عکس حامد سلطانی و همسرش و فرزندانش

عکس حامد سلطانی و همسرش و فرزندانش

عکس حامد سلطانی و همسرش و فرزندانش

عکس حامد سلطانی و همسرش و فرزندانش

حامد سلطانی مجری شبکه سه و برنامه اعجوبه ها که در برنامه میدان نیز مجری بود در تصادفی همسر و فرزندش را از دست داد.


حامد سلطانی مجری شبکه سه و برنامه اعجوبه ها که در برنامه میدان نیز مجری بود در تصادفی همسر و فرزندش را از دست داد.

عنوان مطلب

ماجرای تصادف حامد سلطانی و همسرش

به گزارش بازیگرنیوز، حادثه سانحه رانندگی برای حامد سلطانی و همسرش بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری ام وی ام در کیلومتر ۶۵ محور خور به طبس رخ داده است.

محمدرضا باقری مجری برنامه “سلام صبح بخیر” شبکه ۳ سیما ضمن تأیید این خبر فت: متأسفانه صبح امروز این حادثه رخ داده و در آن همسر و پسر یک سال و نیم آقای سلطانی جان خود را از دست دادند. همچنین دختر ۸ ساله‌اش دچار شکستگی شده و خود او جراحت پیدا کرده است که هم‌اکنون دربیمارستان بستری‌اند.

براساس این گزارش، حامد سلطانی و دختر ۸ ساله‌اش به بیمارستان آفتاب هشتم خور منتقل شده و برای ادامه درمان به اصفهان اعزام شدند.

رضا رحمت مسئول امور پایگاه فوریت‌های پزشکی شهرستان خوروبیابانک نیز از واژگونی یک دستگاه سواری ام وی ام ، و جانباختن همسر و فرزند حامد سلطانی در این حادثه خبر داد.

جزئیات تصادف حامد سلطانی و درگذشت دختر و همسرش

در این حادثه که ساعت چهار و ۱۰ دقیقه صبح امروز در کیلومتر ۶۵ محور خور به طبس رخ داد، همسر ۳۳ ساله و فرزند پسر یک و نیم ساله “حامد سلطانی” مجری تلویزیون و برنامه اعجوبه ها در دم جان باختند.

وی گفت: ۲ مصدوم که “حامد سلطانی” ۳۴ ساله و دختر هشت ساله اش بودند به بیمارستان آفتاب هشتم خور منتقل شدند و برای ادامه درمان به اصفهان اعزام شدند.

مسئول امور پایگاه فوریت‌های پزشکی شهرستان خوروبیابانک افزود: علت اصلی این حادثه در دست بررسی است.

این شهرستان حتی یک متر هم جاده ۲ بانده ندارد و جاده های اصلی و روستایی آن ۲ طرفه و حادثه آفرین است.

وضعیت نامطلوب جاده‌های بین شهری در شهرستان خور و بیابانک و خبرهای متعدد از تصادفات مرگبار در این جاده‌ها باعث نگرانی مردم شده است.

موضوع راه وتوجه به حمل ونقل جاده‌ای از مهمترین نیازهای خور و بیابانک است که یکی از زیرساخت‌های مهم در توسعه شهرستان محسوب می‌شود؛ اما وضعیت در این بخش مطلوب نیست و جاده ها نیازمند مرمت و بازسازی اساسی و استاندارد است.

شهرستان خور و بیابانک با ۱۲ هزار کیلومتر وسعت بیش از ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد. این شهرستان ۲۰ هزار نفری در ۴۲۰ کیلومتری شرق استان قرار دارد.

این شهرستان از شمال با شهرستان دامغان در استان سمنان، از جنوب با شهرستان اردکان در استان یزد، از شرق با شهرستان طبس در استان خراسان جنوبی و از غرب با روستای چوپانان در شهرستان نایین هم مرز است.

بیوگرافی حامد سلطانی مجری

حامد سلطانی مجری تلویزیون از طراحان مطرح گرافیک شهرداری مشهد می باشد  او در پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی و حرم امام رضا نیز به عنوان طراح فعالیت می کرد.

حامد سلطانی متولد ۱۳ آذر ۱۳۶۷ میباشد و در در اینستاگرامش نوشته مقداری رسانه، گاهی نگارش و اندکی اجرا!

حامد سلطانی همچنین خود را طراح ، نویسنده، کارگردان، تدوینگر، تهیه کننده و مجری معرفی کرده است

مهمترین تجربه مجریگری حامد سلطانی در برنامه میدون و اعجوبه ها  بوده است .

حامد سلطانی در اینستاگرام خود نوشته به نظر من بچه حزب اللهی ها شاد ترین انسانهای روی زمین هستند، البته از آن دست شادی هایی که خوش داریم نه آن قِسم که باید تحمل کنیم.

حالا گاهی معاندین کُخ دارند و میخواهند قضیه را برعکس جلوه دهند و بعضی از همین رفقا کمک میکنند بهشان که البته زیاد هم نیستند…

به هر حال تا آنجا که میدانم شادی و نشاط یکی از مهمترین جاذبه های بچه های انقلاب و حزب اللهی ها بوده و هست؛ چیزی که خیلی ها با آن غریبه اند!

مجری برنامه اعجوبه ها

این مجری در جدیدترین فعالیت خود برنامه اعجوبه ها را اجرا میکند.

هدف این برنامه نشان دادن استعدادهای کودکان است، اعجوبه ها که با با اجرای مهران غفوریان برگزار میشد یک شو تلویزیونی می باشد که کودکان ستاره های آن هستند. این برنامه از این جهت شو محسوب می شود که قرار نیست داوری در آن باشد که استعدادهای کودکان در آن وزن شوند، این برنامه فقط نشان دهنده ویژگی های کودکان با استعداد است.

سروش گل محمدی تهیه کننده برنامه می گوید: در این سبک اجرا، مهران غفوریان از هرکس دیگری بهتر است. او درمورد روانشناسی کودکان مطالعاتی داشته و می تواند با آنها ارتباط برقرار کند.

مهران غفوریان می تواند درجا جواب های طنز با لحن محبت آمیز (نه تمسخر آمیز) به کودکان بدهد و از جهت شهرت هم آن معروفیت کافی را دارد که مخاطب را به دیدن برنامه ترغیب کند.

حامد سلطانی اجرای مسابقه میدون شبکه سه را بر عهده داشت. این مجری در این مسابقه در کنار داورانی چون علیرضا یونچی و امیر شکوهی نیا و مینا مهرنوش و حمیدرضا موثقی حضور دارد.

اینستاگرام 

حامد سلطانی در اینستاگرام صفحه شخی به آدرس h ps:www.i s ag am.comhamedsol a iiiii دارد.

جزئیاتی از حادثه مرگبار برای خانواده مجری صداوسیما اولین عکس حامد سلطانی پس از فوت همسر و پسرش

به گزارش فارس، عباس عابدی سخنگوی اورژانس اصفهان امروز اظهار داشت: صبح جمعه ساعت ۴ و ۱۰ دقیقه در کیلومتر ۶۵ محور خور به طبس بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری ام وی ام، همسر ۳۳ ساله و فرزند پسر یک و نیم ساله حامد سلطانی مجری تلویزیون و برنامه اعجوبه‌ها در دم جان باختند.

وی با بیان اینکه همسر حامد سلطانی در مسیر حین انتقال توسط اورژانس به بیمارستان فوت می‌کند و بچه ۱.۵ ساله در صحنه حادثه فوت می‌کند، افزود: ۲ مصدوم این حادثه که حامد سلطانی ۳۴ ساله و دختر ۸ ساله‌اش بودند به بیمارستان آفتاب هشتم خور منتقل شدند و برای ادامه درمان به بیمارستان حشمتیه نائین منتقل شدند.

عابدی با بیان اینکه علت اصلی این حادثه در دست بررسی است، گفت: دختر ۸ ساله شکستگی ساعد و کتف داشته است و خود حامد سلطانی هم اکنون در سلامتی کامل است و با مشکل خاصی به لحاظ جسمی مواجه نیست.

عکس حامد سلطانی و همسرش و فرزندانش

  • مطلب جدید
  • 6 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا