سریال ملکه کی

دانلود سریال ملکه کی – دانلود سریال Emp ess Ki

فصل 01 (قسمت 51)

دانلود سریال Ki Hwa ghoo با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 51 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 51  اضافه شد

نام سریال : The Emp ess Ki

نام فارسی سریال : ملکه کی

ژانر (موضوع) : اکشن، تاریخی، درام، رمانتیک

امتیاز : 8.5 از 1172 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش : 2013 پایان یافته

محصول کشور : Sou h Ko ea

کارگردان : Ha Hee

بازیگران : Ji-wo Ha, Hye-Ri Ha , Ji -mo Ju, Cha g-Wook Ji,

معرفی سریال ملکه کی

دانلود سریال Emp ess Ki داستان این سریال حول زندگی ملکه کی که اهل گوریو بود می‌گذرد و وقایع تاریخی و زندگی وی را از کودکی و سختی‌هایش به تصویر می‌کشد. داستان از جایی آغاز می شود که در دوران باستان و زمانی که مغول ها در اوج قدرت خود بودند و توانستند که بیشتر کشورهای آسیایی را به تصرف خود در آورند اوضاع کمی دشوار شد. مغول ها از سیاست چیزی نمی دانستند و به همین دلیل آنها نمی توانستند کشورهایی را که با خون و خونریزی فتح کرده اند نگه داری و اداره کنند و خیلی زود کنترل امور از دست شان خارج می شد و تمام کشورها را یکی یکی از دست دادند و به همین دلیل سلسله ی مغول بسیار سریع منقرض شد.

دانلود سریال ملکه کی با زیرنویس

دانلود سریال کره ای ملکه کی ، چنگیزخان مغول با خونریزی و وحشی گری توانست امپراطوری را تشکیل دهد که از مناظق شرقی آسیا تا شرق اروپا را در بر گرفته بود و او این سلسله را یوان نامید و در واقع او بود که سلسله یوان را تاسیس کرد. در ادامه با دانلود سریال کره ای Emp ess Ki خواهیم دید که به مدت سی و هفت سال زنی قدرتمند توانست بر سلسله یوان که چنگیز خان آن را پایه گذاری کرده بود حکومت کند، او نه از تبار مغول بود و نه از تبار چینی بلکه اصالتی از گوریو داشت. گوریو یک پادشاهی کوچک در شرق دور بود که او از آجا آمده بود، او در دوران کودکی به عنوان اسیر به قصر مغول ها آورده شده بود و از دوران کودکی تا نوجوانی سختی های فراوانی را تحمل کرد و مشقت زیادی کشید.

سریال Emp ess Ki با زیرنویس فارسی

او توانست در دوران نوجوانی با چندین تن از مقامات دربار گفت و گو هایی داشته باشد و سپس هنگامی که جوانتر بود با اقداماتی وحشیانه توانست قصر مغول ها را به کنترل خودش دربیاورد و خود را عنوان ملکه کی به تمام کسانی که می خواستند او را از بین ببرند معرفی کند. در ادامه با دانلود سریال کره ای Emp ess Ki خواهیم دید که او به دلیل سختی هایی که از دوران کودکی خود به یاد داشت از مغول ها کینه ای شدید به دل داشت و می خواست انتقام خود را از آنها بگیرد اما به دلیل این کهه نمی خواست در ابتدای حکومتش برای خود دشمن تراشی کند دست نگه داشت تا زمانی که پایه های حکومت را مستحکم کرد و سپس اقداماتی را به انجام رساند که سالها انتظارش را می کشید.

دانلود سریال کره ای ملکه کی

با دانلود این سریال خواهیم دید که او به مدت 37 سال بر این سلسله حکومت کرد و فراز و نشیب هایی در طول حکومتش داشت اما او به خوبی توانست بر آنها غلبه کند و دشمنان داخلی خود را از بین ببرد و …

سریال ملکه کی در سال 2013 در کشور کره جنوبی ساخته شده و در حال پخش می باشد این سریال که ژانر تاریخی ، عاشقانه و درام را پوشش می دهد از مخاطبان زیادی برخوردار است و جز سریال های پر بیننده محسوب می شود چرا که این سریال هم از کارگردان قوی همچون Ha Hee و هم از بازیگران معروفی همچون ( Ha Ji Wo – Joo Ji Mo – Ji Cha g Wook ) نیز بهره می برد که خود امتیاز مثبتی محسوب می شود برای دانلود سریال کره ای Emp ess Ki به انتهای مطلب مراجعه کنید.

زیرنویس هماهنگ با نسخه نتفلیکس اضافه شد

با تشکر از کاربر سایت ai ma بخاطر هماهنگی زیرنویس

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Ki Hwa ghoo

تاریخ شروع پخش: 2013-10-28

منبع : وینا دانلود

دکمه بازگشت به بالا