مدل لاک ژل دخترانه

مدل لاک ژل دخترانه

مدل لاک ژل دخترانه

مدل لاک ژل دخترانه

ژلیش ناخن یکی از روشهای مانیکور است که روی ناخن طبیعی و ناخن کاشت انجام میشود. ژلیش ناخن کوتاه، ژلیش ناخن طبیعی، ژلیش ناخن دخترانه و…. از مدلهای ژلیش هستند.


صفحه اصلی طراحی و کاشت ناخن

۶۰ مدل طراحی ژلیش ناخن جدید و لاکچری

تخفیف، جایزه و آموزش رایگان در اینستاگرام

فالو میکنم

امروزه مدل های طراحی ناخن بسیار متنوع است و ناخن کارها از انواع رنگ ها و تکنیک های طراحی برای زیباتر کردن ناخن های شما استفاده می‌کنند. از طراحی فرنچ ناخن گرفته تا آمبره ناخن و طرح های مختلف با اکلیل و نگین و … همگی می‌توانند در طراحی ناخن شما استفاده شوند. فرقی نمی‌کند ناخن شما کاشت اکرلیک باشد، یا کاشت ژله ای. انتخاب طرح به سلیقه شما بستگی دارد. در ادامه ۵۰ مدل طراحی ژلیش ناخن جدید را معرفی می کنیم. می توانید از این طرح ها ایده بگیرید و طرح مورد نظر خود را خلق کنید.

مدل های طراحی ژلیش ناخن

الهام علیزاده

منبع این مقاله: heheal hy

دیگران این مطلب را خوانده اند:

مشـاوره رایگــانآموزش آرایشگری

۱۱۰ مدل و طرح ناخن دخترانه جدید ساده و شیک | انواع دیزاین ناخن

ارسال به دیگران:

صفحه اصلی طراحی و کاشت ناخن ۱۱۰ مدل و طرح ناخن دخترانه جدید ساده و شیک | انواع دیزاین ناخن

فهرست مقاله

لاک زدن همیشه برای دختربچه ها، دختران نوجوان و جوان جذاب بوده است و انواع طرح های دخترانه ساده و شیک با استفاده از رنگ های شاد و جذاب می تواند آن ها را سر ذوق بیاورد. طراحی ناخن جدید فقط مخصوص خانم های بزرگسال نیست و علاوه بر مدل فرنچ ناخن، انواع طرح آمبره ناخن، طرح‌های اکلیلی، نگین دار و … طرح های بچگانه و دخترانه مختلفی نیز وجود دارد که بسیار شیک و حرفه ای هستند. برای طراحی ناخن دخترانه می توان از انواع شخصیت های کارتونی و عروسکی، میوه، حیوانات کوچک و بامزه، لوازم مدرسه، گل و … استفاده کرد. در ادامه ۱۱۰ طرح ناخن دخترانه شیک سال ۱۴۰۰ را به شما معرفی می کنیم. می توانید از این مدل ها ایده بگیرید و در خانه دیزاین ناخن دخترانه خودتان را ایجاد کنید.

انواع طرح کاشت ناخن دخترانه ۲۰۲۱

۱. دیزاین ناخن شیک و عروسکی

طرح ناخن فانتزی دخترانه طرح بسیار جذاب و دوست داشتنی برای هر سن و سالی است. برای اجرای این مدل ها بر روی ناخن خود می توانید از انواع طرح ناخن جدید عروسکی، طرح های میوه، حیوان و … استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی های این مدل دیزاین‌ها استفاده از رنگ های شاد و جذاب است که چشم ها را به سمت خود می کشاند.

۲. طرح ناخن بهاری

طرح ناخن جدید بهاری ۱۴۰۰ شامل طرح های گل، برگ، شکوفه و هرآنچیزی است که تداعی کننده حال و هوای بهار باشد. در مدل دیزاین ناخن بهاری دخترانه از رنگ های شاد و بهاری مثل رنگ های صورتی و آبی پاستلی استفاده می شود. از این طرح های فوق العاده زیبا می توانید برای هر سن و سال و سلیقه ای استفاده کنید و لذت ببرید.

۳. طرح ناخن کوتاه جدید

طراحی ناخن جدید دخترانه فقط مخصوص ناخن های بلند نیست. بلکه برای ناخن های کوتاه هم می توان از انواع طرح زیبا و مختلف استفاده کرد. مدل دیزاین ناخن دخترانه جدید برای ناخن های کوتاه می تواند شامل طرح های اسپرت، عروسکی، بهاری و … باشد. با این مدل های زیبا می توانید ناخن های کوتاه خود را به هر شکلی که دوست دارید تزئین کنید.

۴. مدل و طرح ناخن دخترانه جدید

ایجاد یک طرح ناخن زیبا لزوما به معنی پیچیده و پر رنگ و لعاب بودن آن نیست. بلکه تنها با یک رنگ و دیزاین ساده می توانید ناخن های بی نهایت شیک و زیبایی برای خود بسازید. در ادامه چند نمونه دیزاین ناخن جدید دخترانه را به شما معرفی می کنیم. شما می توانید از این طرح ها ایده بگیرید و طرح مخصوص خود را خلق کنید.

۵. مدل دیزاین ناخن دخترانه جدید مناسب تابستان

تابستان فصل رنگ و گرماست. در این فصل انواع رنگ ها در طبیعت دیده می‌شود. از این ویژگی می توانید برای دیزاین ناخن های خود ایده بگیرید و طرح هایی را خلق کنید که یادآور گرما و رنگ های گرم و شاد باشند. برای ایجاد یک طرح ناخن تابستانی شیک و زیبا می توانید از انواع رنگ های شاد و جیغ و استفاده کنید. استفاده از میوه های مخصوص تابستان نیز ایده خوبی برای طراحی ناخن جدید محسوب می شود.

۶. طرح ناخن اسپرت دخترانه

طرح های اسپرت همیشه طرفدارهای خود را دارند. از این طرح ها برای هر سن و سال و سلیقه ای می توان استفاده کرد. برای ایجاد یک مدل دیزاین ناخن اسپرت دخترانه می توانید از رنگ های شاد و متنوع یا رنگ های خنثی مثل مشکی یا طوسی استفاده کنید. استفاده از خطوط و طرح های ساده و شیک از ویژگی های اصلی این نوع طرح ناخن محسوب می شوند. در ادامه با برخی از طرح های ناخن اسپرت جدید و زیبا آشنا می شوید.

برای طراحی ناخن دخترانه از چه رنگ هایی استفاده کنیم؟

برای طراحی ناخن دخترانه هیچ محدودیتی وجود ندارد و از همه رنگ ها می توانید استفاده کنید. اما بهتر است بیشتر رنگ های شاد و دخترانه مانند رنگ های جیغ یا پاستلی را انتخاب کنید.

طرح های مناسب کاشت ناخن دخترانه را چگونه انتخاب کنیم؟

برای انتخاب طرح ناخن دخترانه می توانید از طرح ناخن عروسکی، طرح ناخن اسپرت دخترانه، یا طرح ناخن بهاری زیبا مانند گل استفاده کنید.

جدیدترین طرح کاشت ناخن دخترانه ۲۰۲۱ چیست؟

جدیدترین مدل های طراحی ناخن ۲۰۲۱ طرح های بهاری هستند که تصویری از بهار را در ذهن تداعی می کنند و بیشتر در آن‌ها از طرح گل، برگ، شکوفه، و … با رنگ های صورتی و آبی پاستلی استفاده می‌شود .

منبع: hegoddess

مدل لاک ژل دخترانه

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا