مصدومیت امباپه

مصدومیت امباپه

مصدومیت امباپه

مصدومیت امباپه

شکست برابر تیم ملی دانمارک تنها اتفاق بد شب گذشته برای تیم ملی فرانسه نبود.


بدشانسی فرانسوی‌ها؛ واران و امباپه مصدوم شدند

شکست برابر تیم ملی دانمارک تنها اتفاق بد شب گذشته برای تیم ملی فرانسه نبود.

به گزارش ورزش سه، تیم ملی فرانسه شب گذشته در اولین دیدارش در لیگ ملت‌های اروپا به مصاف دانمارک رفت و با نتیجه ۱-۲ برابر این تیم شکست خورد. امباپه از ابتدای بازی در ترکیب ثابت تیم ملی کشورش به میدان رفت اما مجبور شد در ابتدای نیمه دوم جایش را به کریستوفر انکونکو بدهد، چرا که در دقایق پایانی نیمه اول دچار مصدومیت شد و قادر به ادامه حضور در میدان نبود. زمانی که این بازیکن به زمین افتاد، از واکنش‌های او به خوبی مشخص بود که مصدومیتش به حدی جدی است که قادر به ادامه بازی حداقل در این دیدار نخواهد بود و گای استفان، کمک مربی فرانسه، که در نبود دیدیه دشان هدایت این تیم را برعهده داشت، پس از بازی اعلام کرد که شدت مصدومیت امباپه باید ارزیابی شود. 

او پس از بازی در گفتگو با خبرنگاران در این باره اظهار داشت:« کیلیان دچار مشکلی از ناحیه زانو شده است. من از شرایط دقیق این مصدومیت اطلاعی ندارم و او باید به زودی تحت آزمایش‌های پزشکی قرار بگیرد.»

اما او تنها بازیکنی نبود که به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد و رافائل واران نیز دیگر بازیکن این تیم بود که در دقیقه ۶۱ بازی دیگر نتوانست به حضور در ترکیب تیمش ادامه دهد. این مدافع فرانسوی فصل چندان خوبی را در ترکیب منچستریونایتد پشت سر نگذاشت و اولین فصل حضورش در اولدترافورد تحت تاثیر مصدومیت طولانی مدتش قرار گرفت تا تنها ۲۲ بازی برای این تیم انجام دهد. استفان پس از بازی مصدومیت او را نیز تایید کرده و گفت:« رافائل دچار مصدومیت ماهیچه و همسترینگ شده است. او احساس درد داشت. این بازیکن هم باید مانند امباپه آزمایش‌های پزشکی را انجام دهد.»بازی بعدی تیم ملی فرانسه روز دوشنبه برابر کرواسی برگزار خواهد شد و مشخص نیست که آیا امباپه و واران قادر به همراهی این تیم در این دیدار باشند یا خیر.

گزارش رسانه های فرانسوی

مصدومیت امباپه؛ زنگ خطر برای پی اس جی؟

به فاصله ۲۷ روز تا بازی با رئال، کیلیان امباپه دچار مصدومیت همسترینگ پای چپ شده است.

به گزارش ورزش سه، تنها ۲۷ روز به بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان بین پی اس جی و رئال باقیمانده است. چشم امید پی اس جی به بازگشت نیمار از مصدومیت و درخشش لیونل مسی و کیلیان امباپه در آن دیدار است ولی ستاره برزیلی همچنان دوران ریکاوری را طی می کند و امباپه هم برای دومین روز متوالی در تمرین حضور نداشت.

طبق ادعای رادیو مونته کارلو، امباپه در جریان بازی با برست دچار مصدومیت همسترینگ پای چپ شده و فعلا زیر نظر پزشکان قرار دارد. مصدومیتی که به نظر جدی نیست ولی این احتمال وجود دارد که برای دوری از هر ریسکی، امباپه یکشنبه برابر رنس به میدان نرود. 

این منبع نوشته است که امباپه همچنان کمی درد دارد و در حال فیزیوتراپی است تا هر چه سریع تر به میادین برگردد. قرار است تا جمعه تیم پزشکی پی اس جی در مورد آخرین شرایط او اظهارنظر کند و مشخص می شود که مصدومیت او جدی است یا خیر.

مصدومیت امباپه

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا