سن پله

سن پله

سن پله

سن پله

در گذشت پله مردن پله شایعه واقعیت مرد پله پله فوت کرد چرا مرد دلیل فوت کردن پله فوتبال پله چرا مرد در گذشت خبر فوتبال برزیل


شایعه | پله اسطوره فوتبال جهان در سن ۷۶ سالگی درگذشت

خبر فوت پله تکذیب شد

پله، که اسم اصلی وی “ادیسون آرانتز دو ناسیمنتو” می باشد به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال به شمار می رود و از وی به عنوان یکی از قهرمانان برزیل نام برده می شود. وی در ۱۶ سالگی وارد تیم ملی فوتبال برزیل شد و در سه برد جام جهانی این کشور حضور داشته است. پله همچنین تاکنون رکورد گلزن‌ترین گلر تیم ملی فوتبال برزیل را داراست.

ادسون آرانتس دو ناسیمنتو به پله زادهٔ ۲۳ اکتبر ۱۹۴۰ در ترس کوراسائویس بازیکن سابق تیم ملی فوتبال برزیل است. پله در دوران بازیکنی خود سه جام جهانی را کسب کرد و رکوردهای بسیاری را شکست از جمله اولین بازیکنی که ۱۰۰۰ گل به ثمر رساند.

سایت باعلم » ورزشکاران

«پله» ۵۰ سال از فوتبال عصر خود جلوتر بود!

ادسون آرانتس دو ناسیمنتو ملقب به پله اسطوره تکرار نشدنی دنیای فوتبال است که موفق شد در سن ۱۷ سالگی به همراه برزیل قهرمان جام جهانی شود ……

ادسون آرانتس دو ناسیمنتو ملقب به «پله» اسطوره تکرار نشدنی دنیای فوتبال است که موفق شد در سن ۱۷ سالگی به همراه برزیل قهرمان جام جهانی شود. تمام تکنیک هایی که امروزه از ستاره های دنیای فوتبال میبینیم، پله توانسته بود پنجاه سال قبل آن ها را انجام دهد و در این ویدیو مقایسه ای بین تکنیک های ستاره های امروزی و پله را خواهید دید.

سن پله

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا