دانلود ترتیل کل قرآن با صدای عبدالباسط به تفکیک سوره

ترتیل کل قرآن با صدای عبدالباسط به تفکیک سوره با کیفیت عالی

دانلود ترتیل کل قرآن با صدای عبدالباسط به تفکیک سوره

این مجموعه قرائت ترتیل کل قرآن با صدای استاد عبد الباسط به تفکیک سوره می باشد. که در ادامه لینک آن قرار داده شده است و با کیفیت عالی میتوانید دانلود کنید.

معرفی استاد عبدالباسط

عبدالباسط محمد عبدالصمد سلیم داود (زاده ۱۹۲۷ – درگذشته ۱۹۸۸) از قاریان بزرگ قرآن در مصر که توانایی خاص در قرائت قرآن با صوت خوش داشت. او از چهار قاری بزرگ قرآن در مصر به شمار می‌رود. او همچنین اولین نفر در انجمن قاریان در مصر بوده‌است. وی در سراسر جهان طرفداران و مقلدان فراوانی دارد. استاد عبدالباسط محمد عبد الصمد در سال ۱۹۲۷ در روستای المزاعزه یکی از توابع شهر اَرمنت در استان قنا در جنوب مصر متولد شد، او در مکانی پاک که به امر قرآن کریم از حیث حفظ و تجوید اهتمام میشد متولد شد، جدّ او استاد عبدالصمد از مردان با تقوا و از حافظان قرآن که از نظر حفظ قرآن کریم و تجوید و احکام آن مردی متمکّن بود، و پدر بزرگِ مادری او عارف بالله استادِ جلیل ابو داود صاحب مقام مشهور و معروف در شهر ارمنت، می باشد، اما پدرش استادعبدالصمد یکی از مدرّسین حفظ و تجوید قرآن کریم بود، ۲ برادر او محمود و عبدالحمید در آموزشگاه (مکتب) قرآن را حفظ می‌کردند و برادر کوچک آن‌ها عبدالباسط هم در سن ۶ سالگی به ایشان ملحق گردید. 
عبدالباسط عبد الصمد در روز ۳۰ نوامبر ۱۹۸۸ (۹ آذر ۱۳۶۷) بر اثر سرطان حنجره و بیماری دیابت و التهاب کبد از دنیا رفت.

دانلود ترتیل کل قرآن با صدای عبدالباسط به تفکیک سوره

دانلود ترتیل کل قرآن با صدای استاد عبدالباسط – به تفکیک سوره (416.73 MB)
منبع: پایگاه اهل البیت

کلمات کلیدی: دانلود ترتیل کل قرآن عبدالباسط, دانلود ترتیل کامل قرآن عبدالباسط, دانلود ترتیل کل قران با صدای عبدالباسط, دانلود ترتیل کل قرآن کریم عبدالباسط, دانلود ترتیل کل قرآن با صدای عبدالباسط به تفکیک سوره, دانلود ترتیل کامل قران با صدای عبدالباسط, دانلود ترتیل قرآن عبدالباسط به تفکیک جزء, دانلود ترتیل کل قران کریم با صدای عبدالباسط, دانلود ترتیل قرآن عبدالباسط به تفکیک صفحه, دانلود ترتیل کل قرآن با صدای عبدالباسط با کیفیت عالی و به تفکیک سوره.

دکمه بازگشت به بالا