انگار هستند. آنها بازیگران فوق العاده ای در زندگی هستند و می توانند شخصیتی را که دوست دارند برای شما ببینند، قرار دهند.

آنها پیشگامان، مشعل داران، محققین، معلمان و افرادی هستند که راه را به دیگران نشان می دهند. آنها رهبران، محرک ها و رویاپردازان ایده آلیست هستند که از قدرت ذاتی خود آگاه هستند. حرف J راستگو، خیرخواه، هوشمند، جسور و شجاع است.

K معادل عددی 2 است و نشان دهنده فردی است که به سمت افراط می رود. افراد با اسم هم آغاز K باید در تمام کارهایی که انجام می دهند به دنبال تعادل و هماهنگی باشند. افرادی که این حرف اول را دارند، دارای اراده قوی و تأثیرگذار هستند. به طور منفی، افراد با اسم های هم آغاز K می توانند از زندگی ناراضی باشند و اغلب نارضایتی خود را به دیگران منتقل کنند.

L معادل عددی 3 است و نشان دهنده خلاقیت، ارتباط و عمل است. فردی که این حرف اول را دارد خیرخواه، خوش برخورد و صمیمی است. به طور منفی، آنها می توانند تا حدودی در معرض حادثه باشند.

M معادل عددی عدد 4 است و بیانگر معنویت، ثبات و پایه های محکم است. افراد دارای نام هایی با هم آغاز M از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل به احتمال زیاد به موفقیت می رسد. از جنبه منفی، افرادی که این حرف اول را دارند می توانند معتاد به کار باشند.

N معادل عددی عدد 5 است و نشان دهنده تخیل است. افراد با این حرف اول شهودی و ارتباطی هستند. از سوی دیگر، با این حال، آنها می توانند مستعد حسادت باشند.

O برابر با عدد 6 است. نام هایی با هم آغاز O نشان دهنده صبر، شایستگی و مطالعه است. این نام ها یکی از قوی ترین حروف الفبا است و نام هایی که با این حرف شروع می شوند «حرکت دهنده و تکان دهنده» جهان هستند.

آنها دوست دارند یا نمایش را از قبل اجرا کنند یا رشته ها را از بالا بکشند. آنها کنترل را دوست دارند و به طور کلی از خودشان مطمئن هستند. اگر آنها نباشند، آنگاه آنها را طوری تشخیص می دهند که انگار هستند. آنها بازیگران فوق العاده ای در زندگی هستند و می توانند شخصیتی را که آرزو دارند برای شما ببینند، قرار دهند.

وقتی O اولین مصوت در یک نام است، فرد متمایل به جسور و شجاع است. نام هایی که با حرف O شروع می شوند، پیشگامان، مشعل داران، محققان، معلمان و افرادی هستند که راه را به دیگران نشان می دهند. آنها رهبران، محرک ها و رویاپردازان ایده آلیست هستند که از قدرت ذاتی خود آگاه هستند. حرف O صادق، خیرخواه و هوشمند است. اشکال O بودن کمی درام ملکه بودن است.

P معادل عددی 7 است و نشان دهنده توان است. وقتی P اولین کلمه در نام کوچک است، احتمالاً حامل به مسائل معنوی فکر می کند و در مورد زندگی بسیار کنجکاو است. به طور منفی، افرادی که این حرف اول را دارند ممکن است گاهی اوقات خودخواه و خل و چل شوند.

Q معادل عددی عدد 8 است و نشان دهنده اصالت است. فرد دارای نامی با هم آغاز Q نماد نبوغ و «ناشناختنی» است. به طور منفی، فردی با داشتن اسمی با این حرف اول می تواند بیش از حد خود را جذب کند.

R معادل عددی عدد 9 و بردبار و انسانی است. هنگامی که این حرف اولین کلمه در یک نام باشد، حامل این نام اغلب به عنوان یک دیپلمات عمل می کند. به طور منفی، افرادی که این حرف اول را دارند، می توانند تمایل به کوتاه مزاج شدن داشته باشند.

S معادل عددی 1 است و نشان دهنده آغاز است. این حرف یکی از قدرتمندترین حروف الفبا است و نام هایی که با این حرف شروع می شوند «حرکت دهنده و تکان دهنده» جهان هستند. آنها دوست دارند یا نمایش را از قبل اجرا کنند یا رشته ها را از بالا بکشند.

آنها کنترل را دوست دارند و به طور کلی از خودشان مطمئن هستند. اگر آنها نباشند، آنگاه آنها را طوری تشخیص می دهند که انگار هستند. آنها بازیگران فوق العاده ای در زندگی هستند و می توانند شخصیتی را که دوست دارند برای شما ببینند، قرار دهند. وقتی S حرف اول یک نام است، فرد متمایل به جسور و شجاع است.

آنها پیشگامان، مشعل داران، محققین، معلمان و افرادی هستند که راه را به دیگران نشان می دهند. آنها رهبران، محرک ها و رویاپردازان ایده آلیست هستند که از قدرت ذاتی خود آگاه هستند. افراد با داشتن این نام صادقانه، خیرخواهانه و هوشمندانه است. به طور منفی، افراد S بسیار حساس و ***ی هستند.

انرژی و ارتعاش نام

T معادل عددی 2 است و نشان دهنده رشد است. فردی که این حرف اول را دارد معمولاً فردی بی قرار است که اغلب به دنبال پاسخ به سؤالات معنوی است. به طور منفی، T می تواند بیش از حد احساسی، بلاتکلیف باشد و اغلب به راحتی تحت تأثیر نظرات دیگران قرار می گیرد.

حرف U آخرین مصوت واقعی در الفبا و معادل عددی عدد 3 است. این شخص از همه نظر بسیار خوش شانس است. به طور منفی، افراد با داشتن نامی با هم آغاز U می توانند خودخواه، حریص و بلاتکلیف باشند.

V معادل عددی 4 است و نشان دهنده ساخت است. افراد V کوشا ، کارآمد و خستگی ناپذیر هستند. به طور منفی، افراد با داشتن نامی با هم آغاز V نیز می توانند بی رحم باشند.

W معادل عددی عدد 5 است و بیانگر خود بیانی است. افرادی که این حرف اول را دارند معمولاً در تمام کارهایی که انجام می دهند بسیار هنرمندانه و خلاق هستند. به طور منفی، افراد با داشتن نامی با هم آغاز W می توانند حریص باشند و خطرات زیادی بپذیرند.

X معادل عددی عدد 6 است و نشان دهنده تمایلات جنسی است. افراد دارای این حرف عموماً بسیار ***ی و شهوانی هستند. از جنبه منفی، آنها می توانند خیانت کنند.

Y حرف ماقبل آخر الفبای انگلیسی و معادل عددی عدد 7 است. افراد با داشتن نامی با هم آغاز این حرف عاشق آزادی و ابراز وجود هستند و از هر نوع محدودیتی بیزارند. با این حال، از جنبه منفی، افرادی که این حرف اول را دارند می توانند بلاتکلیف و تنبل باشند.

Z حرف آخر الفبای انگلیسی است و معادل عدد 8 است. افرادی که این ابتدایی را دارند اغلب باورهای قدرتمندی در رابطه با امید و آرامش دارند. به طور منفی، افراد Z تمایل دارند بدون فکر و بدون توجه به دیگران عمل کنند.

حروف صدادار در نام شما به شما در مورد درس های زندگی شما می گوید

درس های زندگی: حروف صدادار به نام شما

درس های زندگی شما با حروف صدادار در نام شما نشان داده می شود.

A – تطهیر. حرف A در مورد رها کردن خشم، ترس، انرژی های منفی و باورهای منفی است که شما را عقب نگه می دارد.

E – روابط. حرف E نشان می دهد که شما در حال یادگیری ارتباط با دیگران با هماهنگی و صداقت هستید.

I – آگاهی. نامه I نشان می دهد که شما باید یاد بگیرید که از این که کی هستید و جهان چیست آگاه شوید.

O – بی گناهی. حرف O نشان می دهد که شما در حال یادگیری زندگی در ذات خود هستید. این در مورد زندگی در لحظه و صادق بودن به خود است.

U – مرزها. حرف U نشان می دهد که شما در حال یادگیری تعیین مرزهای شخصی خود و پذیرفتن مسئولیت شخصی برای اعمال خود هستید.

چگونه کل ارتعاش نام خود را پیدا کنیم

برای پیدا کردن کل ارتعاش عددی نام خود، کل حروف را اضافه کنید، سپس با هم جمع کنید و به یک رقم کاهش دهید. این شماره به نام شماره حاکم نام شما شناخته می شود.

مقدار هر حرف از نام خود را پیدا کنید.

مقادیر را جمع کنید.

دو رقم حاصل را جمع کنید تا به یک رقم برسید.

عدد شناسی در رابطه با الفبا

1 – A، J، S

2 – B، K، T

3 – C، L، U

4 – D، M، V

5 – E، N، W

6 – F، O، X

7 – G، P، Y

8 – H، Q، Z

9 – I، R

برای مثال: اسم جوانا

به این صورت شماره حاکم نام خود را پیدا می کنم:

ابتدا مقادیر هر حرف از نام خود را پیدا می کنم: J = 1، O = 6، A = 1، N = 5، N = 5، E = 5.

سپس مقادیر را جمع می کنم: 1 6 1 5 5 5 = 23.

در نهایت، من آن دو رقم را جمع می کنم: 2 3 = 5.

بنابراین، برای نام من، شماره حاکم نام 5 است.

گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته

دکمه بازگشت به بالا