جالپرو یا پروفایلو

جالپرو یا پروفایلو

جالپرو یا پروفایلو

جالپرو یا پروفایلو

در این مقاله با تحلیل و بررسی عملکرد، کاربردها، مزایا، عوارض هر روش به مقایسه جالپرو و پروفایلو می پردازیم. در این سایت می توانید بهترین کلینیک ها را بیابید.


تفاوت جالپرو و پروفایلو

هر دو روش باعث رطوبت رسانی و تحریک کلاژن سازی در پوست، و در نتیجه سفتی و کاهش برخی از مشکلات پوستی می شود و هیچگونه کاربرد حجم دهی در صورت را ندارند. البته در ترکیبات این دو روش و همچنین جزئیات اثرگذاری تا حدودی تفاوت وجود دارد.

 دیگر تفاوت های میان این دو روش شامل:

فیلم توضیحات جالپرو بهتر است یا پروفایلو

تفاوت در نقاط تزریق

پروفایلو با حدود ۳۲ میلی گرم هیالورونیک اسید، بیشترین میزان هیالورونیک اسید را در بین تمامی محصولات دارد. و در ۵ نقطه مشخص در هر سمت صورت که طبق تحقیقات بیشترین میزان تاثیر در لیفت صورت را دارد نیز تزریق می گردد. این نقاط همان نقاطی است که با افزایش سن بیشترین میزان افتادگی و از دست رفتن الاستین و کلاژن را شامل می گردد.

جالوپرو ژلی متشکل از هیالورونیک اسید با غلظت کمتر از پروفایلو، و به علاوه ۴ نوع اسید آمینه است که موجب تحریک کلاژن و الاستین می گردد. و بصورت نقطه ای در قسمت های خاص و نیاز به درمان مانند زیر چشم، خط خنده، خطوطت ماریونت، نواحی تحتانی صورت و به طور کلی هر قسمتی که دارای گودی و چین و چروک باشه تزریق می گردد.

تفاوت در کاربرد

کاربردهای مشترک جالپرو و پروفایلو به شرح ذیل می باشد:

جالپرو امکان ترکیب با بوتاکس را دارد و همچنین دارای اثرگذاری و کاهش سیاهی دور چشم ها را دارا می باشد.

همچنین از جالپرو جهت درمان افراد داری استرچ مارک نیز استفاده می شود.

امکان استفاده از هر دو روش به عنوان روش درمانی تکمیل کننده با روش های دیگر جراحی و… استفاده می شود.

همچنین جالپرو برای افرادی که به بوتاکس حساسیت دارند جایگزین مناسبی جهت رفع خط لبخند و چین و چروک های پیشانی می باشد.

مشاهده تلفن و آدرس

برای مشاهده دیگر کلینیک ها بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

تفاوت در ترکیبات

تفاوت در عملکرد

پروفایلو با آزادسازی آهسته هیالورونیک اسید در پوست باعث جوانسازی شده، در حالی که جالپرو فعالیت سلول های فیبروبلاست زیر پوست را برای تولید کلاژن و الاستین تحریک می کند که کلاژن، پروتئین جوانساز پوست و الاستین عامل کشسانی و قوام پوست می باشد.

نتایج پروفایلو چند روز پس از تزریق به تدریج نمایان شده و در طی چهار الی شش هفته تکمیل می گردد.

نتایج جالپرو نیز تقریباً بلافاصله پس از تزریق نمایان شده، و تا شش ماه تکمیل می گردد.

تفاوت در مدت ماندگاری

ماندگاری جالپرو و پروفایلو یکسان بوده، و شش ماه است.

تفاوت در تعداد جلسات فاصله بین جلسات

بهترین نتایج پروفایلو، پس از تزریق دوم، چهار هفته پس از تزریق اول، به دست می آید.

جالپرو کلاسیک در ۳ جلسه با فاصله ۲ تا ۴ هفته تزریق می شود. تزریق جالپرو HMW در ۲ جلسه با فاصله بیست روز انجام می شود.

تفاوت در مراقبت های بعد از درمان

تنها تفاوت در میزان حساسیت پوست می باشد که بعد از تزریق پروفایلو نباید در معرض نور آفتاب قرار گرفت اما پس از جالپرو قرار گرفتن در معرض آفتاب مشکلی ندارد زیرا یکی از کاربردهای مهم جالپرو بهبود پوست آفتاب خورده می باشد.

تفاوت در آمادگی پیش از انجام درمان

تفاوت در هزینه

هزینه در هر دو روش مذکور وابسته به تعداد جلسات درمان و مشکل پوست می باشد. بنابراین شما می توانید از لیست کلینیک های ارائه دهنده که در سایت موجود است با هرکدام تماس گرفته و قیمت دریافت نمایید.

تفاوت در نواحی بدن

فرق بین جالپرو و پروفایلو

وجه مشتریک جالپرو و پروفایلو، افزایش کلاژن و در نتیجه جوانسازی پوست می باشد. فرق بین این دو روش در عملکرد و برخی کاربردها می باشد که در قسمت زیر به معرفی هر درمان و عملکرد آن ها خواهیم پرداخت.

معرفی جالپرو

معرفی پروفایلو

پروفایلو با آزادسازی آهسته هیالورونیک اسید در پوست، باعث افزایش کلاژن و الاستین در پوست و به دنبال آن سفتی پوست و کاهش چین و چروک می شود. پروفایلو  همچنین باعث شفافیت، آبرسانی و افزایش رطوبت پوست می شود.

مقایسه جالپرو و پروفایلو

در ادامه به مزایا و عوارض جالپرو و پروفایلو خواهیم پرداخت. در نهایت پزشک متخصص با توجه به وضعیت پوست شما، و ابزار موجود در کلینیک خود، مناسب ترین درمان را پیشنهاد خواهد نمود. در این سایت می توانید به قسمت آگهی ها مراجعه نموده، و بهترین کلینیک ها را بیابید.

مزیت جالپرو نسبت به تزریق پروفایلو

مزیت تزریق پروفایلو نسبت به جالپرو

پروفایلو و جالپرو از لحاظ عملکرد دارای شباهت های بسیاری می باشد از این رو انتخاب هرکدام از این دو روش جهت دریافت بیشترین نتیجه و کارایی می بایست طبق نظر پزشک و بررسی میزان مشکل پوستی باشد.

کدام روش عوارض بیشتری دارد؟

عوارض هر دو درمان طبیعی و خفیف بوده، ولی چنانچه تزریق پروفایلو یا جالپرو توسط فرد غیر متخصص انجام شوند، می توانند منجر به عوارض شدید و غیر طبیعی شوند.

معایب جالپرو

معایب پروفایلو

از عوارض پروفایلو علاوه بر قرمزی و تورم، می توان به احتمال بروز کبودی و سوزش در محل تزریق اشاره نمود. این عوارض خفیف و طبیعی بوده، و پس از چند ساعت تا دو روز برطرف خواهند شد.

انتخاب درست بین تزریق جالپرو و پروفایلو

هردو روش جالپرو و پروفایلو دارای شباهت های بسیار زیاد و عملکرد مشابه می باشد، اما جهت انتخاب می بایست مشکل پوستی فرد توسط متخصص بررسی و روشی انتخاب گردد که مطابق با مشکل بیشترین کارایی را داشته باشد.

فایندکلینیک در زمینه انتخاب پزشک و کلینیک می تواند شما را همراهی نماید، بدین منظور می توانید به لیست کلینیک های ارائه دهنده پروفایلو و جالپرو مراجعه نمایید.

تفاوت پروفایلو و جالپرو

تفاوت پروفایلو و جالپرو

فرق بین پروفایلو و جالپرو چیست؟مزوفیلر یا مزوژل چیست؟چه تفاوتی با هم دارند؟ مزوبوستر به چه معناست؟چه کسانی کاندید مناسب مزوفیلرها هستند؟

در ابتدا توضیح بدهم که مزوژل یا مزوفیلر در واقع به داروهایی گفته می شوند که دارای هیالورونیک اسید نان کراسلینک (غیر حجم دهنده) همراه با یک سری ویتامین ها،اسید آمینه ها و پپتید ها هستند که در برند ها و مارک های مختلف ،متفاوتند.

تفاوت پروفایلو و جالپرو

مزوژل ها با مزوتراپی به دنبال بی حسی موضعی با کرم تزریق می شوند یعنی در مقدار های کم با تعداد تزریق های بالا که در فراوردهای مختلف با توجه به دستورالعمل کمپانی سازنده متفاوت است .

به عنوان مثال پروفایلو در ده نقطه تزریق می شود و مزوژل جالپرو در تعداد نقاط بیشتری.پروفایلو معمولن دو جلسه نیاز دارد به فاصله چهار هفته و جلسه سوم با توجه به نظر پزشک و وضعیت پوست شما ممکن است سه ماه بعد از دومین جلسه انجام شود.مزوژل جالپرو تعداد جلساتش ۴ بار به فاصله دو هفته است .

مزوبوستر پلوریال هم تعداد جلساتش ۴ بار به .مزوژل.مزوژلفاصله دو هفته است که البته فاصله بین به جلسات با توجه به مشکل پوست و وضعیت پوست شما و نظر پزشک می توانند متفاوت باشند.

مزوژل ها بوستر پوست هستند

Ski boos e

بوستر های پوست در واقع بدون حجم دهی باعث بهتر شدن قوام پوست،آبرسانی پوست،بهتر شدن چین و چروک سطحی،درخشان شدن پوست و در نهایت تغییر کیفیت و جوانتر شدن پوست می شوند.تکنولوژی و روش جدیدی برای انجام کاری بنیادی و اساسی برای جوان نگه داشتن پوست است.

از مزوژل های موجود اسکین بوستر رستیلن،پروفایلو،جالپرو،سونه کاس، سایتوکر ۷۱۵ برند رویتاکر،بوستر پلوریال ،مزوژل پروسترولین نچرال بی از برند d cyj را می توان نام برد.

ski boos e es yla e,p ofhilo,jalup o,boos e plu yal,cy oca e 715

تفاوت هیالورونیک اسید پروفایلو و مزوژل جالپرو

این محصولات با هم تفاوت هایی دارند به عنوان مثال پروفایلو حاوی دو نوع هیالورونیک اسید وزن مولکولی سبک و سنگین هست که باعث ابرسانی قوی و لیفت صورت (لیف صورت آن ممکن است خیلی با چشم قابل مشاهده نباشد در واقع قوام پوست به زیبایی تغییر پیدا می کند)به صورت همزمان می شود و مزوژل جالپرو در واقع هیالورونیک اسید همراه با تعدادی اسید آمینه موثر در جوانسازی پوست است.

اسکین بوستر رستیلن تنها برندی است که هیالورونیک آن FDA دارد. معمولا یک جلسه کافی است.مزوبوستر پلوریال ترکیب هیالورونیک اسید و گلیسرین است که خاصیت آبرسانی را بالاتر می برد . سایتوکر ۷۱۵ رویتاکر هم ترکیب هیالورونیک اسید و اسید آمینه و ویتامین است.

مزوژل پروسترولین هم ترکیب هیالورونیک اسید . مزوژل با چند پپتید موثر هست که در واقع پپتیدها ماندگاری هیالورونیک اسید را در بافت هدف بالاتر می برند. هر کدام از این مزوژل ها فوایدی دارد و برای هر فرد با توجه به پوست،  میزان چین و چروک، سن، میزان شلی و افتادگی پوست، خواسته فرد و خشکی پوست به صورت جداگانه بررسی و انتخاب می شوند.

تصمیم گیری در مورد انتخاب مزوژل واقعن برعهده پزشک است، پزشکی که علم کافی در حوزه پزشکی زیبایی پوست دارد و تسلط کامل به نوع محصولات و علم و شناخت کافی از پوست دارد معمولن انتخاب مناسبی انجام می دهد و در نهایت نتیجه رضایت بخش خواهد بود.

درمان با مزوژل ها نیاز به نگهدارنده دارد بهتر است. برای حفظ قوام پوست هر سه تا شش ماه یک بار انجام شوند . مزوژل ها باعث تحریک فیبروبلاست ها به ساخت کلاژن جدید می شوند و در نتیجه جوانی پوست به آرامی اتفاق می افتد.

نتیجه از چه زمانی قابل مشاهده است؟

با توجه به نوع بوستر پوستی که استفاده شده است و مشکلات پوست شما متفاوت است. بهتر شدن چین و چروک های سطحی در دو هفته اول اتفاق می افتد. اما تغییر قوام پوستی معمولن از سه تا شش ماه بعد از اولین تزریق دیده می شود.

اگر شما کمبود حجم هم در صورت دارید، علاوه بر مزوژل به تزریق فیلر هم نیاز دارید. مزوژل ها معمولن خاصیت حجم دهندگی یا پرکنندگی ندارند​.

سایر مطالب موگه کلینیک

جالپرو یا پروفایلو

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا