مجری که تصادف کرده

مجری که تصادف کرده

مجری که تصادف کرده

مجری که تصادف کرده

حامد سلطانی، مجری برنامه تلویزیونی «اعجوبه‌ها» شبکه سه سیما سحرگاه امروز دچار سانحه رانندگی شد و همسر و فرزندش را از دست داد.


جزئیات حادثه تلخ برای مجری «اعجوبه‌ها»

حامد سلطانی، مجری برنامه تلویزیونی «اعجوبه‌ها» شبکه سه سیما سحرگاه امروز دچار سانحه رانندگی شد و همسر و فرزندش را از دست داد.

به گزارش ایمنا، این خبر امروز جمعه، سیزدهم خردادماه در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها دست به دست شد.

پایگاه اطلاع‌رسانی سیما درباره جزئیات سانحه تلخ برای مجری تلویزیون توضیح داده است:

این حادثه صبح امروز رخ داد و در جریان آن همسر و پسر یک سال و نیم حامد سلطانی جان خود را از دست دادند.

همچنین دختر هشت ساله‌اش دچار شکستگی شده و خود او جراحت پیدا کرده است که هم‌اکنون در بیمارستان بستری هستند.

حامد سلطانی و دختر هشت ساله‌اش به بیمارستان آفتاب هشتم خور منتقل شده و برای ادامه درمان به اصفهان اعزام شدند.

براساس این گزارش، درپی این اتفاق، همچنین مدیر شبکه سه سیما خطاب به حامد سلطانی پیام تسلیتی منتشر کرد.

در متن پیام علی فروغی آمده است:

«هُوَ الَّذی أَنْزَلَ السَّکینَهَ فی قُلُوبِ الْمُؤْمِنینَ»

انا لله و انا الیه راجعون برادر ارجمند جناب آقای حامد سلطانی خبر درگذشت همسر و فرزند گرامی جنابعالی در سانحه تصادف دیشب، موجب تأسف و تالم همه دوستان و همکارانتان در شبکه سه سیما گردید. اینجانب ضمن عرض تسلیت این ضایعه خدمت شما و خانواده محترم، غفران واسعه الهی را برای درگذشتگان این حادثه مسئلت می‌نمایم. ما را شریک غم خود بدانید. مدیر شبکه سه سیما جمعه ۱۳ خرداد ۱۴٠۱

منبع: ایسنا

واژگونی مرگبار خودروی مجری صدا و سیماحادثه تلخ برای مجری تلویزیون

حامد سلطانی، مجری برنامه «اعجوبه‌ها»، صبح امروز در محور خور به طبس تصادف کرد و همسر و پسر خود را در این حادثه از دست داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد به نقل از خبرآنلاین، همسر و فرزند مجری برنامه «اعجوبه‌ها»ی تلویزیون، صبح امروز (جمعه ۱۳ خرداد) در کیلومتر ۶۵ محور خور به طبس، طی حادثه تصادف، درگذشتند.همسر حامد سلطانی، ۳۳ سال و پسرش، یک و نیم سال سن داشتند که در این حادثه، در دم جان باختند.

دو مصدوم این تصادف که حامد سلطانی ۳۴ ساله و دختر ۸ ساله‌اش هستند، به بیمارستان آفتاب هشتم خور منتقل و سپس برای ادامه درمان به اصفهان اعزام شدند.

مسئول امور پایگاه فوریت‌های پزشکی شهرستان خوروبیابانک گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری ام وی ام ۲ نفر جان باختند و ۲ نفر مصدوم شدند.

رضا رحمت گفت: حادثه واژگونی خودروکه ساعت ۴ و ۱۰ دقیقه صبح امروز در کیلومتر ۶۵ محور خور به طبس رخ داد همسر ۳۳ ساله و فرزند پسر یک و نیم ساله حامد سلطانی مجری تلویزیون و برنامه اعجوبه‌ها در دم جان باختند. ۲ مصدوم که حامد سلطانی ۳۴ ساله و دختر ۸ ساله اش بودند به بیمارستان آفتاب هشتم خور منتقل شدند و برای ادامه درمان به اصفهان اعزام شدند. به گفته او: علت اصلی این حادثه در دست بررسی است. این شهرستان حتی یک متر هم جاده ۲ بانده ندارد و جاده‌های اصلی و روستایی آن ۲ طرفه و حادثه آفرین است. وضعیت نامطلوب جاده‌های بین شهری در شهرستان خور و بیابانک و خبرهای متعدد از تصادفات مرگبار در این جاده‌ها باعث نگرانی مردم شده است. شهرستان خور و بیابانک با ۱۲ هزار کیلومتر وسعت بیش از ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد. این شهرستان ۲۰ هزار نفری در ۴۲۰ کیلومتری شرق استان قرار دارد.

مجری که تصادف کرده

  • مطلب جدید
  • 6 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا