تاریخ بازی امارات و استرالیا

تاریخ بازی امارات و استرالیا

تاریخ بازی امارات و استرالیا

تاریخ بازی امارات و استرالیا

ساعت و نتیجه زنده بازی امارات و استرالیا در انتخابی جام جهانی – آسیا (بازی استرالیا و امارات) به همراه اتفاقات، گلزنان، ویدئوهای گل و خلاصه بازی و اخبار این بازی


بازی امارات و استرالیا (انتخابی جام جهانی – آسیا، ۱۷ خرداد)

جدول انتخابی جام جهانی – آسیا

گروه A

گروه B

اخبار مرتبط تیم‌ های امارات و استرالیا

برخی از محتوای فوتبالی با همکاری ترنسیس ترجمه و تهیه می‌گردد.

پایان رویای یاران خامس و ویدال برای حضور در قطر ۲۰۲۲؛

پرو، امارات یا استرالیا؛ مسافر بعدی جام جهانی!

پرونده‌ی مرحله‌ی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه‌ی آمریکای جنوبی بامداد امروز (چهارشنبه) بسته شد.

به گزارش ورزش سه در شرایطی که صعود مستقیم تیم‌های ملی برزیل، آرژانتین، اروگوئه و اکوادور پیش از رسیدن به هفته‌ی پایانی مرحله‌ی انتخابی در منطقه‌ی آمریکای جنوبی به جام جهانی قطر ۲۰۲۲ قطعی شده بود، مسابقات هفته‌ی پایانی از حیث تعیین سرنوشت تیم صعودکننده به مرحله‌ی پلی‌آف بین قاره‌ای اهمیت داشت.

تیم‌های ملی پرو، کلمبیا و شیلی این شانس را داشتند که بتوانند با قرارگیری در رتبه‌ی پنجم، جواز حضور در مرحله‌ی پلی‌آف را به دست آورند؛ با توجه به ۲۱ امتیازی بودن تیم ملی پرو، شانس آن‌ها در روز پایانی برای صعود به پلی‌آف بیشتر بود و شاگردان ریکاردو گارکا در بازی خانگی روز سختی را در مقابل پاراگوئه تجربه نکردند.

در همان نیمه‌ی نخست تقابل با پاراگوئه، برتری دو گله پرویی‌ها باعث شد تا صعود آن‌ها به مرحله‌ی پلی‌آف قطعی شود و برتری یک گله کلمبیا در خانه‌ی ونزوئلا بی‌اثر شود تا تیم ملی پرو به عنوان تیم پنجم منطقه‌ی آمریکای جنوبی راهی رقابت پلی‌آف بین‌قاره‌ای برای حضور در جام جهانی شود. گفتنی است که شیلی هم در خانه مغلوب تیم ملی اروگوئه شد تا آن‌ها بدون توجه به نتایج دیگر رقبا شانسی برای صعود به جام جهانی نداشته باشند.

با این وصف، تیم ملی کلمبیا با حضور ستارگانی از جمله خامس رودریگز و تیم ملی شیلی با حضور بازیکنانی همچون آرتور ویدال و الکسیس سانچز فرصت حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را از دست دادند؛ آخرین حضور کلمبیا در جام جهانی، دوره‌ی قبلی رقابت‌ها در روسیه بود و آخرین حضور شیلی در بین تیم‌های شرکت‌کننده در جام جهانی به رقابت‌های ۲۰۱۴ باز می‌گردد و حالا دو تیم باید برای رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۶ تلاش کنند.

با توجه به صعود تیم ملی پرو به مرحله پلی‌آف، حالا شاگردان گارکا باید خود را آماده رویارویی با یک حریف آسیایی کنند؛ مسابقه‌ای که در خردادماه سال جاری به انجام خواهد رسید و برنده‌ی تقابل امارات-استرالیا در مسابقه‌ی نهایی پلی‌آف به مصاف تیم ملی پرو خواهد رفت و برنده‌ی آن مسابقه جواز حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را به دست خواهد آورد.

تاریخ بازی امارات و استرالیا

  • مطلب جدید
  • 6 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا