استیکر واتساپ متحرک

استیکر واتساپ متحرک

استیکر واتساپ متحرک

استیکر واتساپ متحرک

StickerKade – Animated Stickers | استیکر خنده دار متحرک واتساپ | استیکر خنده دار واتساپ | animated sticker Funny | استیکر متحرک مدرن | WhatsApp Farsi Sticker | استیکرهای متحرک و ثابت واتساپ | WhatsApp pentol Animated Sticker | Romantic Stickers 2020 ❤️ WAStickerApps Romantic | WhatsApp cat animated sticker | استیکر خنده دار(واتساپ،تلگرام) | WhatsApp animated sticker | استیکر خنده دار | استیکر دخترانه واتساپ و تلگرام | New WAStickerApps Flowers 🌹Roses Stickers 2020 | WhatsApp Romantic Animated Sticker | استیکر عاشقانه واتساپ | ساخت استیکر – استیکر واتساپ-استیکر | استیکر واتساپ -استیکر متحرک واتساپ | استیکر های واتساپ | WhatsApp Sticker Plus | استیکر مذهبی واتساپ | استیکرهای متحرک | Sticker Maker


استیکر متحرک واتساپ

Dow load a d I s all housa ds of f ee a d paid A d oid apps i I a .

The mos popula A d oid AppS o e fo Pe sia speake s

آموزش ساخت استیکر متحرک واتساپ در اندروید و ایفون مرحله به مرحله

استیکرها یک لایه سرگرمی اضافی به مکالمات Wha sApp ما اضافه می‌کنند. اگرچه حالا می‌توان استیکرهای جدید را به واتساپ اضافه کرد، ولی قبلا استیکرهای متحرک سفارشی امکان‌پذیر نبود. با این حال، واتس اپ اکنون به شما امکان می دهد استیکرهای متحرک سفارشی را با آخرین به روز رسانی به واتس اپ وارد کنید. این بدان معناست که می توانید از هر ویدیو یا GIF برای ایجاد استیکرهای متحرک خود استفاده کنید. ما در این مقاله از سلام دنیا، به آموزش ساخت استیکر متحرک واتساپ پرداخته‌ایم. 

چگونه استیکر متحرک واتساپ بسازیم

ایجاد استیکرهای متحرک واتس اپ در اندروید

Wha sApp به شما اجازه نمی‌دهد استیکرهای شخص ثالث متحرک را مستقیماً اضافه کنید. برای انجام این کار باید از برنامه‌های شخص ثالث کمک بگیرید. برای ساخت استیکرهای متحرک برای واتس اپ، از برنامه S icke Make استفاده می‌کنیم.

دانلود واتساپ و نصب آن

۱٫  اپلیکیشن S icke make را روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید.

دانلود برنامه ساخت استیکر S icke make واتساپ برای اندروید

۲٫ برنامه را اجرا کنید و روی «C ea e a ew s icke pack» کلیک کنید.۳٫ یک نام برای بسته استیکر خود تایپ کنید و نام خود را وارد کنید. دکمه C ea e را بزنید.۴٫ روی بسته استیکری که به تازگی ایجاد کرده اید ضربه بزنید تا استیکرهای متحرک به آن اضافه کنید.۵٫ روی کادر اول ضربه بزنید و از منو، گزینه Selec file را انتخاب کنید.۶٫ ویدیو یا فایل GIF را که می خواهید از آن استیکر بسازید را انتخاب کنید. برنامه به طور خودکار GIF یا ویدیو را فشرده می کند و یک استیکر از آن میسازد.۷٫ به همین ترتیب، روی کادرهای دیگر در مرحله ۵ ضربه بزنید تا سه برچسب متحرک به بسته استیکر اضافه کنید.۸٫ پس از افزودن حداقل ۳ استیکر، دکمه افزودن به Wha sApp را در پایین فشار دهید.

۹٫ یک چت در واتس اپ راه اندازی کنید و پنل استیکر را باز کنید. استیکرهای متحرک تازه ایجاد شده را در آنجا خواهید یافت. برای ارسال فقط روی برچسب ضربه بزنید.

بعداً می‌توانید با تکرار مراحل بالا، استیکرهای متحرک واتس‌اپ بیشتری را به همان بسته استیکر اضافه کنید. حتی می‌توانید آیکون بسته استیکر را که در واتساپ نشان داده می‌شود، با ضربه زدن روی نماد T ay در حین افزودن استیکرهای متحرک تغییر دهید.

حتما بخوانید: ساخت استیکر واتساپ با عکس شخصی

درست کردن استیکر در واتساپ

ساخت استیکر متحرک واتس اپ در آیفون

برای کاربران آیفون، مراحل تقریباً مشابه است. با این حال، برای ایجاد استیکرهای متحرک واتس اپ با استفاده از آیفون خود باید از یک برنامه متفاوت استفاده کنید. در اینجا ما از برنامه S icke Make S udio استفاده می‌کنیم. روش زیر را برای وارد کردن استیکرهای متحرک سفارشی به Wha sApp در آیفون را دنبال کنید.

۱٫  برنامه S icke Make S udio را در آیفون خود نصب و باز کنید.

دانلود برنامه S icke Make S udio

۲٫ بسته استیکر و نام نویسنده را در کادرهای داده شده وارد کنید. دکمه C ea e را بزنید تا ذخیره شود.۳٫ روی بسته استیکر تازه ایجاد شده ضربه بزنید.۴٫ کادرهای مختلفی را خواهید دید. روی کادر اول ضربه بزنید و از منو، Files را انتخاب کنید.۵٫ به ویدیو یا فایل GIF بروید و آن را انتخاب کنید. به همین ترتیب، برچسب های دیگری را به بسته اضافه کنید.۶٫ هنگامی که حداقل ۳ استیکر متحرک در بسته دارید و یک نماد T ay به طور خودکار تولید می‌شود، روی Add o Wha sApp ضربه بزنید.

۷٫ در صورتی که نماد T ay خالی به نظر می رسد، روی آن ضربه بزنید. در غیر این صورت هنگام افزودن بسته استیکر به واتس اپ با مشکلاتی مواجه خواهید شد. یک نماد T ay از تصاویر خود انتخاب کنید.

حتما بخوانید: ترفندهای فرستادن فایلهای سنگین با واتساپ

۸٫ یک پاپ آپ ظاهر می شود که از واتس اپ می خواهد باز شود. روی Okay ضربه بزنید.۹٫ برای وارد کردن استیکرهای متحرک به واتس اپ، روی Save در پنجره پاپ آپ ضربه بزنید. استیکرهای متحرک سفارشی شما آماده استفاده در واتس اپ در آیفون شما هستند.

نحوه حذف استیکرهای متحرک سفارشی از Wha sApp

اگر می‌خواهید بسته استیکر متحرک (یا هر بسته استیکر سفارشی دیگری) را از Wha sApp در تلفن iPho e یا A d oid خود حذف کنید، این مراحل را دنبال کنید:

۱٫ هر چت Wha sApp را در تلفن اندروید یا آیفون خود باز کنید.۲٫ به صفحه استیکر بروید از جایی که استیکرها را به چت خود اضافه می کنید. روی نماد افزودن ( ) ضربه بزنید.۳٫ روی My S icke s ضربه بزنید.۴٫ در آیفون، روی Edi در بالا ضربه بزنید و نماد قرمز Remove را در کنار بسته ضربه بزنید.۵٫ روی Do e ضربه بزنید.۶٫ در اندروید، روی نماد حذف در کنار بسته استیکری که می‌خواهید حذف کنید ضربه بزنید.امیدواریم توانسته باشید استیکرهای مورد علاقه خود را به واتس اپ وارد کنید. همانطور که حدس زده‌اید با استفاده از همین مراحل می‌توانید استیکرهای متحرک را از اپلیکیشن‌های مورد علاقه خود مانند تلگرام، فیس بوک مسنجر و … وارد کنید. کافیست استیکرهای متحرک را با فرمت GIF یا ویدئو دانلود کنید و مطابق مراحل بالا وارد کنید. وقتی صحبت از GIF به میان می‌آید، می توانید آنها را از تصاویر ثابت موجود در گالری گوشی خود بسازید و سپس آنها را به عنوان یک استیکر متحرک به Wha sApp صادر کنید.

آموزش ساخت گیف در واتس اپ 

ایجاد استیکر گیف متحرک در واتس اپ به آسانی دانلود آنها نیست (با استفاده از مراحل فوق). می توانید از ابزارهای وب شخص ثالث مانند ezgif استفاده کنید.

۱٫ مرورگر خود را باز کنید و به وب سایت ezgif بروید: h ps:ezgif.com2. گزینه «Gif Make » را انتخاب کرده و دکمه «Choose Files» را بزنید۳٫ رسانه ای را که می خواهید استیکر گیف از آن بسازید آپلود کنید۴٫ برای حذف پس‌زمینه از رسانه، پایین بکشید و روی «do ‘ slack f ames» کلیک کنید۵٫ در صورت تمایل کیفیت را تنظیم کنید و گزینه Make WebP را انتخاب کنید۶٫ اندازه فایل را تنظیم کرده و روی گزینه Resize image کلیک کنید۷٫ اگر این کار را در تلفن هوشمند انجام می‌دهید، طولانی فشار دهید، یا روی دسکتاپ کلیک راست کنید تا تصویر را دانلود کنید. اگر از رایانه شخصی استفاده کرده اید، برچسب گیف متحرک باید در تلفن کپی شود.

حتما بخوانید: نحوه بکاپ گرفتن از واتساپ

۸٫ اکنون از دوست خود بخواهید استیکری را بفرستد که در گالری واتس اپ شما نیست.۹٫ استیکر گیف واتس اپ را که اخیراً ایجاد کرده اید، فایل استیکر جدید را جایگزین کنید. برای این کار، به فایل منیجر گوشی خود مراجعه کنید – حافظه داخلی – رسانه واتساپ – استیکرهای واتساپ – فایل را بر اساس تاریخ به ترتیب مرتب کنید تا فایل استیکر را در بالا داشته باشید – استیکر را به مدت طولانی انجام دهید. فشار دهید. به اشتراک گذاشته شده – تغییر نام را انتخاب کنید و کل نام فایل را کپی کنید.۱۰٫ به عقب برگردید و فایل سفارشی خود را پیدا کنید و نام آن را با متنی که به تازگی کپی کرده اید تغییر دهید. سپس استیکر را کپی کنید و به Wha sApp Media – Wha sApp S icke s – مراجعه کنید و آن را Pas e کنید.۱۱٫ در آخرین اپلیکیشن واتس آپ را ببندید و بکشید را پاک کنید. دفعه بعد که واتس اپ را باز می کنید، استیکری که دوستتان به اشتراک گذاشته شده است با برچسب گیف سفارشی شما جایگزین می شود.استیکرهای واتساپ برچسب ها را برای استفاده در آینده در لایبرری خود ذخیره کنید. روند خسته کننده ایجاد استیکر گیف واتس اپ سفارشی فقط برای کاربران واتس اپ در اندروید در دسترس است. کاربران آیفون در حال حاضر نمی توانند استیکر گیف سفارشی بسازند.

سخن آخر 

در این مقاله به شما آموزش دادیم که چطور استیکرهای سفارشی واتساپ را در آیفون و اندروید بسازید. امیدواریم این آموزش مفید بوده باشد و بتوانید استیکرهای مورد علاقه خود را درست کنید. آموزش ساخت گیف در واتساپ هم به همان سادگی است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را به شکل gif یا به شکل ویدئو آماده کنید. 

مقالات مرتبط:

آموزش قفل کردن واتساپ با اثر انگشت یا (Face ID) در ایفون و اندروید

حذف اکانت واتساپ، اموزش تصویری دیلیت اکانت واتساپ

استیکر واتساپ متحرک

  • مطلب جدید
  • 6 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا