تکرار سریال ستایش ۱

تکرار سریال ستایش ۱

تکرار سریال ستایش ۱

تکرار سریال ستایش ۱

زمان پخش و تکرار سریال ستایش ۱ از شبکه آی فیلم فارسی و ساعت دقیق بازپخش فصل اول سریال «ستایش» را در مجله پیک نت ببیینید.


زمان پخش و تکرار سریال ستایش ۱ از شبکه آی فیلم

mohammad می ۶, ۲۰۲۲ اخبار نظری بدهید

سریال ستایش ۱ با بازی نرگس محمدی و مهدی پاکدل، قرار است بعد از اتمام مجموعه تلویزیونی آنام از شبکه آی فیلم پخش شود و علاقه مندان این سریال تلویزیونی می توانند در ساعت های تعیین شده به تماشای آن بپردازند.

زمان پخش و تکرار سریال ستایش ۱ از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی «ستایش ۱» از روز چهارشنبه (۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱)، جایگزین سریال آنام در شبکه آی فیلم خواهد شد.

این سریال به کارگردانی سعید سلطانی در سال ۱۳۸۹ تولید شده است.

داستان سریال درباره ی دختر جوانی به نام ستایش است که از خانواده مذهبی می باشد، در گیر و دار گریز برادرش محمد از خدمت سربازی و خروج او از ایران، به هم خدمتی برادرش طاهر فردوس دل می‌‌ بندد. اما با کشته شدن محمد هنگام فرار و …

داریوش ارجمند، جمشید مشایخی، نرگس محمدی، گوهر خیراندیش، مهدی پاکدل، سیما تیرانداز، حدیث میرامینی، رامسین کبریتی، فریبا نادری و شیوا خنیاگر از جمله هنرمندانی اند که در این سریال به هنرمندی پرداخته اند.

ساعت پخش

سریال ستایش ۱ هر شب (به جز پنجشنبه ها) ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه آی‌ فیلم می‌ رود و تکرار آن روز بعد در ساعت‌ های ۶:۰۰ و ۱۴:۰۰ پخش خواهد شد.

زمان دقیق پخش و تکرار سریال ستایش ۱ از شبکه آی فیلم خلاصه داستان

در این مطلب، توضیحاتی درباره زمان دقیق پخش و تکرار سریال ستایش از شبکه آی فیلم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران همراه با خلاصه داستان این سریال تلویزیونی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. ” سریال ستایش ” به کارگردانی سعید سلطانی و به تهیه کنندگی آرمان زرین کوب و به نویسندگی سعید مطلبی ، در سه فصل تهیه و تولید شده است. شاید بد نباشد که بدانید بانی و طراح این سریال تلویزیونی، ایرج قادری بوده است! البته لازم به بیان است در ساخت این سریال تلویزیونی از فیلم سینمایی ” واکنش پنجم ” به کارگردانی تهمینه میلانی اقتباس‌ های فراوانی شده‌ است.

فیلم سینمایی ” واکنش پنجم ” به کارگردانی تهمینه میلانی و به نویسندگی مهرنوش خرسند و به تهیه‌ کنندگی محمد نیک‌ بین ، محصول سال ۱۳۸۱شمسی می باشد.

درباره سریال ” ستایش ” بد نیست بدانید تولید فصل اول آن از سال ۱۳۸۸ شمسی آغاز شد و در سال ۱۳۹۰ شمسی به پایان رسید؛ پخش آن از ۱۲ آذر ماه سال ۱۳۸۹ شمسی آغاز شد و در ۶ آبان ماه سال ۱۳۹۰ شمسی به پایان رسید. تولید فصل دوم از سال ۱۳۹۱ شمسی آغاز شد و سال ۱۳۹۲ شمسی به پایان رسید؛ پخش سری دوم از ۲۷ دی ماه سال ۱۳۹۲ شمسی آغاز شد و در ۲۴ مرداد ماه سال ۱۳۹۳ شمسی به پایان رسید. تولید فصل سوم پس از ۵ سال در سال ۱۳۹۷ شمسی آغاز شد و تصویربرداری آن در پایان همان سال به پایان رسید و از ۲۲ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ شمسی تا ۷ آبان ماه سال ۱۳۹۸ شمسی به روی آنتن شبکه سه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران رفت.

از جمله بازیگرانی که در فصل اول سریال ” ستایش ” به ایفای نقش پرداختند می توان به داریوش ارجمند ، محمود عزیزی ، مهدی پاکدل ، محمد مهدی سلوکی ، سیما تیرانداز ، زنده یاد جمشید مشایخی ، گوهر خیراندیش ، نرگس محمدی ، شیوا خنیاگر ، کریم قربانی ، زهرا سعیدی ، مهدی میامی ، مهوش وقاری ، ناصر گیتی‌ جاه ، زنده یاد کاظم افرندنیا ، فرحناز منافی ظاهر ، رضا ایرانمنش ، محمد عمرانی ، آزیتا لاچینی و مریم بوبانی اشاره کرد.

خلاصه داستان سریال ستایش

” ستایش ” داستان دختر جوانی به همین نام است که برای نجات برادر خود از خطری که در پی فرار از خدمت سربازی او را تهدید می‌کند، به دوست برادر خود ” طاهر فردوس ” پناه می‌ برد. طاهر با تمهیداتی ” محمد ” ، برادر ستایش را راهی مرز می‌ کند تا از کشور خارج شود؛ اما ” محمد ” در مرز کشته می‌ شود و طاهر به زندان می‌ افتد! طاهر با رضایت خانواده محمد از زندان آزاد می‌ شود و…

زمان دقیق پخش و تکرار سریال ستایش از شبکه آی فیلم

فصل اول سریال ” ستایش ” از روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ شمسی، هر شب در ساعت ۲۳ از شبکه آی فیلم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود. بازپخش آن نیز در ساعت‌ های ۰۷:۰۰ و ۱۵:۰۰ خواهد بود.

تکرار سریال ستایش ۱

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا