شرایط بیمه عمر ایران

شرایط بیمه عمر ایران

شرایط بیمه عمر ایران

شرایط بیمه عمر ایران

ارزیابی انواع بیمه عمر ایران مثل بیمه بازنشستگی و بیمه عمر ایران برای کودکان، شرایط آن، مزایا و معایب، پوشش‌ها و نحوه محاسبه در سال ۹۸


پخش آنلاین ویدئو
لینک دانلود
https://bimeiran4576.com/wp-content/uploads/2021/05/01.mp4
لینک دانلود

هر آنچه از بیمه عمر ایران باید بدانید

اطلاع داشتن از همه جوانب بیمه عمر برای فردی که به دنبال خرید بیمه عمر است شاید کار سختی به نظر بیاید، انتخاب شرکت بیمه و مشخص کردن شرایط بیمه‌­ای در هر شرکت می ­تواند تاثیر فراوانی در انتخاب شما داشته باشد. بیمه عمر ایران یکی از شرکت‌هایی می‌باشد که انتخاب بسیاری از بیمه شده های عمر است. در این نوشته به بررسی بیمه نامه‌های عمر ایران خواهیم پرداخت.

بیمه عمر ایران چیست؟

بیمه ایران در کنار انواع خدمات بیمه‌ای خود مثل بیمه بدنه ایران، ثالث و … دارای چندین طرح برای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری است. در واقع بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ایران بیمه‌نامه‌ای است طولانی مدت که بیمه‌گذار در کنار سرمایه‌گذاری ارزشمند  از پوشش‌های قابل توجهی نیز برخوردار می‌شود. در ادامه تمامی امکانات و طرح‌های این بیمه نامه بررسی خواهد شد اما قبل از آن بد نیست مختصری از شرکت بیمه ایران بدانیم:

شرکت بیمه ایران از آذر ۱۳۱۴ در صنعت بیمه ایران شروع به کار کرد. اولین نمایندگی های بیمه ایران در سال اول در شهرهای مشهد، اصفهان، همدان، اهواز و بوشهر تاسیس شد. اکنون با گذشت ۸۴ سال از تاسیس این شرکت، بیمه ایران  با دارا بودن ۲۰۵ شعبه فعال و مجتمع خدمات‌ بیمه‌ای در سراسر کشور و ۱۲ شعبه و نمایندگی در خارج از کشور و با داشتن بیش از ۳۷۷۰ دفتر نمایندگی حقیقی و ۱۵۶ نماینده حقوقی تحت عنوان شرکت خدمات بیمه ای (در مجموع ۴۲۵۶ نمایندگی، کارگزار و شرکت خدمات بیمه‌ای )، بزرگترین شبکه عرضه بیمه در کشور را در اختیار دارد. همچنین بیمه ایران با داشتن ۳۲ درصد از سهم بازار بیمه کشور بیشترین سهم را در ارائه بیمه دارد.

مشاوره و خرید بیمه عمر ایران

انواع بیمه عمر ایران

از جمله شرکت‌­های بیمه‌­ای که تنوع بسیار زیادی در ارائه بیمه نامه‌های عمر دارد بیمه عمر ایران است که در طرح ­های مختلف فرآ­یند سرمایه گذاری و پوشش‌­های بیمه‌ای را برای بیمه گذاران ارائه می‌کند. البته شرایط بیمه عمر ایران در طرح‌های مختلف بیمه متفاوت می‌باشد که در ادامه به بررسی انواع بیمه‌های عمری که بیمه عمر ایران ارائه می‌کند می‌پردازیم:

مطلب مرتبط: با انواع بیمه عمر و سرمایه‌گذاری آشنا شوید

۱- بیمه عمر مان ایران

یکی از جدیدترین طرح‌های بیمه ای است که بیمه عمر ایران ارائه می‌کند. بیمه عمر مان علاوه بر اندوخته ساز بودن پوشش‌های بیمه‌ای کاملی نیز دارد. شرایط بیمه عمر ایران در این طرح  بسیار جامع می‌باشد و اگر فردی بخواهد یکی از به روزترین بیمه نامه‌های عمر را خریداری نماید یکی از بهترین گزینه می‌تواند باشد. اطلاعات کامل را در مطلب بیمه عمر مان مطالعه کنید.

۲- بیمه جامع زندگی

یکی از طرح‌هایی که در سال های قبل توسط بیمه عمر ایران ارائه می‌شود، بیمه جامع زندگی می‌باشد که در حال حاضر توسط شرکت بیمه ایران دیگر قابل ارائه نمی‌باشد.

۳- بیمه عمر و بازنشستگی ایران

امکان دریافت بازنشستگی در پایان قرارداد بیمه عمر از طرح‌های جدید بیمه عمر ایران است که فرد با انتخاب این طرح می‌تواند از مزایای بیمه عمر و بازنشستگی ایران استفاده کنید. داشتن پشتیبان مالی برای فرزندانمان در زمانی که نیازمند این سرمایه هستند از دل نگرانی‌های بسیاری از خانواده‌ها می‌باشد. با داشتن این بیمه نامه امکان استفاده از چنین سرمایه‌ای برای هزینه‌های تحصیل و یا شروع یک کار تازه برای شما فراهم می‌‌شود.

۴- بیمه ازدواج جوانان ایران

جبران هزینه­‌های ازدواج می‌تواند یکی از دردسرهای مالی باشد که نگرانی زیادی را برای جوانان ممکن است ایجاد کند. با داشتن بیمه عمر ازدواج جوانان می‌توانید از سرمایه بیمه نامه خود برای جبران هزینه‌های ازدواجتان استفاده کنید.

۵- بیمه زنان خانه دار بیمه ایران

حمایت مالی از زنان خانه دار می­‌تواند انگیزه مهمی برای خرید بیمه عمر ایران باشد، چراکه با داشتن بیمه زنان خانه دار ایران می‌توانید از سرمایه پایان قرارداد برای استفاده از برخی مزایای بیمه عمر زنان خانه دار کمک بگیرید.

۶- بیمه عمر ایران برای کودکان

با گسترش فرهنگ بیمه نامه های عمر در سال های اخیر بیشتر خانواده های ایرانی با انتخاب بیمه عمر پس اندازهای اندک ماهانه خود را تبدیل به سرمایه گذاری ارزشمند می‌کنند. با تغییر نوع بیمه نامه‌های عمر و اضافه شدن سرمایه گذاری به پوشش های بیمه ای نگرش های متفاوتی نیز نسبت به موضوع بیمه عمر و مخصوصا تهیه بیمه عمر کودکان ایجاد شده است.

بیمه عمر کودکان ایران همه پوشش‌های بیمه عمر ایران از جمله پوشش فوت عادی، پوشش فوت در اثر حادثه، پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی، پوشش مستمری ازکارافتادگی، پوشش سرمایه امراض خاص، پوشش سرمایه هزینه‌های پزشکی را برای دارندگان این بیمه نامه ارائه می‌کند . کودکان از بدو تولد می‌توانند بیمه عمر ایران داشته باشند و سرمایه گذاری در این بیمه نامه را از زمان تولد شروع کنند.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که بیمه عمر کودکان ایران همانند بیشتر شرکت های بیمه دیگر برای ارائه  برخی از پوشش‌ها دارای شرایط سنی هستند مثلا برای استفاده از پوشش‌های نقص عضو و ازکارافتادگی، پوشش مستمری ازکارافتادگی بیمه شده باید حداقل ۱۸ سال تمام داشته باشد.

۷-بیمه عمر ایران طرح سپاس

طرح سپاس جدیدترین طرح بیمه عمر ایران می باشد که از سال ۱۳۹۸ توسط شرکت بیمه ایران ارائه می‌شود. مهم‌ترین مزیت این بیمه نامه ارائه پوشش‌های بستری و جراحی جداگانه علاوه بر پوشش امراض می‌باشد.

مشاوره و خرید بیمه عمر ایران

تفاوت طرح سپاس بیمه عمر ایران و طرح مان بیمه ایران

جهت مشاوره و خرید انواع بیمه عمر ایران کلیک کنید

نحوه محاسبه بیمه عمر بیمه ایران و جدول آن

برای محاسبه بیمه عمر ایران چندین عامل مهم موثرند که بر میزان سرمایه گذاری در بیمه عمر و هم در برخورداری از پوشش‌های بیمه‌ای می‌تواند اثر گذار باشد. که در ادامه به بررسی همه موارد خواهیم پرداخت:

مطلب مرتبط: نحوه محاسبه بیمه عمر و نکات مهم آن

۱- میزان حق بیمه  پرداختی بیمه نامه عمر ایران

انتخاب حق بیمه عمر پرداختی توسط خود فرد بیمه شده انجام می­‌شود، هر میزان حق بیمه پرداختی شما بیشتر باشد میزان سرمایه گذاری و پوشش‌های بیمه‌ای شما در بیمه عمر بیشتر خواهد شد. به عنوان مثال اگر یک فرد ۳۰ ساله به مدت ۳۰ سال، ماهانه مبلغ ۱۰۰ هزارتومان پرداخت کند در پایان مدت ۳۰ ساله بیمه نامه ، پرداختی وی برای شرکت بیمه حدود ۳۶ میلیون تومان بوده ولی اندوخته بیمه نامه وی تا حدود ۱۷۰ میلیون تومان می‌باشد.

۲- سن بیمه شده

از عواملی که بر روی بیمه نامه عمر ایران موثر است سن بیمه شده است است. هر میزان سن بیمه شده کمتر باشد نتیجه بهتری را خواهید داشت. بازه سنی که می‌تواند بیمه عمر ایران داشته باشد از بدو تولد تا ۶۵ سالگی می‌باشد، و در واقع بر اساس شرایط بیمه عمر ایران مجموع سن بیمه شده و بیمه گذار نباید بالاتر از ۷۰ سال باشد.

تفاوت در بیمه نامه های یک فرد ۱۰ ساله و ۴۰ ساله در میزان اندوخته بیمه نامه عمر می‌باشد، اگر هر دو فرد حق بیمه یکسان پرداخت نمایند و شرایط بیمه‌ای یکسان داشته باشند، اندوخته بیمه‌ای متفاوتی خواهند داشت و فرد ۱۰ ساله اندوخته بیشتری نسبت به فرد ۴۰ ساله خواهد داشت، چون این دو سن ریسک بیمه‌ای متفاوتی را دارند، هرچه سن بیمه شده بالاتر می‌رود میزان ریسک بیمه‌ای وی هم بیشتر می‌شود.

۳- مدت بیمه نامه

طول مدت بیمه نامه عمر در واقع مدتی است که پوشش‌های بیمه نامه عمر برای فرد برقرار می‌باشد و فرد می‌تواند از مزایای بیمه عمر ایران در طول مدت ایران استفاده نماید. در بیمه عمر ایران مدت بیمه نامه عمر  می‌تواند تا ۳۰ سال باشد. حداکثر سنی که هر فرد می تواند بیمه عمر داشته باشد تا۶۵ سالگی می باشد یعنی هر فردی از بدو تولد تا این سن می تواند بیمه نامه عمر داشته باشد. بر اساس شرایط بیمه عمر هر میزان مدت بیمه‌نامه طولانی‌تر باشد میزان سرمایه گذاری بیشتری خواهد بود، به عنوان مثال اگر دو نفر که سن یکسان داشته باشند و با حق بیمه یکسان، بیمه نامه عمر داشته باشند، نهایتا بیمه نامه‌ای که مدت طولانی داشته باشد سرمایه گذاری بیشتری هم خواهد داشت.

بیشتر بدانید: با بیمه بدنه ایران آشنا شوید

۴- نحوه پرداخت حق بیمه

انتخاب مدل پرداخت حق بیمه عمر، بر این اساس است که  پرداخت حق بیمه سالانه شما به صورت ثابت باشد یا به صورت درصد افزایشی.در مدل افزایشی بر اساس درخواست فرد بیمه شده هر سال با درصدی مشخص حق بیمه سالانه افزایش پیدا کند تا از نظر سرمایه گذاری ارزشمند شود. این فرآیند بر اساس درخواست خود فرد انجام می­‌شود. بیمه نامه‌ای که روش پرداخت ثابت را انتخاب کرده است تا پایان مدت قرارداد میزان حق بیمه ثابتی را پرداخت می‌کند ولی اگر فردی روش تعدیل افزایش در پرداخت داشته باشد هر ساله با توجه به درصد افزایش انتخابی می‌تواند حق بیمه بیشتری را پرداخت کند. البته روش پرداخت افزایش در پرداخت روی سرمایه گذاری نهایی بیمه نامه موثر است و باعث افزایش در سرمایه گذاری نهایی این بیمه نامه می‌شود.

۵- وام بیمه عمر ایران

دریافت وام بدون نیاز به ضامن از مزایای بیمه عمر ایران است. بر اساس شرایط بیمه عمر ایران هر فرد بیمه شده می‌تواند از انتهای سال دوم از محل اندوخته بیمه عمر خود وام دریافت نماید. میزان وام بر اساس اندوخته بیمه عمر محاسبه می‌شود که برابر با ۹۰ درصد اندوخته این بیمه نامه می‌باشد. میزان سودی که بابت بازپرداخت بیمه عمر پرداخت می‌شود حدود ۴ درصد می‌باشد. در زمانی که فرد از محل اندوخته بیمه نامه عمر خود وام می‌گیرد سایر پوشش‌های بیمه نامه برای فرد همچنان برقرار بوده و فرد می‌تواند در صورت نیاز از همه پوشش‌های خود استفاده نماید. مدت زمان لازم برای انجام کارهای اداری دریافت وام بیمه عمر از زمان ارسال درخواست شما برای دریافت وام تا واریز مبلغ به حساب شما حداکثر تا دو هفته کاری می‌باشد. دریافت وام برای زمانی پیشنهاد می‌شود که فرد بدون نیاز به بازخریدی بخواهد از اندوخته بیمه نامه خود استفاده کند و همه پوشش‌های بیمه‌ای  هم برای وی برقرار باشد.

۶- انتخاب پوشش‌های بیمه‌ای

با توجه به مزایای بیمه عمر که دارای پوشش‌های بیمه‌ای در کنار سرمایه‌گذاری است، انتخاب برخی از پوشش‌ها اختیاری هستند و فرد به انتخاب خود می‌تواند پوشش‌های بیمه‌ای خود را انتخاب کند. البته برخی از پوشش‌ها از قبیل پوشش بیماری‌ها و از کارافتادگی از پوشش‌هایی هستند که برای همه بیمه گذاران عمر توصیه می‌شود که روی بیمه نامه عمر خود داشته باشند.

جدول بیمه عمر ایران

تمامی موارد ذکر شده در بخش‌های بالا را می‌توانید در جدول محاسبه بیمه عمر ایران در تصویر زیر مشاهده کنید. تمامی اطلاعات این جدول برای یک فرد ۳۰ ساله و طی ۳۰ سال پرداخت بیمه عمر محاسبه شده است. ضریب افزایش سالانه حق بیمه ۱۰ درصد در نظر گرفته شده است.

آیا برای خرید بیمه عمر نیاز به مشورت بیشتر دارید؟برای دریافت مشاوره تخصصی کلیک کنید

مزایا و معایب بیمه عمر بیمه ایران

مزایای بیمه عمر ایران

سود بیمه عمر ایران

دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی برای اندوخته تمامی بیمه نامه های عمر پرداخت می‌شود. سود تضمینی، در واقع تضمین بیمه مرکزی می‌باشد که برای بیمه نامه های عمر پرداخت می‌گردد.

سود تضمینی بیمه‌های عمر برای دو سال اول ۱۶ درصد ، دو سال بعد ۱۳ درصد و برای سال های بعد ۱۰ درصد می باشد. سود تضمینی حداقل سودی است که به بیمه نامه‌های عمر پرداخت می شود.

علاوه بر سود تضمینی، سود مشارکتی نیز به اندوخته بیمه نامه های عمر از طرف شرکت بیمه ایران پرداخت می‌گردد که میزان این سود در سال‌های مختلف بیمه ای متفاوت می‌باشد. در جدول زیر می‌توانید میزان سود های مشارکتی که توسط شرکت بیمه ایران از سال ۱۳۹۳ تا کنون به بیمه نامه‌های عمر پرداخت شده را مشاهده نمایید.

سود قطعی بیمه عمر ایران

معایب بیمه عمر ایران

استعلام بیمه عمر ایران به چه صورت است؟

شرکت بیمه ایران برای ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان بیمه نامه‌های عمر این امکان را فراهم کرده که افرادی که بیمه عمر ایران دارند می‌توانند از طریق سامانه بیمه ایران مشاهده سوابق بیمه عمر ایران را مشاهده کرده و یا استعلام بیمه عمر ایران را انجام دهند.  با ثبت نام در بیمه عمر ایران  از طریق سایت بیمه تایم محاسبه آنلاین بیمه عمر ایران برای شما انجام می شود. با آنلاین شدن خدمات بیمه‌ای شرکت بیمه ایران پرداخت بیمه عمر ایران نیز به صورت اینترنتی فراهم شده است.

ثبت نام و خرید بیمه عمر ایران

می‌توانید فرم درخواست خود را برای سامانه بیمه تایم از طریق صفحه خرید بیمه عمر ارسال کنید و درخواست خرید بیمه عمرتان را از سامانه بیمه تایم انجام دهید. کارشناسان بخش عمر، سامانه بیمه تایم با انجام مشاوره کامل بیمه‌ای و انجام مقایسه بین شرکت‌های مختلف بیمه‌ای را برای شما انجام داده و شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر با پوشش‌های و شرایط لازم را همراهی خواهند کرد.

امتیاز شما به این مطلب چند است؟

میانگین امتیاز ۴.۶ ۵. تعداد رای ۱۴۰

خیلی متاسفیم که این مطلب رضایت شما رو جلب نکرد!

لطفا با نظر خودتون مارو در ارتقا این مطلب یاری کنید

چه موردی رو میتونیم در این مطلب بهبود بدیم؟

بیمه عمر ایران

بیمه عمر ایران چیست

بیمه عمر ایران با نام های دیگری از قبیل بیمه زندگی، بیمه آتیه، بیمه عمر مان و … نیز شناخته می شود. بیمه عمر از انواع بیمه های اشخاص است. بیمه عمر با هدف کاهش دغدغه و نگرانی افراد برای آینده طراحی و ارئه شده است. درواقع این بیمه نامه پس اندازی یا شرایط عالی برای آینده محسوب می شود. به سرمایه بیمه عمر سود تضمینی تعلق می گیرد. در بسیاری از موارد سود مشارکت نیز به سود تضمینی افزوده می شود. علاوه بر سرمایه گذاری طلایی، بیمه عمر افراد را از پوشش های بیمه ای بهره مند  می نماید. در بیمه عمر افراد مبلغ معینی را به عنوان حق بیمه پرداخت می نمایند. سپس از سود تضمینی و پوشش های متنوع بیمه ای برخوردار می شوند.

بیمه عمر ایران ویژگیهایی از جمله ” وام بیمه عمر ایران ” و بیمه عمر برای کودکان را برای بیمه گذاران فراهم کرده از اینرو بهترین بیمه عمر از نطر بیمه گذاران می باشد.

نحوه محاسبه بیمه عمر ایران

جهت محاسبه بیمه عمر میتوانید مشخصات درخواستی خو را به شماره تلفن ۰۹۳۹۱۰۶۳۹۴۹ ارسال نمایید. مبالغ محاسبه شده را دریافت نمایید.

در صورت نیاز به مشاوره تلفنی با کارشناسان ما با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۰۶۳۹۴۹

خط ویژه: ۸۸۱۷۷۱۵۵-۰۲۱

صدور انواع بیمه عمر ایران و بیمه عمر ایران مان در نمایندگی جنرال بیمه ایران کد ۴۵۷۶

خدمات بیمه در محل و ارسال کارشناس به کلیه نقاط تهران با تخفیف ویژه جهت بیمه نامه عمر

بیمه عمر ایران مان

بیمه عمر ایران مان نسخه تکمیل شده ای از بیمه جامع زندگی می باشد که به صورت مشترک توسط شرکت سهامی بیمه ایران و شرکت بیمه ایران معین تحت پوشش بیمه ایران در منطقه آزاد کیش طراحی و ارائه شده است.

بیمه مان هم یک نوع پس انداز بوده و هم ویژگی های بیمه عمر را دارا است که از هر سو برای بیمه گزار سودمند خواهد بود. در بیمه زندگی مان ، بیمه گزار علاوه بر مشارکت در سود تضمینی ۸۵ درصدی از سرمایه گذاری به مبلغ اندوخته خود در مواقع لزوم دسترسی خواهد داشت. یکی از مزایای مهم بیمه مان این است که بیمه گزار می تواند کل یا بخشی از اندوخته بیمه نامه خود را پس از اتمام مدت بیمه نامه به صورت یکجا و یا به صورت مستمری مادام العمر دریافت نماید. در مدت قرارداد بیمه نامه نیز ، این امکان برای بیمه گزار وجود دارد که بخشی از ذخیره خود را دریافت کرده و یا به صورت وام بدون ضامن از محل بیمه مان دریافت نماید.

بروشور بیمه مان

دانلود بروشور بیمه مان به صورت پی دی اف

pdf dow load

همه چیز در باره بیمه مان

بیمه عمراز انواع بیمه های زندگی است. این بیمه نامه در کشورهای پیشرفته با استقبال زیادی همراه بوده است و سهم چشمگیری از بازار بیمه را به خود اختصاص داده است. در کشور آلمان افراد حداقل دارای یک بیمه نامه عمر هستند. استقبال از بیمه عمرایران نیز در سال های اخیر رشد روز افزونی داشته است. با این حال نیاز به ارائه اطلاعات شفاف در زمینه‌ی بیمه عمر به مردم  احساس می شود. اطلاعت دقیق و مشاوره بیمه ای ازطریق نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها به بیمه گزاران ارائه می گردد.

مزایای بیمه عمر ایران مان

بیمه عمر ایران مان  علاوه بر ارائه پوشش های بیمه ای بی نظیر در بخش سرمایه گذاری نیز مزایایی را به بیمه گزاران خود ارائه می دهد. حق بیمه پرداختی بیمه گزار پس از کسر هزینه های کارمزد و هزینه صدور پس انداز شده و سود قابل توجهی به آن تعلق می گیرد. مزایای بیمه عمر ایران مان به صورت مختصر عبارت است از :

معایب بیمه مان

ثبت نام بیمه عمر ایران مان

جهت ثبت نام بیمه ایران از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

مراحل ثبت نام به شکل زیر است.

استعلام پرداخت اقساط بیمه زندگی مان

جهت استععلام اقساط بیمه ایران و یا پرداخت اقساط میتوانید از سامانه رسمی بیمه ایران استفاده کنید.

سامانه پرداخت اینترنتی اقساط بیمه ایران

ورود به سامانه استعلام بیمه ایران

پرداخت اقساط بیمه زندگی مان ایران

سامانه معرفی شده امکان پرداخت اینترنتی اقساط بیمه ایران را نیز فراهم کرده است.از طریق لینک زیر وارد سامانه شده و پس ا ز استعلام از اقساط مبل اقساط را پرداخت نمایید.

ورود به سامانه پرداخت اقساط

انواع بیمه عمر ایران

بیمه عمر در طرح های مختلفی ارائه می شود. از آن جایی که شرایط سنی، مالی،حرفه ای، جسمی و … افراد متفاوت است، طرح های متنوعی به وجود آمده است. این طرح های متنوع نیازهای بیمه ای تمام اقشار جامعه را در بر می گیرید.

بیمه عمر ایران مان

بیمه مان نسخه تکمیل شده ای از بیمه جامع زندگی می باشد. این بیمه یکی از کاملترین بیمه های عمر می باشد.

بیمه جامع زندگی

این بیمه در حال حاظر قابل ارائه نمی باشد. گزینه پیشنهادی بجای این بیمه بیمه مان می باشد.

بیمه عمر و بازنشستگی ایران

زیر مجموعه ای از بیمه عمر است که امکان پرداخت حقوق بازنشستگی را برای بیمه گزار فراهم میکند. این بیمه با بندی در بیمه عمر ذکر می شود.

بیمه ازدواج جوانان ایران

امکان پرداخت و برداشت از بیمه عمر جهت هزینه های ازدواج با این نوع از بیمه عمر فراهم می شود.

بیمه زنان خانه دار بیمه ایران

بیمه عمر ایران با انعطاف در شرایط خود استفاده از بیمه عمر را برای زنان خانه دار نیز فراهم کرده است. استفاده از این بیمه بعد از پایان قرارداد برای هرگونه استفاده زنان خانه دار فراهم است.

بیمه عمر ایران برای کودکان

بیمه عمر کودکان شامل تمام موارد بیمه عمر میشود. با توجه به درخواست بیمه گزار این نوع بیمه برای فرزندان تهیه می شود. مواردی از جملع فوت، هرینه های پزشکی و دیگر موارد ذکر شده در بیمه عمر در این نوع بیمه نیز قابل تعریف است.

انواع بیمه عمر ایران از نظر ماهیت

۱- بیمه عمر به شرط فوت

در این نوع از بیمه عمر فقط در صورت فوت بیمه شده مزایای بیمه نامه به ذی نفعان ایشان تعلق می گیرد.

۲- بیمه عمر به شرط حیات

در صورتی که بیمه شده تا پایان مدت قرارداد بیمه در قید حیات باشد، شامل مزایای بیمه عمر خواهد شد. در صورت ایشان هیچ مزایایی به ذی نفعان تعلق نخواهد گرقت.

۳- بیمه عمر مختلط

بیمه شده از مزایای هر دو نوع بیمه عمر ذکر شده در فوق بهره مند خ.اهد شد.

۴- بیمه عمر زمانی

فقط در صورت فوت فرد در یک بازه زمانی زمانی مشخص شرکت بیمه، سرمایه بیمه نامه را به ذی نفعان بیمه عمر پرداخت می نماید.

۵- بیمه عمر مانده بدهکار

اگرفرد پیش از اتمام اقساط وامش فوت نماید، شرکت بیمه مابقی اقساط را پرداخت خواهد نمود. در نتیجه از ارث متعلق به بازماندگان ایشان مبلغی کسر نخواهد شد.

۶- بیمه تمام عمر

پس از فوت بیمه شده، سرمایه فوت به ذی نفعان بیمه نامه پرداخت خواهد شد. در این نوع از بیمه عمر شخص بیمه شده می تواند از پوشش هایی نیز بهره مند گردد.

۷- بیمه عمر و سرمایه گذاری

این نوع از بیمه عمر در واقع اصلی ترین نوع آن است. بیمه گزار با پرداخت حق بیمه در طول سالیان پس انداز مناسبی را برای خود در نظر می گیرد. البته سود تضمینی و مشارکت نیز به پرداخت های بیمه گزار افزوده می شود.

محاسبه آنلاین بیمه عمر ایران

جهت دریافت و محاسبه حق بیمه عمر به صورت انلاین میتوانید. مشخصات درخواستی خو را به شماره تلفن ۰۹۳۹۱۰۶۳۹۴۹ ارسال نمایید. مبالغ محاسبه شده را دریافت نمایید. ای شیوه دقیقترین شیوه محاسبه بیمه عمر ایران و بیمه عمر ایران مان است. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی در مورد بیمه عمر با دفتر نمایندگی تماس حاصل فرمایید.

جدول بیمه عمر ایران سال ۹۷

جدول زیر یک نمونه از جدول بیمه عمر است که در ان مبالغ بیمه عمر به همراه مشخصات نشان داده شده است. این جدول مربوط به سال ۹۷ است. و تغییرات در آن طبق آخرین اطلاعیه های سازمان مرکزی بیمه ایران قابل تغییر است.

جدول بیمه عمر سال ۹۸

در سال ۹۸ تغییراتی در جدول بیمه عمر ایران روی داده است. و تغییرات جزئی در آن اعمال شده است. جهت بروز بودن اطلاعات در سال ۹۸ میتوانید با کارشناسان ما تماس و اطلاعات دقیق جدول بیمه عمر را دریافت نمایید.

شرایط بیمه بازنشستگی بیمه ایران

در دوران بازنشستگی و کهنسالی کاهش توانایی کارکردن ، کاهش درآمد و بیماری های ناشی از کهولت سن مسائل پر اهمیتی هستند که هرکس را نسبت به رسیدن دوران پیری نگران می کند. به همین دلیل شرکت های بیمه برای اینکه این نگرانی ها را برای بازنشستگان کاهش دهند بیمه عمر و بازنشستگی را عرضه کرده اند که مخصوص دوران بازنشستگی است تا افراد تحت پوشش بیمه عمر بتوانند  زمان پیری و سالخوردگی خود را با آرامش و خیالی راحت سپری کنند.

همانطور که پیش تر گفتیم بیمه عمر و بازنشستگی را می توان ترکیبی از بیمه عمر و سرمایه گذاری با خدمات مخصوص به بازنشستگان دانست. هر قراردادی ملزم به داشتن شرایطی است که بیمه عمر و بازنشستگی نیز از این امر مستثنی نمی باشد. بنابراین خوب است قبل از اینکه اقدام به خرید این بیمه نامه کنیم نسبت به شرایط آن آگاهی داشته باشیم . شرایط بیمه عمر و بازنشستگی به شرح ذیل می باشد.

حق بیمه پرداختی بیمه عمر ایران :

بیمه گزار برای استفاده از بیمه عمر و بازنشستگی باید بتواند مبلغی را به عنوان حق بیمه در زمان های مقرری که در بیمه نامه آمده است بپردازد. بهتر است که بیمه گزار نسبت به سن بازنشستگی خود توجه داشته باشد و این میزان را طوری تعیین نماید که در پایان قرارداد بیمه عمر خود ، زمانی که وارد سن بازنشستگی خود می شود مبلغ قابل توجهی را در بیمه عمر اندوخته باشد تا بتواند به راحتی از مزایای بیمه عمر خود استفاده نماید.

سپرده اولیه در بیمه عمر ایران :

اگر بیمه گزار بخواهد سپرده گذاری اولیه ای داشته باشد باید این مبلغ را مشخص نماید. در این صورت همیشه مبلغ سپرده اولیه قابل برداشت برای بیمه گزار خواهد بود. به همین خاطر خوب است که بیمه گزار بیشترین مبلغ ممکنی که در توان دارد را سرمایه گذاری کند تا در دوران بازنشستگی  اندوخته بیشتری داشته باشد.

ضریب افزایش حق بیمه در بیمه عمر ایران :

این موضوع برای کاهش اثرات تورم در طول مدت بیمه عمر است . این امر باید در قرارداد بیمه عمر توسط بیمه گزار مشخص گردد که هر سال چند درصد مایل است به حق بیمه پرداختی خود بیافزاید. این بخش مهمی است و بیمه گزار باید با توجه به توان مالی خود و میزان حقوقی که در دوران بازنشستگی دریافت می نماید مشخص کند تا کاهش حقوق وی با سرمایه بیمه عمرش جبران گردد.

پوشش های موردنیاز بیمه گزار در بیمه عمر ایران :

افرادی که مایل هستند از بیمه عمر استفاده کنند باید مشخص کنند که دقیقاً نیازمند به کدام یک از پوشش های بیمه عمر هستند. بیمه عمر ایران به منظور ارائه خدمات بهتر ، پوشش هایی مانند پوشش نقص عضو و از کارافتادگی ناشی از حادثه ، پوشش هزینه های پزشکی از حادثه ، پوشش فوت عادی و ناشی از حادثه ، پوشش درمان و امراض خاص را صادر می نماید تا بیمه گزار متناسب با نیاز خود یک یا چند پوشش را انتخاب نماید.

سن در بیمه عمر ایران :

بیمه گزار می تواند تا سن ۶۵ سالگی اقدام به خرید بیمه عمر و بازنشستگی کند همچنین وی می توان برای فرزندان خود از همان سال اول تولد اقدام به  خرید بیمه عمر نماید و تا سن ۷۰ سال می توان از خدمات بیمه عمر بهره ببرد. به شرطی که مجموع سن بیمه گزار و مدت قرارداد بیش از ۷۰ سال نگردد.

مدت زمان بیمه عمر ایران در قرارداد بیمه :

میزان سن بیمه گزار با قرارداد بیمه عمر رابطه مستقیم داشته و مجموع سن بیمه گزار با مدت قرار داد نباید بیش از ۷۰ سال شود .حداقل مدت زمان بیمه عمر و بازنشستگی ۵ سال و حداکثر آن ۳۰ سال می باشد.

شرایط بیمه عمر و بازنشستگی ایران طوری طراحی شده است تا تمامی اقشار جامعه بتوانند به راحتی از خدمات آن استفاده نمایند.

بهتزین بیمه عمر کدام است

بهترین بیمه عمر ایران از نظر بیمه مرکزی

بهترین بیمه عمراز نظر بیمه مرکزی با توجه به بررسی موارد متعدد و آمار حاصل از آن ها مشخص می گردد. هر ساله بیمه مرکزی این نتایج را منتشر می کند و این فرصت را فراهم می نماید که بیمه گزاران با توجه به آن ها بهترین بیمه عمر را انتخاب نمایند. برخی از آیتم های مورد بررسی بیمه مرکزی عبارتند از :

بهترین بیمه عمر ایران از نظر مردم

بهترین بیمه عمر از نظر مردم با توجه به مواردی از قبیل سطح رضایتمندی بیمه گزاران، ارائه خدمات و پوشش های مناسب بیمه نامه عمر، پرداخت خسارت و وام بیمه عمر در کوتاه ترین زمان ممکن  .. تعیین می شود. البته نبلیغات و تاثیرگذاری آن در افکار عمومی را نیز نباید نادیده گرفت. بیمه عمرایران با ارئه طرح های نوینی از جمله بیمه مان از بهترین بیمه های عمر محسوب می شود.

جدول بیمه آتیه فرزندان بیمه ایران

بیمه آتیه فرزندان بیمه ایران راهکاری برای والدین است تا به منظور تامین هزینه تحصیلات فرزندان ، هزینه جهیزیه و همچنین هزینه ازدواج فرزندانشان از بیمه نامه آتیه فرزندان استفاده کنند. این بیمه از بدو تولد کودکان قابل ثبت است. شرایط عمومی بیمه آتیه فرزندان مشابه با شرایط عمومی بیمه عمر است.

جهت دریافت مشاوره بیمه عمر با نمایندگی جنرال بیمه ایران با شماره ویژه ۰۲۱۸۸۱۷۷۱۵۵ تماس حاصل فرمایید. ثبت بیمه عمر در این نمایندگی با تخفیف همراه است.

وام بیمه عمر ایران

وام بیمه عمر مان

استعلام وام بیمه عمر ایران

پرداخت وام بیمه ایران

اقساط وام بیمه عمر ایران

وام بیمه عمر ایران چه قدر است

شرایط وام بیمه عمر ایران

مشاهده سوابق بیمه عمر ایران

پرداخت اقساط بیمه ایران از طریق موبایل

نرم افزار بیمه عمر ایران

پرداخت اقساط بیمه زندگی مان ایران

شناسه واریز بیمه مان

مشاهده سوابق بیمه عمر ایران با کد ملی

دریافت شناسه پرداخت بیمه عمر ایران

سابقه بیمه ایران

استعلام سوابق بیمه مان

بیمه عمر ایران برای کودکان

بیمه ایران نوعی از بیمه عمر را جهت کودکان ارائه داده است. این بیمه از بدو تولد قابل پرداخت است. هدف از این نوع بیمه تامین آینده امن برای کودکان است. شرایط عمومی بیمه عمر کودکان مشابه با شرایط بیمه عمر عادی است.

هزینه بیمه عمر کودکان

هزینه پرداختی بیمه عمر کودکان بسیار منعطف است. در واقع هرچه مقدار پرداخت بیمه عمر کودکان افزایش یابد مقدار تسهیلات نیز در این بیمه افزایش خواهد داشت.

بهترین بیمه عمر

در حال حاضر، ۲۱,۰۲۱ نماینده تخصصی بیمه عمر در بازار بیمه فعالیت دارند که  طبق اعلام سالنامه آماری بیمه مرکزی، از این تعداد، شرکت بیمه ایران دارای ۹۴۱ نمایندگی بیمه عمر است.

تعداد کل بیمه‌نامه‌های عمر صادر شده، ۲,۰۳۸,۹۵۵ عدد در سال ۹۶ می‌باشد که سهم هر یک از شرکت‌های بیمه در بازار بیمه عمر در سال ۹۶ طبق جدول زیر است.

خرید بیمه عمر ایران

جهت خرید بیمه عمر میتوانید فرم درخواست زیر را پر و اریال بفرمایید. در اولین زمان ممکن و در کمتر از یک روز کاری با شما تماس و مقدمات صدور بیمه عمر فراهم خواهد شد.

فرم درخواست

نوع بیمه را مشخص کنید:

بیمه بدنهبیمه ثالثبیمه عمربیمه مسئولیتبیمه مهندسیبیمه آتش سوزیبیمه مسافرتیدیگر انواع بیمه…

توضیحات درخواست

راهنمای خرید بیمه عمر ایران

بیمه عمر یک بیمه نامه با مزایای بسیار زیاد است. این بیمه نامه علاوه بر بیمه عمر امکان دریافت وام بدون ضامن و بسیاری دیگر از امکانات را برای بیمه گذار فراهم میکند. جهت مشاوره و کسب راهنمایی در مورد خرید بیمه عمر با نمایندگی جنرال بیمه عمر ایران در تماس باشید.

خدمات ما در تمام مناطق تهران

نمایندگی بیمه ایران شمال تهران | نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران | نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران

مزایا و معایب بیمه عمر ایران

مزایای بیمه عمر ایران

مزایای بیمه عمر ایران از دیدگاه های مختلف

همانطور که در مطالب فوق مزایای بیمه عمر را معرفی کردیم و گفتیم که بیمه عمر می تواند یک بیمه نامه ضروری برای هر فرد باشد زیرا از مزایای حائز اهمیتی برخوردار است فواید بیمه عمر ایران عبارت است از :

بیمه عمر ایران در هنگام بروز خسارت

برخی از پوشش های جانبی بیمه عمر شامل :

بیمه عمر علاوه بر اینکه ما را در برابر ما را در قبال حوادث مختلفی پشتیبانی می کند ، می تواند یک سرمایه گذاری مطمئنی برای آینده ما باشد.

فواید بیمه عمر ایران در سطح اقتصاد کلان

یکی دیگر از فواید بیمه عمر در تأثیر آن در سطح اقتصاد کلان کشور است . با سرمایه گذاری افراد در بیمه عمر می شود به تنهایی چرخه اقتصاد کشور را بچرخاند. زیرا شرکت های بیمه با حق بیمه های عمر ماهانه و سالانه که افراد پرداخت می کنند در صنایع مختلف سرمایه گذاری می کنند. از این سرمایه گذاری ها سود بسیار قابل توجهی به بیمه گزار پرداخت می گردد. یکی از عوامل مهمی که بیشتر افراد در بیمه عمر سرمایه گزاری می کنند دریافت سود خوب از سرمایه گذاری است. معمولاً میانگین ۸۰ الی ۸۵ درصد از سود سرمایه گذاری متعلق به بیمه گزار است.

مزایای بیمه عمر در مقایسه با سایر سرمایه گذاری ها

بیمه نامه‌ی عمر در شرایط بد اقتصادی با گزینه های زیر به بهبود وضعیت اقتصادی مردم کمک می کند. این موارد عبارتند از:

بیمه عمر ایران با چند درصد سود

همانطور که گفتیم با خرید بیمه عمر می توانیم از سود قابل توجهی بهره مند شویم حال که از فواید بیمه عمر صحبت شد بهتر است با انواع سودهایی که به بیمه عمر تعلق می گیرد هم آشنا شویم. دو نوع سود به سرمایه گذاری در بیمه عمر تعلق می گیرد که آنها عبارتند از :

سود تضمینی سرمایه گذاری بیمه عمر ایران

در این نوع سود ، درصدی از سود به سرمایه اندوخته بیمه گزار تعلق می گیرد. سود تضمینی معمولاً در سال های اول بیشتر است و با گذشت ماهها از درصد آن کم می شود و سپس  روی عدد مشخصی ثابت می ماند. برای مثال سود برای سالهای اول و دوم ۱۶ درصد ، برای سال سوم و چهارم ۱۳ درصد و بعد از آن به ۱۰ درصد می رسد.

سود مشارکت منافع بیمه عمر ایران

این سود همان سود حاصل از سرمایه گذاری در شرکت بیمه ایران می باشد. در سود مشارکت منافع بیمه گزار با درصدی سود روبه رو است که این درصد شامل مجموع سود تضمینی و مشارکت منافع است. معمولاً مجموع این ۲ نوع سود بیش از ۲۰ درصد می باشد.

مقایسه بیمه عمر ایران و سایر بیمه ها

پیش از هر نوع مقایسه در ارتباط با بیمه عمر، ذکر این نکته را حائز اهمیت است که امر مهم این است که شما خود و عزیرانتان را در مقابل حوادث و خطرات بیمه نموده و هم چنین از مزایای بی نظیر بیمه عمر بهره مند گردید. مقایسه شرکت های بیمه و در واقع انتخاب بهترین بیمه عمر بر اساس آیتم های مختلفی صورت می پذیرد . برخی از این آیتم ها را در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

سود بیمه عمر

سود این بیمه نامه به دو صورت تضمینی روز شمار و مشارکت به بیمه گزار تعلق می گیرد. سود تضمینی روز شمار مطابق با قوانین بیمه مرکزی میزان ثابتی است. سود تضمینی در دو سال اول ۱۶ % ، در دو سال دوم ۱۳ % و در سال های بعد ۱۰ % می باشد. میزان سود مشارکت در شرکت های مختلف متفاوت است. میزان سود مشارکت برای در بیمه عمر ایران در سال ۹۴ به میزان ۲۴ % بوده است.

سرمایه فوت بیمه عمر

سرمایه فوت نیز در بیمه عمر به دسته‌ی سرمایه فوت طبیعی و سرمایه فوت بر اثر حادثه تقسیم می شود. میزان این سرمایه عموما بر اساس حق بیمه پرداختی بیمه گزار مشخص می شود.

پوشش امراض خاص بیمه عمر

امراض خاص از آن دسته بیماری هایی است که امیدواریم هرگز با آن ها مواجه نشوید. شرکت های بیمه برای این نوع از بیماری های پوشش های خاصی را در نظر گرفته اند.امراض خاص عبارتند از :

۱-جراحی عروق قلب

۲- سکته قلبی و مغزی

۳- سرطان

۴- پیوند اعضاء بدن

پوشش از کار افتادگی بیمه عمر

پوشش از کار افتادگی برای افراد زیر ۶۰ سال قابل استفاده است. در این پوشش در صورتی که شخص بیمه شده دچار از کارافتادگی شود، شرکت بیمه تا انتهای قرارداد موظف به پرداخت حق بیمه مطابق شرایط بیمه نامه و همچنین انجام تعهدات در پایان قرارداد بیمه است.

دریافت وام

امکان دریافت وام در بیمه عمر پس از دو سال فراهم است. مبلغ این وام می تواند حداکثر به میزان ۹۰ % از اندوته ریاضی بیمه عمر باشد. دریافت وام از محل بیمه عمر ایران نیازی به ضامن و طی نمودن مراحل بانکی ندارد. به طور معمول سود این وام ۴ % بیش تر از سود تضمینی بیمه عمر است.

ضمیمه شماره ۱

اصطلاحات بیمه عمر ایران

ضمیمه شماره ۲

استثنائات بیمه عمر ایران

بیمه عمر نیز مانند سایر انواع بیمه نامه های اشخاص برخی از موارد را تحت پوشش قرار نمی دهد. این موارد با عنوان استثنائات بیمه عمر شناخته می شوند. این استثنائات در شرکت های مختلف بیمه و طرح های بیمه ای متفاوت از جمله بیمه عمر ایران مان است. اما موارد زیر را به عنوان اصول کلی می توان ذکر کرد :

نکته :

ضمیمه شماره ۳

بیمه عمر ایران در شرایط سخت اقتصادی

در شرایط سخت اقتصادی قیمت ها بی ثبات هستند. در این شرایط افراد در پی سرمایه گذاری در زمینه های مختلف برای حفظ ارزش سرمایه و کسب سود هستند. این نوع از سرمایه گذاری علی رغم این که ممکن است با سود زیادی همراه باشد از سوی دیگر مستلزم پذیرفتن ریسک زیاد هم می باشد. برای سرمایه گذاری در بازارهایی مانند دلار، سکه، بورس و مسکن نیاز به بهره مندی از مهارت و تجربه کافی است که همه افراد جامعه دارای این مهارت ها نمی باشند.

راهکار بیمه برای مقابله با شرایط بد اقتصادی

با توجه به شرایط موجود شرکت های بیمه اقدام به ارائه راهکارهای مختلف در جهت مقابله با افزایش قیمت ها، بروز تورم و حفظ ارزش سرمایه نموده اند. این شرکت ها طرح های بیمه ای را به صورت متنوع و منعطف از طریق نمایندگی های خود ارائه می نمایند. یکی از بیمه نامه هایی که برای مقابله با شرایط اقتصادی حاکم و همچنین ارائه پوشش های بیمه ای مناسب ارائه شده است، بیمه مان از بیمه عمر ایران می باشد. خدمات مشاوره، استعلام و صدور این بیمه نامه توسط نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها صورت می پذیرد.

تعدیل حق بیمه عمر در شرایط بد اقتصادی

حق بیمه پرداختی در بیمه عمر ایران و بیمه عمر ایران مان مطابق با ارزش پول در شرایط فعلی دریافت می گردد. در نتیجه پوشش های بیمه ای شامل هزینه های درمانی، پزشکی و … نیز با توجه به همان حق بیمه پرداخت خواهد شد. در صورتی که تورم افزایش یابد و ارزش پوی کم تر شود، ارزش حق بیمه پرداختی هم کم تر خواهد شد. در چنین شرایطی بیمه گزار می تواند در حق بیمه پرداختی تغییراتی ایجاد نماید. بیمه گزار با پرداخت حق بیمه بالاتر، سقف پوشش های مورد نظر را افزایش می دهد. این امر نگرانی از پرداخت بسیاری از هزینه ها را در شرایط بحران اقتصادی برطرف می نماید.

ضمیمه شماره ۴

تفاوت سرمایه گذاری با خرید بیمه عمر ایران و سرمایه گذاری در بانک

به جرات می توان اظهار داشت از بهترین روش های سرمایه گذاری بلند مدت، خرید بیمه عمر ایران است. سرمایه گذاری در بانک و خرید بیمه عمر ایران تفاوت هایی با یکدیگر دارند. خرید بیمه عمر به عنوان یک پلن اقتصادی بلند مدت در مقایسه با سرمایه گذاری در بانک مزایای فراوانی دارد. در ذیل به تفاوت های این دو روش سرمایه گذاری بلند مدت اشاره خواهد شد:

تفاوت های اصلی بیمه عمر ایران و سپرده بانکی سایر تفاوت های بیمه عمر ایران و سپرده بانکی

۱- در نگاه اول برای سرمایه گذاری کوتاه مدت، سپرده های بانکی جذاب به نظر می رسند. برای سپرده بانکی در ابتدا باید مبلغ قابل توجهی را در اختصاص داد تا سود آن چشم گیر باشد. این در حالی است که با پرداخت اولین حق بیمه، بیمه گزار تحت پوشش بیمه عمر ایران قرار گرفته و از مزایای آن بهره مند می گردد.

۲- در بیمه عمر ایران امکان برداشت اندوخته وجود دارد. به این صورت که ۹۰ درصد از اندوخته ریاضی به عنوان وام به بیمه گذار پرداخت می گردد. این در حالی است که با دریافت وام تغییری در تعهدات و پوشش های بیمه نامه ایجاد نمی شود. لازم به ذکر است برای دریافت این وام نیازی به ضامن و وثیقه نمی باشد. از سوی دیگر در سپرده های بانکی، امکان برداشت پول سرمایه گذاری شده تا پایان مدت قرارداد وجود ندارد.

۳- در سپرده گذاری بانکی روند سوددهی در بلند مدت متغیر است. امکان کاهش یا افزایش میزان سود بانکی در بلند مدت وجود دارد. اما در بیمه عمر ایران این چنین نیست. نرخ سود سرمایه گذاری ثابت است. و نرخ سود مشارکت نیز رقم قابل توجهی است. در نتیجه سوددهی بیمه عمر در بلند مدت مطمئن تر است.

سایر تفاوت های بیمه عمر ایران و سپرده بانکی

۴- یک نکته مهم در رابطه با سرمایه گذاری حق برداشت طلبکاران است. در صورت از کار افتادگی صاحب سرمایه یا بروز هر مشکل دیگری، حق برداشت طلبکاران مطرح می شود. در سپرده بانکی این حق برای طلبکاران محفوظ است. در حالی که بیمه عمر ایران چنین شرایطی ندارد.

۵- بیمه عمر ایران علاوه بر پس انداز جنبه‌ی دیگری نیز دارد. این بیمه نامه پوشش های بیمه ای مناسبی نیز ارائه می نماید. این پوشش ها شامل از کار افتادگی نیز می باشد. در صورت از کارافتادگی، بیمه گزار از پزداخت حق بیمه معاف می گردد. این در حالی است که تعهدات بیمه نامه همچنان برقرار است. اما در سپرده بانکی با از کارافتادگی روند پس انداز متوقف می شود.

۶- و …

ضمیمه شماره ۵

بیمه عمر ایران مان بیمه‌ای انعطاف پذیر

بیمه عمر مان یا بیمه زندگی مان یکی از بیمه های بسیار انعطاف پذیر بیمه ایران می‌باشد. انعطاف پذیر بودن این بیمه از دوجهت قابل اشاره است.

همانطور که توضیح داده شد انعطاف در پرداخت و انعطاف در دریافت خدمات بیمه عمر ایران مان را متفاوت از انواع دیگر بیمه ساخته است.

سرمایه گذاری در بیمه مان

بیمه مان نوعی از سرمایه گذاری نیز محسوب می‌شود. در دریافت خدمات بیمه ای مواردی در نظر گرفته شده است که بیمه مان را به یک بیمه سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

مزایای بیمه زندگی مان چیست؟

دریافت وام در بیمه عمر ایران مان

بیمه زندگی مان امکان دریافت وام را برای بیمه گذار فراهم می‌کند. این وام از پس انداز بیمه گذار و با توافق او انجام خواهد شد در مواردی با دریافت وام همچنان بیمه نامه اعتبار خود را خواهد داشت. در این مورد در زمان قرارداد از مشاور بیمه ای خود مشاوره‌ای کامل را دریافت نمایید.

توجه داشته باشید موارد ذکر شده در بیمه عمر ایران مان با توجه به قرارداد اولیه بررسی و تخمین زده خواهد شد.

مقالات پر بازدید سایت

بیمه ثالث ایران

بیمه مسئولیت ایران

بیمه آتش سوزی ایران

شرایط بیمه عمر ایران

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا