اعلام نتایج استخدامی آموزش و پرورش

اعلام نتایج استخدامی آموزش و پرورش

اعلام نتایج استخدامی آموزش و پرورش

اعلام نتایج استخدامی آموزش و پرورش

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ زمان انتشار کارنامه اولیه ازمون ۱۴۰۰ تاریخ منتشر شدن نتایج مصاحبه نحوه مشاهده نتیجه اولیه و نهایی ۱۴۰۱ sanjesh.org


دانلود فرم رسیدگی به اعتراض نتایج مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

تیم تحریریه ۱۲۴ نظرها

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱، اطلاعیه های سازمان سنجش و جزئیات اعتراض به نتایج نهایی آزمون می توانید در کانال تلگرام ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام ایران مشاوره عضو شوید.

وزارت آموزش و پرورش جهت تامین نیروی کارآمد و با انگیزه مورد نیاز خود، آزمونی با عنوان آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار می کند. افراد واجد شرایطی که در این آزمون شرکت کرده اند، باید پس از دریافت نتایج اولیه، خود را برای حضور در مرحله دوم یعنی مصاحبه آماده کنند. نتایج اولیه که به صورت کارنامه است، معمولا دو ماه پس از برگزاری آزمون از طریق سایت sa jesh.o g منتشر می شود.

همچنین مدتی پس از اتمام مراحل مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش اسامی پذیرفته شدگان نهایی نیز از سوی سایت مذکور اعلام می گردد. به طور معمول زمان اعلام نتایج نهایی یا همان نتایج مصاحبه حدودا ۳ ماه پس از انتشار کارنامه اولیه فرا می رسد. توجه داشته باشید، سازمان سنجش قبل از اعلام نتایج اولیه و نهایی، اطلاعیه ای جهت آگاهی متقاضیان از تاریخ دقیق و جزئیات مربوطه، در سایت خود منتشر می کند.

نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱، در اواخر خرداد ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

همان گونه که ذکر شد، جزئیات مربوط به نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر ساله از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد که در ادامه زمان هر کدام از این مراحل، به صورت تفکیک شده برای شما بیان گردیده است.

زمان اعلام نتایج اولیه

بعد از این که آزمون کتبی برگزار شود، نوبت به اعلام نتایج اولیه آن می رسد. این نتایج در قالب یک کارنامه منتشر شده و اطلاعاتی همچون نمره اکتسابی، درصد مواد امتحانی و… را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱، نهایتا تا ۲۰ خرداد ماه سال جاری اعلام شده است.  به محض اعلام تاریخ دقیق انتشار کارنامه و نتایج اولیه، جزئیات لازم از طریق کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره اعلام می شود.

زمان اعلام نتایج نهایی

پذیرفته شدگان مرحله اول که در زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش حضور داشته اند، می توانند در موعد مقرر به سایت مذکور مراجعه کرده و نتایج نهایی را دریافت کنند. تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱مشخص نیست اما معمولا ۳ ماه پس از انتشار کارنامه اولیه، نتایج مصاحبه در دسترس داوطلبان قرار می گیرد که به محض اعلام، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

نحوه دریافت نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

از آن جایی که سازمان سنجش مجری برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعم از آموزش و پرورش است، تمامی مراحل آن از ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا اعلام نتایج نهایی از طریق سایت آن انجام می شود. بنابراین دریافت نتایج این آزمون به صورت اینترنتی در سایت مذکور به نشانی sa jesh.o g امکان پذیر می باشد که در ادامه مراحل مشاهده کارنامه اولیه شرح داده شده است.

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

پس از این که کارنامه اولیه منتشر شود، ممکن است تعدادی از داوطلبان به نتیجه دریافتی معترض باشند. سازمان سنجش برای رفاه حال این افراد امکان ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در سیستم پاسخگویی سایت خود فراهم کرده است. لذا متقاضیانی که خواهان بررسی مجدد نمره آزمون خود هستند، می توانند با طی کردن مراحل ذکر شده در ادامه مطلب، درخواست خود را ارسال نمایند.

توجه مهم: افرادی که از نتیجه مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش راضی نیستند، می بایست پس از اعلام قطعی نتایج و صدور کارنامه نهایی به اداره کل آموزش و پرورش استان محل مصاحبه مراجعه کرده و “فرم رسیدگی به اعتراض” را تکمیل و ارائه دهند. این فرم در پیوست اطلاعیه مربوطه قابل دریافت است که نمونه آن (برای دوره گذشته) را در جدول زیر قرار داده ایم. در صورتی که فایل مربوط به سال ۱۴۰۱ منتشر گردد، لینک دانلود آن فعال خواهد شد.

(جهت دریافت فرم، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

سوالات متداول

۱- نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ چه زمانی اعلام می شود؟

این نتایج نهایتا تا تاریخ ۲۰ خرداد ماه سال جاری منتشر می گردد.

۲- برای مشاهده نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید به چه سایتی مراجعه کرد؟

اعلام نتایج اولیه و نهایی این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sa jesh.o g صورت می گیرد.

۳- آیا امکان ثبت اعتراض به آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sa jesh.o g نسبت به ثبت اعتراض خود در زمان مقرر اقدام کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

استخدام آموزش و پرورش (خبر زمان اعلام نتایج)

استخدام آموزش و پرورش

متقاضیان محترم استخدام آموزش و پرورش و کارجویانی که به دنبال پاسخ سوال «چگونه معلم شدن؟» می‌گردند، در این صفحه تمام سوالات شما را پاسخ خواهیم داد. از طریق فهرست زیر می‌توانید به بخش‌های مختلف این صفحه دسترسی پیدا کنید.

اعلام نتایج آزمون تا ۲۰ خرداد منابع مصاحبه

صادق ستاری‌فرد سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در خصوص نتایج آزمون استخدامی اخیر این وزارتخانه که روزهای ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت برگزار شد، اظهار کرد:‌ قرار است نتایج آزمون استخدامی این وزارتخانه تا ۲۰ خرداد اعلام شود. البته وزارتخانه تلاش می‌کند که نتایج آزمون زودتر از این زمان اعلام شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

لینک ها و صفحات مرتبط با اعلام نتایج

شرایط عمومی، اختصاصی و لینک ثبت‌نام در آزمون

برای مطالعه تمام جزئیات شرایط استخدام آموزش و پرورش به صفحه «شرایط استخدام آموزش و پرورش» مراجعه نمایید.

طی کردن دوره یکساله مهارت آموزی توسط پذیرفته شدگان با رعایت شرایط و ضوابط مندرج در صفحه «شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش».

کاربران گرامی، زمان اعلام نتایج آزمون هنوز مشخص نشده است. بر اساس آخرین اخبار، اعلام نتایج احتمالاً تا تاریخ ۲۰ خرداد ماه صورت خواهد گرفت. شما میتوانید با مراجعه به این صفحه از زمان اعلان نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش آگاه شوید.

صفحه اعلام نتایج آزمون

دفترچه آزمون

پیرو اطلاعیه مورخ ۱۴۰۰۱۱۲۷ و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۴۰۰، ضمن اعلام اصلاحات به شرح ذیل به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی مذکور می‌رساند پایان زمان ثبت نام از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰۱۲۰۲ به روز جمعه مورخ ۱۴۰۰۱۲۰۶ اصلاح می‌گردد.

جهت مطالعه اصلاحیه رشته‌ها، زمان آزمون و شرایط آزمون به مطلب «شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش» مراجعه نمایید.

آخرین اخبار آزمون

صادق ستاری‌فرد سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در خصوص نتایج آزمون استخدامی اخیر این وزارتخانه که روزهای ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت برگزار شد، اظهار کرد:‌ قرار است نتایج آزمون استخدامی این وزارتخانه تا ۲۰ خرداد اعلام شود. البته وزارتخانه تلاش می‌کند که نتایج آزمون زودتر از این زمان اعلام شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتیجه نهمین آزمون استخدامی رشته‌های شغلی آموزش و پرورش در دهه سوم خردادماه خبر داد.

نتیجه نهمین آزمون استخدامی ویژه رشته های شغلی آموزش و پرورش دهه سوم خردادماه در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

نماینده سازمان سنجش در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه اداره‌های فنی و حرفه‌ای و آموزش و پرورش مجری برگزاری این آزمون هستند، گفت: نتایج این آزمون استخدامی تا چند برابر ظرفیت، آخر خرداد ماه آینده از سوی سازمان سنجش اعلام و اسامی پذیرفته شدگان برای انجام مراحل مصاحبه و گزینش به استان‌ها اعلام می‌شود.

وی همچنین گفت: در این آزمون سه برابر ظرفیت به مصاحبه دعوت خواهند شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

جهت دسترسی به آرشیو اخبار آموزش و پرورش و مشاهده اخبار لحظه به لحظه آموزش و پرورش به صفحه «اخبار لحظه به لحظه آموزش و پرورش» مراجعه نمایید.

منابع و سوالات مفید

اهمیت و چگونگی استخدام شدن در آموزش و پرورش

یکی از راه‌های استخدام آموزش و پرورش، شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش از طریق آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور است. متقاضیانی که به دنبال پاسخ سوال چگونه معلم شدن می‌گردند، کافی است پس از آغاز فرآیند ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش به مطالعه دفترچه این آزمون پرداخته و پس از مشاهده رشته های مورد نیاز برای این آزمون مراحل ثبت نام در آزمون را طی کرده و در آخر با انتخاب شهرهای استخدام آموزش و پرورش از طریق لیست شغل محل های اعلامی در دفترچه آزمون؛ نسبت به شرکت در این آزمون اعلام آمادگی کنند.

متقاضیان محترم آزمون استخدام آموزش و پرورش کافی است اطلاعات مندرج در این صفحه و دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون را به دقت بررسی کرده و هرگونه سوال خود را در بخش نظرات صفحه بیان کنید تا مشاور آموزشی «ای استخدام» در اسرع وقت نسبت به پاسخ دادن سوال شما اقدام کنند.

لینک‌های مفید و کاربردی به همراه منابع مطالعاتی
منابع مطالعاتی برای مصاحبه
آرشیو دوره‌های قبلی آزمون
سوالات متداول

زمان ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش از تاریخ ۲۷ بهمن الی ۶ اسفند ۱۴۰۰ بوده و آزمون دوره نهم نیز برگزار شده است. در صورتی که می‌خواهید از زمان دقیق برگزاری دوره دهم جا نمانید اینجا کلیک کنید.

رشته های زیادی مانند حسابداری، روانشناسی، جغرافیا، تربیت بدنی و… در این آزمون مجاز به شرکت هستند که می‌توانید لیست کامل آنها را در دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش در همین صفحه مشاهده نمایید.

حداکثر سی (۳۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و شش (۳۶) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل و پنج (۴۵)

متقاضیان محترم استخدام در آموزش و پرورش، ابتدا باید دفترچه این آزمون را از طریق وبسایت دانلود کنند. پس از بررسی دفترچه و مشخص شدن احراز رشته تحصیلی ایشان، میتوانند با خرید کارت اعتباری شرکت در آزمون از سایت برگزار کننده در آزمون شرکت کرده و پس از قبول شدن در مراحل کتبی و مصاحبه به استخدام آموزش و پرورش درآیند.

شهرهای مختلفی در این آزمون حضور دارند. تقریباً میتوان گفت تمام شهرهای ایران در این آزمون حضور دارند. اما با دانلود دفترچه آزمون از طریق این صفحه می‌توانید لیست دقیق شهرهای این آزمون را بررسی نمایید.

هنوز خبر قطعی زمان اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش اعلام نشده است. اما بر اساس اخبار احتمالاً نتایج آزمون تا تاریخ ۲۰ خرداد ماه منتشر و در همین صفحه اطلاع رسانی می‌شود.

اعلام نتایج استخدامی آموزش و پرورش

  • مطلب جدید
  • 6 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا