نتیجه کشتی حسن یزدانی امروز فینال

نتیجه کشتی حسن یزدانی امروز فینال

نتیجه کشتی حسن یزدانی امروز فینال

نتیجه کشتی حسن یزدانی امروز فینال

حسن یزدانی با شکست آرتور نایفانوف موفق شد برای چهارمین بار به فینال مسابقات جهانی کشتی برسد.


سومین شکست نایفانوف برابر ستاره ایرانی

حسن یزدانی به چهارمین فینال جهانی رسید

حسن یزدانی با شکست آرتور نایفانوف موفق شد برای چهارمین بار به فینال مسابقات جهانی کشتی برسد.

به گزارش ورزش سه، ستاره کشتی ایران که با فراموش کردن شکست تلخ فینال المپیک توکیو، امروز با انگیزه ای بالا به مسابقات جهانی ۲۰۲۱ نروژ پای گذشته، بعد از شکست رقبایی از قزاقستان و پورتوریکو، در نیمه نهایی مقابل رقیب روسی قرار گرفت.

نایفانوف که در نیمه نهایی المپیک توکیو هم خیلی سخت به حسن یزدانی باخته بود، آمده بود تا بعد از تحمل دو باخت قبلی به این ستاره ایرانی، در سومین نبرد به پیروزی برسد.

حسن یزدانی مثل همیشه کشتی را هجومی و تماشایی آغاز کرد و با حملات پی در پی توانست دو امتیاز از حریف بگیرد. در حالی که در ابتدای وقت دوم حسن ۳ بر صفر پیش بود، روی زیرگیری نایفانوف،‌ یزدانی خاک شد، اما حریف را هم به پل زد.

داوران با دادن امتیاز ۲ بر ۲، نتیجه کشتی را ۵ بر ۲ کردند تا همچنان فاصله خوبی بین حسن و رقیب روسی حفظ شود.

حسن یزدانی که از داوران به خاطر گرفتن دوبنده حریف هم تذکر گرفت، یک بار دیگر پای نایفانوف را از تشک بیرون کرد. در ثانیه های پایانی هم تلاش های کشتی گیر روسی بی فایده بود و با ضدحمله یزدانی، او دو امتیاز دیگر هم گرفت.

در نهایت کشتی ۸ بر ۲ به سود حسن یزدانی به پایان رسید تا او برای چهارمین بار به فینال مسابقات جهانی راه پیدا کند.

نبرد جذاب و تماشایی دیوید تیلور و حسن یزدانی فردا شب در فینال وزن ۸۶ کیلوگرم برگزار خواهد شد؛ مبارزه ای که باید امیدوار باشیم بالاخره با برد ستاره ایرانی همراه باشد.

مسابقات کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۱ نروژ؛

امروز یکشنبه ۱۱ مهرماه قلب میلیون‌ها ایرانی همراه با حسن یزدانی در فینال کشتی با تیلور

در روز اول مسابقات کشتی قهرمانی جهان، حسن یزدانی کشتی‌گیر شایسته کشورمان در وزن ۸۶ کیلوگرم تمامی حریفان خود را با اقتدار مغلوب کرد تا به فینال حساس و نفس‌گیر با تیلور امریکایی برسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد، حسن یزدانی دارنده مدال ۶ مدال ارزشمند جهانی و المپیک دیروز در مسابقات جهانی نروژ در حالی روی تشک رفت که اراده و عزم او برای رسیدن به دیدار نهایی کاملا مشهود بود. حسن یزدانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف عظمت دولت بیکوف از قزاقستان رفت و با نتیجه ۱۲ بر ۲ و با فراغ بال پیروز شد. یزدانی در مرحله یک چهارم نهایی مقابل اتهان راموس از پورتوریکو قرار گرفت و به راحتی با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری رسید و گام به نیمه‌نهایی گذاشت. وی در این مرحله در سرشاخ با آرتور نایفونوف از روسیه دارنده مدال برنز المپیک، با نتیجه ۸ بر ۲ پیروز و فینالیست شد. 

حسن یزدانی در فینال امروز مقابل دیوید تیلور مبارزه خواهد کرد. در سه مبارزه قبلی دو کشتی‌گیر، تیلور برنده مسابقات بوده است که آخرین آن در المپیک توکیو ۲۰۲۱ و درحالی که تا ثانیه‌های پایانی مبارزه، یزدانی از تیلور پیش بود، مسابقه را واگذار کرد.

در  این دوره از مسابقات، تماشاگران پر شور ایرانی در سالن حضور دارند و کشتی‌گیران کشورمان را مورد تشویق قرار می‌دهند.

برنامه کامل مسابقات کشتی قهرمانی جهان، نروژ ۲۰۲۱ جدول و نتایج

وب‌سایت رسمی مسابقات کشتی قهرمانی جهان نروژ ۲۰۲۱

نتیجه کشتی حسن یزدانی امروز فینال

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا