قیمت کولر گازی ۳۰۰۰۰ جنرال

قیمت کولر گازی ۳۰۰۰۰ جنرال

قیمت کولر گازی ۳۰۰۰۰ جنرال

قیمت کولر گازی ۳۰۰۰۰ جنرال

لیست نمایندگی فروش قیمت کولرگازی جنرال طرح لبخند ۳۰۰۰۰ مدل کم مصرف گرید انرژی A گاز R410 و R22 شکار General Gas Cooler Shkar Cooling مرکز پخش ۰۲۱۷۷۷۳۵۸۰۴


قیمت کولرگازی جنرال ۳۰۰۰۰ لیست نمایندگی تمامی مدل ها

قیمت کولرگازی جنرال ۳۰۰۰۰

معرفی پر فروش ترین مدل های کولر گازی جنرال ۳۰۰۰۰ کم مصرف ، معمولی و اینورتر

تمای مدل ها دارای ۵ سال گارانتی شرکتی معتبر و نصـــب رایـــــگان ســـــراســــر کشـــور میباشد

لیست قیمت

مشخصات فنی

قیمت کولرگازی جنرال ۳۰۰۰۰

کولرگازی مدل دیجنرال ۳۰۰۰۰

قیمت = ۲۱۵۵۰۰۰۰۰ ریال

کولرگازی جنرال شکار طرح لبخند ۳۰۰۰۰

قیمت = ۱۸۷۵۰۰۰۰۰ ریال

کولر گازی جنرال طرح لبخند ۳۰۰۰۰

قیمت = ۱۶۵۵۰۰۰۰۰ ریال

کولر گازی جنرال ZH زداچ ۳۰۰۰۰

قیمت = ۱۹۸۵۰۰۰۰۰ ریال

پر فروش ترین مدل سال گلد شرکتی ⇐

کولرگازی جنرال گلد Gold 30000

قیمت = ۱۸۷۵۰۰۰۰۰ ریال

موتور سنگین T3 و T1 پلاتینیوم و الترا

قیمت کولرگازی جنرال ۳۰۰۰۰

کولرگازی جنرال کاشیو

قیمت = ۱۸۴۵۰۰۰۰۰ ریال

کولر گازی جنرال اینورتر شکار

قیمت = ۲۴۳۰۰۰۰۰۰ ریال

کولرگازی جنرال ZH زد اچ اینورتر

قیمت = ۲۵۶۵۰۰۰۰۰

کولرگازی جنرال لبخند مکس

قیمت = ۱۶۱۵۰۰۰۰۰ ریال

مشخصات فنی کولرگازی جنرال ۳۰۰۰۰

مشخصات فنی :

کولر گازی دیجنرال ۳۰۰۰۰

مدل : GL-H30K152B

سرمایش و گرمایش

گاز : R410

مصرف انرژی : A

لوله و کابل فابریک : ۵ متر

آمپر مصرفی : 

Cooli g 11.6

Hea i g 11.3

موتور کمپرسور : GMCC توشیبا

کارتن : نارنجی

تکنولوژی : تایلند

ساخت : چین

نمایشگر : مخفی هنگام روشن شدن ظاهر می شود

مشخصات فنی :

کولرگازی جنرال شکار ۳۰۰۰۰

مدل : GNR – ۳۰SGW N

سرمایش و گرمایش

گاز : R22

مصرف انرژی : B

لوله و کابل فابریک : ۵ متر

آمپر مصرفی : 

Cooli g 11.9

Hea i g 11.0

موتور کمپرسور : GMCC توشیبا

کارتن : قهوه ایی – خردلی

تکنولوژی : تایلند

ساخت : چین

صفحه نمایشگر : دیس پلی روی پنل 

مشخصات فنی :

کولرگازی جنرال طرح لبخند ۳۰۰۰۰

مدل : GNR – ۳۰ GW ANR

سرمایش و گرمایش

گاز : R410

مصرف انرژی : A

لوله و کابل فابریک : ۵ متر

آمپر مصرفی : 

Cooli g 12.1

Hea i g 11.5

موتور کمپرسور : GMCC توشیبا

کارتن : نارنجی

تکنولوژی : تایلند

ساخت : PRC چین

صفحه نمایشگر : دیس پلی روی پنل 

مشخصات فنی :

کولر گازی جنرال ZH زد اچ ۳۰۰۰۰

مدل : GNR – ۳۰ GF

سرمایش و گرمایش

گاز : R410

مصرف انرژی : A

لوله و کابل فابریک : ۵ متر

آمپر مصرفی : 

Cooli g 11.9

Hea i g 10.9

موتور کمپرسور : GMCC توشیبا

کارتن : خاکی مقوایی

تکنولوژی : تایلند

ساخت : چین PRC

نمایشگر : مخفی هنگام روشن شدن ظاهر می شود

کولر گازی جنرال زد اچ zh  coole ge e al, coole ge e al zh, ge e al, ge e al coole , ge e al coole gold, ge e al coole zh, ge e al shka ,

پخش کولر گازی, جنرال zh, جنرال زد اچ, جنرال کولر, جنرال لبخندی جدید, سایت رسمی کولر گازی جنرال, قیمت کولر گازی, قیمت کولر گازی جنرال, قیمت

کولر گازی جنرال ۳۰۰۰۰, قیمت کولر گازی جنرال زد اچ, کولر جنرال, کولر گازی, کولر گازی ۳۰۰۰۰, کولر گازی اینورتر, کولر گازی جنرال زد اچ, کولر گازی

جنرال کم مصرف, کولر گازی جنرال لبخندی, کولر گازی کم مصرف, کولرگازی, لیست قیمت کولر گازی,نمایندگی کولر گازی جنرال

قیمت کولرگازی جنرال ۳۰۰۰۰

اخبار سینما – فراخوان بازیگری – تئاتر – اخبار سینمایی – آگهی رایگان – سینما                   

کولر گازی ۳۰۰۰۰ جنرال

تومان۱۶,۹۰۰,۰۰۰

اقلام همراه کولر گازی ۳۰۰۰۰ جنرال : کابل های اتصال،کنترل از راه دور،باطری مخصوص کنترل،دفترچه تلفن،۵متر لوله رفت و برگشت

بررسی قیمت و مشخصات کولر گازی ۳۰۰۰۰ جنرال

کولر‌‌گازی ۳۰۰۰۰ جنرال دارای دو حالت سرد و گرم است که مورد استفاده در کل فصول سال میباشد. امروزه عموم مردم بجای استفاده از خنک کننده های قدیمی ، انتخاب و استفاده از کولر گازی را ترجیح میدهند. طبق مشخصات و امکاناتی که این کولر گازی دارد میتوان به مقاومت آن در شرایط آب و هوایی مختلف همچون مرطوب ، گرم و خشک ومعتدل اشاره کرد که این نواحی را با T1 و T3 مشخص میکنند .

پس با این اوصاف کولر گازی ۳۰۰۰۰جنرال مناسب برای تمامی شهرها و مناطق با آب و هوای متفاوت میباشد . یکی دیگر از شاخص های بارز این کولر گازی جنرال ، برخلاف سایر برندها هر دو حالت تنظیم پره ها به صورت کاملا اتو ماتیک  بوده و از طریق ریموت کنترل انجام میشود که با این وجود برای تنظیم پره ها به صورت افقی لازم نیست بصورت دستی این کار را انجام دهند.

ویژگیهای کولر گازی اینورتر ۳۰۰۰۰ جنرال برای خرید

مشخصات کولرگازی جنرال ۳۰ هزار کم مصرف

از مشخصه های دیگر این کولر گازی میتوان به قابلیت تعویض مود به حالت های سرد ، گرم ، باد ، شرجی و چرخشی که در اختیار مصرف کننده میباشد ، اشاره کرد .

یکی از ارکانی که باید در کولر گازی ۳۰۰۰۰جنرال در نظر گرفت طراحی شیک و به روز پنل در کولر گازی به خصوص یونیت داخلی ساختمان می باشد . به این دلیل که اولین چیزی بعد از نصب کولر گازی قابل مشاهده است طراحی زیبا و شکل چشم نواز ساختار آن می باشد . به تازگی این کولر را با طرح لبخند تولید میکنند . کولر گازی ۳۰۰۰۰جنرال طراحی خاصی دارد که پنل اصلی آن را با یک نمایشگر با دنباله ی لبخند استیل تزئین کرده اند ، این ویژگی پنل کولر گازی را که مستطیلی است را زیبا و شکیل کرده است .

نکته ی قابل توجه در این نوع کولر گازی این است که پنلی که به شکل نیم دایره است را هنگامی که روشن میکنیم توسط نورهای رنگی و نور پس زمینه ی سبز تزئین کرده اند که تأثیر فوق العاده ای در دکور و تزئینات منزل خواهد گذاشت.

طراحی فوق العاده کولر گازی جنرال

یکی دیگر از تزئیناتی که تأثیر بر زیبایی کولر و دکور منزل میگذارد ، طراحی خط های افقی بالای صفحه ی نمایش که صرفأ برای زیباسازی دکوراسیون میباشد،است. پره های افقی و عمودی کولر گازی ۳۰۰۰۰جنرال در پایین دریچه قابل باز شدن  قرار گرفته که با روشن نمودن دستگاه ، دریچه به آرامی و در یک حرکت باز میشود و هوای اتاق را سالم و تصفیه میکند .

مدلهای مختلف کولر جنرال طراحی بسیار خاصی دارند. از جمله مدلی که فروش خوبی داشته است مدل کولر گازی ۱۸۰۰۰ جنرال هست. که در ایران فروش خوبی را تجربه کرده است.

راهنمای نصب کولر گازی ۳۰ هزار جنرال

نصب و راه اندازی پنل اصلی این مدل از کولر گازی بسیار آسان است به طوریکه پس از خرید فقط کافیست  یونیت خارجی را در پشت بام نصب کرد .

واحد خارجی این کولر به صورت استاندارد طراحی شده است . به گونه ای که پایه های فلزی را به منظور جلوگیری از برخورد مستقیم با سطح زمین ساخته اند و پوشش سخت و محکم آن اجازه ی ورود ذارت مزاحم به داخل کندانسور را نمیدهد . کمپرسور این دستگاه به هنگام کار کردن صدای زیادی تولید نمیکند که به همین سبب میتوان آن را حتی پشت پنجره هم نصب نمود.

نوع کمپرسور بکار رفته در این سیستم تهویه مطبوع

نوع کمپرسور مورد استفاده در این دستگاه از نوع روتاری میباشد . این کمپرسور را جایگزینی برای موتورهای پیستونی قرار داده اند که بازدهی بسیار طولانی را دارا میباشد که دلیل آن تعداد قطعات متحرک کمتر آن است .

این بدین معناست که هر مقدار بازدهی بالاتر و بیشتر باشد ،عملکرد و کارکرد بیشتری دارد و در واقع مصرف انرژی کمتری دارد که این امر باعث کم کردن و پایین آوردن پول قبض برق نیز میشود.

از دیکر مزیت هایی که وجود کمپرسور روتاری در کولر گازی ۳۰۰۰۰جنرال دارد اشغال کردن و گرفتن جای کمتری نسبت به کمپرسور های پیستونی است . برق مصرفی در این نوع کمپرسور از نوع تک فاز است که در کل کشور میتوان از این دستگاه استفاده کرد . هم چنین میزان آمپر برق مصرفی این کولر به هنگام روشن کردن ۷ آمپر میباشد.

کولرگازی ۳۰۰۰۰ جنرال برای چه مساحتی مناسب است

در حین خرید کولر گازی باید به متراژ مناسبی که این دستگاه پشتیبانی میکند توجه ویژه ای داشت چرا که اگر کمتر از مساحت منزل یا محیط کار شما باشد نمیتواند آن طور که باید  قدرت خنک کنندگی را داشته باشد و بالعکس این قضیه نیز صادق است  که مثلا اگر از مساحت منزل شما بزرگتر باشد ممکن از سرما یخ بزنید .

کولر گازی جنرال که قدرت خنک کنندگی آن ۳۰۰۰۰ است ، این بکی از شاخصه های مهمی است که باید به آن توجه کرد . این میزان گنجایش و ظرفیتی است که قادر است متراژ ۱۰ تا ۱۸متر مربع را در پوشش خودش خنک کند.

اگر احساس می کنید که مساحت مدنظر شما کمتر هست ما به شما یک مدل دیگر از جنرال یعنی کولر گازی ۲۴۰۰۰ جنرال را پیشنهاد می کنمی. ظرفیت بسیار خوب در کنار کم مصرف بودن همانند سایر محصولات این برند گزینه خوبی برای خرید هست.

بررسی قابلیت توربو در این کولرگازی

دکمه ی توربو هر چند در بقیه لوازم برقی نیز ممکن است وجود داشته باشد ، ولی وجود آن در این کولر امکان سرمایش و خنک کنندگی سریع را به ارمغان می آورد تا در روزهای گرم تابستان به هنگام ورود به منزل در کمترین زمان خنک ترین هوا را در محیط داشته باشید و از آن لذت ببرید .

از مزیت های دیگر این کولر داشتن حالت خواب است که با فعال سازی این ویژگی که توسط دکمه ی آن بر روی ریموت کنترل انجام میپذیرد کولر گازی به صورت خودکار دمای هوای داخل اتاق را تنها به میزان ۲درجه در تمام ساعات شب خنک تر میکند تا شما به منظور تنظیم دمای هوای کولر بد خواب نشوید که این قابلیت برای شما هوایی نه سرد و نه گرم را در اتاق به ارمغان می آورد که البته این حالت مختص سرمایش کولر گازی جنرال بود .

در حالت گرمایش نیز با فعال سازی حالت خواب ، هر ساعت به تدریج و کم کم دمای اتاق به میزان ۵ درجه ی سانتی گراد افزایش پیدا میکند تا در اواخر شب که هوا به اوج سردی خود میرسد ، هوایی گرم و دلپذیر را در اتاق برای شما فراهم میکند.

مشخصات فنی و ساختمانی کولرگازی ۳۰۰۰۰ جنرال

کولر گازی جنرال با داشتن موتور با قدرت بسیار بالای توشیبا  بهترین نتیجه ی هوای خنک را در اوج گرمای تابستان به وجود می آورد .هم چنین قدرت پرتاب باد قوی را دارا می باشد .

پنل های داخلی کولر گازی ۳۰۰۰۰جنرال به دلیل داشتن دریچه های فوق العاده و خودکار هوای خروجی را در تمام جهات در پنل  پخش میکند  به طوریکه کل فضای موجود را زیر پوشش خود گرفته و تمام محیط به یک اندازه خنک خواهند شد.

دارای فیلترهای قدرتمند تصفیه هوا

فیلترهایی که در این کولر گازی تعبیه شده اند به منظور گرفتن ذرات معلق در هوا و پاکسازی هوا از ذرات گرد و غبار و ریز گرد ها و آلرژی زا ها طراحی شده اند تا به هنگام خنک کردن محیط به طور هم زمان هوای محیط را نیز تصفیه کند و هوایی مطلوب را برای شما فراهم سازد .

موتور جنرال که از قدرت بالایی برخوردار است در این کولر گازی به کار گرفته شده ، با قدرت فوق العاده ی موتور پرتاب باد بسیار قوی را ارائه میدهد به گونه ای که برد آن تا۱۰ متر میباشد  که با این سرعت بالا در کمترین زماد بیشترین خنکا را تقدیم میکند .

این کولر گازی با وجود اینکه قدرت موتور فوق العاده برخوردار است و میزان کار کرد بالایی را ارائه میدهد در همین حین با نویز بسیار بسیار پایین به میزان ۴۶ دسی بل ، دارای صدای کم و پایینی است که بسیار مناسب برای نصب در اتاق خواب یا مکان هایی که احتیاج به سکوت وتمرکز دارد ، میباشد.

مدلهای مختلف کولرگازی ۳۰۰۰۰ جنرال

کولر گازی ۳۰۰۰۰ جنرال دارای انواع مدل های مختلفی است همانند :

مدل دیجنرال ، مدل شکار ، مدل طرح لبخند ، مدل زد اچ ، مدل کاشیو ، مدل اینورتر شکار ، مدل زد اچ اینورتر ، مدل لبخند مکس  میباشد .

کولر گازی ۳۰۰۰۰جنرال دارای دو عدد ریموت کنترل مییاشد .

در این مدل کولر گازی قفل کودک نیز به کار رفته است .

دارای لوله مسی و کابل فابریک اضافه در کارتن نیز میباشد .

پنل طرح لبخند این کولر گازی حالت شیاردار، دارد که این ویژگی موجب مکش و سرمایش بیشتری میشود .

کولر گازی ۳۰۰۰۰جنرال دارای فیلتر یون زدایی  میباشد که میتواند هوای داخل اتاق را از دود سیگار یا هرگونه بوی نامطبوع پاک و تمیز کند.

مصرف برق پایین در کولرگازی جنرال اینورتر ۳۰ هزار

یک قطعه ی چرخ دنده ای شکل درون موتور این کولر گازی به کار گذاشته اند که اجازه ی خاموش شدن مطلق را به کولر گازی نمی دهد که به این نوع موتور متغیر با دور ثابت میگویند . با بردی که داخل این کولر گازی به کار رفته و وجود این قطعه ی جدید میتوان مصرف انرژی و برق کولر گازی را تا میزان ۷۳ درصد کاهش داد . با خرید این مدل از کولر گازی ۳۰۰۰۰جنرال دیگر نگران قبض با مبلغ سر سام آور نباشید .

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه شما *

نام

ایمیل

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

قیمت کولر گازی ۳۰۰۰۰ جنرال

  • مطلب جدید
  • 6 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا