سریال از سرنوشت فصل پنجم قسمت اول

سریال از سرنوشت فصل پنجم قسمت اول

سریال از سرنوشت فصل پنجم قسمت اول

سریال از سرنوشت فصل پنجم قسمت اول

سریال از سرنوشت برای فصل پنجم ادامه پیدا می کند یا در همین ۴ فصل به پایان می رسد؟


پخش آنلاین ویدئو
لینک دانلود
لینک دانلود
لینک دانلود
لینک دانلود

آیا فصل ۵ سریال از سرنوشت ساخته می شود

دوات آنلاین -سریال از سرنوشت ۴ هم به ایستگاه پایانی رسید. بار دیگر شاهد گره ها و مشکلات در زندگی هاشم و سهراب بودیم و دیدیم که آنها چگونه زندگی خود را پیش بردند اما آیا داستان این دو رفیق تمام شده است یا فصل پنجم سریال نیز ساخته می شود؟

از سرنوشت؛ سریالی برای ۳ فصل

سریال از سرنوشت ابتدا برای سه فصل نوشته شد. ما زندگی هاشم و سهراب را از کودکی تا آغاز جوانی دنبال کردیم و دیدیم آنها چگونه در خانه الیاسی بزرگ شدند و بعد از بیرون آمدن از این خانه چطور گلیم  خودشان را از آب بیرون کشیدند و توانستند کارگاهی راه بیندازند.

داستان زندگی این دو دوست با بازی های خوب کیسان دیباج و دارا حیایی تازندگی مشترک آنها ادامه پیدا کرد و قرار بود ماجرا در همین نقطه به پایان برسد اما این مجموعه آنقدر پرطرفدار بود که مدیران و همچنین عوامل این سریال مصمم شوند فصل چهارم را نیز جلوی دوربین ببرند. در هر صورت این فصل اتفاقی پیش بینی نشده بود اما کارهای ان با موفقیت انجام شد و اگرچه برخی معتقد هستند داستان این بار کمی افت کرد اما به هر حال باز هم پربیننده بود.

فصل پنجم سریال از سرنوشت

فعلا قرار نیست فصل پنجم سریال از سرنوشت ساخته شود. هیچ منبع موثقی درباره ادامه یافتن داستان هاشم و سهراب صحبت نکرده و احتمال دارد مجموعه در همین جا به پایان برسد اما واقعیت این است که هنوز این دو شخصیت می توانند سوژه داستانی جذاب باشند. خیلی از ما دوست داریم باز هم شاهد زندگی آنها باشیم. باز هم با خوشحالی شان شاد شویم و با غم هایش اندوهگین. بنابراین هیچ بعید نیست اتفاقی که برای سریال بچه مهندس رخ داد برای از سرنوشت نیز به وقوع بپیوندد و عوامل از سرنوشت بار دیگر دور هم جمع شوند تا مجموعه دیدنی را برای پخش آماده کنند.

سریال از سرنوشت فصل پنجم قسمت اول

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا