کات گونه

کات گونه

کات گونه

کات گونه

برجستگی گونه با ژل چقدر ماندگار است؟ هزینه برجستگی گونه با ژل چقدر است؟ برجستگی گونه با ژل چگونه انجام میشود؟ مراقبت های بعد از برجستگی گونه با ژل چیست؟


چاق شدن ساق پا با جراحی پروتز و تزریق چربی

    مراقبت بعد از لیفت با نخ

فیلر گونه و فرم های تزریق آن

فیلر زیبایی گونه پرکننده ای است که باعث افزایش حجم در بالا و اطراف استخوان گونه می شود. این فیلر زیبایی استخوان گونه را نمایان تر کرده و چین و چروک ها را کاهش می دهد. استفاده از فیلرگونه علاوه بر تاثیراتی که روی شکل گونه می گذارد، باعث لیفت پوست و همچنین کاهش خط خنده می گردد.

از مواد متنوعی به عنوان پرکننده گونه استفاده می شود: هیالورونیک اسید، پلی لاکتیک اسید، هیدروکسی اپتایت و چربی.

گونه به سه ناحیه تقسیم می شود:

تزریق به گونه از چه نواحی انجام می شود؟

تزریق قلبی شکل (hea shaped)

تزریق در ناحیه گونه زیگوماتیک، باعث شارپ تر شدن فرم گونه در زیباجویان می شود. باعث کات گونه شده و برای ایجاد فرم استخوانی و مادلینگ صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

تزریق سیبی شکل (apple cheek)

تزریق در ناحیه گونه قدامی داخلی، باعث حجم دهی و شاداب تر شدن فرم گونه در زیباجویان می شود. اصطلاحا فرم سیبی شکل نامیده شده و برای ایجاد فرمی طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد.

هزینه تزریق فیلر گونه:

در صورت استفاده از ژل یک سی سی هیالورونیک اسید به عنوان پرکننده، بین ۱ تا ۲ سی سی ژل برای هر طرف صورت مورد نیاز است. هزینه ۲ سی سی ژل (در تاریخ انتشار مقاله) در صورت استفاده از  ژل ده سی سی بین ۸۰۰ هزار تومان الی ۱ میلیون تومان برای برند های کره ای و در صورت استفاده از ژل تک سی سی کره ای بین ۲ الی ۳ میلیون و بین ۳٫۵ تا ۵ میلیون برای برند های اروپایی می باشد.

پیشنهاد ایران فیلر:

در افرادی که برای اولین بار تمایل به تزریق گونه دارند، ما ژل ده سی سی را پیشنهاد می کنیم زیرا که تزریق ابتدایی با جذب بالاتری همراه است؛ پس تزریق فیلر در هر طرف حدود ۳ الی ۴ سی سی ژل نیاز دارد و با توجه به تزریق مجدد و ترمیم بعد از یک ماه حدود ۱ الی ۲ سی سی در هر طرف، استفاده از ژل ده سی سی به صرفه تر خواهد بود.

شما میتوانید ژل بیدمکس ده سی سی کره ای را از ایران فیلر تهیه کنید. جهت دریافت مشاوره با ما از طریق اینستاگرام، واتس اپ و سایت در ارتباط باشید.

تزریق گونه در زیباجویان به سه دلیل انجام می شود:

ماندگاری:

با توجه به اینکه از کدام نوع فیلر برای تزریق استفاده شود ماندگاری متفاوت است. معمولا ژل بیدمکس یک الی یک و نیم سال و چربی بیش از دو سال ماندگاری دارد.

تکنیک تزریق ژل گونه:

عکس A: گونه یک فرد جوان توسط چربی‌های ضخیم در عمق، لایه چربی زیر پوستی و رباط زیگوماتیک شکل می‌گیرد.

عکس B: در سنین بالا چربی های عمقی کاهش یافته و رباط پوستی دچار افتادگی می‌شود. در نتیجه بافت نرم سطحی گونه افتاده شده و خط نازولابیال (خط‌خنده) عمیقی را به وجود می‌آورد.

عکس C: اضافه کردن حجم به چربی‌های سطحی با استفاده از هیالورونیک اسید سافت باعث پر شدن پوست گونه و بالا رفتن ربات های پوستی می‌شود و با تزریق هیالورونیک اسید هارد بر روی استخوان گونه، حجم قسمت‌های عمیق به حالت اولیه برگشته و مانند یک ستون باعث حفظ و لیفت گونه می‌شود.

عکس مقطع عرضی که نشان دهنده فرورفتگی گونه با افزایش سن است که با فیلر درمان شده است

بنابراین برای فرم‌دهی مناسب‌تر به گونه بهتر است از ژل بیدمکس سافت در سطح و از مدل هارد در عمق و روی استخوان استفاده شود.

میتوانید با مشاوران ما در ایران فیلر با شماره ۰۹۳۵۲۴۶۸۵۵۱ تماس بگیرید. ما با مشاوره رایگان شما را در خرید محصول مورد نظر راهنمایی خواهیم کرد.

کات گونه

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا