دلیل جدایی پیکه و شکیرا

دلیل جدایی پیکه و شکیرا

دلیل جدایی پیکه و شکیرا

دلیل جدایی پیکه و شکیرا

برای اولین بار پس از انتشار شایعات جدایی جرارد پیکه و شکیرا، این دو امروز باهم دیده شدند.


پیکه در کنار شکیرا؛ پایان شایعات جدایی؟ (عکس)

برای اولین بار پس از انتشار شایعات جدایی جرارد پیکه و شکیرا، این دو امروز باهم دیده شدند.

به گزارش ورزش سه، بعد از کلیپ رسمی جام جهانی ۲۰۱۰ در آفریقای جنوبی بود که جرارد پیکه و شکیرا رابطه خود را آغاز کردند و حالا بعد از بیش از یک‌دهه، این خواننده مشهور به همسر اسپانیایی خود مشکوک شده است. ‌اقامت جرارد پیکه در آپارتمان قدیمی‌اش در بارسلونا شایعات مشکلات بین این ستاره اسپانیایی و شکیرا را تقویت کرده است. 

همچنین شکیرا اغلب تصویری از خود در کنار جرارد پیکه را در پروفایل اینستاگرام خود به اشتراک می‌گذارد، اما از تاریخ ۲۱ مارچ این روند تغییر کرده و تها عکسی از خود خواننده در قسمت پروفایل قرار گرفته است. اما اخبار حاکی از آن است که شکیرا متوجه شده جرارد پیکه با زن دیگری ارتباط دارد و به همین دلیل احتمالا به‌زودی خبر جدایی این دو نفر منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد جرارد پیکه با ریکی پویج، بازیکن جوان بارسلونا چندین بار در کلوپ‌های شبانه حاضر شده و شکیرا نیز متوجه این موضوع شده است. گفتنی است جرارد پیکه و شکیرا دو فرزند هفت و ۹ ساله دارند.

رسانه‌های اسپانیایی حتی امروز خبر حمله عصبی شکیرا و انتقال او به یک کلینیک در بارسلونا را نیز گزارش دادند. اتفاقی که شنبه گذشته رخ داده بود. در اوج شایعات، شکیرا و پیکه ساعاتی پیش باهم دیده شدند. هر دو در ماشین و نزدیکی منزل‌شان حضور داشتند و مادر این خواننده، نیدیا دل کارمن ریپول هم در صندلی عقب نشسته بود. باید دید این به معنای پایان اختلاف و آشتی این زوج است یا خیر.

دلیل جدایی پیکه و شکیرا: زوج جنجالی پس از خیانت جدا شدند

به گزارش دیلی فوتبال؛ پیکه و شکیرا رسما جدایی خود را اعلام کردند.

در بیانیه مشترک پیکه و شکیرا پس از جدایی آمده است: ما بابت انتشار این خبر متاسفیم اما تایید می کنیم که از یکدیگر جدا خواهیم شد؛ به دلیل اینکه فرزندانمان اولویت ما هستند از رسانه ها و مردم می خواهیم که به حریم خصوصی ما احترام بگذارند.

دلیل جدایی پیکه و شکیرا

چندی پیش ماجرای خیانت جرارد پیکه به شکیرا و رابطه جنسی این بازیکن با مادر گاوی، همبازی اش در بارسلونا به یکی از موضوعات داغ در شبکه های اجتماعی تبدیل شد.

دلیل جدایی زوج جنجالی پیکه و شکیرا اما رابطه این بازیکن با مادر گاوی نبوده و پای یک دختر دانشجوی ۲۰ ساله ساکن کاتالان که به صورت پاره وقت و به عنوان مهماندار در مهمانی ها فعالیت دارد در میان بوده است.

شکیرا از رابطه پنهانی جرارد پیکه با این دختر دانشجو با خبر شده و همین موضوع علت اصرار این خواننده پرطرفدار بر جدایی از مدافع بارسلونا بود.

شکیرا اکنون به همراه فرزندانش در ایبیزا ساکن است و پیکه در یک آپارتمان زندگی می کند تا تکلیف حضانت فرزندان آنها مشخص شود.

دلیل جدایی پیکه و شکیرا

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا