سریال بی صداقت قسمت۴۴

سریال بی صداقت قسمت۴۴

سریال بی صداقت قسمت۴۴

سریال بی صداقت قسمت۴۴

قسمت ۴۴ سریال بی صداقت Sadakatsiz ، درین در نوک پیکان اتهام قرار دارد و به دلیل گذشته اش کم تر کسی به او باور دارد …


قسمت ۴۴ سریال بی صداقت Sadaka siz

قسمت ۴۴ سریال بی صداقت Sadaka siz ، درین در نوک پیکان اتهام قرار دارد و به دلیل گذشته اش کم تر کسی به او باور دارد …

قسمت ۴۴ سریال بی وفا Sadaka siz که تیزر آن را می توان از این لینک به طور کامل تماشا کرد، باز هم درین مسئول اتفاقی که برای لیلا و آسیا افتاد ، شناخته میشود ! اگرچه درین توضیح می دهد که دستی در این کار ندارد، اما هیچکس او را باور نمی کند! وضعیت سلامت آسیا در حال بهبود است، اما این سوال که لیلا را چه کسی زده موضوع کنجکاویست ! ، فسمت جدید چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰ به وقت محلی از کانال دی پخش خواهد شد ،

تیزر قسمت ۴۴ را از این لینک تماشا کنید

ریتینگ کلی نا امیدکننده بود ، سریالی که برای مدت ها در لیست ۵ عنوان برتر هفته بود حالا در جایگاه یازدهم قرار گرفت. بخشی از مخاطبان سریال از روند داستان نامید شدند و از تماشای ادامه ” بی صداقت ” صرف نظر کردند.

اما در قسمت قبلی چه گذشته بود ؟

آیا آسیه با فدا کردن ، فداکاری جدیدی برای پسرش خواهد کرد؟ یا حاضر است به ارس «بله» بگوید؟

آسیه زمانی که علی و ولکان به خانه ارس می آیند و شاهد پیشنهاد ازدواج هستند، خود را در بن بست می بیند. در حالی که لیلا هنوز نتوانسته به این پیشنهاد پاسخ دهد، دست نکشیدن لیلا از ارس با وجود طلاقش همه چیز را به بن بست می رساند.

در حالی که لیلا در نقشه جدیدش با نامی غافلگیرکننده همراه می شود، اتفاقی رخ می دهد که رابطه بین درین و ولکان را پیچیده می کند. در حالی که علی به مادرش واکنش نشان می دهد و به پدرش نزدیک می شود، آیا آسیه با فدا کردن خود برای پسرش، فداکاری جدیدی انجام می دهد؟ یا حاضر است به ارس «بله» بگوید؟

سریال بی صداقت قسمت۴۴

  • مطلب جدید
  • 6 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا