سریال بی صداقت قسمت ۴۵ نماشا

سریال بی صداقت قسمت ۴۵ نماشا

سریال بی صداقت قسمت ۴۵ نماشا

سریال بی صداقت قسمت ۴۵ نماشا

دانلود سریال ترکی بی صداقت Sadakatsiz قسمت ۴۵ – زیرنویس فارسی چسبیده – کیفیت ۷۲۰ HD – ترافیک نیم بها
تبدیل شدن به کیفیتهای بالاتر مدتی طول خواهد کشید.
کانال تلگرام : NedaDL0@

جهت تماشای سریال بی صداقت قسمت ۴۶ کلیک کنید


پخش آنلاین ویدئو
لینک دانلود

قسمت ۴۵ سریال بی صداقت Sadaka siz

قسمت ۴۵ سریال بی صداقت Sadaka siz ، یک قسمت پر هیجان دیگر ، علی برای مرگ و زندگی می جنگد! همه در شوک و بهت و نگرانی به سر می برند …

قسمت ۴۵ سریال بی وفا Sadaka siz که تیزر آن را می توان از این لینک به طور کامل تماشا کرد، علی فورا به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد. آسیا و ولکان در حالِ ویران شده ای هستند و منتظر خبرهای خوب از پسرشان هستند. سرنوشت علی چه خواهد شد؟ ، قسمت ۴۵ چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰ به وقت محلی از کانال دی پخش خواهد شد …

تیزر قسمت ۴۵ را از این لینک تماشا کنید

بی صداقت ، بُرشِ خود را از دست داد و از موفقیت روزهای اول فصل دوم فاصله گرفته است. جایگاه یازدهم در جدول ریتینگ هفتگی ، نتیجه قسمت قبل بود.

اما در قسمت قبلی چه گذشته بود ؟

در حالی که تمام پیکان ها در حادثه مجروح شدن لیلا و آسیا به درین اشاره می کنند، درین به دلیل گذشته اش  ، حتی نمی تواند نزدیک ترین بستگانش را نسبت به بی گناهی خود متقاعد می کند. در حالی که اتفاقات همه را شوکه کرد، واکنش علی و ولکان به ارس بسیار تند خواهد بود.

ظاهر مجروح لیلا، نویدبخش به هم خوردن تعادل ها و همکاری های جدید است. پاسخ آسیا به ارس و همچنین پاسخ به افزایش تنش در جبهه های ولکان و علی، چالش های زیادی به همراه دارد.

سریال بی صداقت قسمت ۴۵ نماشا

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا