خدایا خیلی دوست دارم

مرورگر پشتیبانی نمی‌شود

درباره کوکی‌ها

کوکی‌ها متن‌های کوچکی هستند که برای ذخیره و دریافت شناسه‌ها در مرورگر وب استفاده می‌شوند. ما از کوکی‌ها و فناوری‌های مشابه برای ارائه «محصولات Me a» و درک اطلاعاتی که درباره کاربران دریافت می‌کنیم، مانند فعالیت آن‌ها در سایر وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها، استفاده می‌کنیم.

اگر حسابی ندارید، از کوکی‌ها برای شخصی‌سازی آگهی‌ها برای شما استفاده نمی‌کنیم، و از فعالیتی که دریافت می‌کنیم فقط برای امنیت و یکپارچگی «محصولاتمان» استفاده خواهد شد.

درباره کوکی‌ها و فناوری‌های مشابه که ما استفاده می‌کنیم در ‏خط‌مشی کوکی‌های‏ ما بیشتر بدانید.

کوکی‌ها به ما در ارائه، محافظت و بهبود «محصولات Me a» کمک می‌کنند، از‌جمله در شخصی‌سازی محتوا، سفارشی‌سازی و سنجش آگهی‌ها، و ارائه تجربه امن‌تر.

در‌حالی‌که کوکی‌هایی که ما استفاده می‌کنیم ممکن است هر‌از‌گاهی با بهبود و به‌روزرسانی «محصولات Me a» تغییر کنند، ما از آن‌ها برای اهداف زیر استفاده می‌کنیم:

درباره کوکی‌ها و نحوه استفاده ما از آن‌ها در ‏خط‌مشی کوکی‌های‏ ما بیشتر بدانید.

«محصولات Me a» از‌جمله برنامه‌های فیس‌بوک، I s ag am و Messe ge ، و هر ویژگی، برنامه، فناوری، نرم‌افزار یا خدمات دیگری که تحت «خط‌مشی حریم‌خصوصی» ما توسط Me a ارائه می‌شود.

می‌توانید درباره ‏«محصولات Me a» در «خط‌مشی حریم‌خصوصی» ما‏ اطلاعات بیشتری کسب کنید.

روی کوکی‌های اختیاری که ما استفاده می‌کنیم کنترل دارید:

هر‌زمان بخواهید می‌توانید در تنظیمات «کوکی‌های» خود انتخاب‌های خود را بررسی کنید یا تغییر دهید.

کوکی‌های سایر شرکت‌ها

ما از کوکی‌های ‏شرکت‌های دیگر‏ برای نشان دادن آگهی‌ها به شما خارج از «محصولاتمان»، و ارائه ویژگی‌هایی مثل نقشه‌ها، خدمات پرداخت و ویدیو استفاده می‌کنیم.

ما از کوکی‌های شرکت‌های دیگر در «محصولات» خود استفاده می‌کنیم:

روش‌های دیگر برای کنترل اطلاعات‌تان توسط شما

اگر حساب I s ag am دارید، می‌توانید با استفاده از این ابزارها نحوه استفاده از داده‌های مختلف را برای شخصی‌سازی آگهی‌ها مدیریت کنید.

تنظیمات آگهی

برای نشان دادن آگهی‌های بهتر به شما، از داده‌هایی که آگهی‌دهندگان و سایر شرکا درباره فعالیت شما خارج از محصولات شرکت Me a به ما ارائه می‌کنند، از‌جمله وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها، استفاده می‌کنیم. می‌توانید در ‏تنظیمات آگهی‏ خود استفاده یا عدم استفاده ما را از این داده‌ها کنترل کنید.

«شبکه مخاطبان Me a» راهی است که آگهی‌دهندگان می‌توانند با آن آگهی‌ها را در برنامه‌ها و وب‌سایت‌های خارج از ‏محصولات شرکت Me a‏ به شما نشان دهند. یکی از روش‌های «شبکه مخاطب» برای نشان دادن آگهی‌های مرتبط، استفاده از تنظیمات دلخواه آگهی شما برای تعیین آگهی‌هایی است که ممکن است به دیدن آن‌ها علاقه‌مند باشید. می‌توانید این موارد را در ‏تنظیمات آگهی‏ خود کنترل کنید.

تنظیمات دلخواه آگهی

در «اولویت‌های آگهی» می‌توانید انتخاب کنید که آیا آگهی به شما نشان دهیم یا خیر و از چه اطلاعاتی برای نشان دادن آگهی‌ها به شما استفاده شود.

فعالیت خارج از فیس‌بوک

شما می‌توانید فعالیت خارج از فیس‌بوک خود را مرور کنید که در‌واقع خلاصه فعالیتی است که کسب‌وکار‌ها و سازمان‌ها درباره تعاملات شما با آن‌ها از‌جمله بازدید از برنامه‌ها یا وب‌سایت‌هایشان با ما به‌اشتراک می‌گذارند. آن‌ها از ‏ابزارهای کسب‌وکار‏ ما، از‌جمله «ورود به سیستم فیس‌بوک» یا «پیکسل Me a» برای اشتراک‌گذاری این اطلاعات با ما استفاده می‌کنند. این کار به ما کمک می‌کند کارهایی مثل ارائه تجربه شخصی‌سازی‌شده‌تری را به شما در «محصولات Me a» انجام دهیم. درباره ‏فعالیت خارج از فیس‌بوک‏، نحوه استفاده ما از آن و نحوه مدیریت کردن آن توسط شما بیشتر بدانید.

از طریق ‏اتحادیه تبلیغات دیجیتال‏ در ایالات متحده، ‏اتحادیه تبلیغات دیجیتال کانادا‏ در کانادا یا ‏اتحادیه تبلیغات دیجیتال تعاملی اروپا‏ در اروپا یا از قسمت تنظیمات دستگاه همراه خود، اگر از A d oid، iOS 13 یا یک نسخه قدیمی‌تر iOS استفاده می‌کنید، می‌توانید از مشاهده آگهی‌های آنلاین بر اساس علاقه از طرف Me a و سایر شرکت‌های مشارکت‌کننده، انصراف بدهید.

شرکت‌های تبلیغاتی که با آن‌ها کار می‌کنیم معمولاً از کوکی‌ها و فن‌آوری‌های مشابه به‌عنوان بخشی از خدمات خود استفاده می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در‌مورد نحوه استفاده آگهی‌دهندگان از کوکی‌ها و گزینه‌های ارائه‌شده توسط آن‌ها، می توانید منابع زیر را مرور کنید:

مرورگر یا دستگاهتان ممکن است تنظیماتی را ارائه کند که به شما امکان می‌دهد انتخاب کنید آیا کوکی‌های مرورگر تنظیم شوند یا خیر و نیز امکان حذف آن‌ها را فراهم می‌کند. این کنترل‌ها بر‌اساس مرورگر متفاوت هستند، و سازندگان در هر‌زمان ممکن است هم تنظیماتی را که در‌دسترس قرار می‌دهند و هم نحوه عملکرد آن‌ها را تغییر دهند. از ۵ اکتبر ۲۰۲۰، می توانید اطلاعات بیشتری درباره کنترل‌های ارائه‌شده توسط مرورگرهای پرطرفدار را در پیوندهای زیر پیدا کنید. اگر کوکی‌های مرورگر را غیرفعال کرده باشید، ممکن است بعضی از بخش‌های «محصولات Me a» درست کار نکنند. لطفاً توجه داشته باشید که این کنترل‌ها از کنترل‌هایی که فیس‌بوک به شما ارائه می‌کند متمایز است.

خدایا خیلی دوستت دارم❤️❤️❤️❤️❤️

خدایا عاشقتم… 

تویی مخاطب خاص زندگیم. 

همیشه کنارمی. 

بی نهایت دوستت دارم. 

همیشه صدامو میشنوی و بهم واقعا نشونی میدی. 

خدا خیلی عاششششقتم.

همیشه کنارم باش❤️

این تاپیک فقط مخصوص خدای خودم بود که صادقانه بهش عشق می‌ورزم. 

خدا صادقانه عاششششقتم ????

دکمه بازگشت به بالا