روی تاوارس

روی تاوارس

روی تاوارس

روی تاوارس

سرمربی تیم فوتبال سپاهان از جدایی روی تاوارس از مجموعه تیم فوتبال سپاهان خبر داد.


پاسخ به تهمت‌ها به سبک روی تاوارس

جدایی عجیب پرورش دهنده گلرهای ملی پوش!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان از جدایی روی تاوارس از مجموعه تیم فوتبال سپاهان خبر داد.

به گزارش ورزش سه، طی روزهای اخیر روی تاوارس یکی از چهره های خبرساز فوتبال در اصفهان بوده است؛ ماجرا از آنجا آغاز شد که یکی از رسانه های اصفهانی با انتقاد از مربی گلرهای پرتغالی سپاهان از تلاش او برای جدا کردن نیازمند از سپاهان گلایه کرده بود.

این خبر البته خیلی زود واکنش تاوارس را به همراه داشت و این مربی با انتشار پستی ویدئویی تاکید کرد که در صورت انتقال نیازمند به فوتبال پرتغال حتی یک ریال هم نصیب او نخواهد شد.

حالا امیرقلعه نویی در کشاکش این ماجراها و در گفتگوی رادیویی که ساعتی پیش برقرار کرد، از جدایی روی روی تاواس گفت و اینکه با یک مربی پرتغالی دیگر برای حضور در سپاهان مذاکرات آغاز شده است.

قلعه نویی در این رابطه این طور توضیح داد:« از بین خارجی‌ها فقط روی تاوارس نیامده که من از او تشکر می‌کنم. چند سال به عنوان یک همکار خیلی خوب وفادار در کنار هم بودیم. خیلی به فوتبال ما کمک کرد. تمام دروازه‌بان‌هایی که زیرنظر او کار کردند همیشه در بهترین شرایط خودشان بودند. او دلایل خودش را داشت و نیامد، اما از عزیزانی که آمدند تشکر می‌کنیم و مترصد این هستیم که یک مربی پرتغالی را رزومه‌اش را دیده‌ایم و با او در ارتباطیم که اگر بشود از وجود این مربی دروازه‌بان‌ها استفاده کنیم که قرار است در این یکی دو روز مشخص شود.»

پیام نیازمند و رشید مظاهری دو دروازه بانی هستند که زیر نظر روی تاوارس بهترین روزهای خود را پشت سر گذاشتند.به این دو محمدرضا اخباری را هم اضافه کنید.

تاوارس با اولیویرا سرمربی پرتغالی تراکتور به ایران آمد و پس از حضور امیرقلعه نویی در تراکتور، با این مربی همکاری اش را آغاز کرد و این فعالیت مشترک در تیم های ذوب آهن و سپاهان نیز ادامه پیدا کرد.

تاوارس طی دوران همکاری با امیرقلعه نویی همواره با احترام از این مربی صحبت می کرد. او از دوری همسر و فرزندانش ناراحت بود و این موضوع را می شد در مصاحبه ها و حرف هایش به سادگی تشخیص داد. البته باید منتظر بمانیم و ببینیم که این جدایی عجیب در این مقطع از فصل که گلرهای سپاهان را با مشکللاتی مواجه خواهد کرد، به دلیل دریافت پیشنهاد کاری از پرتغال بوده یا حرف و حدیث هایی که پیرامون نقش او در انتقال پیام نیازمند وجود داشته، سبب ناراحتی و تصمیم برای عدم بازگشت به ایران شده است.

روی تاوارس پیشنهاد سپاهان را نپذیرفت سند

مربی دروازه‌بانان سابق سپاهان با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرام خود، اعلام کرد پیشنهاد ساکت برای بازگشت به این تیم را نپذیرفته است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روی تاوارس مربی سابق دروازه‌بانان سپاهان که سال‌ها تجربه حضور موفق در فوتبال ایران را داشته و دروازه‌بانان بزرگی را پرورش داده بود و با آمدن کرونا حاضر به بازگشت به ایران نشد، ساعاتی پیش با انتشار متنی در صفحه خود در اینستاگرام اعلام کرد سپاهان و محمدرضا ساکت پیشنهاد جدیدی برای حضور دوباره در سپاهان به این مربی پرتغالی داده اما او به علت قراردادی که با خورفکان امارات دارد آن را رد کرده است.

تاوارس در این استوری نوشته است: از سپاهان به خاطر پیشنهاد و تلاش برای بستن قرارداد جدید با من، متشکرم. آرزوی خوش اقبالی برای خانواده سپاهان دارم. در حال حاضر چالش جدید در مسیرم با خورفکان دارم.

ممنون آقای ساکت

به گزارش ایمنا، مذاکره جدید با روی تاوارس در حالی اتفاق افتاده که چند روز قبل رحمان احمدی با حضور در دفتر باشگاه با ساکت بر سر حضور در کنار تیم سپاهان مذاکره کرده بود. البته احمدی در مصاحبه‌ای گفته بود او تنها قرار است برای لیگ قهرمان در کنار طلایی‌پوشان باشد و حالا با رونمایی از پیشنهاد جدید ساکت برای تاوارس، به نظر می‌رسد سپاهان به دنبال مربی گلرهایی به جز رحمان احمدی است و شاید دلیل آن، توافق نکردن با نویدکیا برای سرمربیگری باشد.

روی تاوارس

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا