سریال ترکی حماسه قسمت ۲۶

سریال ترکی حماسه قسمت ۲۶

سریال ترکی حماسه قسمت ۲۶

سریال ترکی حماسه قسمت ۲۶

قسمت ۲۶ سریال حماسه Destan ، ( که اسطوره نیز نامیده میشود ) یک درام تاریخی و هیجان انگیز با هنرنمایی ابرو شاهین ، مثل همیشه آککیز …


قسمت ۲۶ سریال حماسه Des a

قسمت ۲۶ سریال حماسه Des a ، ( که اسطوره نیز نامیده میشود ) یک درام تاریخی و هیجان انگیز با هنرنمایی ابرو شاهین ، مثل همیشه آککیز هوشمندانه ، تصمیمات درستی اتخاذ می کند …

قسمت ۲۶ سریال حماسه Des a که تیزر آن را می توان به طور کامل از این لینک تماشا کرد ؛ این بار باید با دشمن در یک مسیر قدم بگذارند ، کاری که ساده نخواهد بود ، قسمت بیستم و ششم ، سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰ به وقت محلی از ای تی وی پخش خواهد شد .

تیزر قسمت ۲۶ را می توان از این لینک تماشا کرد 

تیزر :

سریال حماسه یا اسطوره در جایگاه یازدهم قرار گرفت.

اما آنچه در قسمت قبلی ( بیستم و پنجم ) دیدیم :

با ماموریت آرچورا، باتوگا و آککیز تصمیم گرفتند تا تاج را برای حفاظت تحویل دهند. وقتی به چادر اسریگون کام رسیدند، آککیز و باتوگا ، اتحاد خود را توسط اسریگون کام اعلام کردند. این وضعیت جدید چه شرایطی را در خانات طنین انداز خواهد کرد ؟

ایتبارک ها مخفیانه به قصر آسمان نفوذ کرده بودند، گوکبن ها را کشتند و گیاهانی را که تهیه کرده بودند سوزاندند و اتاق های آلپاگو خان، تیمور و کایا را زیر دود رها کردند. سرنوشت آلپاگو، تیمور و کایا چه خواهد بود؟ آیا نوادگان خانات گوک از این ترور جان سالم به در خواهند برد یا بهای آن را خواهند پرداخت؟

ایتبارک که به دنبال تاج باراک خان در قصر بود، آلپاگو خان، تیمور و کایا را برای بازی جدیدشان ناک اوت کرد. آلپاگو در مواجهه با تاثیر بازی جدید ، با دو بن بست مواجه می شود. یا خان تاج را به اوبار خواهد داد و یا به خاطر مردمش از جان خود و پسرانش دست خواهد کشید. آیا در مواجهه با این بن بست، نقشه آککیز و باتوگا برای رهایی موفق خواهد بود؟ اوبار چه برنامه‌ای برای تاج و تخت دارد؟

گرگ دو سر دوباره متولد شده. باتوگا که به عنوان خانات گوک معرفی شد، برای برآورده کردن انتظارات چه خواهد کرد؟ آیا باتوگا کمی تواند همه را متحد کند و دشمنان را بیرون می راند ؟

اجه که گونسلی را تهدید کرده بود، با واکنش غیرمنتظره گونسلی مواجه شد و خود را در زندان دید. حرکات جدید اجه که با پیشنهاد همکاری آلپاگو از سیاهچال فرار کرد چه خواهد بود؟ آیا دوستی های قدیمی یا دشمنی های جدید در قصر شکل می گیرد؟

ایتبارک ها که وارد قصر آسمان شدند با سالتوک و چولپان درگیر شدند.چولپان هان چگونه انتقام خود را از ایتباراک ها که عشق خود را بخاطرآنها از دست داده خواهد گرفت؟

فراگمان قسمت ۲۶ سریال اسطوره ؛ تریلر سریال Des a با زیرنویس فارسی

برای تماشای پیش نمایش قسمت جدید سریال Des a ، همراه ما باشید. فراگمان قسمت ۲۶ سریال اسطوره با زیرنویس فارسی در انتهای نوشتار پیوست شده است.

سریال ترکی جدید ۲۰۲۲ با نام “حماسه” یا “اسطوره”، توسط “امیر خلیل‌زاده” کارگردانی شده است. سریال‌های تاریخی غالبا در دسته بهترین‌ها قرار می‌گیرند. این سریال نیز، به احتمال زیاد یکی از بهترین سریال‌های ترکیه‌ای ۲۰۲۲ خواهد شد.

اگر سناریو،‌ دکور، گریم، کارگردانی و همه عوامل به خوبی پرداخته شوند، رقیب خوبی برای سریال‌های “قیام عثمان” و “سلجوقیان بزرگ” خواهد بود. این سریال هر سه شنبه از شبکه a v منتشر می‌شود. در ادامه نوشتار فراگمان قسمت ۲۶ سریال اسطوره برای تهیه تیزر قسمت ۲۶ اسطوره و تماشای پیش‌نمایش این سریال همراه ما باشید.

فراگمان اسطوره قسمت ۲۶ زیرنویس فارسی شده در کانال تلگرامی فیگار قرار می‌گیرد. لینک کانال تلگرام و لینک دانلود قسمت ۲۶ سریال اسطوره در انتهای مطلب پیوست شده است.

فراگمان قسمت ۲۶ سریال اسطوره

تریلر سریال Des a با زیرنویس فارسی

این سریال داستان عشق میان اسطوره‌ای آک کیز، دختر جنگجوی کوهستانی که شجاعتش زبانزد خاص و عام است، و باتوگا، شاهزاده معلول سرزمین آسمان را بیان می‌کند. هر دو توسط آلپاگو خاقانِ سرزمین آسمان یتیم شده‌اند.

این دو جوان معصوم، عشق‌شان را شمشیر و قلب‌های‌شان را سپر می‌کنند تا غیرممکن را ممکن سازند. برای دانلود فراگمان قسمت ۲۶ اسطوره همراه ما بمانید.

ضمن دانلود فرگمن سریال ترکی اسطوره قسمت ۲۶ می‌توانید مطالب ذیل را نیز مطالعه نمایید:

ابرو شاهین پس از موفقیت و محبوبیتی که در سریال “He cai” کسب کرد، با یک سریال تاریخی به تلویزیون بازگشت. از جمله بهترین فیلم ها و سریال های ابرو شاهین می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

بهترین فیلم ها و سریال های ابرو شاهین

سریال های ابرو شاهین :

فیلم های ابرو شاهین :

ابرو شاهین متولد هجدهم می ۱۹۹۴ است. او هم بازیگر و هم مدل ترک است. با فیلم Ka Pa ası “خون بها” وارد این دنیا شد و سپس نقش کوتاهی در سریال “عروس استانبول” را ایفا نمود.

علاوه بر دانلود فراگمان قسمت ۲۶ سریال اسطوره می‌توانید مقاله‌های ذیل را نیز مطالعه نمایید:

عوامل سریال

فراگمان سریال‌های ترکی:

دانلود فراگمان سریال اسطوره قسمت ۲۶

فراگمان اول قسمت ۲۶ سریال اسطوره

فراگمان دوم قسمت ۲۶ سریال اسطوره

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار فراگمان قسمت ۲۶ سریال اسطوره با زیرنویس فارسی سپاس‌گزار هستیم. در این نوشتار فراگمان اول قسمت ۲۶ سریال اسطوره و فراگمان دوم قسمت ۲۶ سریال اسطوره را برای شما تهیه نمودیم. می‌توانید با مراجعه به کانال تلگرامی فیگار فایل خود را دانلود کنید.

حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید. به این صورت می‌توانید علاوه بر اشتراک نظرتان در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را در فیگار انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

سریال ترکی حماسه قسمت ۲۶

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا