رستوران صاحبقرانیه مهرشهر

رستوران صاحبقرانیه مهرشهر

رستوران صاحبقرانیه مهرشهر

رستوران صاحبقرانیه مهرشهر

اطلاعات، نظرات، منو و قیمت، آدرس و مسیریابی، اینستاگرام و تلفن سفارش رستوران و کافه کافه رستوران صاحبقرانیه (مهرشهر) را در فودیسم ببینید-آدرس: کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، نرسیده به مسیح پاکدل، خیابان۲۲۳ – ایرانی، فرنگی – استیک، پیتزا، پاستا، برگر، کباب، سالاد، کیک و شیرینی، میگو – صبحانه، ناهار، میان وعده، شام


کافه رستوران صاحبقرانیه (محله فاز ۲ مهرشهر، کرج)

موقعیت کافه رستوران صاحبقرانیه در محله فاز ۲ مهرشهر کرج را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

کافه رستوران صاحبقرانیه (رستوران) در محله فاز ۲ مهرشهر کرج و کنارگذر بلوار شهرداری واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این رستوران یکی از بیست و نه رستوران در محله فاز ۲ مهرشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هورمهر و همچنین فست فود بیست، رستوران من و ما، ژلاتو فکتوری، دبستان کوروش و داروخانه دکتر حدیث تک دهقان قرار گرفته است.

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، بلوار شهرداری، بین ۲۰۲ و ۲۰۰

تلفن تماس: ۰۲۶۳۳۴۱۶۹۰۰

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yazdi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه رستوران صاحبقرانیه کرج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

رستوران غذا غذاخوری

نظرات کاربران در مورد کافه رستوران صاحبقرانیه

اسمش پر طمطراقه ولی جوری که فکر کنید نیست، معمولیه

قیمتا خوب کیفیت خوب در کل خوبه

کافه رستوران صاحبقرانیه با پرسنل عالی،غذای خوب و مکان زیبا و دنج مکان عالی بهترین شرکت برای همکاری می باشد.

رستوران فضای منظم و تمیز نداره با غذاهای متوسط و نه چندان خوب و همچنین پرسنل بد

محیط خوب و تمیز و مرتب داره با پرسنل خوش برخورد و غذای خوشمزه

رستوران صاحبقرانیه مهرشهر

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا