کشتی زنده امروز حسن یزدانی

کشتی زنده امروز حسن یزدانی

کشتی زنده امروز حسن یزدانی

کشتی زنده امروز حسن یزدانی

تماشای آنلاین مسابقات کشتی آزاد جام تورلیخانوف قزاقستان امروز شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ – پخش مستقیم کشتی آزاد جام تورلیخانوف قزاقستان امروز


پخش زنده کشتی آزاد امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ شبکه سه ۳

تماشای آنلاین مسابقات کشتی آزاد جام تورلیخانوف قزاقستان امروز شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱

پخش مستقیم کشتی آزاد جام تورلیخانوف قزاقستان امروز شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶ به بعد از شبکه سه برنامه دایره طلایی پخش خواهد شد

شما می ‌توانید پخش زنده کشتی آزاد امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ را زمانی که شروع می شود از لینک زیر مشاهده بفرمایید.

پخش زنده کشتی آزاد جام تورلیخانوف قزاقستان شبکه ۳ تلوبیون

منبع : فارس – عکس: yjc. ews

پخش زنده فینال کشتی حسن یزدانی المپیک توکیو ۲۰۲۰ امروز ۱۴ مرداد ساعت پخش

دلاور آزادکار ایرانی امروز در فینال وزن خود به مصاف تیلور آمریکایی خواهد رفت. پخش زنده فینال کشتی حسن یزدانی المپیک توکیو ۲۰۲۰ را با ما ببینید.

آزادکار ایرانی حسن یزدانی که از امیدهای اصلی کسب مدال المپیک بود مطابق انتظار در وزن ۶۸ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک کار دشواری برای صعود به فینال نداشت و با نتایج خوب به فینال رسید.

او دیدار اول خود را با نتیجه ۱۱ بر ۲ و با امتیاز عالی پیروز شد. در دیدار دوم نیز یزدانی ۱۲ بر ۱ پیروز شد و نهایتا با برد ۷ بر ۱ در نیمه نهایی به فینال رسید تا به اصلی ترین رقیب خود در این وزن، دیوید تیلور آمریکایی برسد. دیوید تیلور پیش از این دو بار با یزدانی روبرو شده که هر دوبار را پیروز شده است.

پخش زنده فینال کشتی حسن یزدانی المپیک توکیو ۲۰۲۰

دیوید تیلور دارنده مدال طلای ۲۰۱۸ جهان از آمریکا مهمترین رقیب یزدانی است که رقابت نیمه نهای یخود مقابل دیپاک پونیا از هند را در مدت زمان ۲ دقیقه و ۴۹ ثانیه با نتیجه ۱۰ بر ۰ پیروز شد.

ساعت پخش کشتی حسن یزدانی المپیک توکیو ۲۰۲۰ ساعت شروع کشتی حسن یزدانی المپیک توکیو ۲۰۲۰فینال یزدانی تیلور امروز از ساعت ۱۳:۴۵ به وقت ایران آغاز خواهد شد. پیش از این فینال یزدانی تیلور ، دو کشتی گیر دوبار در رقاب های جهانی کرمانشاه و بوداپست باهم روبرو شده اند که هر دوبار کشتی گیر آمریکایی موفق عمل کرده است.

حال امید همه ما به این است که یزدانی در سومین تقابل با تیلور، اولین پیروزی را ثبت کند و طلای المپیک را از آن خود کند. تیلور نیز نتایج قاطعی برای رسیدن به فینال ثبت کرد. او در بازی اول ۱۱ بر ۰ مقابل شعبان اف از بلاروس به پیروزی رسید و در بازی دوم مقابل مایلس از سان مارینو با نتیجه ۱۲ بر ۲ به برتری رسید. اما برای پخش زنده کشتی یزدانی تیلور المپیک توکیو ۲۰۲۰ با ما باشید.

پخش زنده فینال کشتی حسن یزدانی المپیک توکیو ۲۰۲۰ از اپلیکیشن okk

یک راه خوب برای تماشای پخش زنده کشتی تیلور یزدانی المپیک توکیو ۲۰۲۰ استفاده از سرویس و اپلیکیشن روکر است که شمار قابل توجهی از شبکه های پوشش دهنده رقابت های المپیک را در دسترس شما قرار می دهد. برای تماشای کشتی حسن یزدانی المپیک توکیو و آموزش کار با این اپلیکیشن از این لینک استفاده کنید.

تماشای کشتی حسن یزدانی المپیک توکیو ۲۰۲۰ از وب سایت FSL

از دیگر گزینه ها مناسب برای پخش زنده کشتی یزدانی تیلور المپیک توکیو ۲۰۲۰ استفاده از وب سایت FSL است. با این سرویس شما می توانید بسیاری از رقابت های ورزشی را به طور زنده دنبال کنید. برای کار با این سرویس و تماشای کشتی یزدانی تیلور المپیک توکیو ۲۰۲۰ از این لینک استفاده کنید.

تماشای کشتی حسن یزدانی المپیک توکیو ۲۰۲۰ از CBCPlaye

سرویس CBC پلیر از مهمترین مراجع پوشش زنده و جامع بازی های المپیک توکیو است. برای استفاده از این سرویس و تماشای پخش زنده کشتی یزدانی تیلور المپیک توکیو ۲۰۲۰ از این لینک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص پخش زنده فینال کشتی حسن یزدانی المپیک توکیو ۲۰۲۰ امروز ۱۴ مرداد چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید

پخش زنده فینال کشتی حسن یزدانی المپیک توکیو ۲۰۲۰ امروز ۱۴ مرداد ساعت پخش

Modal body ex goes he e.

پخش زنده استقلال نفت مسجد سلیمان ۹ خرداد ۱۴۰۱ جشن قهرمانی استقلال

پخش زنده رئال مادرید لیورپول ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت پخش

پخش زنده بارسلونا رئال بتیس ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت پخش

پخش زنده پورتو بنفیکا ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت پخش

پخش زنده منچستر یونایتد برایتون ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت پخش

پخش زنده لیورپول تاتنهام ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت پخش

پخش زنده یوونتوس جنووا ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت پخش

پخش زنده رئال مادرید منچستر سیتی ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت پخش

پخش زنده پرسپولیس پیکان ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت پخش

پخش زنده استقلال سپاهان ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت پخش

ارسال

کشتی زنده امروز حسن یزدانی

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا