فیبوگروپ کابینه شخصی

فیبوگروپ کابینه شخصی

فیبوگروپ کابینه شخصی

فیبوگروپ کابینه شخصی

آموزش ثبت نام و استفاده از کابینه شخصی فیبوگروپ به صورت گام به گام و تصویری و نحوه ورود به کابینه شخصی مشتری ارائه شده است. کابین شخصی فیبوگروپ دارای


کابینه شخصی فیبوگروپ و ثبت نام در Fibog oup (به همراه تصاویر)

در مقاله بررسی بروکر فیبوگروپ این بروکر را معرفی کردیم و با نقاط قوت آن آشنا شدیم. همچنین در مورد انواع حساب در فیبوگروپ نیز توضیح دادیم. حالا زمان آن رسیده که به نحوه ثبت نام در فیبوگروپ و افتتاح حساب معاملاتی بپردازیم. در طول مقاله نیز با کابینه شخصی فیبوگروپ ، لینک ورود به آن و همچنین نحوه کار با آن آشنا خواهید شد.

هرچند به نظر می رسد تصمیم خود را در انتخاب بروکر گرفته اید، اما پیشنهاد می کنیم قبل از آن مقاله مقایسه بهترین بروکرهای فارکس را مطالعه کنید. از نظر ما فیبوگروپ باید انتخاب سوم یا چهارم شما باشد.

ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید تا به وبسایت فیبوگروپ فارسی که مخصوص مشتریان ایرانی است منتقل شوید. (در صورتی که سایت باز نشد باید از **۷** استفاده کنید)

در صفحه ای که باز می شود مطابق شکل زیر روی دکمه “افتتاح حساب معاملاتی” کلیک کنید.

پنجره ای مانند شکل زیر باز می شود. اطلاعات اولیه برای ثبت نام در فیبوگروپ را وارد کنید.

همانطور که می بینید فرم فارسی هست و پیچیدگی خاصی ندارد. فقط توجه داشته باشید که اطلاعات را با حروف انگلیسی وارد کنید و نه حروف فارسی.

با زدن دکمه افتتاح حساب معاملاتی کابینه شخصی شما در فیبوگروپ ایجاد می شود و پیغام زیر را خواهید دید. به همین سادگی! به همین سرعت!

ورود به کابینه شخصی فیبوگروپ و انجام ادامه ثبت نام

با زدن دکمه “ادامه” در بالا به کابینه شخصی فیبوگروپ منتقل خواهید شد. همچنین دو ایمیل از طرف بروکر فیبوگروپ دریافت خواهید کرد. یک ایمیل شامل اطلاعات دسترسی به کابینه شخصی فیبوگروپ و دیگری ایمیلی برای تایید آدرس ایمیل شما.

در ایمیل اول لاگین و پسورد شما برای ورود به کابینه شخصی ارسال شده است.

بعد از ورود به کابین با صفحه ای شبیه شکل زیر مواجه خواهید شد.

در قسمت ۱ می توانید شماره کابینه خود را ببینید و در قسمت ۲ مراحلی را که باید برای تکمیل ثبت نام در فیبوگروپ انجام دهید را مشاهده می کنید. تا این لحظه پروفایل شما %۰ تکمیل شده است. هر مقدار پیش بروید و مراحل مشخص شده را انجام دهید، درصد تکمیل پروفایل شما افزایش می یابد.

تایید آدرس ایمیل در کابینه شخصی فیبو

به ایمیل دومی که در مرحله اول برای شما ارسال شده بود مراجعه کنید. همانطور که قبلا گفتیم این ایمیل برای تایید صحت آدرس ایمیل شماست.

مانند تصویر بالا روی دکمه “تایید ایمیل” کلیک کنید. با این کار شما پیغامی به این شکل دریافت خواهید کرد: “آدرس ایمیل شما تایید شده است”.حالا درصد تکمیل پروفایل شما به ۲۰ درصد افزایش پیدا کرده است و بخش مربوط به افتتاح حساب دمو فعال شده است.

افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ

اگر مایلید حساب دمو در فیبوگروپ باز کنید الان این دسترسی برای شما باز شده است. مانند تصویر زیر روی دکمه “افتتاح حساب دمو” کلیک کنید.

پنجره ای برای شما باز می شود که می توانید نوع حساب دمو، شارژ اولیه و لوریج آن را مشخص کنید. در مورد انواع حساب در فیبوگروپ در مقاله بررسی بروکر فیبوگروپ توضیح دادیم. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید به این مقاله مراجعه کنید.

با زدن دکمه “افتتاح” حساب دمو شما ایجاد خواهد شد و شماره حساب و کلمه عبور برای شما نمایش داده خواهد شد. همچنین اطلاعات به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

نکته قابل توجه این است که شما این امکان را دارید که حساب دمو خود را مانند حساب واقعی شارژ کنید و یا از آن برداشت انجام دهید. این کار می تواند در تمرین مدیریت سرمایه به شما کمک کند. همچنین امکان تغییر کلمه عبور و لوریج را نیز دارید.

مرحله دوم ثبت نام در فیبوگروپ – تکمیل اطلاعات پروفایل

اگر به اندازه کافی در حساب دمو تمرین کرده اید و آماده معامله در حساب واقعی هستید ادامه مراحل را انجام دهید. دوستانه توصیه می کنیم که هیچ عجله ای برای انجام معاملات واقعی نداشته باشید. حتما به اندازه کافی مطالعه کنید و در حساب دمو تمرین کنید.

در صفحه اصلی کابینه شخصی روی گزینه تکمیل اطلاعات پروفایل کلیک کنید. 

فرم فارسی است و نیازی به توضیح اضافی نیست. فقط لازم است که فیلدهای * دار را پر کنید.می توانید از فرم نمونه ای که در تصویر بالا می بینید کمک بگیرید.با کلیک روی دکمه “ادامه” به صفحه مربوط به فرم پرسشنامه منتقل می شوید.

همانطور که در تصویر بالا می بینید در پرسشنامه سوالات زیر پرسیده شده است:

می توانید به این سوالات مانند تصویر بالا پاسخ دهید و یا اینکه پاسخ مد نظر خود را انتخاب کنید.

با زدن دکمه “ادامه” این پیغام را دریافت خواهید کرد: مشخصات پروفایل شما ذخیره شد. به همین راحتی دو مرحله دیگر از مراحل ثبت نام در فیبوگروپ را تکمیل کردید. حالا درصد تکمیل پروفایل شما به ۶۰ درصد رسیده است. پس از تایید مدارک شما درصد تکمیل پروفایل به ۱۰۰ درصد افزایش می یابد و کابینه شخصی شما در فیبوگروپ کاملا تایید می شود و می توانید بدون محدودیت نسبت به شارژ و برداشت حساب خود اقدام کنید.

مرحله سوم ثبت نام در فیبوگروپ – تایید شماره همراه

روی گزینه تایید تلفن در کابینه شخصی فیبوگروپ کلیک کنید.

پنجره ای شبیه تصویر زیر برای شما باز خواهد شد.

فیبوگروپ ۳ راه برای تایید شماره موبایل در اختیار شما قرار می دهد:

در روش اول یک کد به شماره موبایل شما اس ام اس می شود و شما باید کد را در قسمت مشخص شده وارد کنید و دکمه تایید را بزنید تا شماره موبایل شما تایید شود. این روش آسان ترین روش است. معمولا کد به شماره های ایرانسلی بهتر ارسال می شود. اگر کد را دریافت نکردید می توانید روی سایت فیبوگروپ به پشتیبان آنلاین پیغام دهید تا مشکل را حل کنند.

در روش دوم کد تایید از طریق یک تماس خودکار صوتی برای شما خوانده می شود. شما با وارد کردن این کد می توانید شماره موبایل خود را تایید کنید. در زمان ثبت نام ما این روش غیر فعال بود.

روش سوم از طریق به اشتراک گذاری شماره موبایل شما با ربات تلگرام فیبوگروپ انجام می شود. برای این کار روی دکمه “Teleg am” کلیک کنید. آدرس ربات بروکر فیبوگروپ به شما نمایش داده می شود. آن را در تلگرام خود اد کنید و از منوی اصلی گزینه “تایید” را بزنید. از شما می خواهد که اجازه دهید که شماره موبایل شما برای ربات فیبو ارسال شود. با انجام این کار ربات به شما تایید خواهد داد و شماره شما وریفای شد.

مرحله چهارم ثبت نام در فیبوگروپ – تایید هویت و آدرس

همانند تمام بروکرهای دیگر در بروکر فیبوگروپ هم در مراحل ثبت نام تایید هویت الزامی است. برای این کار روی گزینه “تایید هویت” کلیک کنید تا به صفحه احراز هویت منتقل شوید.

همانگونه که در تصویر بالا می بینید، این امکان وجود دارد که برای تایید هویت از مدارک زیر استفاده کنید:

مدارک به زبان فارسی قابل قبول هستند. فقط لازم است که عکس یکی از این مدارک خود را بگیرید و با کلیک روی گزینه “فایل ها را الحاق نمایید” آن را انتخاب کنید. پس از این دکمه “ارسال فایل ها” ظاهر می شود. با کلیک روی این گزینه مدرک شما برای فیبوگروپ ارسال خواهد شد و پیغام “مدارک در حال بررسی هستند” را خواهید دید.

به طور معمول در کمتر از ۲۴ ساعت کاری مدرک شما بررسی می شود و ایمیل تایید یا رد مدرک برای شما ارسال خواهد شد.

تایید آدرس محل سکونت

یکی دیگر از مدارکی که باید برای تکمیل ثبت نام در فیبوگروپ برای بروکر ارسال کنید، مدرک تایید آدرس محل سکونت شماست.

مدارک مورد قبول برای تایید آدرس محل سکونت:

یکی از مدارکی که فیبوگروپ برای تایید آدرس می پذیرد و تهیه آن برای هر شخص مقدور است به این صورت است که؛شما داخل بانک یک فیش واریزی به حساب خود پر می کنید و آدرس خود را در قسمت آدرس فیش وارد می کنید، بعد از اینکه بانک فیش را مهر کرد و پرفراژ شد این فیش مورد تایید بروکر فیبوگروپ خواهد بود.

هریک از مدارک بالا را که تهیه کردید یک عکس واضح و خوانا از آن بگیرید و روی دکمه “فایل ها را الحاق نمایید” کلیک کنید و فایل مورد نظر را انتخاب کنید. بعد از این کار دکمه “ارسال فایل ها” ظاهر خواهد شد. با کلیک آن پیغام “مدارک در حال بررسی هستند” را دریافت خواهید کرد. 

مدرک آدرس شما هم مانند مدرک هویتی ظرف ۲۴ ساعت کاری تایید خواهد شد. بهتر است هر دو مدرک را همزمان ارسال کنید تا زمان کمتری منتظر تایید بمانید.

افتتاح حساب معاملاتی در فیبوگروپ

پس از اینکه فیبوگروپ مدارک شما را بررسی و تایید کرد برای شما ایمیلی ارسال خواهد شد و این مطلب به شما اطلاع داده می شود. همچنین با ورود به کابینه شخصی نیز مانند تصویر زیر خواهید دید درصد تکمیل پروفایل شما به ۰ رسیده است و تمام مراحل لازم برای تکمیل ثبت نام سبز شده اند.

حالا دسترسی شما به تمام موارد موجود در کابینه شخصی باز می شود. از جمله اینکه می توانید اولین حساب معاملاتی خود را باز کنید و آن را شارژ کنید. برای این کار مانند تصویر زیر از قسمت حساب های معاملاتی روی دکمه سبز رنگ “افتتاح حساب” کلیک کنید.

صفحه ای باز می شود مانند تصویر زیر که از شما تنظیمات مربوط به حساب معاملاتی که تمایل دارید باز شود را می پرسد:

در پایان روی دکمه “افتتاح” کلیک کنید.

با کلیک روی دکمه “افتتاح” حساب معاملاتی شما باز می شود و اطلاعات حساب به شما نمایش داده می شود. همچنین اطلاعات حساب به ایمیل شما نیز ارسال می گردد. کار تمام است! حالا شما یک حساب معاملاتی واقعی در فیبوگروپ دارید که می توانید آن را شارژ کنید و شروع به معامله کنید.

شارژ حساب فیبوگروپ

برای شارژ حساب فیبوگروپ می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید:

طبیعتا ساده ترین روش شارژ حساب فیبوگروپ استفاده از روش ریالی است. مگر اینکه خودتان کیف پول وبمانی ، نتلر و یا ارزهای دیجیتال داشته باشید و تمایل داشته باشید که از آنها استفاده کنید.

در یک مقاله مجزا نحوه شارژ ریالی حساب فیبوگروپ از طریق صرافی I Pay.P o را آموزش خواهیم داد. البته این کار سریع و آسان است و بدون دیدن آموزش هم می توانید انجام دهید. مزیت شارژ از طریق I Pay.P o این است که ظرف ۵ دقیقه انجام می شود و دارای درگاه پرداخت آنلاین می باشد. همچنین می توانید مشکلات احتمالی خود را از طریق پشتیبان آنلاین، تلگرام و تلنفی پیگیری کنید.

هرگونه سوال مرتبط با نحوه ثبت نام در فیبوگروپ را می توانید در کامنت ها بپرسید.

معاملاتی پر سود را برای شما آرزو می کنیم.

کابینه شخصی فیبوگروپ قسمتی در سایت این بروکر است که پس از ثبت نام در اختیار شما قرار گرفته تا نظارت دقیقی بر تمامی معاملات خود داشته باشید. این کابینه شخصی فقط پس از ثبت نام در اختیار شما قرار میگیرد.

۱- کارت ملی

۲- گذرنامه

۳- شناسنامه

۴- گواهینامه رانندگی

۵- کارت پایان خدمت

۱- قبض آب، برق، گاز یا تلفن

۲- اجاره نامه دارای آراس و خوانا

۳- صورتحساب بانکی که آدرس در آن ذکر شده باشد

برای شارژ حساب فیبوگروپ می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید:

لینک ورود به کابینه شخصی کدام است؟

برای ورود به کابین مشتری لطفا بر روی لینک ذیل کلیک کنید: h ps:m .fxibo.com

نام کاربری یا لاگین ورود به کابینه شخصی شما، ایمیلی است که با آن افتتاح حساب فرموده اید. اگر پسورد آن را در اختیار ندارید یا نمی توانید به آن وارد شوید، اینجا را کلیک کنید.

فیبوگروپ کابینه شخصی

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا