نوبت گرفتن تعویض پلاک

نوبت گرفتن تعویض پلاک

نوبت گرفتن تعویض پلاک

نوبت گرفتن تعویض پلاک

در این مطلب به بررسی سایت نوبت دهی تعویض پلاک اینترنتی خودرو nobatdehi.epolice.ir پرداخته ایم و نحوه استفاده از سامانه تعویض پلاک تهران ، اصفهان ، کرمانشاه و … را توضیح داده ایم.


ورود به سامانه نوبت دهی تعویض پلاک اینترنتی خودرو oba dehi.epolice.i

اگر در مورد نوبت دهی تعویض پلاک سوالی دارید

اگر در مورد نوبت دهی تعویض پلاک سوالی دارید

ورود به سایت نوبت دهی تعویض پلاک اینترنتی خودرو www. oba dehi.epolice.i و دریافت نوبت از سامانه نوبت دهی مراکز شماره گذاری پلاک این روزها افراد زیادی را به خود درگیر کرده است. سایت سامانه نوبت دهی تعویض پلاک اینترنتی در سراسر کشور هر روزه از ساعت ۸ صبح شروع به بارگذاری نوبت های جدید نموده و افراد می توانند برای شش روز بعد البته به جز روزهای تعطیل دریافت نوبت داشته باشند.

نوبت دهی تعویض پلاک ، در حال حاضر به صورت اینترنتی و از طریق سامانه نوبت دهی تعویض پلاک به نشانی  oba dehi.epolice.i صورت می گیرد. سامانه نوبت دهی تعویض پلاک خدمتی است که پلیس راهنمایی و رانندگی کشور به منظور کاهش مراجعات حضوری و اتلاف وقت هموطنان عزیز جهت دریافت نوبت ایجاد کرده است. توجه کنید که نوبت دهی تعویض پلاک شهرهای مختلف از جمله تهران ، شیراز ، کرمانشاه ، اصفهان و … تنها در یک سامانه ی جامع انجام می شود و تفاوتی با یکدیگر ندارند. 

تعویض پلاک خودرو قبل از شیوع ویروس کرونا بصورت حضوری بود و افرادی که قصد تعویض پلاک های خودروهای خود را داشتند باید به صورت حضوری به مراکز مربوط به تعویض پلاک مراجعه می کردند و چندین ساعت را برای تعویض پلاک ماشین خود سپری می کردند. بعد از شیوع ویروس کرونا، برای کاهش مراجعات حضوری و کاهش ازدحامات در مراکز تعویض پلاک، روشی برای نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک در نظر گرفته شد. راه اندازی سایت نوبت دهی تعویض پلاک باعث شد که افراد زمان کمتری را در مراکز تعویض پلاک معطل بمانند. نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک روشی جدید است که شاید بعضی از افراد هنوز از آن اطلاع نداشته باشند. به همین خاطر قصد داریم روش تعویض پلاک اینترنتی را به شما توضیح دهیم و سامانه نوبت دهی تعویض پلاک را معرفی کنیم. 

سایت سامانه نوبت دهی تعویض پلاک www. oba dehi.epolice.i

سایت نوبت دهی تعویض پلاک اینترنتی که با آدرس oba dehi.epolice.i به تازگی راه اندازی شده است، می تواند مزایای بسیار زیادی را برای افرادی که قصد تعویض پلاک خودرو خود را دارند ایجاد کند. این سامانه به شما این امکان را می دهد که بدون هیچ نگرانی از شلوغی و ازدحام یک نوبت اینترنتی در نزدیک ترین محل سکونت خود برای مراکز تعویض پلاک دریافت کنید و در زمان و روز مشخص برای تعویض پلاک خود اقدام کنید. نحوه تعویض پلاک اینترنتی با استفاده از این سامانه بسیار ساده است که در ادامه به طور کامل توضیح داده خواهد شد. اگر نیاز دارید بدانید چه تعداد پلاک به نام شما است مطلب استعلام پلاک فعال را مطالعه نمایید. 

ثبت نام سامانه نوبت دهی تعویض پلاک

سامانه نوبت دهی تعویض پلاک این امکان را به افراد می دهند که بتوانند در یک زمان مشخص به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند و در زمان کمتری کار خود را انجام دهند. سایت تعویض پلاک اینترنتی به آدرس oba dehi.epolice.i همان سامانه ای است که افراد باید برای دریافت نوبت تعویض پلاک به آن مراجعه کنند. برای استفاده از سامانه نوبت دهی تعویض پلاک oba dehi.epolice.i افراد باید ابتدا در این سامانه ثبت نام کنند. ثبت نام در سایت نوبت دهی تعویض پلاک به سادگی انجام می شود و تنها نیاز است که شما اطلاعات فردی خود را وارد کنید. برای ثبت نام در سامانه می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید:

نحوه نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک

در بالا توضیح داده شد که چگونه می توان در سامانه نوبت دهی تعویض پلاک اینترنتی ثبت نام کرد. قبل از اینکه در رابطه با نحوه نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک توضیح دهیم، باید بدانید که ثبت نام شما در این سامانه اجباری است و اگر می خواهید به صورت اینترنتی یک نوبت دریافت کنید، حتما باید ابتدا در سامانه نوبت دهی تعویض پلاک اینترنتی ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام شما در این سامانه، نیاز است که مراحلی را برای دریافت نوبت انجام دهید. برای اخذ نوبت اینترنتی می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید:

۲در مرحله بعد شما باید به حساب کاربری خود در این سامانه وارد شوید. اگر تا به الان در سامانه تعویض پلاک اینترنتی ثبت نام نکرده اید، می توانید از طریق کلیک کردن بر روی گزینه عضویت، در سامانه ثبت نام کنید. برای ورود به سامانه تعویض پلاک اینترنتیبر روی گزینه ورود کلیک کنید.

۳در مرحله بعد کافیست شما شماره همراهی که در هنگام ثبت نام و رمز خود را وارد نمایید و پس از تایپ کردن کد امنیتی که در تصویر نشان داده شده است، بر روی گزینه ورود کلیک کنید.  

۴بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه و رمز خود، شما وارد حساب کاربری خودتان می شوید و سایتی مانند تصویر زیر برای شما باز خواهد شد.

۵بعد از اینکه به حساب کاربری خود وارد شدید، باید بر روی گزینه صفحه نخست کلیک کنید تا وارد قسمت نوبت دهی تعویض پلاک شوید.

۶در مرحله بعدی شما باید با وارد کردن یک سری اطلاعات درباره محل سکونت و نوع خدمتی که قصد دریافت آن را دارید، نزدیک ترین مراکز نوبت دهی را جستجو نمایید.

۷در قسمت اول شما باید نام استان خود را وارد کنید.

۸در مرحله بعد نیز باید نام شهری که قصد دارید در آن جا تعویض پلاک انجام دهید را انتخاب کنید.

۹سپس، نوع خدمتی که قصد دریافت آن را دارید را انتخاب کنید. به طور مثال اگر قصد دریافت پلاک المثنی را دارید، بر روی همان گزینه کلیک کنید.

۱۰در مرحله آخر باید نوع وسیله نقلیه خود را انتخاب کنید و در نهایت بر روی گزینه جستجو کلیک کنید.

۱۱از وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام استان و نوع خدمت و وسیله نقلیه، مراکز تعویض پلاک در شهر محل سکونت شما نشان داده می شود. برای دریافت نوبت اینترنتی تعویض پلاک باید بر روی یکی از گزینه های دریافت نوبت کلیک کنید. سعی کنید نوبت را از آن مرکزی دریافت کنید که دسترسی شما به آن راحت تر باشد.

۱۲در مرحله بعد از شما درخواست می شود که مجددا نوع درخواست خود را انتخاب کنید. برای انتخاب می توانید بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تا تیک مربوط به آن فعال شود.

۱۳پس از انتخاب نوع خدمت مورد نظر، باید تاریخی که برای حضور شما مناسب است را انتخاب نمایید. تاریخ هایی که نوبت در آن ها قابل دریافت می باشد، سبز رنگ هستند. می توانید بر روی یکی از تاریخ ها کلیک کنید.

۱۴پس از انتخاب تاریخ، شما باید ساعت مورد نظر خود را وارد کنید. بعضی از ساعت ها با رنگ قرمز و بعضی دیگر با رنگ سفید نمایش داده می شوند. ساعت هایی که به رنگ قرمز هستند به این معنی است که در این ساعت قبلا نوبت رزرو شده است. بنابراین، شما می توانید بر روی یکی از گزینه های سفید کلیک کنید.

۱۵بعد از اینکه ساعت تعویض پلاک را انتخاب کردید، سایت شما را به قسمتی هدایت می کند که شما باید در آن قسمت شماره پلاک خودرو و نوع وسیله نقلیه خود را انتخاب کنید.

۱۶پس از انتخاب نوع وسیله نقلیه و وارد کردن شماره پلاک خودرو، باید به پایین سایت بروید و تیک گزینه شرایط و مدارک لازم جهت نقل و انتقال را مطالعه کرده ام، را بزنید و در نهایت بر روی گزینه ثبت نوبت کلیک کنید.

همچنین اگر نیاز به مراجعه به مراکز معاینه فنی خودرو رادارید توصیه می کنیم حتما مقاله نوبت دهی معاینه فنی ما را مطالعه نمایید. 

نکات مربوط به تعویض پلاک اینترنتی

در پایان توصیه می کنیم با توجه به اجباری شدن ثبت محل سکونت در سامانه املاک مطالب ثبت ملک در سامانه املاک ، سامانه ثبت املاک خالی و ثبت نام مستاجران در سامانه املاک را مطالعه نمایید.

اگرچه در گذشته افراد باید برای تعویض پلاک خودروهای خود به مراکز مربوطه تعویض پلاک مراجعه می کردند و زمان زیادی را صرف عوض کردن پلاک می کردند؛ اما در حال حاضر با راه اندازی سامانه نوبت دهی تعویض پلاک ، بسیاری از مشکلات مربوط به زمان حل شده است و افراد می توانند با انتخاب تاریخ و روز مراجعه در سایت تعویض پلاک اینترنتی ، در همان تاریخ و ساعت خاص به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند.

سوالات متداول

۱- سایت نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک کدام است؟

۲- آیا سامانه نوبت دهی تعویض پلاک اینترنتی فقط مختص ساکنین تهران است؟ 

۳- نحوه نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک چگونه است؟

اگر در مورد نوبت دهی تعویض پلاک سوالی دارید

اگر در مورد نوبت دهی تعویض پلاک سوالی دارید

نوبت دهی تعویض پلاک | ورود به سایت تعویض پلاک خودرو پلاک oba dehi.epolice.i -سریعترین سایت نوبت دهی تعویض

نوبت دهی تعویض پلاک| سایت نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک | جهت ورود به سایت رسمی” تعویض پلاک خودرو ” اینجا کلیک کنید – www. oba dehi.epolice.i

ورود به سایت نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک خودرو اینجا کلیک کنید

اطلاعیه مهم  طبق قانون جدید ماده ۳۰  قبل از هر گونه نوبت دهی تعویض پلاک  شخص فروشنده باید مالیات خودرو باید پرداخت کند و سپس نسبت به نوبت دهی اقدام کند

یعنی شخص ایکس  اگر یک ماشین پراید در هر مدتی مثلا ۲۰ بار خرید فروش کند. باید ۲۰ بار مالیات آن پرداخت کند

قابل توجه متقاضیان متقاضیان احراز محل سکونت

مالکین محترم خودروهای نوشماره که از خودروسازهای داخلی خودرو صفر ثبت نام نموده اند مدارک احراز سکونت خود را تحویل نمایندگی فروش خودروسازی نمایند و از اخذ نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری به مراکز تعویض پلاک خودداری نمایند.

نوبت دهی تعویض پلاک تهران – مرکز تعویض پلاک الغدیر

نوبت دهی تعویض پلاک تهران –مرکز تعویض پلاک اتحاد

نوبت دهی تعویض پلاک تهران سواری شخصی و ماشین سنگین –مرکز تعویض پلاک خاوران

نوبت دهی تعویض پلاک تهران –مرکز تعویض پلاک میثم

نوبت دهی تعویض پلاک تهران –مرکز تعویض پلاک چیتگر

نوبت دهی تعویض پلاک تهران –مرکز تعویض پلاک باقرشهر

نوبت دهی تعویض پلاک تهران –مرکز تعویض پلاک باقرشهر

نوبت دهی تعویض پلاک ویژه موتور سیکلت تهران–مرکز تعویض پلاک یادگار

نوبت دهی تعویض پلاک ویژه موتور سیکلت تهران–مرکز تعویض پلاک خلیج فارس

ورود به سایت اصلی تعویض پلاک خودرو اینجا کلیک کنید

ساعت باز شدن نوبتهای جدید در سامانه بر اساس زمان بندی استانی

به اطلاع کلیه متقاضیان خدمات مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری می رساند از روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰۰۶۰۴، نوبتهای جدید هر روز بر اساس جدول زیر در سامانه بارگذاری می شوند و هموطنان می توانند نسبت به دریافت نوبت اقدام نمایند.

لازم به ذکر است در حال حاضر امکان دریافت نوبت تا ۶ روز بعد در سامانه وجود دارد.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۳٫۴ ۵٫ تعداد امتیاز: ۱۹۸

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نوبت گرفتن تعویض پلاک

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا