علی اسماعیل زاده کیست

علی اسماعیل زاده کیست

علی اسماعیل زاده کیست

علی اسماعیل زاده کیست

اولین تصویر از سرهنگ على اسماعیل زاده اولین تصویر از سرهنگ على اسماعیلزاده؛ در حالى که برخى رسانه هاى خارجى مدعى ترور این عضو سپاه (قدس) شدند، ایرنا خبرگزارى دولت، از درگذشت او در یک حادثه در منزلش و بررسى این حادثه خبر داد. علی اسماعیل زاده را بهتر بشناسید  بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی […]


لینک دانلود

اولین تصویر از سرهنگ على اسماعیل زاده

اولین تصویر از سرهنگ على اسماعیلزاده؛ در حالى که برخى رسانه هاى خارجى مدعى ترور این عضو سپاه (قدس) شدند، ایرنا خبرگزارى دولت، از درگذشت او در یک حادثه در منزلش و بررسى این حادثه خبر داد.

علی اسماعیل زاده را بهتر بشناسید

 بانک اطلاعات متخصصان روابط عمومی علی اسماعیل‌زاده متولد هشتم اردیبهشت هزار و سیصد و شصت و یک، در سال نود از دانشگاه آزاد اسلامی تفرش در رشته مهندسی نرم افزار، در سال نود و شش در مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم ارتباطات از دانشگاه علوم تحقیقات تهران فارغ‌التحصیل و در حال حاضر دانشجوی دکتری تخصصی در دانشگاه آزاد واحد تهران شرق در رشته علوم ارتباطات است.

 او ابتدا از سال هشتاد و چهار در اداره‌کل روابط‌عمومی شهرداری تهران مشغول به فعالیت بوده است.

وی مدیر پرتال‌های شهرداری تهران، مدیر روابط‌عمومی سازمان خدمات اجتماعی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی گردشگری شهرداری تهران و جانشین ستاد گردشگری شهرداری تهران را در کارنامه خود دارد و از سال ۹۳ تا کنون  مدیر روابط‌عمومی شهرداری منطقه ۱۱ بوده است.

راه‌اندازی فنی سایت‌های خبری شهرنوشت، آژانس عکس شهرداری تهران، تهیه، تدوین و اجرای اولین کمپین تبلیغات شهری، رسانه‌ای و فضای مجازی گردشگری شهرداری تهران در شهر تهران، برنامه‌ریزی و راه‌اندازی اولین سایت گردشگری شهر تهران vizi eh a .i در سال نود و دو، راه‌اندازی پرتال سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری، تهیه و تولید اولین نقشه دوزبانه گردشگری مناطق شهر تهران در منطقه ۱۱، تدوین و ابلاغ برنامه‌های اجرایی روابط عمومی نواحی ۱۲۳ گانه شهرداری تهران در سال ۹۵، تهیه‌کننده و کارگردان مستند سینما فرخ سال ۹۸ از اقدامات اجرایی وی در حوزه روابط‌عمومی در سنوات مختلف بوده است.

اسماعیل‌زاده در سه دوره ششم، هفتم و نهم همایش روابط‌عمومی الکترونیک به عنوان مقاله نویس برتر معرفی و موفق به کسب جایزه جهانی خشت طلایی تهران برای راه‌اندازی موزه‌های تیمورتاش، دخانیات و ثبت‌احوال (حائز رتبه اول) در سال ۹۸ شد. مدیر نمونه شهرداری تهران، کسب رتبه اول روابط‌عمومی مناطق در ارزیابی امور مناطق شهرداری تهران، کسب جایزه تهران‌پژوهی در سومین دوره از وزارت فرهنگ و ارشاد استان تهران، مدیر نمونه شهرداری منطقه ۱۱ و مدیر نمونه سازمان رفاه شهرداری از جوایز و عناوینی است که در حوزه روابط‌عمومی کسب کرده است. وی تا کنون بیش از هشتصد ساعت کلاس آموزشی ضمن خدمت و آزاد داخلی و بین‌المللی را در حوزه‌های مختلف روابط‌عمومی گذرانده است.

همکاری با بیمارستان روزبه در راه‌اندازی اولین موزه روانشناسی ایران برای نوروز ۹۹، همکاری در راه‌اندازی موزه انیستیتو پاستور به مناسب صد سالگی این مرکز، چاپ و تولید نقشه گردشگری و معرفی صد نقطه گردشگری منطقه ۱۱ به شهروندان در نوروز ۹۹، تدوین برنامه‌های روابط‌عمومی محلات و برند سازی محلات منطقه ۱۱ از برنامه‌های آتی اسماعیل‌زاده است.

در این خصوص نظرات خودتان را حتما  با ما درمیان بگذارید. 

احمد باقری

مدیر و مشاور ارتباطات روابط عمومی و رسانه

شماره تماس :  ۰۹۱۲۶۹۴۴۹۶۶

#روابط_عمومی| علی اسماعیل‌زاده متولد هشتم اردیبهشت هزار و سیصد و شصت و یک، در سال نود از دانشگاه آزاد اسلامی تفرش در رشته مهندسی نرم افزار، در سال نود و شش در مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم ارتباطات از دانشگاه علوم تحقیقات تهران فارغ‌التحصیل و در حال حاضر دانشجوی دکتری تخصصی در دانشگاه آزاد واحد تهران شرق در رشته علوم ارتباطات است. او ابتدا از سال هشتاد و چهار در اداره‌کل روابط‌عمومی شهرداری تهران مشغول به فعالیت بوده است. وی مدیر پرتال‌های شهرداری تهران، مدیر روابط‌عمومی سازمان خدمات اجتماعی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی گردشگری شهرداری تهران و جانشین ستاد گردشگری شهرداری تهران را در کارنامه خود دارد و از سال ۹۳ تا کنون مدیر روابط‌عمومی شهرداری منطقه ۱۱ بوده است. راه‌اندازی فنی سایت‌های خبری شهرنوشت، آژانس عکس شهرداری تهران، تهیه، تدوین و اجرای اولین کمپین تبلیغات شهری، رسانه‌ای و فضای مجازی گردشگری شهرداری تهران در شهر تهران، برنامه‌ریزی و راه‌اندازی اولین سایت گردشگری شهر تهران vizi eh a .i در سال نود و دو، راه‌اندازی پرتال سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری، تهیه و تولید اولین نقشه دوزبانه گردشگری مناطق شهر تهران در منطقه ۱۱، تدوین و ابلاغ برنامه‌های اجرایی روابط عمومی نواحی ۱۲۳ گانه شهرداری تهران در سال ۹۵، تهیه‌کننده و کارگردان مستند سینما فرخ سال ۹۸ از اقدامات اجرایی وی در حوزه روابط‌عمومی در سنوات مختلف بوده است. اسماعیل‌زاده در سه دوره ششم، هفتم و نهم همایش روابط‌عمومی الکترونیک به عنوان مقاله نویس برتر معرفی و موفق به کسب جایزه جهانی خشت طلایی تهران برای راه‌اندازی موزه‌های تیمورتاش، دخانیات و ثبت‌احوال (حائز رتبه اول) در سال ۹۸ شد. مدیر نمونه شهرداری تهران، کسب رتبه اول روابط‌عمومی مناطق در ارزیابی امور مناطق شهرداری تهران، کسب جایزه تهران‌پژوهی در سومین دوره از وزارت فرهنگ و ارشاد استان تهران، مدیر نمونه شهرداری منطقه ۱۱ و مدیر نمونه سازمان رفاه شهرداری از جوایز و عناوینی است که در حوزه روابط‌عمومی کسب کرده است. وی تا کنون بیش از هشتصد ساعت کلاس آموزشی ضمن خدمت و آزاد داخلی و بین‌المللی را در حوزه‌های مختلف روابط‌عمومی گذرانده است. #بانک_اطلاعات_متخصصان_روابط_عمومی #علی_اسماعیل_زاده #روابط_عمومی #ارتباطات

A pos sha ed by امیر عباس تقی‌پور (@ami .abbas. aghipou ) o Feb 15, 2020 a 12:28am PST

علی اسماعیل زاده کیست

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا