رقص ربات در چین

رقص ربات در چین

رقص ربات در چین

رقص ربات در چین

رقصنده ها انسان هستند …


بررسی واقعیت: آیا این فیلم ربات های رقصنده چینی را نشان می دهد؟

یک ویدیو در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده است گفته می شود روبات های چینی در حال انجام یک برنامه رقص در سالن رقص هستند.

حکم: نادرست

این ویدئو نشان می دهد که یک جفت شرکت کننده در هنگام نمایش رقص در انگلیس یک والس اجرا می کنند

بررسی واقعیت:

از ربات های رقصنده برای سرگرمی در ژاپن استفاده شده است. تیم بیس بال Fukuoka Sof Ba k Hawks به دلیل محدودیت های COVID-20 ، بیش از ۱۹ ربات رقصنده را در طول بازی جولای به جای طرفداران در جایگاه قرار داد. رویترز.

کاربران شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند تصویری که آنها ادعا می کنند ربات های چینی در حال رقصیدن در سالن رقص ، همراه با زیرنویس ها سعی در مقایسه روبات های ادعا شده در این ویدیو با ربات های رقصنده ژاپنی است. (مرتبط: آیا این ویدئو نمایشگر آتش بازی برای بازیهای المپیک توکیو را نشان می دهد؟)

یکی از این زیرنویس ها خوانده می شود ، این رقص کلاسیک در چین ایجاد شده و در دیزنی لند شانگهای پخش شد. آنها هنرمندان رقص نیستند بلکه ربات های ساخت چین هستند. زمان اجرا فقط ۵ دقیقه است ، اما زمان انتظار برای بلیط ۴ ساعت است ، و قیمت بلیط ۴۹۹ یوان است. (۷۵ دلار) این پیچیده تر از ژاپن است و حالت های زیبایی چهره دارد. هر دو رقصنده ربات هستند. آنها چنان واقعی به نظر می رسند که نمی توان آنها را از افراد واقعی تشخیص داد.

با این حال رقصنده ها انسان هستند. بی بی سی این ویدیو را در دسامبر ۲۰۱۳ با عنوان Abbey Cla cy و Aljaz با رقص وینس والتس در ‘دلیله’ – به شدت رقص می آیند – BBC O e افرادی که در این ویدئو به تصویر کشیده می شوند مدل هستند ابی کلنسی و رقاص حرفه ای الجاز اسکورجانک.

طبق گفته ها ، این زوج در سال ۲۰۱۳ در مسابقه رقص به شدت بیا رقص برنده شدند گاردین. نمایش پخش در BBC O e.

بررسی واقعیت:

منبع: h ps:checkyou fac .com20201214fac -check-video-chi ese-da ci g- obo s

رقص ربات در چین

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا