مسابقه زنده حسن یزدانی

مسابقه زنده حسن یزدانی

مسابقه زنده حسن یزدانی

مسابقه زنده حسن یزدانی

حسن یزدانی بهترین کشتی گیر ایرانی با پیروزی مقابل حریفانش توانست به مرحله گروهی و نیمه نهایی کشتی المپیک توکیو ۲۰۲۰ به مرحله فینال برسد.


پخش آنلاین ویدئو
دانلود ویدیو
لینک دانلود

حسن یزدانی

پخش زنده مسابقه حسن یزدانی و تیلور در فینال کشتی آزاد قهرمانی جهان

حسن یزدانی بهترین کشتی گیر ایرانی با پیروزی مقابل حریفانش توانست به مرحله گروهی و نیمه نهایی کشتی المپیک توکیو ۲۰۲۰ به مرحله فینال برسد.

به گزارش شمانیوز: حسن یزدانی کشتی گیر ایرانی است. حسن یزدانی و تیلور بعدازظهر امروز (یک‌شنبه ۱۱ مهر) ساعت ۱۹:۳۰ برای کسب مدال طلای جهان در دیداری سخت و حساس به مصاف یکدیگر می روند. مسابقه حسن یزدانی و تیلور از اهمیت زیادی برای آمریکایی ها و ایرانی ها برخوردار است. با آرزوی پیروزی برای حسن یزدانی کشتی گیر خوب کشورمان.

برای مشاهده پخش زنده این بازی اینجا کلیک کنید

زمان دقیق پخش کشتی حسن یزدانی

مسابقات فینال و رده بندی ۴ وزن نخست از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امروز یکشنبه آغاز می شود که رقابت حساس حسن یزدانی و دیوید تیلور در فینال وزن ۸۶ کیلوگرم پس از انجام ۸ مبارزه و همچنین برگزاری مراسم اهدای مدال دو وزن نخست، حدود ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه برگزار می شود.

کشتی زیبا حسن یزدانی در مقابل نایفونوف روس

با برگزاری مسابقات جهانی کشتی آزاد در اوزان ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم، حسن یزدانی و امیرحسین زارع راهی فینال شدند که این مرحله یکشنبه شب در اسلو نروژ برگزار خواهد شد. حسن یزدانی در فینال با دیوید تیلور و امیرحسین زارع با گنو پتریاشویلی روبه‌رو خواهند شد.

مصاف حسن یزدانی و دیوید تیلور بنا به اعلام بسیاری از اهالی فن یک مبارزه حساس به شمار می‌رود. یزدانی و تیلور طبق پیش‌بینی کارشناسان راهی فینال شدند تا چهارمین تقابل مدال‌آوران المپیک این بار  در نروژ  رقم بخورد. این دو کشتی‌گیر آخرین بار در بازی‌های المپیک توکیو مقابل هم صف‌آرایی کردند که در ۲۰ ثانیه پایانی حسن یزدانی مسابقه را واگذار کرد و نقره گرفت.

یزدانی پیش از این هم ۲ بار دیگر مقابل تیلور شکست خورده بود اما کارشناسان و پیشکسوتان کشتی بر این باور هستند یزدانی با آمادگی کامل راهی نروژ شده و این بار او پیروز این مبارزه دراماتیک خواهد بود.

برای مشاهده پخش زنده این بازی اینجا کلیک کنید

در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۱ در اسلو پایتخت نروژ، حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک در دیدار نیمه نهایی وزن ۸۶ کیلوگرم مقابل آرتور نایفانوف از روسیه به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۸ بر ۲ به برتری رسید و راهی فینال شد.

یزدانی پیش از این در دور نخست استراحت کرد، سپس مقابل عظمت دولت بیکوف از قزاقستان رفت و صاحب برتری ۱۲ بر ۲ شد. یزدانی در یک چهارم نهایی نیز ۱۱ بر صفر اتان راموس از پورتوریکو را برد و به نیمه نهایی رسید.

در سوی دیگر جدول نیز دیوید تیلور از آمریکا در ادامه پیروزی‌های قاطع خود، در مرحله نیمه نهایی مقابل ابوبکر آباکاروف از آذربایجان ۶ بر ۲ به برتری رسید و راهی فینال شد.

برای مشاهده پخش زنده این بازی اینجا کلیک کنید

حسن یزدانی یکی از نوابغ کشتی آزاد ایران می باشد بطوری که حسن یزدانی تا به حال در تمام مسابقات و تورنمنت های مختلف خوش درخشیده است و تجربه بالا رفتن از سکوهای (مسابقات آسیایی، مسابقات جهانی، مسابقات المپیک) را در کارنامه خود دارد، همچنین حسن یزدانی از کشتی گیران محبوب ایرانی است و این پهلوان تا به حال هیچ حاشیه ای نداشته و تمرکز وی تنها بر روی ورزش کشتی است. وی اعتقاد دارد که اگر برای هدفی با تمام وجود تلاش کنید حتما موفق می شوید و به آن هدف خواهید رسید.

برای مشاهده پخش زنده این بازی اینجا کلیک کنید

حسن یزدانی یکی از شش کشتی گیر آزادکار ایرانی است که موفق به کسب مدال طلای مسابقات المپیک شده است. او با یک مدال طلای المپیک و یک مدال طلای جهان و یک مدال نقره جهان در رده بندی بهترین کشتی گیران ایران در رشته کشتی آزاد در رتبه هفتم قرار دارد و با توجه به سن کمش می تواند در سالهای آینده یکی از برترین کشتی گیران تاریخ ایران بشود.

زندگی کشتی گیر حسن یزدانی

حسن یزدانی در یک خانواده ۶ نفره زندگی می کند و ۳ برادر دارد و حسن یزدانی پسر سوم این خانواده است. پدر حسن یزدانی هم در رشته کشتی فعالیت داشته است اما نه بطوری که به صورت حرفه ای کشتی را دنبال کند و کشتی سنتی کار می کرد.

محل زندگی حسن یزدانی در گیل خواران شهرستان جویبار می باشد، همچنین حسن یزدانی در رابطه با مردم شهرش اینگونه می گوید:هم شهری هایم برای قهرمانان احترام بسیاری قائل هستند و علاقه بسیاری به ورزش کشتی دارند.

شروع کشتی حسن یزدانی

حسن یزدانی در دوران کودکی اش زمانی که مسابقات در شهرستان جویبار برگزار می شد، برای تماشا در مسابقات حضور پیدا می کرد و اینگونه شد که یزدانی به ورزش کشتی علاقه پیدا کرد.

برای مشاهده پخش زنده این بازی اینجا کلیک کنید

 

حسن یزدانی در حال حاضر مجرد است و فعلا قصدی برای ازدواج ندارد. حسن یزدانی قرار است پس از مسابقات المپیک ۲۰۲۱ توکیو ژاپن با مشورت خانواده اش ازدواج کند.

هدف حسن یزدانی در کشتی

کشتی گیر حسن یزدانی:از همان روزهای ابتدایی که کشتی را شروع کردم، با این هدف کشتی را به صورت حرفه ای دنبال کردم که به بالاترین مقام در ورزش برسم.

تحصیلات حسن یزدانی

کشتی گیر حسن یزدانی دانشجوی سما دانشگاه آزاد است و تحصیلات خود را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر پیگیری می کند، وی دارای مدرک کارشناسی مدیریت می باشد.

حسن یزدانی در سال های ابتدایی کشتی

حسن یزدانی کشتی را از سن یازده سالگی و در سال ۲۰۰۶ میلادی آغاز کرد. او پس از چند سال و در سال ۲۰۱۱ به عضویت تیم ملی نوجوانان ایران درآمد و در آگوست سال ۲۰۱۱ با شرکت در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا ۲۰۱۱ به مدال برنز وزن ۵۰ کیلوگرم دست یافت. نوزده روز پس از کسب مدال برنز آسیا، یزدانی در مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان جهان شرکت کرد و با کسب عنوان دوم به مدال نقره وزن ۵۰ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان دست یافت.

حسن یزدانی در ژوئن سال ۲۰۱۴ به عنوان نماینده وزن ۶۶ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا شرکت کرد و با پیروزی مقابل همه رقیبان به قهرمانی رسید و مدال طلا گرفت. او دو ماه بعد در مسابقات کشتی آزاد جوانان جهان در زاگرب کرواسی در وزن ۶۶ کیلوگرم شرکت کرد و قهرمان جوانان جهان شد. یزدانی پس از این قهرمانی به رده سنی بزرگسالان آمد و در همان سال در لیگ برتر کشتی ایران توانست ختاگ تسابلوف قهرمان وزن ۷۰ کیلوگرم جهان از روسیه را شکست دهد.

کودکی حسن یزدانی

حسن یزدانی ورزش کشتی را از سن ۱۱ سالگی آغاز کرده و اولین مربی حسن یزدانی حاج محمد اسماعیل پور بوده است، اما پس از حدود یک سال کشتی را به طور بسیار جدی زیر نظر همت مسلمی ادامه داد و در حال حاضر هم در کنار همت مسلمی (مربی دوران کودکی اش) تمرینات خود را پیگیری می کند.

مدال های یزدانی از کودکی تا به رده سنی جوانان

کشتی حسن یزدانی و دیوید تیلور

کشتی گیر حسن یزدانی در فینال مسابقات جام جهانی کرمانشاه ۲۰۱۷ در مقابل کشتی گیر دیوید تیلور از کشور آمریکا با نتیجه ۸ بر ۴ مغلوب شد.

زمان پخش زنده مسابقه فینال حسن یزدانی و دیوید تیلور

برتری پرسپولیس مقابل تیم سقوط کرده فجر

عکس جام طلایی کمترین حق ما بود

عکس پایان قصه فصل

روزنامه‌های ورزشی؛ پنجشنبه ۱۲ خرداد

ارزش طارمی به ۲۰ میلیون یورو رسید عکس

ایران – اروگوئه با مخالفت اسکوچیچ لغو شد

حضور مجیدی در امارات و سکوت باشگاه استقلال

فروغی مدال طلایش را به مردم آبادان اهدا کرد

واکنش مجیدی به پیامی برای بازگشت

کنایه تند پیروانی به استقلال

استقلال بدون شکست قهرمان و جاودانه شد

برتری پرسپولیس مقابل تیم سقوط کرده فجر

مصاحبه خنده‌دار کاپیتان استقلال فیلم

پرسپولیس برد تا مشهد بدون تیم بماند

واکنش لک به خبر جدایی از پرسپولیس

مسابقه زنده حسن یزدانی

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا