سریال ستایش چند فصل دارد

سریال ستایش چند فصل دارد

سریال ستایش چند فصل دارد

سریال ستایش چند فصل دارد

اگر سریال ستایش را از شبکه آی فیلم دنبال می کنید اطلاعات این مطلب راهنمای خوبی برای شما است.


سریال ستایش چند قسمت است، ساعت پخش و تکرار از شبکه آی فیلم

دوات آنلاین -سریال ستایش از جمله درام های چند فصلی است که هر سه فصل آن پربیینده شد. ماجراهای حشمت فردوس و عروسش توانسته مخاطبان زیادی را جذب کند. شبکه آی فیلم اکنون این سریال رابازپخش می کند.

خلاصه داستان سریال ستایش

حتما داستان این سریال را می دانید. طاهر و ستایش عاشق هم می شوند اما پدر طاهر مخالف ازدواج آنها است. زوج جوان باوجود همه موانع با هم ازدواج می کنند اما طاهر فوت می شود. حشمت قصد دارد نوه هایش ر ااز ستایش بگیرد. زن جوان به ناچار همراه بچه هایش فراری می شود و به شمال می رود. او در آنجا رستورانی راه می اندازد و …

تعداد قسمت های سریال ستایش

سریال ستایش همان طور که می دانید ۳ فصل دارد و فصل اول آن در ۴۴ قسمت ساخته شده است. فصل دوم این مجموعه نیز در ۲۶ قسمت ساخته شده و فصل سوم آن ۴۱ قسمت دارد.

ساعت پخش و تکرار از آی فیلم

سریال ستایش هر زو ساعت ۱۰ شب از شبکه آی فیلم پخش می شود و تکرار آن نیز در ساعت های ۶ صبح و ۲ ظهر روز بعد روی آنتن می رود.

سریال ستایش ۳ چند قسمت است؟

عکس لاله مرزبان نرگس محمدی و مهدی سلوکی در سریال ستایش ۳

تعداد قسمت های سریال ستایش ۳ چند قسمت است؟تصویربرداری سریال ستایش ۳ به کارگردانی سعید سلطانی، نویسندگی سعید مطلبی و تهیه‌ کنندگی آرمان زرین‌ کوب به صورت رسمی از ۱۰ فروردین ماه سال ۱۳۹۷ در تهران آغاز شد و برای پخش از ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ از شبکه ۳ سیما آغاز شد. براساس اعلام عوامل تولید سریال ستایش، شروع داستان ستایش سال‌های ابتدایی دهه ۶۰ است و ادامه آن به سال‌ های اخیر می‌رسد؛ فیلمنامه فصل سوم سریال ستایش در ۳۰ قسمت نوشته شده و احتمالا تعداد قسمت های سریال ستایش ۳ هم ۳۰ قسمت باشد. گفته شده است فصل سوم سریال ستایش با ساختاری متفاوت از دو فصل قبلی ساخته شده است و جالب تر اینکه در این فصل از سریال ستایش روابط میان شخصیت های مختلف داستان به تصویر کشیده می شود.

عکس بازیگران سریال ستایش ۳

در موج باز بخوانید :

سریال ستایش چند فصل دارد

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا