مشکل در واریز وجه قرعه کشی ایران خودرو

مشکل در واریز وجه قرعه کشی ایران خودرو

مشکل در واریز وجه قرعه کشی ایران خودرو

مشکل در واریز وجه قرعه کشی ایران خودرو

امیدوارم مفید باشه


خطای شما مجاز به انجام تراکنش نیستید یا شماره کارت با شماره ملی مطابقت ندارد در ثبت نام ایرانخودرو و واریز وجه

مرحله اول ثبت نام و شرکت در قرعه کشی که می گذریم تا وقتی شما می خواید واریز وجه کنید ممکنه با دو تا ارور شما مجاز به انجام تراکنش نیستید یاشماره کارت با شماره ملی مطابقت ندارد مواجه بشید.

اول اینکه سعی کنید با کارت بانک ملی و سامانه سداد واریز کنید یا کارت بانک ملت سامانه به پرداخت ملت(نه اینکه بقیه کارتا و درگاه ها نشه ها ولی این دوتارو خود ایرانخودرو پیشنهاد داده و صدرصد تضمینیه). سامانه امتا هم دیگه نیازی نیست چون به قول خودشون قراردادشون با ایرانخودرو تمام شده.

دوم اینکه بین ایران خودرو و بانک یک توافق صورت گرفته که شما می تونید سقف خرید اینترنتی بالا ۵۰ میلیون داشته باشید و ایرادی نداره. پس نگران سقف پرداخت نباشید و نیازی هم نیست از بانک مربوطه سوال کنید چون کارمند ها نمیدونن و براشون بخشنامه نمیشه.

سوم سریع دست بجنبونین تا پیامک برنده شدن ماشین در قرعه کشی براتون اومد برید حساب ملت و ملی باز کنید (اگر ندارید البته) تا توی ۵ روز فرصت باقی مونده کارتتون فعال بشه و بتونید واریز کنید.

حالا بریم سراغ خطا: این ارور زمانی به وجود میاد که شما حسابی رو تازه باز کردید و اطلاعات کارت بانکیتون هنوز در بانک مرکزی تایید نشده و ممکنه این کار ۷۲ ساعت روز کاری زمان ببره (دقت کنید حسابتون فعال میشه اما کارت بانکیتون خیر) پس بهتره اگر این ارور دریافت کردید سریعا پولتون رو ساتنا( انتقال پول بین حساب ها در دو بانک مختلف برای ۱۵ میلیون به بالا تا سقف ۲۰۰ میلیون در مدت زمان ۱۵ دقیقه تا ۳۰ دقیقه در ساعت های ۸ صبح تا ۱۳:۳۰ روز های کاری ) کنید به یه کارت دیگه مثلا ملت و با اون خرید کنید. فراموش نکنید کارت باید به نام خودتون باشه و شماره تلفن و اینجور چیزا هم یکی باشه.

امیدوارم به دردتون بخوره.

*** این متن در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۹ نوشته شده است، شاید در حال حاضر که شما آن را میخوانید بعضی چیزا تغییر کرده باشد پس از طریق سایت و پشتیبانی ایرانخودرو خود را مطلع سازید. ***

نحوه واریز وجه پیش فروش خودرو در سایپا آموزش تصویری

شرکت سایپا در اطلاعیه اسامی پذیرفته شدگان قرعه کشی دوم خود را اعلام کرد.

به گزارش ایمنا بر این اساس برندگان پیش فروش خودرو باید از تاریخ ۲۶ خرداد ۹۹ به مدت ۷۲ ساعت نسبت به تکمیل وضعیت خود و واریز وجه اقدام کنند.

مرحله اول

مرحله دوم

مرحله سوم

مرحله چهارم

مرحله پنجم

مرحله ششم

مرحله هفتم

مرحله هشتم

مرحله نهم

مرحله دهم

مشکل در واریز وجه قرعه کشی ایران خودرو

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا