ملانی لوران

Ca ego y:Méla ie Lau e

Subca ego ies

This ca ego y has o ly he followi g subca ego y.

Media i ca ego y Méla ie Lau e

The followi g 3 files a e i his ca ego y, ou of 3 o al.

ملانی لوران را خیلی‌ها با بازی در فیلم‌هایی مثل حرامزاده‌های بی‌شرف کوئنتین تارانتینو یا تازه‌کارها اثر مایک میلز می‌شناسند اما ملانی مثل بسیاری از هنرپیشه‌های زن فرانسه‌، به جز بازیگری، خواننده هم هست. او  یک فیلم کوتاه  ساخته که در جشنواره فیلم کن نامزد جایزه شده است. نویسندگی و بازی در فیلم‌های تبلیغاتی هم بخشی از کارش است. آهنگ «همه چیزهایی که قرار نیست تو باشی» را بشنوید با صدای ملانی لوران و دیمین رایس؛ این آهنگ، رایگان منتشر شده:

ملانی لوران در سال ۲۰۱۱ اولین آلبوم  موسیقی‌اش را با نام E ’a e da منتشر کرد. بیشتر آهنگ‌ها به زبان فرانسوی است و چندتایی هم به انگلیسی؛ نکته جالب  این آلبوم همخوانی او با دیمین رایس، خواننده ایرلندی است.

آهنگ «ناراحت» را بشنوید با همراهی دیمین رایس:

در این آلبوم، ملانی لوران علاوه بر خوانندگی با صدای ظریف و زیبا و شکننده‌اش، دو قطعه نوازندگی پیانو هم دارد. اجرای زنده ملانی لوران را ببینید به زبان فرانسوی:

در فرانسه هنرپیشه‌های بزرگی چون کاترین دونوو، بریژیت باردو، ایزابل آجانی و ژان مورو هم در کنار بازیگری، آواز خوانده‌اند. اولین آلبوم ملانی لوران با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. برخی آن را تحسین کردند، به خصوص تنظیم آهنگ‌ها که  دیمین رایس انجام داده، همراه با صدای متفاوت او مورد توجه منتقدان قرار گرفت. برخی دیگر هم آن را اثری معمولی و حتی ضعیف خواندند و گفتند صدای این خواننده-هنرپیشه جوان فرانسوی، هنوز پختگی لازم را ندارد.

از این بازیگر و خواننده فرانسوی چند عکس ببینید:

دکمه بازگشت به بالا