چگونه در اینستا پست مشترک بگذاریم

چگونه در اینستا پست مشترک بگذاریم

چگونه در اینستا پست مشترک بگذاریم

چگونه در اینستا پست مشترک بگذاریم

چگونه پست مشترک در اینستاگرام بگذاریم؟ برای آشنایی با قابلیت جدید Collabs و گذاشتن پست مشترک اینستاگرام و همچنین یادگیری نحوه استفاده از آن کافی است …


پخش آنلاین ویدئو
لینک دانلود

فالوور فعال چیست؟ چگونه فالوور فعال جذب کنیم؟

تبلیغات و افزایش درآمد

همه ما می‌دانیم که در چند سال اخیر اینستاگرام از شکل قدیمی خود فاصله گرفته و دیگر صرفاً یک شبکه مجازی برای برقراری ارتباط بین کاربران نیست؛ بلکه به یک فرصت عالی برای کسب درآمد تبدیل شده است. برای…

چگونه پست مشترک در اینستاگرام بگذاریم؟

یکی از این امکانات جدید اینستاگرام، قابلیت گذاشتن پست مشترک است. به این صورت افراد می‌توانند یک پست را به صورت مشترک در دو پیج متفاوت قرار دهند. در ادامه به طور مفصل در مورد این نوع پست و انتشار پست مشترک در اینستاگرام صحبت می‌کنیم.

پست مشترک در اینستاگرام چیست؟

یکی از مواردی که به افزایش فالوور در اینستاگرام کمک می کند همکاری و تعامل بین دو پیج است. اینستاگرام ویژگی مهمی را ارائه داده است که با استفاده از آن افراد می‌تواند پست مشترک منتشر کنند. به این صورت زمانی که دو نفر تصمیم به همکاری می‌گیرند، می‌توانند یک پست را به صورت مشترک در دو صفحه متفاوت نمایش دهند.

هنگام نمایش پست مشترک در اینستاگرام به جای آیدی یک پیج، آیدی هر دو پیج همکار و منتشر کننده نمایش داده می‌شود و می توان این پست را در هر دو صفحه مشاهده کرد. استفاده از این نوع پست‌ها باعث دیده شدن و معرفی دو پیج به دنبال کنندگان یکدیگر می‌شود. این ویژگی می‌تواند گزینه مناسبی برای جذب مخاطب باشد.

مزایا و کاربرد قابلیت پست مشترک اینستاگرام

پیشنهاد می کنیم برای اینکه با اصول کامنت مارکتینگ آشنا شوید، مقاله ی تأثیر کامنت مارکتینگ در کسب و کار را مطالعه کنید.

نحوه گذاشتن پست مشترک در اینستاگرام

حال چگونه باید پست مشترک منتشر کنیم؟ قبل از هر کار بهتر است اینستاگرام خود را به روز رسانی کنید تا این ویژگی برای شما قابل استفاده باشد. پس از آن برای انتشار پست مراحلی وجود دارد که صاحبان دو پیج باید انجام دهند. یکی از پیج‌ها برای انتشار پست مشترک از طرف دیگر دعوت می‌کند و طرف مقابل دعوت او را می‌پذیرد. به این منظور باید مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا پست مورد نظر خود را انتخاب و مراحل پست گذاشتن را تا مرحله انتخاب کپشن ادامه دهید. در این بخش همان‌طور که در تصویر می‌بینید، گزینه Tag People را انتخاب کنید. صفحه‌ای به صورت زیر باز می‌شود. در این بخش گزینه I vi e Collabo a o را انتخاب کنید.

در این بخش باید نام کاربری حسابی که قصد دارید پست مشترک با او منتشر کنید را انتخاب کنید. برای این کار نام کاربری را تایپ کرده و پس از پیدا شدن آن را انتخاب کنید. سپس گزینه تأیید را انتخاب و پست را منتشر کنید. پس از اتمام کار باید منتظر بمانید تا طرف مقابل درخواست شما را برای پست مشترک بپذیرد. پس از تأیید پست در هر دو پیج نمایش داده می‌شود.

تأیید درخواست پست مشترک

تا به اینجا نحوه منتشر کردن پست مشترک توضیح داده شد. حال به عنوان طرف مقابل اگر درخواستی مبنی بر پست مشترک دریافت کردید، چگونه باید آن را تأیید کنید. برای تأیید درخواست مراحل زیر را دنبال کنید.

در نهایت با تأیید درخواست، پست مشترک در هر دو صفحه منتشر می‌شود.

نحوه حذف پیج دوم از پست مشترک اینستاگرام

گاهی اوقات پست مشترکی را با پیج دیگری منتشر می‌کنید و پس از مدتی قصد دارید آیدی طرف دوم را حذف کرده و پست تنها در صفحه خودتان و با آیدی شما نمایش داده شود. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید.

با انجام این مراحل پست در صفحه طرف مقابل حذف می‌شود.

یکی از موضوعات مهم در انتشار محتوا، زمان انتشار آن است. پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع به مقاله ی بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام مراجعه کنید.

خروج از پست مشترک 

چنانچه پس از مدتی تصمیم گرفتید از پست مشترکی خارج شوید و دیگر در صفحه شما نمایش داده نشود، مراحل زیر را دنبال کنید.

بر روی علامت سه نقطه در پست مشترک کلیک کنید و گزینه S op Sha i g را انتخاب کنید. به این صورت پست پاک می‌شود.

جمع‌بندی

پست‌های مشترک قابلیت جالب و کاربردی است که در اینستاگرام وجود دارد. اما مهم‌ترین کاربرد آن می‌تواند برای پیج‌ها و حساب‌های کاربری بیزینسی باشد. به این منظور برای معرفی و انجام تبلیغات هدفمند بسیار مفید و تأثیرگذار است. پست مشترک بهتر است میان پیج‌هایی که محتوای مرتبط ارائه می‌دهند، منتشر شود تا تأثیر بیشتری بر پیج داشته باشد. اگر به عنوان ادمین اینستاگرام فعالیت می کنید باید با قابلیت های جدید این برنامه آشنا باشید. اگر نمی دانید ادمین اینستاگرام چیست مقاله ما در این مورد را بخوانید.

@co ex : h p:schema.o g, @ ype: C ea iveWo kSeaso , ame: , agg ega eRa i g: @ ype: Agg ega eRa i g, a i gValue: 5, eviewCou : 785

چگونه در اینستا پست مشترک بگذاریم

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا