الا فریا

الا فریا

الا فریا

الا فریا

الا فریا (Ella Freya)، مدل هلندی، در اینستاگرام تایید کرد که او مدل چهره و بازیگر اشلی (Ashley) در Resident Evil 4 Remake است.


نام بازیگر Ashley در بازی Reside Evil 4 Remake اعلام شد

الا فریا (Ella F eya)، مدل هلندی، در اینستاگرام تایید کرد که او مدل چهره و بازیگر اشلی (Ashley) در Reside Evil 4 Remake است.

در هفته‌ای که گذشت، بازسازی Reside Evil 4 که مدت‌ها منتظرش بودیم، با انتشار تریلری معرفی شد. تریلر مذکور، شخصیت لیان کندی (Leo Ke edy) را در جستجوی اشلی گراهام، دختر رئیس‌جمهور ایالات متحده، نشان می‌داد. مدت کوتاهی پس از انتشار تریلر، فریا تایید کرد که او بازیگر جدید اشلی در تریلر نمایش داده شده است. او نوشت:

وقتی تریلر را دیدم، تقریبا گریه کردم. من الان خیلی خوشحالم و از ته قلبم از همه تشکر می‌کنم. خیلی خوشحالم که به خانواده Reside Evil ملحق شدم

فریا یک مدل است که در ژاپن زندگی کرده و یک حساب کاربری در Pa eo و اینستاگرام دارد. او همچنین گاهی اوقات بازی‌های ویدیویی را به صورت زنده در کانال یوتیوب خود استریم می‌کند. او نوشت:

من همیشه به بازیگری علاقه داشتم. با این حال، من به هیچ آژانسی وابسته نیستم و ترجیح می‌دهم عکس‌های خودم را با یک عکاس خلق کنم.

به احتمال زیاد، فریا تنها به دلیل شباهت با شخصیت اشلی، برای پروژه بازسازی Reside Evil 4 انتخاب شده است. چند سال پیش نیز یک مدل روسی مبنای ساخت شخصیت جیل ولنتاین (Jill Vale i e) در Reside Evil 3 Remake بود. اشلی واقع در رزیدنت اویل ۴ که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد، بر اساس مدل بروک الیزابت ماتیسون (B ooke Elizabe h Ma hieso ) ساخته شد و کارولین لارنس (Ca oli e Law e ce) بازیگر آن را صداپیشگی کرد.

نسخه بازسازی شده Reside Evil 4 که در جریان رویداد S a e of Play سونی در روز پنجشنبه معرفی شد، در تاریخ ۴ فروردین ۱۴۰۲ (۲۴ مارس ۲۰۲۳) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری X|S و رایانه شخصی از طریق استیم منتشر خواهد شد. این بازی همچنین از PlayS a io VR2 پشتیبانی خواهد کرد. طبق گفته کپکام (Capcom)، بازسازی Reside Evil 4 هویت بازی اصلی را حفظ می‌کند، در حالی که گیم‌پلی مدرن‌ شده، داستانی بازسازی‌ شده و گرافیکی با جزئیاتی بالا را ارائه می‌دهد. ادوین ادسو (Edvi Edso) مسئول بخش تبلیغات کپکام نوشت:

ما هیجان‌زده هستیم که بالاخره می‌توانیم در مورد Reside Evil 4 صحبت کنیم! این پروژه، بازسازی بازی Reside Evil 4 در سال ۲۰۰۵ است. هنگامی که این بازی برای اولین بار عرضه شد، با سبک جدید خود که ترکیبی از عناصر اکشن، تیراندازی و مدیریت منابع بود، انقلابی در مجموعه Reside Evil ایجاد کرد و متعاقبا استانداردها را تغییر داد. این بازی برای دستیابی به کیفیتی پیشرفته برای یک عنوان ترسناک و بقا برای سال ۲۰۲۳ و در عین حال حفظ ماهیت بازی اصلی، در حال توسعه است. هدف ما این است که بازی برای طرفداران سری آشنا باشد و در عین حال، حس تازه‌ای به آن‌ها ارائه کنیم.

او ادامه داد:

این کار با بازبینی خط داستانی بازی و در عین حال حفظ اصل جهت، مدرن‌سازی گرافیک و به‌روزرسانی کنترل‌ها به یک استاندارد مدرن، انجام می‌شود.

بر اساس بررسی سایت متاکریتیک، Reside Evil 4 با فروش ۱۰٫۴ میلیون نسخه در پلتفرم‌های مختلف، یکی از بهترین دست‌آوردهای تمام دوران کپکام است.

ساخت ظاهر شخصیت اشلی در ریمیک Reside Evil 4 از روی یک مدل اینستاگرامی

به‌تازگی مشخص شده ظاهر اشلی در ریمیک بازی Reside Evil 4 از یک مدل اینستاگرامی هلندی برداشته شده است.

مدل اینستاگرامی هلندی اعلام کرد که ظاهر اشلی در بازی Reside Evil 4 Remake از او برداشته شده است. مشخص نیست که ایشان فقط به‌عنوان مدل چهره با کپکام همکاری کرده‌اند یا کارهای ضبط حرکات اشلی را نیز انجام داده‌ است. همان‌طور که می‌دانید در جریان S a e of Play اخیر از بازی Reside Evil 4 Remake پرده‌برداری شد. در تریلر معرفی این بازی ما شاهد لیان اسکات کندی شخصیت اصلی بازی بودیم که به‌دنبال دختر رئیس جمهور ایالات متحده رهسپار شده است.

اندکی پس از پخش تریلر معرفی بازی، الا فریا گفت هنگام پخش تریلر نزدیک بود گریه کنم. او از همه‌ی دست اندرکاران تشکر کرد و از اینکه عضو خانواده‌ی رزیدنت ایول شده است، قدردانی کرد.

فریا یک مدل اینستاگرامی هلندی ساکن ژاپن است. او در شبکه‌های اجتماعی و همچنین یوتیوب فعالیت می‌کند. گه‌گداری هم به استریم بازی می‌پردازد. او علاقه‌ی زیادی به مدلینگ دارد ولی با هیچ آژانسی همکاری نمی‌کند و مستقل است. فریا دوست دارد به‌تنهایی و به کمک یک عکاس جایگاه خود را در این حرفه پیدا کند.

مشخص نیست که ایشان تمام کارهای ایفای نقش شخصیت اشلی را به عهده دارند یا صرفاً از چهره‌ی ایشان استفاده شده است. اما احتمال می‌رود که به مانند ماجرای مدل روسی نسخه‌ی ریمیک رزیدنت ایول ۳، تنها از چهره‌ی فریا استفاده شده باشد. بد نیست بدانید که چهره‌ی اصلی اشلی در نسخه‌ی ۲۰۰۵ رزیدنت ایول ۴ وام گرفته از بروک الیزابت متیسون و صداگذاری شده توسط کارولاین لارنس بود.

بازی Reside Evil 4 Remake قرار است در تاریخ ۴ فروردین ۱۴۰۲ (۲۴ مارس ۲۰۲۳) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر عرضه شود. همچنین این بازی از PlayS a io VR2 پشتیبانی خواهد کرد.

فضاسازی نسخه‌ی بازسازی شده به مانند آثار اخیر رزیدنت ایول حال و هوای تاریک‌تر و ترسناک‌تری پیدا کرده است. همچنین پیش‌بینی می‌شود به مانند نسخه‌ی واقعیت مجازی رزیدنت ایول ۴ که برای Oculus Ques 2 عرضه شده، شاهد سانسور قسمت‌هایی از بازی مثل نحوه‌ی حرکات، میان‌پرده‌ها و پوشش اشلی باشیم.

سازندگان گفته‌اند که قرار است به نسخه‌ی اصلی که شینجی میکامی کارگردانی آن را بر عهده داشته وفادار باشند. ولی در عین حال تغییراتی نیز انجام داده‌اند. باید دید نسخه‌ی نهایی چه وضعیتی خواهد داشت.

نظر شما در این خصوص چیست؟ لطفاََ دیدگاه‌های خودتان را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

الا فریا

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا