یاغی چند شنبه ها پخش میشه

یاغی چند شنبه ها پخش میشه

یاغی چند شنبه ها پخش میشه

یاغی چند شنبه ها پخش میشه

اولین قسمت از سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی در فیلیمو منتشر شد.


سریال «یاغی» چند شنبه ها میاد؟ اسامی بازیگران

سریال «یاغی» چند شنبه ها میاد؟ اولین قسمت از سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی در فیلیمو منتشر شد. جزئیات بیشتر را در ادامه خبر بخوانید.

«یاغی» سریال جذاب و دیدنی ایرانی بالاخره در مرحله پخش قرار گرفت و اولین قسمت از این سریال جذاب و باکیفیت منتشر شد. «یاغی» فیلمی است به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی که با حضور چند تن از بازیگران معروف و شناخته شده تئاتر و سینما از جمله طناز طباطبایی، پارسا پیروزفر، نیکی کریمی، علی شادمان و … حسابی دیدنی شده است. در ادامه این گزارش با جزئیات سریال «یاغی» شامل زمان و محل پخش فیلم، بازیگران و … همراه باشید.

مطلب مرتبط: سریال «جادوگر» از کدام شبکه پخش میشود؟

زمان پخش سریال «یاغی»

فیلمدوستانی که در انتظار پخش سریال جذاب و دیدنی «یاغی» بوده اند بدانند که «یاغی» روزهای پنجشنبه هر هفته به صورت اختصاصی از پلتفرم فیلیمو ساعت ۸ صبح پخش می شود.

بازیگران «یاغی»

بازیگران اصلی و معروف سریال «یاغی» ، نیکی کریمی، طناز طباطبایی، پارسا پیروزفر، علی شادمان، فرهاد اصلانی، امیر جعفری هستند که در کنار بازیگران نامبرده مهدی حسینی‌نیا، مه‌لقا باقری، جواد خواجوی، آبان عسکری، عباس جمشیدی‌فر، امیرضا دلاوری، نیلوفر شهفری، مهرداد خانی، ناهید مسلمی، بهرام ابراهیمی، محمد صابری، نادر شهسواری، حسن همتی، محمد مطهری‌پور، هادی دیباجی،(با معرفی) الیکا ناصری، توفیق حیدری، سامان مهکویه، افشین حسن‌لو، مائده تقوایی، هوشنگ قوانلو، لادن ژاو‌ه‌وند‌، پگاه سعیدی، عباس ایمانی، سعید شریف و شهاب کرلو نیز در «یاغی» به ایفای نقش پرداخته اند.

خلاصه داستان «یاغی»

«یاغی» سریالی پرستاره و درخشانی است با ژانر درام که روایتگر داستان و مسیر زندگی قهرمانی است که با افرادی از طبقات مختلف اجتماعی جامعه رو در رو می شود که برایش مانع تراشی می کنند و او باید با درد و خستگی از این موانع عبور نماید.

سریال یاغی چند شنبه ها میاد (زمان پخش)

سریال یاغی چند شنبه ها میاد زمان و تاریخ پخش

سریال یاغی مجموعه جدیدی در شبکه نمایش خانگی است که محمد کارت آن را کارگردانی کرده است. داستان جذاب و حضور بازیگران شاخص از جمله ویژگی هایی است که باعث می شود برای دنبال کردن این سریال ترغیب شویم.

روزهای پخش سریال یاغی

این سریال از طریق فیلیمو پخش می شود و اگر قصد دارید آن را دنبال کنید می توانید هر پنجشنبه ساعت ۸ صبح به تماشای آن بنشیند.

بازیگران سریال یاغی

پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، آبان عسکری، مهدی حسینی‌نیا، مه‌لقا باقری، عباس جمشیدی‌فر، جواد خواجوی، ناهید مسلمی، امیرضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، نادر شهسواری، هادی دیباجی، (با معرفی) الیکا ناصری، محمد صابری، توفیق حیدری، سامان مهکویه، افشین حسن‌لو، حسن همتی، شهاب کرلو، محمد مطهری‌پور، سعید شریف، عباس ایمانی، پگاه سعیدی، لادن ژاوه‌وند، هوشنگ قوانلو، مائده تقوایی، مهرداد خانی، نیلوفر شهفری و … در سریال یاغی بازی کرده اند.

یاغی چند شنبه ها پخش میشه

  • مطلب جدید
  • 6 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا