بازیگران آخر خط

بازیگران آخر خط

بازیگران آخر خط

بازیگران آخر خط

بازیگران سریال آخر خط شبکه سه با اسامی کامل به همراه بیوگرافی بازیگران زن و مرد سریال آخر خط به کارگردانی علیرضا مسعودی با عکس های جدید


پخش آنلاین ویدئو
لینک دانلود

افشاگری همسر اول علی دایی توسط دخترش دنیز با عکس

  افشاگری همسر اول علی دایی توسط دخترش دنیز با عکس مهسا همسر اول علی دایی کیست و ناگفته ها ازدواج اول و دوم او را می خوانید   افشاگری همسر اول علی دایی توسط دخترش     علی دایی در آخرین مصاحبه تصویری خود نسبت به اخباری در مورد دو ازدواج خود واکنش نشان …

عکس و اسامی بازیگران سریال آخر خط زمان پخش و حواشی سریال آخر خط

عکس و اسامی بازیگران سریال آخر خط 

در اینبخش عکس و اسامی بازیگران سریال آخر خط را مرور می‌کنیم. سریال آخر خط محصول سال ۱۳۹۹ و بـه کارگردانی علی مسعودی ساخته شده اسـت، شبکه ۳ سیما بعد از مدت ها تصمیم گرفته تا یک مجموعه طنز را برای مخاطبان خود پخش کند. علی صبوری کمدین پرطرفدار اینستاگرامی دراین سریال نخستین تجربه بازیگری خودرا کسب کرده اسـت. در ادامه با بازیگران سریال آخر خط آشنا خواهیم شد.

خلاصه داستان سریال آخر خط

سریال آخر خط داستان دو پسرخاله اسـت. مادر سیامک در دوران کودکی‌اش فوت کرده و او از همان موقع همراه با خاله و پسرخاله‌اش زندگی می کند. سیامک و فرامرز تقریباً هم‌سن‌وسال هستند. یکی‌شان فوق‌لیسانس الکترونیک و دیگری لیسانس مدیریت دارد

سریال آخر خط چند قسمت است؟

این سریال در ۲۸ قسمت ۴۰ دقیقه ای و بـه تهیه کنندگی مجید میرخان تولید شده اسـت.

زمان پخش سریال آخر خط

سریال آخر خط از امشب جمعه ۳۰ خرداد ماه ۹۹ از شبکه سه پخش خودرا آغاز کرده و بر این اساس این مجموعه هر شب ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن میرود و هم چنین در پنج شنبه هر هفته خلاصه ان پخش می‌گردد و جمعه ها نیز سریال پخش می گردد. تکرار سریال آخر خط در سه نوبت ساعت های ۱تا ۱:۳۰ بامداد ۱۰ صبح و بین ۱۴تا ۱۴:۳۰ ظهر پخش می گردد.

اسامی کامل بازیگران سریال آخر خط

دراین سریال بازیگرانی از جمله: شهین تسلیمی، محمدرضا هدایتی، عباس جمشیدی فر، کمند امیر سلیمانی، اشکان اشتیاق، داریوش سلیمی، علی صبوری، فاطمه امینی، مهسا باقری، غزال وکیلی، مهران رجبی، شهرام قائدی و امیر غفارمنش بـه ایفای نقش پرداخته اند.

عکس های بازیگران سریال آخر خط

شهین تسلیمی

محمدرضا هدایتی

عباس جمشیدی فر

کمند امیر سلیمانی

اشکان اشتیاق

داریوش سلیمی

علی صبوری

فاطمه امینی

مهسا باقری

غزال وکیلی

مهران رجبی

شهرام قائدی

امیر غفارمنش

حواشی سریال آخر خط

علی مسعودی درباره سریال آخر خط گفت: باید از مسئولین شبکه و کسانی کـه مـا را یاری دادند تشکر کنم. ان‌شاءالله لیاقت داشته باشیم دراین شرایطی کـه مردم درگیر مشکلات اقتصادی‌اند و با خبرها و اتفاقات تلخِ کرونایی دست و پنجه نرم میکنند هر شب خوشحال ‌شان کنیم و خنده بر روی لبانشان جاری شود. واقعاً داستان آخر خط و موقعیت ‌های خلق‌شده‌ اش بـه گونه‌ای ‌اند کـه مردم را بخنداند.

علی صبوری بازیگر این سریال گفت: امیدوارم مردم هم راضی باشند و مـن را بعنوان بازیگر قبول کنند و بعد از پخش سریال آخر خط بتوانم بطور کامل در تلویزیون خدمت کنم. اینکار، هم هدایت شدن و هم حمایت شدن میـــخواهد. امیدوارم این حمایت ها شدید و شدیدتر شود و بتوانم برای همیشه فضای مجازی را کنار بگذارم ودر رسانه ای کـه از ابتدا بوده و تا انتها هست و دائمی اسـت کار کنم.

بازیگران آخر خط

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا