سن حسن یزدانی

سن حسن یزدانی

سن حسن یزدانی

سن حسن یزدانی

حسن یزدانی کشتی گیر متولد ۵ دی ۱۳۷۳ در جویبار مازندران است بیوگرافی حسن یزدانی و همسرش با عکس و ناگفته ها از شروع تا علایق و افتخارات اش


بیوگرافی محمدرضا علیمردانی و همسرش آذر با دخترش

  بیوگرافی محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری و همسرش آذر با عکس دخترش سارا و ناگفته های زندگی شخصی اش را می خوانید   بیوگرافی محمدرضا علیمردانی و همسرش     محمدرضا علیمردانی متولد ۱۱ خرداد ۱۳۵۵ در تهران ، بازیگر و صداپیشه است   فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه آزاد می باشد …

۱۴ مرداد، روز خوشبختی کشتی ایران

حسن یزدانی، آماده سورپرایز احتمالی توکیو(عکس)

ستاره کشتی آزاد ایران ممکن است در همان دور نخست المپیک توکیو با جدی ترین رقیب خود مواجه شود.

به گزارش ورزش سه، تمامی رقبای حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم المپیک توکیو مشخص شدند و همانطور که از قبل هم پیش بینی می شد، جدی ترین رقیب او تیلور آمریکایی است. 

البته که نمی توان کشتی گیران هندی و روسی را هم دست کم گرفت، اما با رنکینگ اعلام شده احتمال رخ دادن قرعه مرگ در همان دور نخست وجود دارد.

حسن یزدانی، دیپاک پونیا به همراه نمایندگان سن مارینو و روسیه ۴ رنکینگ نخست را در وزن ۸۶ کیلوگرم در اختیار دارند و تا نیمه نهایی با هم مبارزه نخواهند کرد، اما تیلور به خاطر غیبت در مسابقات اخیر بین المللی به ویژه مسابقات جهانی ۲۰۱۹ از رنکینگ خوبی برخوردار نیست. 

همین موضوع باعث شده تا احتمال برخورد او با حسن یزدانی قبل از فینال و حتی همان دور نخست وجود داشته باشد. 

حسن یزدانی اما طلای المپیک توکیو را نشانه گرفته و به قرعه و شانس توجهی ندارد. او بارها در مصاحبه هایش گفته که باید تمامی رقبا را شکست دهد و روی یک حریف تمرکز نکرده است. 

۱۳ مردادماه مرحله مقدماتی و ۱۴ مردادماه فینال وزن ۸۶ کیلوگرم برگزار می شود و ایرانی ها در انتظار کسب یک نشان طلا از سوی حسن یزدانی در چنین روزی خواهند بود.

اسامی کشتی گیران حاضر در وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک توکیو به ترتیب رنکینگ به شرح زیر است: 

حسن یزدانی (ایران) دیپاک پونیا (هند) مایلس ناظم آمینه (سن مارینو) آرتور نایفونوف (روسیه) استفان ریچموت (سوییس) کارلوس مندز (کلمبیا) اکرکم آگیومور (نیجریه) فاتح بنفردجلاه (الجزایر) دیوید تیلور (آمریکا) پول ادینسون گریفو (پرو) علی شعبان اف (بلاروس) عثمان گوجن (ترکیه) جاورایل شاپیف (ازبکستان) زوشن لین (چین) سوسوکه تاکاتانی (ژاپن) بوریس ماکویف (اسلواکی)

سن حسن یزدانی

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا