سریال روزگارانی در چوکوروا قسمت ۱۴۰

سریال روزگارانی در چوکوروا قسمت ۱۴۰

سریال روزگارانی در چوکوروا قسمت ۱۴۰

سریال روزگارانی در چوکوروا قسمت ۱۴۰

دانلود سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا قسمت ۱۴۰ دوبله فارسی


پخش آنلاین ویدئو
لینک دانلود
لینک دانلود
لینک دانلود

فراگمان قسمت ۱۴۰ سریال روزگارانی در چوکوروا با زیرنویس فارسی

تیزر قسمت ۱۴۰ روزگارانی در چوکوروا در مطلب جدید قرار گرفته است. فراگمان قسمت ۱۴۰ سریال روزگارانی در چوکوروا را از انتهای نوشتار دانلود نمایید.

سریال روزی روزگاری در چوکوراوا که با نام روزگارانی در چوکوراوا هم شناخته می‌شود، یک سریال ترکی با داستانی خاص و متفاوت است. می‌توانید نسخه دوبله شده این سریال را از کانال تلگرام فیگار دانلود نمایید.

این سریال به موضوع‌هایی همچون دشمنی بین خانواده‌ها، شرط بندی‌ها و باخت‌ها و شکست‌ها پرداخته است. یکی از مجموعه‌های ترکی پرطرفدار در ژانر درام و رمانتیک محسوب می‌شود. تا کنون سه فصل از این سریال منتشر شده و فصل چهار در حال نمایش است.

ابراهیم چلیک کول که در فیلم سینمایی مست عشق هنرنمایی کرده است، در فصل چهارم این سریال نیز حضور خواهد داشت. برای دانلود فراگمان سریال روزگارانی در چوکوروا قسمت ۱۴۰ تا انتهای نوشتار جدید فیگار همراه ما باشید.

فراگمان قسمت ۱۴۰ سریال روزگارانی در چوکوروا

با زیرنویس فارسی

برای اطلاع از زمان پخش دوبله فارسی این سریال در شبکه جم تی‌وی، بر روی نام شبکه کلیک نمایید. اما برای تماشای روزگارانی در چوکوروا قسمت ۱۴۰ زیرنویس فارسی همراه ما باشید.

جدول پخش دیگر شبکه‌ها:

سریال روزی روزگاری در چوکوراوا که داستانی خاص و جذاب دارد، یک مجموعه ترکی پرمخاطب است. این سریال روایتگر داستان عشق ییلماز و زلیخا و تلاش آن‌ها برای رسیدن به هم است. آن‌ها مجبور هستند که سختی‌ها و مشکلات بسیاری پشت سر بگذارند. داستان عشق بین این دو، در دهه ۱۹۷۰ در استانبول اتفاق افتاده است. با دانلود قسمت ۱۴۰ سریال روزگارانی در چوکوروا می‌توانید به تماشای پیش‌نمایش سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا قسمت ۱۴۰ بنشینید.

ییلماز نقش اصلی مرد داستان سریال روزگارانی چوکوراوا است. او در دوران کودکی خانواده‌اش را از دست داده و پس از آن استادش که یک مکانیک است، او را بزرگ کرده است. اکنون او در کنار استادش کار می‌کند.

ییلماز تلاشگر و زحمت‌کش است و دوست دارد آینده‌ای خوب و بسیار زیبا با زلیخا بسازد، خوشبختی در کنار زلیخا یکی از آرزوی بزرگ ییلماز است. لینک دانلود فراگمان قسمت ۱۴۰ روزگارانی در چوکوروا در انتهای نوشتار پیوست شده است. همراه ما باشید.

در کنار فراگمان قسمت ۱۴۰ سریال روزی روزگاری در چوکوراوا می‌توانید نوشتار ذیل را نیز مشاهده نمایید:

نقش اصلی زن این سریال زلیخا است، او با برادر و خواهرزاده‌اش زندگی می‌کند. او برای گذراندن زندگی در یکی منطقه‌های بالاشهر و مشهور به کار خیاطی مشغول است. اما زلیخا و خانواده‌اش در یک منطقه جنوب شهری زندگی می‌کنند.

با تماشای فراگمان قسمت ۱۴۰ روزگارانی در چوکوروا کنجکاوی شما از آنچه در قسمت آتی رخ خواهد داد برطرف می‌شود. در ادامه نوشتار فراگمان قسمت ۱۴۰ سریال روزگارانی در چوکوروا همراه ما باشید.

عوامل سریال

دانلود فراگمان دیگر سریال‌های ترکی:

لینک دانلود فراگمان قسمت ۱۴۰ سریال روزی روزگاری در چوکوراوا

فراگمان اول قسمت ۱۴۰ سریال روزگارانی در چوکوروا

فراگمان دوم قسمت ۱۴۰ سریال روزگارانی در چوکوروا

بیشتر بخوانید:

A pos sha ed by رسانه تخصصی سینما، بازی و هنر (@figa _i )

از همراهی شما تا انتهای نوشتار فراگمان قسمت ۱۴۰ سریال روزگارانی در چوکوروا با زیرنویس فارسی سپاس‌گزار هستیم. در این نوشتار فراگمان اول قسمت ۱۴۰ سریال روزگارانی در چوکوروا و فراگمان دوم قسمت ۱۴۰ سریال روزگارانی در چوکوروا را برای شما تهیه نمودیم. می‌توانید با مراجعه به کانال تلگرامی فیگار فایل خود را دانلود کنید.

حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید. به این صورت می‌توانید علاوه بر اشتراک نظرتان در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را در فیگار انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

سریال روزگارانی در چوکوروا قسمت ۱۴۰

  • مطلب جدید
  • 6 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا